TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)


Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)

Сообщений 121 страница 136 из 136

121

Wow, kādas beigas! Ak, interesanti, kā Heronimo aizdomas novirzīsies no Robertas, ja viņa bija galvenā tajā foto... Bet par Renatu - apstākļi sakrīt tā, ka viņa arvien un arvien lielākā purvā iet... Atminējos, ka tak toreiz teica, ka gaida savu līgavaini. Un ja Heronimo ar pajautā tam bārmenim piem.vai ir redzējis brāli ar kādu vai tml, un ja pasaka, ka Renata ļoti cītīgi meklējusi viņu... Brrr :S

Un man patika kā Renata atšuva Matiasu un kā atcerējās Heronimo, kad bija bārā :love:

Отредактировано Paloma (19.07.2010 18:36)

0

122

Paloma написал(а):

Atminējos, ka tak toreiz teica, ka gaida savu līgavaini. Un ja Heronimo ar pajautā tam bārmenim piem.vai ir redzējis brāli ar kādu vai tml, un ja pasaka, ka Renata ļoti cītīgi meklējusi viņu... Brrr :S

Tiešām!!! Renata pati nemaz nenojauš, cik dziļi sevi gremdē..

Paloma написал(а):

Ak, interesanti, kā Heronimo aizdomas novirzīsies no Robertas, ja viņa bija galvenā tajā foto

Nuu..Man liekas, ka nav svarīgi, kas galvenais foto, bet kuri tajā foto ir! Turklāt pilnīgi neviens neapstiprinās, ka Roberta vispār būtu pazinusi Rafaelu..Nu tik tā - vispusēji, zina, kas viņš tāds ir... Vienīgie liecinieki ir Fina un draudzene, bet viņas neko neteiks...Tā ka atkal jau nosliece uz Renatas pusi, kurai ar Rafu bijušas superdraudzīgas attiecības utt. viss ko augstāk minēji..

0

123

11. sērija

0

124

Par 11. sēriju.
Heronimo laiku lieki netērē.. Uzreiz ķērās pie Robertas, izmantojot Rafaela elementus - kafejnīca "La mentirosa", uzruna "La bonita" utt.. Viņš tik viegli un ātri atklāja Roberto..Vispār sataisījušies izmantot viens otru :D Ja ne Renata, kas tur pa vidu jaucās ap Rafaelu, kura kaut kādā veidā novirzīs Heronimo aizdomas uz sevi..un Renatai atriebties būs daudz grūtāk, jo pats iekritīs mīlestības slazdā!
Xi, xi..Kāda Finai izteiksme uzzinot, ka Renata un Matiass ir pāris!! Mjaa..nespēju viņos redzēt pāri..un vispār skumji paliek domājot ka gan jau pajuks Heronimo un Matiasa draudzība..
ak, gribu, lai ātrāk atkal satiekas Renata un Heronimo...bet sanāk, ka Heronimo nezina, ka Renata ir Robertas draudzene, jo viņš domā, ka viņu sauc Adriana.. eeh..Tas noteikti radīs lielas problēmas, kad viņš atklās patiesību.

0

125

aNgeL написал(а):

ak, gribu, lai ātrāk atkal satiekas Renata un Heronimo...bet sanāk, ka Heronimo nezina, ka Renata ir Robertas draudzene, jo viņš domā, ka viņu sauc Adriana.. eeh..Tas noteikti radīs lielas problēmas, kad viņš atklās patiesību.

Jā, es arī nevaru sagaidīt viņu tikšanos. :) Matiass un Renāta kaut kā nepiestāv viens otram. :( Žēl Matiasa, jo Heronimo izjuks viņu laimi. Vispār man arī ir žēl Robertas, kaut arī viņa nav tik laba, bet, ja Rafa nenomirtu, tad viņi tomēr varētu būt laimīgi. :) Vai arī Rafa saprastu, ka Roberta viņam neder un iemīlētos citā. :)

0

126

rubi написал(а):

Matiass un Renāta kaut kā nepiestāv viens otram.

Mhmm..es jau minēju agrāk, ka viņos spēju redzēt tikai lieliskus draugus!

rubi написал(а):

Vispār man arī ir žēl Robertas, kaut arī viņa nav tik laba, bet, ja Rafa nenomirtu

Nu jāa.. šajā rīmeikā ir tā, ka Roberta arī nav vainīga pie Rafaela nāves..abi gribēja aizbēgt un būt kopā..

0

127

12. sērija

0

128

Fina tāda jocīga..Visas gimenes priekšā nostājusies pret Renatu un cer, ka visi pārējie būs viņas pusē? Tieši otrādi vēl tuvāki Renatai :D aah..bet Renata un Heronimo joprojām domā viens par otru  :love:  Tā no domām vien var iemīlēties viens otrā :D Roberta Heronimo pilnu galvu par savu māsu sastāstīja.. Slikti!!

0

129

aNgeL написал(а):

Nu jāa.. šajā rīmeikā ir tā, ka Roberta arī nav vainīga pie Rafaela nāves..abi gribēja aizbēgt un būt kopā..

No vienas puses simpātizēju Robertai, jo mīļota dēļ bija spējīga uz to, bet no otras puses nepatīk viņas attieksme pret Renatu. :)
Vispār kaut kā velkas telenovele, gribētos, lai starp galveno pāri viss ātrāk notiktu... :)

0

130

rubi написал(а):

Vispār kaut kā velkas telenovele, gribētos, lai starp galveno pāri viss ātrāk notiktu...

Nu nezinu..Man neliekas, ka velkas :D Diezgan ātri viss notiek, un drīz būs Matiasa svētki un kas zina, kas vēl. Gan jau būs drīz action!

rubi написал(а):

No vienas puses simpātizēju Robertai, jo mīļota dēļ bija spējīga uz to, bet no otras puses nepatīk viņas attieksme pret Renatu.

Jap! Bet nu var saprast - Hosefina visu dzīvi Robertu megināja nostādīt pret Renatu. Visu laiku iestāsta, ka šī atņem visus Robertas vīriešus, tāpēc ko var gribēt?

0

131

ak! Tā ir Renatas nelaime - viņa nesaprot, kad vīrietim sāk iepatikties un viņai piemīt tāds koķetums, kas viņus piesaista vēl vairāk.. ak, bet ak!! Heronimo viņu ieraudzīja!! Grr..un Matiasa zvans iztraucēja to, lai viņa apstādinātu mašīnu! Bet kā šis skrēja viņai pakaļ! Nemaz nerunājot par to , kad piezvanīja bārmenis! Kā no ugunsgrēka bēgot taisījās , ka tik ātrāk :D Ah..un Renata nebeidz domāt par viņu! Un vēl kārtis izlika!!  :love:  :love:
Hmm..Fina uzzināja par Rehīnu..

0

132

15. sērija

0

133

Par 12.-15.sēriju:

Pirmkārt jau šis seriāls kaut kā ir mani pamatīgi aizķēris :love: varētu to skatīties, skatīties un skatīties!
Īpaši jau Renatas un Heronimo ainas, es pilnīgi beigta tajās esmu!!! Tas mirklis restorānā, kad skrēja pakaļ, kā viņi domā viens par otru, sapņo, kā Heronimo skrēja uz "Mentirosu"... :love:  Man vispār tā patīk, ka Renata visu laiku cenšas nedomāt par viņu, bet neizdodas, un mēģināja būt ar Matiasu, bet saprot, ka neko nejūt.. :love: Nu, nav tā, ka viss, viņš ir mana mūža mīla! Karoče, viss kā man patīk un tāpēc mīlu pagaidām šo seriālu :love:

Un man ļoti, ļoti patika tas, ko Renata teica par laulībām, par mīlestību... Tas bija tik skaisti. Un jā, manā gaumē. :D Un tas, ka mīlestība ir lēmums utt., ak, jaukā ^^

Man agrāk šķita, ka es īsti nepievienojos aNgeL viņas mīlestībā pret vīriešiem, kas gatavo, bet redzot Heronimo gatavojam manī kkas sakustējās un es sāku kust :D bet izskatās tas tik... skaisti :love:

Bet nabaga Heronimo... nespēj tā izlikties Robertas priekšā kā gribējis bija.. Kā viņam vajadzēja vīnu, lai spētu viņu skūpstīt un domājams likties gultā... Un pārdomāja savu atriebību..

Ak, bet tātad tajā vakarā kaut kam ir jānotiek, kas pagriezīs Heronimo domas un novērsīs vainu uz Renatu, jo nedomāju, ka viņš savus plānus īstenos attiecībā uz Robertu!

0

134

Runā, ka telenovele varētu beigties februārī!

0

135

nu ko.......  :flag:

ES SAAAKU SKATIITIES SHO SERIAAALU !!!!!!!!!!  :cool:

tak chto, pluss veel viens cilveeks, kas skataas sho noveli...  :glasses:

0

136

UUU..yey!! Supeeer!!! Laipni lugta CME bariņā http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ee21213d25b07e3650358d8cd952f4a7.gif

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » Cuando me enamoro...se detiene tiempo (Televisa, 2010)