TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)


Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)

Сообщений 81 страница 100 из 136

81

Paloma написал(а):

man patika tā viņu tikšanās pirmā - īpaši ar Iglesiasu fonā   tāda jautra.. nu, viņa tāda dzīvīga, forša  un man ļoti patika, ka palika pia Heronimo viņas tā rokassprādze.  he, tikko ienāca doma prātā, ka pietiek viņai vnk valkāt rokassprādzi, kas saista viņu ar Matiasu, lai tagad saista ar Heronimo

Mhm...pirmā tikšanās forša.. vienīgais man gribējās kaut kādu palēninājumu sadursmes brīdī :D bet tas tāa.. ak, bet cik Renata ir pļāpīga :D :D Vispār tikai runā un runā :D un šo abu pirmā saruna ar bij tāda- vienlaicīgi runāja abi , bet sapratās :D foršī! un man ar dikti patīk , ka rokassprādze pie viņa palika :) ah! tiešām ta it kā viņa mīlēja Matiasu un tagad līdz ar rokassprādzes ceļu iemīlēs Heronimo :)

0

82

Izlasīju visus komentārus un sapratu par ko ir stāsts-sižets nespēj atstāt vienaldzīgu,katrs tajā var atrast sev ko tuvu un pazīstamu.

0

83

Paloma написал(а):

Ak jā, un izrādās ka Heronimo ar savu topošo sievasmāti ir labos draugos. Wow.

Tas tikai pierāda, cik pasaule ir maza....visi ar visiem draugos :D

Paloma написал(а):

Matias gan man nepatīk, nez, tāds vājš liekas. Nu un pēc izskata ar

Vo, man ar tā ne īpaši viņš patīk...citreiz man ir tā, ka arī otrs varonis no trijstūra patīk, bet šī laikam nav tā reize :D Saprotams, grūta bērnība, bet nu tomēr...

aNgeL написал(а):

Mhm...pirmā tikšanās forša.. vienīgais man gribējās kaut kādu palēninājumu sadursmes brīdī  bet tas tāa.. ak, bet cik Renata ir pļāpīga   Vispār tikai runā un runā  un šo abu pirmā saruna ar bij tāda- vienlaicīgi runāja abi , bet sapratās  foršī! un man ar dikti patīk , ka rokassprādze pie viņa palika  ah! tiešām ta it kā viņa mīlēja Matiasu un tagad līdz ar rokassprādzes ceļu iemīlēs Heronimo

Jā, tas bija jauks moments :D Patika, ka Heronimo sāka smieties par šo situāciju :D amizanta jau bija...ej mierīgi un pēkšņi no gaisa skaista sieviete virsū :D Nevaru sagaidīt, kad šie atkal tiksies...zinu, laikam esmu baaaigi nepacietīgā :P

0

84

sigsaster написал(а):

Vo, man ar tā ne īpaši viņš patīk...citreiz man ir tā, ka arī otrs varonis no trijstūra patīk, bet šī laikam nav tā reize :D Saprotams, grūta bērnība, bet nu tomēr...

Matias liekas tāds pamīksts, bet iespējams, ka cerams seriāla laikā viņš mainīsies uz labo pusi, jo tāds viņš man ne īpaši.
Dažkārt ir pat tā, ka no trijstūra pat labāk patīk otrs, bet šī nu tiešām nav tā reize.

Paloma написал(а):

Matias gan man nepatīk, nez, tāds vājš liekas. Nu un pēc izskata ar :D

Man arī nepatīk kā šis aktieris šeit izskatās.  Viņam nepiestāv tik īsi mati un viņš ir bišk uzbarojies. Vnk esmu viņu redzējusi seriālā Juro que te amo, tur viņš izskatījās pavisam savādāks - lābā nozīmē.

Renatas un Heronimo pirmā satikšanās - šis moments man paliks atmiņā, man patika, bija interesanti un viņu starpā ir laba ķīmija.

0

85

sigsaster написал(а):

Patika, ka Heronimo sāka smieties par šo situāciju  amizanta jau bija...ej mierīgi un pēkšņi no gaisa skaista sieviete virsū  Nevaru sagaidīt, kad šie atkal tiksies...zinu, laikam esmu baaaigi nepacietīgā

Labi uzrakstīji! :D Tik tiešām tā pēķšņi viņa uzraās..tik neierasta ikdienas dzīvei :D

mmaarriiaa написал(а):

Renatas un Heronimo pirmā satikšanās - šis moments man paliks atmiņā, man patika, bija interesanti un viņu starpā ir laba ķīmija.

