TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » Por derecho de Sangre (Televisa)


Por derecho de Sangre (Televisa)

Сообщений 21 страница 40 из 55

21

Zini, es skatos un nemaz negribu to seriālu. Es gribu Atbalsi. Nu, uzfilmētu. Karoče, doma tāda, ka es skatos un redzu Aleksu un Danielu un nevienu citu. :D
bet, protams, citādi es ļoti gaidu šo seriālu :love:

0

22

Paloma написал(а):

Zini, es skatos un nemaz negribu to seriālu. Es gribu Atbalsi. Nu, uzfilmētu. Karoče, doma tāda, ka es skatos un redzu Aleksu un Danielu un nevienu citu. 
bet, protams, citādi es ļoti gaidu šo seriālu

Awww..cik tas ir mīļi!!! Nu jāa.. protams, ka šeit būs savādāki varoņi un vārdi un viss.. man liekas, ka Dannas varone būs pat ļoti savādāka nekā mana Aleksa

0

23

http://s15.radikal.ru/i189/1007/69/30b8a18867a2.jpg

0

24

:love:  :love:  :love:
http://s45.radikal.ru/i109/1007/b5/8cb1eaf49e78.jpg

0

25

ak, nu vai viņi nav viens no skaistākajiem pāriem??  :love:  :love:  (xi, xi , xi..nu tik jūs dabūsiet atklausīties no manis :D :D )

0

26

1. daļa sastāvēs no 13 sērijām

0

27

Lasu jūsu abu komentus un man smaids līdz ausīm :) Tas ir tik superīgi, ka šādi sapnīši piepildās un padara ikdienu krāsaināku un vieglāk panesamu ;) Patiess prieks par jums abām, jo īpaši par aNgeL http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

28

cravey написал(а):

Lasu jūsu abu komentus un man smaids līdz ausīm  Tas ir tik superīgi, ka šādi sapnīši piepildās un padara ikdienu krāsaināku un vieglāk panesamu  Patiess prieks par jums abām, jo īpaši par aNgeL

aww..Man atkal jāsmaida :D Paldies :) Tik jauki!

0

29

Jā,es arī priecājos,ka cerības kādā seriālā galvenajās lomās redzēt Dannu un Viljamu,ir piepildījušās,jauki,ka Debesis uzklausīja mūsu lūgšanas,pateicība Dievam!

0

30

Terēze написал(а):

Jā,es arī priecājos,ka cerības kādā seriālā galvenajās lomās redzēt Dannu un Viljamu,ir piepildījušās,jauki,ka Debesis uzklausīja mūsu lūgšanas,pateicība Dievam!

Nespēju nejusties vēl laimīgāka lasot šos vārdus :)

0

31

Pirmizrāde ir paredzēta 2011. gadā

0

32

hmm..nu jā... jo vairāk vēlies, jo ilgāk gaidi! bet galvenais, lai neaizslēdz šo projektu pa pusgadu!

0

33

wow, tikai 2011? Jocīgi kkā. :D it kā tak sākta filmēšana jau, ne? Utt? ko tik vēlu pirmizrāde?

0

34

Paloma написал(а):

it kā tak sākta filmēšana jau, ne?

Pilotu nofilmēja.. un droši vien tās 10-13 sērijas un laikam nez kāpēc apstāsies darbība uz kādu laiku.. Nez :D

0

35

Ir tā, ka pastāv ļoti liela iespēja, ka tomēr šis projekts netiks realizēts. Vispār tagad runā par to, ka Salvadors Mehija aizies no Televisas. Tā ka diemžēl viņa pēdējo neizdevušos telenoveļu dēļ, visdrīzāk Derecho de sangre tiks atcelts.

0

36

Ahh...atkal! :disappointed:  :disappointed:  :disappointed:   Man vispār nav ko teikt, tā gaidiju šo telenoveli! :'(

0

37

Mja..un es kā gaidīju.. Tomēr kamēr oficiāli nepaziņoja, ka nebūs, es vēl ceru, ka tomēr būs.

0

38

ohooo.... :S nu neeeee... Tā nevar!! :(

0

39

Savā pēdējā Twitcam Viljams Levi minēja, ka ja viss izdosies, tad šī projekta filmēšana sāksies janvārī (2012).

0

40

Ja jau visu laiku atliek, tad es sāku šaubīties, ka vispār kaut kas notiks.. Un, otrkārt, neatceros jau vairs viņas vārdu, bet viena aktrise bija minēta kā iespējamā galvenā varone, tāpēc pat ja filmēs, tad varbūt bez Danas un tad jēgas no tā visa man nav nekādas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » Por derecho de Sangre (Televisa)