TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)


Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)

Сообщений 41 страница 60 из 136

41

Dziesma vnk super šim seriālam. un vispār tās ainas tā piesaista un gribas paskatīties un tagad tā nožēloju, ka esmu  daļēji redzējusi la mentira un bišķ to murgu el juramento, sižets zināms.
Silvija izskatās ļoti skaista, ar viņu vairāki seriāli ir redzēti. apsveru noskatīties seriālus ar viņu Perla un La duda. Vienīgais nekur nevaru atrast sērijas tlenovelei La Duda.

0

42

mmaarriiaa написал(а):

Dziesma vnk super šim seriālam. un vispār tās ainas tā piesaista un gribas paskatīties un tagad tā nožēloju, ka esmu  daļēji redzējusi la mentira un bišķ to murgu el juramento, sižets zināms.

Kāds prieks, ka arī tevi ieinteresējusi šī telenovele! Dziesmu nespēju beigt klausīties - dievīga (kā jau Enrikem :D ) .
Bet tu jau nezināji, ka taps tāds Cuando me enamoro , kad skatīties Mentiru un Juramento...un droši vien vārds vārdā jau sižets nebūs tāds pats. Dažkārt jau rīmeiki ir tādi, ka neatpazit originālu :D

0

43

aNgeL написал(а):

Bet tu jau nezināji, ka taps tāds Cuando me enamoro , kad skatīties Mentiru un Juramento...un droši vien vārds vārdā jau sižets nebūs tāds pats. Dažkārt jau rīmeiki ir tādi, ka neatpazit originālu :D

Jā tā bieži gadās. Piemēram El juramento atšķīrās cik es sapratu no La mentira, El Juramento bija reti redzēts murgs, ceru, ka cuando me enamoro būs laba telenovele. Un nesen lasīju vienā forumā, ka producents saka ka šī La mentira versija būs pilnīgi atšķirīga no oriģināl, ka tajā būs kādi pārsteigumi :)

Starpcitu tu nezini kur varētu nolādēt, vai noskatīties telenoveles La duda sērijas. Tā ir kāda telenovele ar Silviju Navarro, gribu paskatīties, jo varbūt ir interesanta.
:)

0

44

aNgeL написал(а):

Dziesmu nespēju beigt klausīties - dievīga (kā jau Enrikem :D ) .

Enrikem dziesmas vispār ir foršas, tādas romantiskas, izjustas, emocijām piepildītas dziesmas.
un beidzot viņš atkal kādai telenovelei iedzied tituldziesmu, atceros, ka viņš bija iedziedājis Nunca te olvidare.

0

45

Ir bijuši gadījumi,ka kāda konkrēta seriāla jaunā versija pat pārāk atšķirās no oriģināla,kas savā ziņā nav slikti,it sevišķi,ja agrāk uzņemtais seriāls ir cietis neveiksmi,jaunais seriāls tad var kļūt par iepriekšējā seriāla veidotāju pieļauto ''kļūdu labojumu''.

0

46

Nu, man nekad nav patikuši pagātnes stāsti seriāla sākumā... tā ka... gaidu reālo darbību :D

0

47

Paloma написал(а):

Nu, man nekad nav patikuši pagātnes stāsti seriāla sākumā... tā ka... gaidu reālo darbību

es cik sapratu, tad tikai šajā rīmeikā uztaisījuši tādu. Iepriekšējos un originālā viss it kā esot sācies ar pieaugušajiem galvenajiem.

0

48

pff... te arī varēja tā... un pamazām atklāties tā pagātne.. nepatīk man šitāda info iebarošana par pagātni sākumā...

0

49

Paloma написал(а):

pff... te arī varēja tā... un pamazām atklāties tā pagātne.. nepatīk man šitāda info iebarošana par pagātni sākumā...

Nu...neko darīt! jāpaciešas! Vismaz, ja izdomāsi griezt, būs par vienu sēriju mazāk :D

0

50

hahaha, nu tas noteikti :D

0

51

Vēl viens treileris :)  :love:

http://www.dailymotion.com/video/xdxnf6_cuando-me-enamoro-trailer-oficial-h_creation

0

52

vāāāāāks, cik šitas ir skaists!!!! :love:

0

53

Labākās šajā sērijā bija pēdejā video pēdējās 13 sekundes :D
lai gan man likās diezgan interesanta arī pati sērija. šis pagātnes stāsts man kaut kā galīgi netraucēja :D

0

54

Njā, šis sākuma notikums atkal liek aizdomāties, kā mēs reizēm izšķiežam laiku dusmojoties... Jo Regina, kā uzzināja par vīra stāvokli, uzreiz aizmirsa visas dusmas un visu, ko bija tiekusi... Kkā bieži mēs neiedomājamies, ka mūsu darītais var būt neatgriezenisks, ka var nebūt laika vai tml... Nu jā, parāva uz pārdomām mani.