Mm..mhm...Īstenībā jāa  - abi piestāv viens otram  :love:

0

86

Telenovele pa šīm 5 sērijām ir atstājusi patīkamu iespaidu! Nav garlaicīgi un viss ātri norisinās! Jau paspēju aizmirst, ka tā Fina nogalinājusi Roberto..toč - jau 2. slepkavība viņai! Ak, Renata ir īsts jaukums! Visas ainas ar viņu tik priecīgas, tik dzīvas!! Eh, ļoti ceru, ka viņa tāda arī paliks! un ar Matiasu tik foršas attiecības - lai gan es viņos redzu tikai draugus..Nepiestav viņi viens otram kā pāris! aww..un viņa ik pa brīdim atceras Heronimo...un viņš viņu, un tad sāk skanēt CME  :love:  :love:
patīk kā uztaisa ar tiem kadriem - ka vairāki vienlaicīgi un mainā vietas un tāa.. interesantas manipulācijas :)

Wow, kāda avance!! Es vispār nesaprotu, kā līdz tam var nonākt, bet nu..nespoilerošu!

0

87

Šis ir vislabākais no La mentira varieantiem, atšķirīgs. Man ir interesanti skatīties katru sēriju, ceru, ka tālāk nepievils.
Un avance, nedrīkst spoilerot, bet ak dievs, nevaru sagaidīt :)

0

88

Es arī ļoti ceru, ka neko nesabojās.. Kā nekā laba telenoveles 1. puse nav nekāds retums, bet laba pilnīgi visa telenovele..tas gan!

0

89

Fina vnk briesmīga....kā viņai var tā vienmēr noveikties un nepieķert...tagad nekādas norādes nebūs, ka to izdarīja viņa  :angry:

Vēl man patika, ka Renatai tā nejauši paspruka runājoties ar Matiasu, ka viņai tā aproce svarīga, jo no viņa :D ļoti labi atspoguļoja viņas impulsīvo dabu :)

aNgeL написал(а):

Ak, Renata ir īsts jaukums! Visas ainas ar viņu tik priecīgas, tik dzīvas!! Eh, ļoti ceru, ka viņa tāda arī paliks!

Jā, viņa nepārtrauktā kustībā...visur skrien un visu dara...un runā ar pa visiem trim :D

aNgeL написал(а):

Wow, kāda avance!! Es vispār nesaprotu, kā līdz tam var nonākt, bet nu..nespoilerošu!

:D jā, avance bija vnk satriecoša!

0

90

sigsaster написал(а):

Jā, viņa nepārtrauktā kustībā...visur skrien un visu dara...un runā ar pa visiem trim

:D :D Vispār ļoti forša galvenā varone! Šitādam viņām arī jābūt!

sigsaster написал(а):

Vēl man patika, ka Renatai tā nejauši paspruka runājoties ar Matiasu, ka viņai tā aproce svarīga, jo no viņa  ļoti labi atspoguļoja viņas impulsīvo dabu

Ak, man arī ārkārtīgi patika šī aina :D

0

91

Tikko palasīju. un izrādās, ka aktrisei, kura tēloja Rehīnu jaunībā pagājušajā gadā nomira meitiņa, kura bija tikai 6 mēnešus veca, tāpēc viņai bija īpaši smagi tēlot ainas ar meitenīti, kura tēloja viņas metu.
Žēl viņas, tik šausmīgi, ka notiek tādas lietas.

0

92

mmaarriiaa написал(а):

Tikko palasīju. un izrādās, ka aktrisei, kura tēloja Rehīnu jaunībā pagājušajā gadā nomira meitiņa, kura bija tikai 6 mēnešus veca, tāpēc viņai bija īpaši smagi tēlot ainas ar meitenīti, kura tēloja viņas metu.
Žēl viņas, tik šausmīgi, ka notiek tādas lietas.

wow, jā..Tas tiešām ir šausmīgi un no vienas puses bija ļoti smagi tēlot un no otras vieglāk panākt vajadzīgo tēlojot varoni.

0

93

Cita aktrise tamlīdzīgā situācijā,iespējams vispār būtu atteikusies no lomas,lai sevi lieki nesāpinātu,jo nav mātei nekā smagāka kā zaudēt savu bērnu.

0

94

Terēze написал(а):

jo nav mātei nekā smagāka kā zaudēt savu bērnu.

Kāreiz es šodien grāmatā izlasīju tādu domu, ka ja sievietei mirst vīrs, tad viņu dēvē par atraitni, bet nav tāda vārda, kuru dot sievietei, kurai mirst bērns, jo nav tāda vārda, kurš spētu to aprakstīt.

