TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio oriģināls - Tu o nadie


Sortilegio oriģināls - Tu o nadie

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://s002.radikal.ru/i199/1005/c3/c374fbe2a1c8.jpg
http://s47.radikal.ru/i118/1005/c2/120916d96ddd.jpg
http://s49.radikal.ru/i124/1005/92/c47227a531fb.jpghttp://i077.radikal.ru/1005/16/947c7c5eff8d.jpg

1985. gads.

Cast
Lucía Méndez - Raquel
Andrés García - Antonio Lombardo
Salvador Pineda - Max(Maximiliano) Albenis,Villain
Luz María Jerez - Martha
Magda Guzmán - Victoria Lombardo
Ursula Prats - Maura
Liliana Abud - Camila
Miguel Manzano - Daniel Samaniego
Arsenio Campos - Claudio
Miguel Ángel Negrete - Pablo
Fabio Ramirez - Oscar
Guillermo Zarur - Ramon
Tony Bravo - Luis
Roberto Antunez - Chucho
Marcela de Galina - Carla
Antonio Valencia - Rodrigo
Gaston Tuset - Andrés
Paola Morelli - Alejandra
Fernando Sáenz - Gato
Julieta Egurrola - Meche
Abraham Méndez - Gabriel
Luis Xavier - Humberto
Jacaranda Alfaro - Carmela
Rebeca Silva - Julia

0

2

Protams, ka es nevarēju nenoskatīties sava iemīļotā Sortilegio oriģinālu. Par Tu o nadie esmu dzirdējusi ļoti daudz labu atsauksmju, un daudziem tas vairāk patika par Sortilegio, kas mani arī intriģēja, turklāt  gribējās uzzināt, cik daudz kopīga ir abām telenovelēm. Man gan likās, ka iespējams, tādēļ, ka telenovelei ir vairāk par 20 gadiem, nespēšu to noskatīties visu, bet maldījos, par spīti gadiem atzīstu, ka man tā likās lieliska! Lai gan , protams, tās visas mašīnas, telefoni, mode galīgi nesajūsmina, bet tas jau nav galvenais! Andress Garsija diezgan labi notēloja šo lomu, par ko man prieks, kaut gan,  vienalga nebija viegli pieņemt viņu šajā lomā. Lusija Mendesa gan ir bijusi ļoti skaista, ļoti patika Rakele! Tā kā Sortilegio esmu redzējusi neskaitāmas reizes, tad bija viegli saprast, kuras frāzes, ainas ir paņemtas no origināla un pat bija interesanti salīdzināt, taču arvien tālāk sortilegio sāka izmantot savus tekstus un notikumus ņēma tikai pamatā, izmainot pa savam. Īstenībā Tu o nadie bija vairākas fantastiskas Rakeles un Antonio ainas, kuras labprāt būtu gribējusi redzēt Sortilegio, respektīvi, lai arī ilgāk notiktu MH un Aleksa iepazīšanās un satuvināšanās process. Patika, ka Tu o nadie vēl vairāk tika sagrozīts viss sižets ar Roberto Agirri, Sortilegio tas bija diezgan virspusēji. Tu o  nadie man arī labāk patika viss notikums ar to vientuļo salu, jo tas viss notika sižetiski aizraujošāk.. Taču MH ciešanas domājot, ka Alekss ir miris, man patika labāk nekā Rakeles. Lai gan kopumā jāsaka, ka vienlaicīgi katra telenovele dzīvo savu ceļu, jo kaut vai tie paši galvenie varoņi , lai gan abās telenovelēs sākotnēji izdzīvo līdzīgu sižetu, taču varoņu raksturs ir dažāds, saglabājot  kopīgas tikai pamata iezīmes. Patika, ka Rakele nebija histērija, jo Marija Hosē sākumā bija pārāk nervoza, taču vienlaicīgi man dažkārt Rakelē tieši to arī gribējās redzēt.  Antonio un Alekss arī dažādi – pirmkārt, jau vecuma dēļ, attiecīgi jau arī abu dzīves pieredze ir dažāda, Antonio ir nopietnāks, nobriedušāks.
Es īstenībā nespētu pateikt, kura telenovele ir labāķa, jo daudzas ainas Tu o nadie bija labākas, īpaši kuru nebija Sortilegio, bet vienlaicīgi vairākas Sortilegio no Tu o nadie paņemtās ainas man likās likās. Bet patiešām kopumā ņemot tās  ir 2 dažādas telenoveles. Sortilegio gan man vienalga ir daudz mīļāks, taču par spīti Tu o nadie uzņemšanas gadam, tā man liekas lieliska telenovele, tiešām klasika, kuru ieteiktu noskatīties!

0

3

Jāāā... nu mani biedē uzņemšanas gads. Un mani biedē Garsija. Tā ka šis seriāls toč nav mana saraksta augšgalā. :D lai gan tava atzinība intriģē :P

0

4

Paloma написал(а):

Jāāā... nu mani biedē uzņemšanas gads

Tur jau tā lieta, ka mani arī biedēja, bet vienīgais kamī es to gadu sajutu bija tieši tie vecie telefoni vai mašīnas, bet tīri attiecību, varoņu ziņā to wsp just nevar! atceros , kā Corazon salvaje skatījos - vēsturiska telenovele filmēta pirms daudziem gadiem, un šeit es uzņemšanas gadu ļoti jutu, tāpēc arī pametu.
Un Garsija.. njāa.. es ar tā arī nespēju saprast, ar ko viņš ieguvis tādu slavu, un labprāt viņa vietā kādu citu redzētu, lai gan tajā pat laikā atzīstu, ka viņš mācēja parādīt, ka varonis mīl - nedaudz skopiem izteiksmes līdzekļiem, bet tomēr varēja redzēt :)
Bet sēriju jau šai telenovelei maz, tā ka tas arī pluss :) un es jau ar būtībā noskatījos visu maratonā jo nevarēju atrauties.. :D
Xe, bet man prieks, ka tevi laikam kaut cik interesēja mans viedoklis par Tu o nadie, ja jau šeit ielīdi :D

0

5

aNgeL написал(а):

Xe, bet man prieks, ka tevi laikam kaut cik interesēja mans viedoklis par Tu o nadie, ja jau šeit ielīdi :D

nē, nu tas jau man, protams, ir interesanti! :) kā tad citādāk? :D

aNgeL написал(а):

Bet sēriju jau šai telenovelei maz, tā ka tas arī pluss :) un es jau ar būtībā noskatījos visu maratonā jo nevarēju atrauties..

cik tad ir sēriju?? Bet nu vienalga.. man uz kakla tāda telenoveļu kaudze, ka tam toč laika nav :D ja vēl būtu kad normāli kādu seriālu pamaratonēt, bet... nav tāda laika. :D

0

6

Paloma написал(а):

cik tad ir sēriju??

50

Paloma написал(а):

man uz kakla tāda telenoveļu kaudze, ka tam toč laika nav

Nu to es lieliski saprotu :D :D Tāpēc jau dažkārt domāju, ka ja katram seriālam būtu ap 50..nu ok vairāk sēriju, tad varētu paspēt daudz vairāk noskatīties, nevis ja lielākajai daļai pāri simts un vēl daļai pie 200

0

7

aNgeL написал(а):

Nu to es lieliski saprotu :D :D Tāpēc jau dažkārt domāju, ka ja katram seriālam būtu ap 50..nu ok vairāk sēriju, tad varētu paspēt daudz vairāk noskatīties, nevis ja lielākajai daļai pāri simts un vēl daļai pie 200

jāā... pie 200 tas jau ir galīgi baisi. Tikai tas mani neattur no ccea plāniem. :D patiesībā, vajadzētu vnk bik vairāk laika. Nu tā, tīri kādas pāris dienas, kurās es varētu visu dienu nosēdēt pie seriāliem. Bik iedzītu Clon un Duenu, un būtu jau labāk. :D

0

8

Paloma написал(а):

Tikai tas mani neattur no ccea plāniem

Nu, protams, ka ne :D Ir tādas telenoveles , kuru priekšrocība ir tā, ka redzēt gribas vairāk nekā nobīties no sēriju skaita :D

0

9

''Tu vai neviens'' bija viens no pirmajiem seriāliem,ko redzēju,protams toreiz tas likās ''ļoti moderns'',tāpēc nesen skatoties kādu nejauši izvēlētu sēriju,pat nespēju noticēt,ka toreiz tik ļoti patika tie tērpi,frizūras un visa tā vide kurā norisinājās seriāla darbība,jā-tas,kas toreiz likās ļoti ''stilīgi'',tagad ir pat pārāk vecmodīgs,bet tajā pašā laikā  ''vīrs jau nav jāvērtē pēc cepures'',tāpēc jau tas,ka seriāla vide ir vecmodīga,nepadara to mazvērtīgu.Patiesībā es abus seriālus negribētu īpaši salīdzināt,jo uztveru tos kā divus atsevišķus stāstus kurus vieno kopīga tēma.

0

10

Terēze написал(а):

Patiesībā es abus seriālus negribētu īpaši salīdzināt,jo uztveru tos kā divus atsevišķus stāstus kurus vieno kopīga tēma.

Protams, ja ir rimeiks un origināls, tad to vienmēr salīdzina.. un ir diezgan interesanti salīdzināt, taču pilnībā piekrītu ka tie vienlaicīgi ir viens no otra neatkarīgi seriāli :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio oriģināls - Tu o nadie