TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Medalist on Ice 2010 Korejā


Medalist on Ice 2010 Korejā

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

ja skatāties to visu šova video, tad manīsiet, ka arī Pļuškinam ir jauna šovu programma mack the Knife. Ja godīgi, tad es dievinu, tāpat kā dievinu Stefa jauno programmu. vienkārši fantastiski.

0

22

Liels cepums tev alby! Paldies! :love:
Skatos esi baigi aizrāvusies ar visu šo daiļslidošanas padarīšanu!

0

23

hihihi, paldies par cepumu un lūdzu, nav par ko. Nav jau grūti. Ja sanāks, rīt salikšu šova bilžus vēl. Un jā, man šobrīd ir totala aizraušanās. Vienkārsi viņi visi ir tik fantastiski un es dievinu šovu sezonu, kad visi ir draudzīgi, jo nav medaļu, vietu un punktu, ko dalīt. Stefans vienalga lec četrīšus un knapi izvelk ar abām kājām un ir redzams, cik grūti viņam ir tos izlekt, bet viņš to vienalga dara, it kā atgādinot, ka vīriešu daiļslidošanas nākotne bez četrīsiem nav iedomājama. Tāpat tiek prezentētas jaunas šovu programmas, kas vienmēr ir kolosāli. Šovu kopējie treniņi ir super. Vienkārsi es nevaru - katru dienu skatos bilžus, skatos video vēl no Kings on Ice un fanoju par to atmosfēru un tam pozitīvajam emocijām, ko tie izstaro. Es pat tik ļoti negaidu nakamo sezonu. Viņi vispār varētu gadu izlaist un pavadīt tikai ledus šovos. LOL

P.S. Stefa jauno programmu šodien laikam reizes trīsdesmit esu noskatījusies. Laikam ierindojas viņa mīļako programmu top 5 man šobrīd, jo reāli - wow.

0

24

albalonga написал(а):

Vienkārsi viņi visi ir tik fantastiski un es dievinu šovu sezonu, kad visi ir draudzīgi, jo nav medaļu, vietu un punktu, ko dalīt.

Jā, es arī, jo tad ir pavisam savādāka gaisotne, visi ir draugi, ne uz ko nav jāpretendē.

albalonga написал(а):

Stefa jauno programmu šodien laikam reizes trīsdesmit esu noskatījusies

Jā, tas tik ir kaut kas. Esmu arī laikam kādas 30 reizes noskatījusies. :love:

Bet vispār daiļslidošana kļūst par apmātību. Man ar tā bija un vēl ir tagad, bet man  vairs nav tik daudz brīvā laika.

0

25

nu kā lai nemīl šovus?

http://i46.tinypic.com/sln387.jpg

0

26

http://s002.radikal.ru/i200/1006/0a/1ff67227195f.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Medalist on Ice 2010 Korejā