0

95

aNgeL написал(а):

Ak, Renata ir īsts jaukums! Visas ainas ar viņu tik priecīgas, tik dzīvas!!

sigsaster написал(а):

Vēl man patika, ka Renatai tā nejauši paspruka runājoties ar Matiasu, ka viņai tā aproce svarīga, jo no viņa  ļoti labi atspoguļoja viņas impulsīvo dabu

sigsaster написал(а):

Jā, viņa nepārtrauktā kustībā...visur skrien un visu dara...un runā ar pa visiem trim

jā, jā, jā!!! Es vienkārši fanoju par viņu! tik foršiņa!!! :jumping:

aNgeL написал(а):

un ar Matiasu tik foršas attiecības - lai gan es viņos redzu tikai draugus..Nepiestav viņi viens otram kā pāris!

tas gan! Kā draugi - ok, bet kā pāris.. nu galīgi neizskatās..

aNgeL написал(а):

Nepiestav viņi viens otram kā pāris! aww..un viņa ik pa brīdim atceras Heronimo...un viņš viņu, un tad sāk skanēt CME

jāā :love:  un man patika, ka viņai tā iespiedās atmiņā viņa skatiens :love:

aNgeL написал(а):

patīk kā uztaisa ar tiem kadriem - ka vairāki vienlaicīgi un mainā vietas un tāa.. interesantas manipulācijas

mhmm, interesanti! ^^

aNgeL написал(а):

Kāreiz es šodien grāmatā izlasīju tādu domu, ka ja sievietei mirst vīrs, tad viņu dēvē par atraitni, bet nav tāda vārda, kuru dot sievietei, kurai mirst bērns, jo nav tāda vārda, kurš spētu to aprakstīt.

wow. Mjā, spēcīgi teikts...

Un par avanci - ak, kāds prieks, ka varu uzreiz skat'tiies nākamo sēriju, lai uzzināut, par ko runa :D citādāk jūs mani nointriģējāt :D

0

96

Ak, es nevaru, tas ir kaut kas... aaaa!!! Tāāāāds pāris!!! :love: :love: :love:
Tiešam es neatceros, kad es pēdējo reizi būtu viena mājās smējusies kaut ko skatoties - viņi pie beigām to no manis panāca! :D
Bet tik super - sākot jau ar to skūpstu, tad kā saprata, kas otrs ir, tad viņa apsūdzība, viņas lepnums, bet tajā pašā laikā varēja redzēt, ka viņai glaimo viņa komplimenti :love: ai, viņi ir tik ļooooti forši!!!

Pārējais nobāl uz viņu fona, tāpēc pat nezinu, ko lai komentē :D

0

97

Paloma написал(а):

Bet tik super - sākot jau ar to skūpstu, tad kā saprata, kas otrs ir, tad viņa apsūdzība, viņas lepnums, bet tajā pašā laikā varēja redzēt, ka viņai glaimo viņa komplimenti  ai, viņi ir tik ļooooti forši!!!

aK Jāā! piekrītu katram vārdam! Wnk dievīgi viņi! Tik foršiņi! un ķīmija starp abiem un sapratne un wsp  :love:  :love:  un Renatas spītība :D ak!
hmm..bet kaut kā nepatīk ka viņa sameloja savu vārdu..man liekas tas  nesīs kaut ko nelabu Heronimo acīs.

īstenībā jāa.. es ar nemaz nezinu, ko vēl komentēt, viņi abi pāri visam :D

0

98

aNgeL написал(а):

hmm..bet kaut kā nepatīk ka viņa sameloja savu vārdu.

nu jā, man arī ne pārāk tas patika, bet... patiesībā tas gaidāms no viņas :D tādā noskaņojumā viņa nelikās tāda, ka varētu patiekt savu īsto vārdu :D

0

99

Starp citu aizmirsu piebilst..Interesanti, ka bāra nosaukums, kurā  abi sēdēja bija " La mentirosa" :D :D (Hmm..kkkā galvā uzpeldc cits Mentiroso ar citām iedvesmām :D  :love: )

0

100

aNgeL написал(а):

Starp citu aizmirsu piebilst..Interesanti, ka bāra nosaukums, kurā  abi sēdēja bija " La mentirosa"

ahaa, pareizi, es arī to piemirsu :D

aNgeL написал(а):

(Hmm..kkkā galvā uzpeldc cits Mentiroso ar citām iedvesmām    )

aiii, jāā :love:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)