TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » Por derecho de Sangre (Televisa)


Por derecho de Sangre (Televisa)

Сообщений 41 страница 55 из 55

41

Pirmā ziņa mani iepriecināja (jo atlikšana tomēr dod lielākas cerības, nekā, ja skaidri pateiktu, ka nefilmēs neko), bet otrā sadrūmināja.  :disappointed:  Bez Dannas tiešām jēgas nekādas....

Bet tik un tā, pat sliktākajā gadījumā - tik un tā šis projekts ir devis Tev un mums visām, kas lasām Atbalsi, viņu kopīgās fotogrāfijas un dažus video!!! :love:

0

42

Paloma написал(а):

Bet tik un tā, pat sliktākajā gadījumā - tik un tā šis projekts ir devis Tev un mums visām, kas lasām Atbalsi, viņu kopīgās fotogrāfijas un dažus video!!! :love:

Jā! Tas ir mans vienīgais lielais prieks no tā visa :)

0

43

Septembra sākumā Salvadors twitterī pieminējis, ka projekts nav atcelts, joprojām tiek plānots filmēt janvārī, bet šķiet, ka mainījies nosaukums - "El poder de la sangre".

0

44

Tagad jau tiek runāts par to, ka filmēšana sāksies februāra sākumā. Izskatās, ka Rafaels Amaja šeit nepiedalīsies, jo noslēdzis 3 gadu līgumu ar Telemundo.

Jāāā.. Visu laiku tiek pārcelts un pārcelts šis projekts... Nez vai vispār nonāks līdz tam.

0

45

Sāk parādīties info, ka notiek pārrunas starp Mehiju un Taliju, lai viņa atveidotu galveno lomu...

0

46

K-k-ko? :s Mjā, nu tad šis projekts zaudē visu jēgu...

0

47

Jau kādu laiku klīst par to runas tā ka paziņošu arī šiten..

Bija jau info, ka Danna pārtrauks filmēties filmā, jo atgriezīsies Televisas novelē, Mehija rakstīja, ka runās ar Viljamu.. nezinu kas beigās notika ar šo projektu, bet Mehija gatavojas veidot pavisam citu telenoveli. Tā ka vai nu šis projekts atkal pārcelts uz tālu nākotni vai arī atcelts vispār.

0

48

Oj... es kaut kā vairs ne ceru, ne šausminos - vnk gaidu, kādas atkal pretrunīgas ziņas parādīsies... vislaik kaut kas tur mainās..

0

49

Noteikti šis seriāls būtu lielisks.Ties kas zin spāņu valodu,to starpā arī es, ir laimīgi.

0

50

Ticiet vai nē, bet tiek lēsts, ka pēc "Amazonas" Mehija vēlas atkal ķerties pie šī projekta, un galvenajā lomā joprojām vēlas Viljamu Levi! Šķiet Viljamam pēc līguma vēl ir paredzēta 1 telenovele Televisā.

+3

51

ārprāts... :D Tas bija tik sen, ka man nācās patīk atpakaļ pirmo lapu, lai vispār atcerētos, par ko vispār bija runa... :D
Interesanti, ka viņš tā neaizmirsa šo projektu. Redzēsim, kas no tā iznāks!

0

52

Paloma написал(а):

ārprāts...  Tas bija tik sen, ka man nācās patīk atpakaļ pirmo lapu, lai vispār atcerētos, par ko vispār bija runa... 
Interesanti, ka viņš tā neaizmirsa šo projektu. Redzēsim, kas no tā iznāks!

Tas bija tik sen, kad telenovelēm vēl bija vērts taisīt savas sadaļas :D Skumīgi gan pašķirstīt foto tēmu un atklāt, ka daudzas foto vairs neattēlojas :(
Es domāju, ka ja producenti visu laiku domā par vecajām telenovelēm, no kurām taisīt rīmeikus, tad šī ir viena no tām, kas bieži viņiem nāk prātā, tā ka diez vai Mehija kaut kurā brīdī bija aizmirsis :D
Ja būs beigu beigās Danna ar Viljamu, tad Čukstu atbalss dēļ man nāksies tomēr skatīties :D

+1

53

Būtu interesanti, ja šis projekts tiktu realizēts(man būtu paticis arī, ja Kastro ņemtu rīmeikot El Maleficio, vismaz kaut kas atšķirīgs). Ja agrāk, vēl pirms tiem 6 gadiem mani būtu ļoti iepriecinājusi Danna galvenajā lomā, tad tagad mani viņa atgrūstu no skatīšanās, nepatīk man vairs viņas tēlojums, gan tēlo samāksloti, gan arī vizuāli seja no "uztjūnēšanas" liekas nedabiska. Pret Viljamu nav nekādu iebildumu.

+1

54

Man arī Danna vairs nepatīk tā kā agrāk, bet patiesību sakot Amazonās ir ok. Daudz labāk izskatās nekā LI. Tēlošana kā vienmēr, bet pārī ar Andresu man ļoti patīk.

+1

55

aNgeL написал(а):

Man arī Danna vairs nepatīk tā kā agrāk, bet patiesību sakot Amazonās ir ok. Daudz labāk izskatās nekā LI. Tēlošana kā vienmēr, bet pārī ar Andresu man ļoti patīk.

Es Amazonas neskatos, īstenībā neko neskatos, nav noskaņojuma, bet varbūt vajadzētu mēģināt. Cik promo redzēju Amazonām tur iespaids par Dannu bija kā parasti, ja skatītos, tad varbūt mainītos domas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » Por derecho de Sangre (Televisa)