TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)


Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)

Сообщений 61 страница 80 из 136

61

Par 3. sēriju
ah, Renata par spīti smagajai dzīvei ir tik burvīga - tik dzīvespriecīga un mīļa! Tā viņas saruna ar tēvu - wnk burvīga!!! Savukārt, Roberta, kas augot dabūjusi visu staigā kā tāds mākonis :D
Wow..šī Pepa gan ir drausmīga! Kā uzklupusi Matiasam bērnībā! Bet es nebrīnos! Uuu..Matiass pazīst Heronimo!  :)
Mm..Adriana izrādās zīlē.. xe, kārtis nemelo - Renatas māte mīl viņu, tikai viņa nezina, ka atņemta savai mātei..īstenībā tik šausmīgi - dzīvo ta tikai vienreiz, bet atņem iespēju uzaugt ar īstajiem vecākiem, viņu gādībā..un otrādi - mātei atņemtas tiesības audzināt meitu.

0

62

aNgeL написал(а):

ah, Renata par spīti smagajai dzīvei ir tik burvīga - tik dzīvespriecīga un mīļa! Tā viņas saruna ar tēvu - wnk burvīga!!!

ahaa, viņa tik forša! ^^

aNgeL написал(а):

Savukārt, Roberta, kas augot dabūjusi visu staigā kā tāds mākonis

nu jāā.. Bet arī šķiet, ka viņai nav viegli.. Un šis ar Rafaelu vsp.. Jā, protams, ka patīkami, kad tevi tā mīl un dara viskko tevis dēļ, bet ... nevajag jau ķerties uzreiz pie puiša tikai tāpēc, ka viņš ir vienīgais, kurš pievērsis tā uzmanību... :?

un es izkusu 1.Heronimo ainā - ar paukošanos. Akkk :love: Bet žēl man viņa, ka tā samelojās tā draudzene..

Un nākamreiz es izkusu, kad sāka skanēt TĀ dziesma :love:

0

63

Paloma написал(а):

Un nākamreiz es izkusu, kad sāka skanēt TĀ dziesma

Ah..jāa.. es arīī!!!

Paloma написал(а):

un es izkusu 1.Heronimo ainā - ar paukošanos. Akkk

Nezinu kāpēc, bet kaut kā nepatīk Solers.. Laikam vecs paliek un tādēļ kkā liekas, ka neder kā galvenais varonis. Bet tās ir tikai manas domas...

0

64

aNgeL написал(а):

Nezinu kāpēc, bet kaut kā nepatīk Solers.. Laikam vecs paliek un tādēļ kkā liekas, ka neder kā galvenais varonis. Bet tās ir tikai manas domas...

nu nez.... man nekas nav pret viņu.. :) un atceroties Likmi... :love:

0

65

Paloma написал(а):

nu nez.... man nekas nav pret viņu

Kā pret tādu man ar nav nekā pret viņu.. Labs aktieris, diezgan izskatīgs vīrietis..bet nezinu.. gribētu citu partneri Silvijai..nu piem... Basaņjesu :D :D Varbūt tajā ir visa problēma - neesmu redzējusi viņus šķirtus!

0

66

aNgeL написал(а):

gribētu citu partneri Silvijai..nu piem... Basaņjesu   Varbūt tajā ir visa problēma - neesmu redzējusi viņus šķirtus!

hahaha, nu tā jau cita runa... :D bet nu nevar viņa visu mūžu ar 1 aktieri filmēties :D

0

67

Paloma написал(а):

bet nu nevar viņa visu mūžu ar 1 aktieri filmēties

nu žēl! Tie abi ir wnk legendārs pāris  :love:

0

68

aNgeL написал(а):

Tie abi ir wnk legendārs pāris

visās šī vārdu salikuma nozīmēs.... :rofl:

0

69

Paloma написал(а):

visās šī vārdu salikuma nozīmēs....

euu..toč :D :D :rofl:

0

70

aNgeL написал(а):

Uuu..Matiass pazīst Heronimo!

Es ar to negaidīju...tik ceru, ka Matiasam neiepatiksies Regina...savadāk draudzībai liels pārbaudījums un negribās lai tā pajūk...

Paloma написал(а):

un es izkusu 1.Heronimo ainā - ar paukošanos. Akkk

He he...man ar patika šī aina...viņš baigi jauks izskatījās...tāds smaidīgs :P

aNgeL написал(а):

Nezinu kāpēc, bet kaut kā nepatīk Solers.. Laikam vecs paliek un tādēļ kkā liekas, ka neder kā galvenais varonis. Bet tās ir tikai manas domas...

Man arī netraucē viņš, patīk labāk par dažiem citiem galvenajiem varoņiem...atceros viņu vēl no Angelas u.c. telenovelēm.... :)

Jee..nākamā sērijā viņi satiksies  :love:

0

71

sigsaster написал(а):

Jee..nākamā sērijā viņi satiksies

Ahh..jāa.. nespēju sagaidīt!  :love:

sigsaster написал(а):

patīk labāk par dažiem citiem galvenajiem varoņiem

Nu šim jau es pilnībā piekrītu!

