TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro


Jauni personāži Zorro

Сообщений 41 страница 60 из 68

41

albalonga написал(а):

šķiet, ka visi jau zin, ka mans vārds pasē ir Sanda Donika

Es jau atkal kaut ko biju palaidusi garām - ja to es nezināju gan. Ai, man jau tā vienmēr gadās!!!  :haha:

0

42

danna написал(а):

Es jau atkal kaut ko biju palaidusi garām - ja to es nezināju gan. Ai, man jau tā vienmēr gadās!!!

Ai, nu ko nu... Var jau b`ut, ka forum`a ar bij min`ets tik mans v`ards bez uzv`arda, bet tie kas no manis ir k`adu meilu sa`n`emu`si, tie jau gan noteikti zin... :D

0

43

Maziņš off-tops. Ja kādam interesanti. ;) Mani var atrast wwwone.lv, mans meils ir lesija555@one.lv
Draugos es arī esmu, tikai tur viss parak sarežģiti priekš manis, un es tur nāku ļoti reti.

albalonga написал(а):

visi jau zin, ka mans vārds pasē ir Sanda Donika - un ticiet man - draugos tāda esmu vienīgā...

Es redzeju tavu foto yahoo space, kaut kā tā... :D

Отредактировано Deyalit (05.03.2007 14:44)

0

44

Deyalit написал(а):

Es redzeju tavu foto yahoo space, kaut kā tā...

o - jā - yahoo 360 man ir lapa - tik jāmeklē albalonga99... :D

0

45

Uzreiz eju visos portālos jūs sameklēt. :D one.lv gan reti parādos un face.lv vēl retāk.. :D

0

46

albalonga написал(а):

no Rīgas - jo Latvija jau gana maziņa... Bet - es domāju, ka tas vēl ir biku par agru un gan jau mēs līdz tam nonāksim... Bet runājot par to, kā izskatāmies - Julia norādītajā vebsaitā ir ļoti smuka viņas bildīte - tā ir face.lv anketā.

oooi... :blush2: es kā šito izlasīju gandrīz aizrijos... PALDIES!!! :blush2: jā esmu gan face.lv, gan one.lv, gan draugiem.lv bet laiku pa laikam ierados tikai one un draugiem... (draugos man ir ap 130 fočenēm) !! tatad mani var redzēt ne tikai face.lv.
vispār, es jau arī gribēju iepriekš pieminēt, ka gribētu jūs visus redzēt, vismaz jūsu foto... bet par satikšanos... nu tas būtut ļoti interesanti, es būtu noteikti ar mieru...
:blush2:

no jums visām pagaidām zinu kā izskatās albalonga, Ilze un nedaudz redzeju mazu fočeni Jolantas, no skype. tas arī viss... :P

āāā vēl kādu netīšām satikt - par to arī domāju.. man tas ir viegli iespējams ar albalongu un Ilzi, jo dzīvo pietiekami tuvu no manis... :D

Отредактировано Julia (05.03.2007 16:41)

0

47

Julia, albalonga - kur jūs dzīvojat Rīgā?  :rolleyes:
Man arī būtu interesanti jūs visas satikt... :):)
Julia - kāds tev vārdiņš draugiem.lv ?  :rolleyes: a man arī draugos ir ļooti daudz foto.. ;)

0

48

Paloma
Kāds tev pašai ir vārds draugiem.lv???

0

49

danna
Madara Sproģe.. bet ir vairākas .. man bilde pie kamīna sēžot... ;)

0

50

Paloma написал(а):

Julia, albalonga - kur jūs dzīvojat Rīgā?

Jā, no Rīgas...

0

51

nu jāa.. bet tuvāk?? Vienkārši pēc Julias izklausījās,k a jūs ne tikai tādā nozīmē ka Rīgā tuvu dzīvojat.. ;)

0

52

Paloma написал(а):

nu jāa.. bet tuvāk?? Vienkārši pēc Julias izklausījās,k a jūs ne tikai tādā nozīmē ka Rīgā tuvu dzīvojat..

Hmmm... Viņa Pļavniekos, es Purvciemā - turpat blakus jau ir... Favorīte jau vienmēr tā tuvāk karalienei... (vai varbūt karaliene - favorītei...) :rofl:

0

53

albalonga написал(а):

Hmmm... Viņa Pļavniekos, es Purvciemā - turpat blakus jau ir... Favorīte jau vienmēr tā tuvāk karalienei... (vai varbūt karaliene - favorītei...)

jāā.. tieši tā... karaliene favorītei...  :give_heart:

draugos - julia raudive
one.lv - julia_raudive@one.lv
face.lv - juliax

0

54

starp citu, šajā lapā "jauni personāži zorro" mēs atradām citus personāžus - paši sevi... tagad mēs zinam gandrīz ikviena kontaktus!!!! a viss pateicoties Zorro!!!!!! :rofl:

bet vispār... baigi gribu redzēt rītdienas sēriju... :give_heart:

0

55

hmmmm... man tāds jautājums - a kurš tad tomēr ir Sintija Bērziņa??? jo es vēl atceros, ka kādreiz man bija jāsūta viņai "likmes" atstāstījumus, pirms parādījās šis forums.... es pat nezināju, ka viņa ir te... :nezinu:

jāāāāāāāā.......  :rolleyes:

0

56

Julia написал(а):

starp citu, šajā lapā "jauni personāži zorro" mēs atradām citus personāžus - paši sevi...

Šito izlasot, man prātā ienāca stulba doma - ta ka šitā ir Zorro jauno personāžu lapa, kas par sižetu izveidotos, ja mēs tiktu iekļautas sižetā... :rofl: It kā jaunie personāži..  :rofl:

0

57

danna написал(а):

Šito izlasot, man prātā ienāca stulba doma - ta ka šitā ir Zorro jauno personāžu lapa, kas par sižetu izveidotos, ja mēs tiktu iekļautas sižetā...  It kā jaunie personāži..

es domāju ASV reitingi uzreiz nokristu līdz nullei.... :rofl:

0

58

heee man ari ta liekas :lol:

0

59

Julia написал(а):

es domāju ASV reitingi uzreiz nokristu līdz nullei....

Nē, man domāt, KIKo trieka ķertu a reitingi gaisā uzskrietu un Zorro visu laiku nabags censtos lūpu krāsas palikas no savas maskas notīrīt... :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

60

албалонга ты теперь нюша из смешариков :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro