TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)


Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)

Сообщений 101 страница 120 из 136

101

aNgeL написал(а):

hmm..bet kaut kā nepatīk ka viņa sameloja savu vārdu..man liekas tas  nesīs kaut ko nelabu Heronimo acīs.

man arī nepatīk...varēja jau īsto vārdu nosaukt bez uzvārda vai arī vispār neteikt...savādāk Heronimo tāds atklāts, bet viņa ne. Vēlāk tik viņai būs daudz grūtāk atzīties, ka melojusi....jo mēs visi zinām, ka viņi vēl tiksies atšķirībā no Renatas :D
Par pārējām viņu epizodēm man vairs nav ko piemetināt...viņu sarunas ar dzirkstelīti :D

Prieks, ka Regina beidzot tomēr saņems nedaudz laimes :)

Jā un žēl Rafaela...šausmīgi, ko tādu piedzīvot un tieši sagadās, ka dakteris manās acīs izskatās tāds nespējīgs savā stāvoklī kādu glābt :(

0

102

sigsaster написал(а):

Jā un žēl Rafaela...šausmīgi, ko tādu piedzīvot un tieši sagadās, ka dakteris manās acīs izskatās tāds nespējīgs savā stāvoklī kādu glābt

Tas gan! es domāju, ka lielākoties tā būs arī ārsta vaina, jo ja viņš būtu normālā stāvoklī, tad spētu glābt Rafaelu.

sigsaster написал(а):

Vēlāk tik viņai būs daudz grūtāk atzīties, ka melojusi....jo mēs visi zinām, ka viņi vēl tiksies atšķirībā no Renatas

Es nedomāju, ka viņa pati atzīsies...Bet esmu pārliecināta, ka tas, ka viņa tagad sameloja savu vārdu, varētu tikai palidzēt Heronimo uzskatīt viņu par vainīgu, vai ka viņa speciāli izprovocējusi šīs abus satikšanās.. bet tad jau redzēs!

0

103

Ārprāts, tas dakteris.....rr....gan jau Rafaels vēl bija glābjams....Nabaga Heronimo nav viegli uzzināt par brāļa nāvi :(

Отредактировано sigsaster (14.07.2010 19:13)

0

104

NJāa.. tieši tā - ārsts ir tikpat vainīgs, lai gan , protams, viņš nepiedzērās speciāli, lai ietu ārstēt Rafaelu , bet pirms uzzināja par notikušo.
aah..kā man patika Renatas un Adrianas saruna par Heronimo skūpstu un visas Renatas atmiņas :D un Heronimo ar ik pa brīdim viņu atceras :)
eeh..nabaga Heronimo..sākumā melno lentīti piekārtu ierauga, tad raudošu sievieti sēru drēbēs, kura paziņo šādu vēsti :S
Tā jau zināju, ka vēstuli izlasot domās, ka šis pašnāvību uztaisīja!

0

105

aNgeL написал(а):

Tas gan! es domāju, ka lielākoties tā būs arī ārsta vaina, jo ja viņš būtu normālā stāvoklī, tad spētu glābt Rafaelu.

njaaa... dusmas man uz viņu.. Nu it kā jau jāā.. nevarēja zināt, ka tāds ārkārtas gadījums būs, bet tāpat.. man dusmas jau no tā, ka aizgāja vnk un atcēla savas vizītes.. aizgāja tusēt.. nu vot rezultāts. Vismaz mācība kkāda.. :/

aNgeL написал(а):

Es nedomāju, ka viņa pati atzīsies...Bet esmu pārliecināta, ka tas, ka viņa tagad sameloja savu vārdu, varētu tikai palidzēt Heronimo uzskatīt viņu par vainīgu, vai ka viņa speciāli izprovocējusi šīs abus satikšanās.. bet tad jau redzēs!

ai, bet tas tak būtu tiiik forši! :love: jā, šis seriāls manī pamodina sadistu un drāmas alkas :D

aNgeL написал(а):

Tā jau zināju, ka vēstuli izlasot domās, ka šis pašnāvību uztaisīja!

nu jāā... tikai man liekas kkā nereāli, ka pats sev varēt vot tā iešaut, bet nu... lai nu būtu :D

njāā.. Heronimo baigi traki... :S

0

106

Paloma написал(а):

ai, bet tas tak būtu tiiik forši!