P.S ahh sigsaster, ir tik foooršī redzēt, ka Tev joprojām avatarā MH un Alex  :love:

0

72

Uu, es nemaz nezināju, ka nākamajā satiksies. :D bet fooorši ^^

0

73

:D Nez kā lai Tu to zinātu, ja neskaties avances? :D

0

74

aNgeL написал(а):

P.S ahh sigsaster, ir tik foooršī redzēt, ka Tev joprojām avatarā MH un Alex

:D Jā, man baigi patīk un laikam būs jānoskatās vēlreiz. :D

0

75

sigsaster написал(а):

Es ar to negaidīju...tik ceru, ka Matiasam neiepatiksies Regina...savadāk draudzībai liels pārbaudījums un negribās lai tā pajūk...

Matiass ļoti viņā samīlēsies.

Solers ir tāds pierats un man pret viņu iebildumu nav. Labs aktieris, visur kur esmu viņu redzējusi viņš ar savu meistarību nav pievīlis.

aNgeL написал(а):

gribētu citu partneri Silvijai..nu piem... Basaņjesu :D :D Varbūt tajā ir visa problēma - neesmu redzējusi viņus šķirtus!

Es esmu redzejusi Silviju arī lomās ar citiem. bet ar Basanjesu viņi ir kā radīti viens otram, tik saderīgi, ka man likās, ka viņi ir pāris arī dzīvē, bet īstenībā nav, bet varētu būt, tas tik būtu forši.

aNgeL написал(а):

ah, Renata par spīti smagajai dzīvei ir tik burvīga - tik dzīvespriecīga un mīļa! Tā viņas saruna ar tēvu - wnk burvīga!!!

Jā, vismaz pateicoties tēvam viņa ir saņēmusi ģimenes siltumu. Rene Casadosam ļoti piestāv pozitīvas lomas.

aNgeL написал(а):

Wow..šī Pepa gan ir drausmīga! Kā uzklupusi Matiasam bērnībā! Bet es nebrīnos!

Viņa māk cilvēkiem radīt bērnības traumas uz visu mūžu. Matias vēl tagad pārdzīvo un Renatai viņa visu laiku dzīvi ir postījusi.

Paloma написал(а):

un es izkusu 1.Heronimo ainā - ar paukošanos. Akkk :love: Bet žēl man viņa, ka tā samelojās tā draudzene..

Jā žēl.
Bet tā aina ar paukošanos bija kaut kas :)

0

76

sigsaster написал(а):

Jā, man baigi patīk un laikam būs jānoskatās vēlreiz.

Mmm... Šito dzirdēt vēl patīkamāk :D Es jau.. zaudēju skaitu, cik reizes noskatījos :D

mmaarriiaa написал(а):

Es esmu redzejusi Silviju arī lomās ar citiem. bet ar Basanjesu viņi ir kā radīti viens otram, tik saderīgi, ka man likās, ka viņi ir pāris arī dzīvē, bet īstenībā nav, bet varētu būt, tas tik būtu forši.

Īstenibā tas viņiem ļoti liels izaicinājums tik reižu filmēties kopā, jo tādēļ noteikti par viņiem kā par pāri baumo vairāk.

mmaarriiaa написал(а):

Matias vēl tagad pārdzīvo un Renatai viņa visu laiku dzīvi ir postījusi.

Izteikta ļaunā telenoveļu varone!

0

77

Vai jums vajag atsevišķu sadaļu CME?

0

78

aNgeL написал(а):

Nez kā lai Tu to zinātu, ja neskaties avances?

nu vot, a jūs te ņemat un nospoilerojat :P varētu jau vispār par avancēm nerunāt tā atklāti :P

mmaarriiaa написал(а):

Matiass ļoti viņā samīlēsies.

nu es nebrīnos... tajās bērnības ainās jau kko tādu varēja nojaust...

0

79

Paloma написал(а):

nu vot, a jūs te ņemat un nospoilerojat  varētu jau vispār par avancēm nerunāt tā atklāti

ak, piedod, ka nospoilerojām, ka šie abi varoņi šajā seriālā satiksies :P

0

80

aNgeL написал(а):

ak, piedod, ka nospoilerojām, ka šie abi varoņi šajā seriālā satiksies

ak.... lieta jau ir tajā - KAD :P

un par sēriju rakstu otro reizi... kā katru komentāru šajā sadaļā.. neiet man ><
man patika tā viņu tikšanās pirmā - īpaši ar Iglesiasu fonā :love:  tāda jautra.. nu, viņa tāda dzīvīga, forša :D un man ļoti patika, ka palika pia Heronimo viņas tā rokassprādze. ^^ he, tikko ienāca doma prātā, ka pietiek viņai vnk valkāt rokassprādzi, kas saista viņu ar Matiasu, lai tagad saista ar Heronimo ^^
Un jo vairāk skatos, jo vairāk man Solers iepatīkas ^^

Matias gan man nepatīk, nez, tāds vājš liekas. Nu un pēc izskata ar :D

Roberta vispār ar prātu drusku nedraudzējas - ne sirds, bet smadzenes slimas viņai biki. Tā vēlēšanās, lai ekstrēmi pierāda, uz ko Rafaels gatavs viņas dēļ, pat ja pati īsti nejūt pret viņu tādu mīlestību... nu traki.. :/

Ak jā, un izrādās ka Heronimo ar savu topošo sievasmāti ir labos draugos. Wow.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)