Nabaga Renata, kā "māte" pret viņu izturas... :( jā, bet tas vismaz izaudzināja ivņu stiprāku un patstāvīgāku kā Robertu - es vismaz tā spriežu, ka tas varētu būt ietekemējis viū raksturus.

Un man ļoti patika pāreja no pagātnes uz tagadn - ar tiem kadreim kā iepriekš un tagad izskatās :)

0

55

Vispār šī telenovele pagaidām ir interesanta un atšķirīga nekā oriģināls, lai arī notikumi būs tie paši.
Jā nabaga Renata, tā viņas neīstā māte pret viņu izturas vnk briesmīgi. Un vēl izspēlē tā , ka Rehīna ir slima ar sirdi, lai visi rūpētos par viņu. Bet īstenīā Renata ir slima ar sirdi, tas noteikti kaut kad telenoveles laikā parādīsies, bet dīvaini, ka visu šo gadu laikā tas nav nācis gaismā, jo, ja viņai ir slikti ar sirdi un viņai ir tādi pārdzīvojumi kādus viņai rada viņas neīstā māte viņai būtu palicis slikti.

Visi padomās, ka galvenā varoņa brālis būs izdarījis pašnāvību, bet vaitad nav saprotams, ka tā ir slepkavība, eksperti to varētu noteikt, vismaz spriežot pēc visiem seriāliem, kurus es esmu redzējusi neviens pašnāvnieks nesašauj sevi vēderā, laikam sāku kļūt piekasīga, bet tas tā vnk dīvaini.

Man arī patika pāreja no pagātnes uz tagadni. tas ir labi, ka šis rīmeiks nav pilnīga kopija oriģinālam, jo bieži rīmeikos katra sērija un gandrīz katrs vārds tiek kopēts.
Pārdzīvojumi padara cilvēkus stiprākus, tāpēc arī Renata ir tāda, bet Rehīna ir izaugusi par manipulētāju.

0

56

Paloma написал(а):

Njā, šis sākuma notikums atkal liek aizdomāties, kā mēs reizēm izšķiežam laiku dusmojoties... Jo Regina, kā uzzināja par vīra stāvokli, uzreiz aizmirsa visas dusmas un visu, ko bija tiekusi... Kkā bieži mēs neiedomājamies, ka mūsu darītais var būt neatgriezenisks, ka var nebūt laika vai tml... Nu jā, parāva uz pārdomām mani.

Telenovelēs šis moments ik pa brīdim parādās! Un vienmēr tiešām sanāk aizdomāties! jo tā patiešām ir..bet no otras puses Regina arī nevarēja wnk pievērt acis uz vīra sānsoļiem...smaga situācija!

Paloma написал(а):

Nabaga Renata, kā "māte" pret viņu izturas...

ah jāa.. Man tik žēl viņas! kā viņai bērnībā matus nogrieza un vēlāk... NEspēju iedomāties, kā viņa visu dzīvi tā dzīvoja ar tādu naidu no mātes puses.. nu vismaz viņai bij tas, kurš kā tēvs skaitās, kurš mīl viņu :)

mmaarriiaa написал(а):

Bet īstenīā Renata ir slima ar sirdi, tas noteikti kaut kad telenoveles laikā parādīsies, bet dīvaini, ka visu šo gadu laikā tas nav nācis gaismā, jo, ja viņai ir slikti ar sirdi un viņai ir tādi pārdzīvojumi kādus viņai rada viņas neīstā māte viņai būtu palicis slikti.

Man ar tas liekas jocīgi, ka ar visiem šādiem pārdzīvojumiem tas neuzpeld un wsp..grib pateikt, ka 25 gadu laikā viņa nav izgājusi nevienu ārsta apskati? :D Tas tak nereāli!

Ah, Silvija tik tiešam debešķīgi izskatījās šajā kleitā un ar tādu frizūru  :love: 
Ak, cik dīvaini Wendiju Gonzalesu te redzēt savādākā gan jau lomā - pārāk dzīva atmiņā man kā Paula palikusi :D

Un jā, protams piekrītu - izdomāja pāreju starp gadiem wnk lieliski! viena no labākajām redzētajām pārejām :) Vienīgā vēl kuru atceros bij Nunca te olvidare - arī smuka bij :)

0

57

Man arī iepatikās šī telenovele...liekas būs interesanta un tā kā oriģinālo sižetu nezinu, tad nav ne jausmas kādi notikumi vēl priekšā :)

Šausmīgi žēl bija Reginas, nevaru pat iedomāties cik šausmīgi tik īsā laikā zaudēt ilūziju par laimīgu ģimeni un uzreiz pazaudēt arī meitu un vīru. :(

Paloma написал(а):

Njā, šis sākuma notikums atkal liek aizdomāties, kā mēs reizēm izšķiežam laiku dusmojoties... Jo Regina, kā uzzināja par vīra stāvokli, uzreiz aizmirsa visas dusmas un visu, ko bija tiekusi... Kkā bieži mēs neiedomājamies, ka mūsu darītais var būt neatgriezenisks, ka var nebūt laika vai tml... Nu jā, parāva uz pārdomām mani.

Jā, šī doma man arī baigi patika :)

Un kā tā māte to Robertu izlaidusi...trakums..un attieksme pret Renatu vispār neiedomājama, nabaga bērns :(

:D un man arī baigi patika pāreja, tik bik pagrūti atkal aprast ar jaunajiem varoņu tēliem :D Ar nepacietību gaidu turpinājumu :D

0

58

sigsaster написал(а):

Man arī iepatikās šī telenovele...liekas būs interesanta un tā kā oriģinālo sižetu nezinu, tad nav ne jausmas kādi notikumi vēl priekšā

wwiii...cik jauki, ka Tu arī pievienojies!! Ir tik forši, kad vairāki kopā skatās kaut ko  :flirt:
Man arī prieks, ka originālo sižetu tā īsti nezinu...tikai pāris pamata notikumi :)

sigsaster написал(а):

Šausmīgi žēl bija Reginas, nevaru pat iedomāties cik šausmīgi tik īsā laikā zaudēt ilūziju par laimīgu ģimeni un uzreiz pazaudēt arī meitu un vīru.

Jā, arī viņas žēl! viendien tev ir viss - vīrs, bērns, māja un nākamajā dienā ne bērna, ne vīra... Bet viņai ir mērķis būt stiprai un mērķis dzīvot - atrast savu meitiņu :) un noteikti kaut kurā brīdī, kad abas satiksies būs kaut kas ar tiem medaljoniem, kurus viņām Roberto uzdāvinājis :) iespējams pēc tiem arī atpazīs Regina savu meitu..bet nedomāju, ka tas tik ātri notiks :D

0

59

mmaarriiaa написал(а):

Bet īstenīā Renata ir slima ar sirdi, tas noteikti kaut kad telenoveles laikā parādīsies, bet dīvaini, ka visu šo gadu laikā tas nav nācis gaismā, jo, ja viņai ir slikti ar sirdi un viņai ir tādi pārdzīvojumi kādus viņai rada viņas neīstā māte viņai būtu palicis slikti.

jā, es par to pašu padomāju... Tas ir kaut kā savādi...

aNgeL написал(а):

Telenovelēs šis moments ik pa brīdim parādās! Un vienmēr tiešām sanāk aizdomāties! jo tā patiešām ir..bet no otras puses Regina arī nevarēja wnk pievērt acis uz vīra sānsoļiem...smaga situācija!

jā, tā jau ir. Bet redz, ka brīdī, kad var zaudēt to cilvēku, tas viss vairs nav svarīgi. Laikam tomēr dzīvē ir svarīgākas lietas kā savs lepnums, aizvainojumi utt... Lai gan, protams, runāt jau ir viegli... :D

hm, teorētiski jau, ja mēs te jau 4 savākušās esam, varētu uztaisīt arī atsevišķu sadaļu šim seriālam, ne? :)

0

60

Paloma написал(а):

hm, teorētiski jau, ja mēs te jau 4 savākušās esam, varētu uztaisīt arī atsevišķu sadaļu šim seriālam, ne?

Varēt varētu..bet parasti ap seriāla vidu visi pazūd un tad viss tukšs.. tāpēc es nezinu ko darīt.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)