Autoram forši...es domāju, ka mums Renatas būs ļoti žēl :P Tavam sadistam arī :D

Paloma написал(а):

tikai man liekas kkā nereāli, ka pats sev varēt vot tā iešaut, bet nu... lai nu būtu

Daudzi par to runā - kurš pašnāvnieks šaus sev vēderā, lai mokoši ilgi mirtu? :D

0

107

aNgeL написал(а):

Daudzi par to runā - kurš pašnāvnieks šaus sev vēderā, lai mokoši ilgi mirtu? :D

Vo, vo....un pie tam it kā varēja nojaust, ka viņš tur mēģinājis līst u.tml. Pašnāvnieks tā nedarītu, manuprāt. Njā un vai tiešām pat brālis nemanīs, ka vēstule viltota...lai nu kam, bet viņam vajadzētu pazīt brāļa rokrakstu, jo kaut kā neticās, ka Fina varētu būt tik ūber kruta viltotāja :D

P.S. Ehh...žēl, ka nākamās sērijas neredzēšu :( Nāksies saraut, kad atgriezīšos no atvaļinājuma un tikšu pie neta...

0

108

sigsaster написал(а):

Njā un vai tiešām pat brālis nemanīs, ka vēstule viltota...lai nu kam, bet viņam vajadzētu pazīt brāļa rokrakstu, jo kaut kā neticās, ka Fina varētu būt tik ūber kruta viltotāja

Nē, nu..Te jau nav jāpazīst brāļa rokraksts, bet gan Bonitas rokraksts :D

sigsaster написал(а):

P.S. Ehh...žēl, ka nākamās sērijas neredzēšu  Nāksies saraut, kad atgriezīšos no atvaļinājuma un tikšu pie neta...

Tiešām žēl.. Bet atvaļinājums ir atvaļinājums!!  :flirt:

sigsaster написал(а):

Vo, vo....un pie tam it kā varēja nojaust, ka viņš tur mēģinājis līst u.tml. Pašnāvnieks tā nedarītu, manuprāt.

Mhmm.. Šajā ziņā aizšāva greizi scenāristi... Bet tas mēs tādas gudras un to saprotam, varoņi tādi nebūs :D

0

109

Xi, xi..Silvija atkal dziedāja.. Tāpat kā viņas Paloma :D Ak, super aina, kurā viņa pasaka, ka neko nejuta pēc Matiasa skūpstā..toties Heronimo neiziet viņai no galvas  :love: 
Mjaa..Heronimo gan nabadziņš.. tik grūti brīži..

0

110

aNgeL написал(а):

Xi, xi..Silvija atkal dziedāja.. Tāpat kā viņas Paloma

jāāāā :love: es par to pāsu padomāju! Ai, k'aman tolaik patika tā viņas "paloma negra" k oviņa dziedāja! :)

aNgeL написал(а):

Ak, super aina, kurā viņa pasaka, ka neko nejuta pēc Matiasa skūpstā..toties Heronimo neiziet viņai no galvas   
Mjaa..Heronimo gan nabadziņš.. tik grūti brīži..

ak jā, tas bija tik super! :love: ai, un vispār es arvien vairāk fanoju par Silviju :D viņai tik super izdodas!!! :love:

uhh... un liktenīgais zvērests... :s bet tiešām nabadziņš... Vispār savādi, ka ir aktieri, kuru raudāšana izskatās vīrišķīga un liek pārdzīvot dziļi ar viņiem, bet ir tādi, kas izskatās vāji un gļēvi... Te es pa rMatiasu un Heronimo. Jebūs otrādi. Ai, ceru saprotams, kuru apzīmējumu es kuram domāju :D

0

111

Daudzi kāreiz to piemin, ka Solers izcili esot notēlojis pārdzīvojumu, raudāšanas ainu! :)

0

112

vispār es nemāku rakstīt pēdējā laikā - laikam nedraudzējos ar šo tastatūru, bet nu lab, ne par to stāsts... :D

aNgeL написал(а):

Daudzi kāreiz to piemin, ka Solers izcili esot notēlojis pārdzīvojumu, raudāšanas ainu!

prieks, ka tā! :) man ar patika... :)

ā, vēl ko gribēju teikt.. ka man gribējās tam ārstam kraut, kad viņš runāja ar Heronimo - cik Rafaels viņam dārgs bija, kā darīija visu iespējamo, ka vienīgais, ko varēja darīt bija aiztaupīt autopsijas pazmojumu.... bļin, kāds melis un liekulis!!! Piesedz savu pakaļu un savu kļūdu!! :mad:  :angry:

0

113

Paloma написал(а):

, vēl ko gribēju teikt.. ka man gribējās tam ārstam kraut, kad viņš runāja ar Heronimo - cik Rafaels viņam dārgs bija, kā darīija visu iespējamo, ka vienīgais, ko varēja darīt bija aiztaupīt autopsijas pazmojumu.... bļin, kāds melis un liekulis!!! Piesedz savu pakaļu un savu kļūdu!!

nu jāa.. es to pārtinu :D es vispār lielāko šodienas Heronimo daļu pārtinu :D Bet a ko tu gribēji? Viņam cauri var redzēt, ka glābs savu ādu jebkādā veidā.

0

114

aNgeL написал(а):

nu jāa.. es to pārtinu :D es vispār lielāko šodienas Heronimo daļu pārtinu :D Bet a ko tu gribēji? Viņam cauri var redzēt, ka glābs savu ādu jebkādā veidā.

:O kā tu tāāā??? Nu vispār :P nez, man galvenos pārtīt žēl parasti :D piem.Duenā varētu jau viņas sarunas ar dažiem vēl, bet... man patīk skatīteis uz Lucero :D nu un vsp... :D interesanti kkā... gribas zināt, kas ar galvenajiem notiek.
Ok, var redzēt cauri, bet tas nenozīmē, ka man negribēsies viņam par to kraut :D :D :D

0

115

Paloma написал(а):

kā tu tāāā??? Nu vispār

ai..nu takviss skaidrs, ko viņš varētu teikt vai just...wnk pusdienu pārtraukums tuvojās beigām un steidzos ātrāk paspēt :D

0

116

mmaarriiaa написал(а):

to murgu el juramento

Nezinu, es gandrīz visu El Juramento noskatījos, man ļoti patika. Bija superīga ķīmija starp Natāliju un Osvaldo. Tāpēc man arī ļoooti žēl, ka Cuando me enamoro sižetu zinu. Tomēr pēc treilera ir redzams, ka sižets arī atšķirsies un manāmi. :)

mmaarriiaa написал(а):

Vienīgais nekur nevaru atrast sērijas tlenovelei La Duda. Starpcitu tu nezini kur varētu nolādēt, vai noskatīties telenoveles La duda sērijas. Tā ir kāda telenovele ar Silviju Navarro, gribu paskatīties, jo varbūt ir interesanta.

Es nemeklējot pirms mēneša atradu šo telenoveli, noskatījos pirmās 2 sērijas un apstājos, varbūt turpināšu skatīties, bet nezinu. :)
Nelasīju līdz beigām, vai atradi šo telenoveli, bet linkus novietoju extreme video sadaļā. Telenovele ir krievu valodā. :)))

0

117

rubi написал(а):

Nelasīju līdz beigām, vai atradi šo telenoveli, bet linkus novietoju extreme video sadaļā. Telenovele ir krievu valodā.

Jā, linki jau arī bija ielikti extreme sadaļā krievu valodā :D

0

118

skaidrs. :D Es tagad skatos 6. sēriju, man ļoti patīk. :) Atšķirību tiešām ir ļoti daudz ar El Juramento. :)

0

119

rubi написал(а):

Es tagad skatos 6. sēriju, man ļoti patīk.

Aww! Super, ka vēl kāds pievienojies! Beidzot mēs salīdzinoši lielā sastāvā skatāmies kopā telenoveli!! :)

0

120

Nabaga Heronimo nesaprot , kādēļ "Adriana" viņu vajā pēdejā laikā :D bet bija tik mīļi, ka viņš nodomāja, kaut viņa nebūtu vainīga..eh..bet tur tā problēma, ka ir tādi tipi , kuri jo vairāk jūt pret cilvēku, jo vieglāk liek sev uzskatīt viņu par vainīgu.
ha, ha - izskatās, ka no 2 tikšanās reizēm Heronimo izsitis visas Renatas jūtas pret Matiasu :D Mm..man patik, ka viņa tā cenšas atrast Rafaelu :)
Oo..un viņas māte ieraudzīja bildi.. īstenībā - atceroties to zīmējumu, viņai uzreiz jāsaprot , ka tā ir viņas meita, bet...kaut kā šaubos, ka viss būs tik ātri!

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)