TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 44

1

HuGa saka Hulio, ka viņš ir apkrāpts. Viņš nespēj noticēt, jo uz šo darījumu licis visu, kas viņam pieder-ieķīlājis rančo. Hulio paliek slikti un viņš vairs pat nevar nostāvēt. Hul ir ļoti noraizējusies par tēvu. Gab izsauc ārstu un dodas uz policiju ziņot par šo krāpšanu.

Kla pasaka Sol un arī Lus, kas atnākusi uz Montanjo rančo, ka Alv izvirzīta apsūdzība. Sol ļoti pārdzīvo. Neizskatās, ka Lus būtu bēdīga un tādēļ Sol viņai pārmet, ka viņa nav sava vīra pusē. Lus to noliedz un aiziet.

Hul runā ar tēvu un izprašņā viņu par darījumu. Hulio izstāsta, ka ar to krāpnieku viņu sapazīstinājusi Kas. Hul atceras kā dzirdējusi Kas telefonsarunu par kaut kādu darījumu un saprot, kas par lietu. Viņa saka tēvam, ka Kas ir iesaistītas šajā krāpšanā, bet Hulio atsakās ticēt.

Nad ierodas Kasandras dzīvoklī-Mehiko.

Sol zvana Leand un lūdz viņu atbraukt, jo viņai vajadzīgs atbalsts-Alv aresta dēļ. Leand saka, ka atbrauks. Sam noklausās viņu sarunu un nāk mierināt Sol. Sol viņu atraida, bet Sam piedāvājas atnest tēju, Sol piekrīt.

Gab ieradies iecirknī un liek pol. Priekšniekam atrast Husto. Šis saka, ka jāraksta ziņojums, lai sāktu lietu. Gab saka, ka rakstīs, bet viņam saka, ka tas jādara Hulio. Gab saka, ka Hulio to nevar izdarīt veselības dēļ.

Hulio liek Aurelio atrast Kas, kura it kā ir aizbraukusi uz pilsētu pie Sv. Tēva.

Sam atnes Sol teju, kurai klāt piejaucis Las doto burvju iekāres maisījumu. Sol iedzer tēju. Tad Sol lūdz lai Sam labāk iet prom. Sam negrib un tuvojas Sol un grib viņu skūpstīt, Sol nepretojas, bet viņus iztraucē kalpone, kas paziņo, ka pie Sol atnācis Leand. Sol aiziet. Kalpone aizrāda Sam, ka viņam nevajadzētu atrasties Sol istabā.

Arī Hul ierodas iecirknī un saka, ka arī Kasir iejaukta šajā krāpšanā un izstāsta visu, ko uzzinājusi. Gab viņai piekrīt. Pol. Priekšnieks atļauj uzrakstīt Gab ziņojumu.

Sol&Leand: Sol izstāsta par Alv apsūdzēšanu. Leand atzīst, ka viņam liekas, ka Alv patiešām ir vainīgs. Sol par to sadusmojas un pārmet Leand, ka viņš tā nostājas pret viņas ģimeni. Leand mēģina atvainoties, bet Sol dusmīga aiziet.

Merida: Gra&Dom ieradušies pie privātdetektīva.

Gab piezvana tam pašam privātdetektīvam, kuram licis meklēt Gra (tieši tobrīd pie viņa ir Las&Dom) un saka, ka viņam ir vēl viena steidzama lieta-jāatrod tas krāpnieks. Detekt saka, ka tūlīt ķersies lietai klāt. Gab piekodina lai nepamet novārtā Gra lietu.
Detekt atstāj Dom&Las un saka, ka viņiem palīdzēs kāds cits lai pagaidot. Dom sapratis, ka zvanījis Gab dusmojas, jo viņam liekas, ka Gabriela Gra vairs nav svarīga. Las viņu mēģina nomierināt un saka, ka jādara tā kā Gab grib, lai viņš domātu, ka viņi ir viņa pusē.

Gab saka Hul, ka dosies uz Mehiko, lai meklētu Husto. Hul negrib lai Gab brauc, jo tas ir bīstami. Gab saka, ka viņam jābrauc, lai pildītu Hulio doto solījumu-atrast krāpšanas vaininieku un pierādītu, cik ļoti viņš Hul mīl un lai izlūgtos viņas piedošanu. Hul (smaida) saka, ka ļoti cenšas viņam piedot un ka nomiršot, ja ar Gab kut kas notiks.

Sol ieiet pie tēva un redzot to, cik viņš ir satriekts, jautā kas par lietu. Hulio un Kla izstāsta, kas noticis-Montanjo ir izputināti. Sol šokā. Hulio saka, ka tikai viņš ir vainīgs pie visa tā, kas notiek, jo maksā pats par savām pagātnes kļūdām. Sol&Kla viņu mierina. Ierodas Aurelio un paziņo, ka nav varējis atrast Kas un, ka baznīcā viņa nemaz neesot bijusi.

Husto vīri izvāc manats no viņa biroja, liekas, ka viņi lielā ātrumā taisās nozust. Te pēkšņi ierodas Kas, kura ir ļoti nikna, jo šķiet, ka Husto neieradās uz satikšanos. Hus paziņo, ka Kas nedabūs neko un, ka visus 100% darījuma peļņas viņš paturēs sev. Tad Kas izvelk no somiņas ieroci (laikam to pašu Alv ieroci) un piedraud šim, bet ierodas divi Hus vīri ar ieročiem un tēmē uz Kas. Hus smejas, ka Kas nekas nesanāks un, ka viņa ir zaudējusi. Kas nākas nolaist ieroci un tad viņa mēģina pierunāt Husto kaut kā vienoties, bet šis-nē un liek saviem padotajiem aizvest Kas, bet nenogalināt. Kas kliedz, ka viņa teiks Hulio, ka viņa neko nezina par krāpšanu un Husto tiks noķerts, bet Hus tikai smejas par viņu.

Sol atzīst Kla, ka viņai liekas aizdomīgi, ka Kas pazinusi to krāpnieku. Kla saka, ka Kas ir godīga un viņa nevar domāt, ka viņa ir noziedzniece.

„Temasonas Dimants”: Eva, Če, Frans un Mars sēž un spriež par Alv notiesāšanu. Ierodas HuGa un Gab paziņo, ka laidīs uz Mehiko un liek Mars sagatavot lidmašīnu. Viņi izstāsta pārējiem visu, kas noticis.

Sol bēdīga ierodas pie Leand un paziņo, ka viņu ģimene ir izputējusi. Leand apskau viņu un mierina.

HuGa runā divatā. Gab ieminas, ka vajadzēja jau sen izstāstīt, ka Kas jau pazīst Husto ilgi, jo tieši viņa bija tā, kas pateica Hus, ka Gab ir Sangasparā un viņa viri ieradās viņu nogalināt. Hul pārsteigta. Gab visu paskaidro un saka, ka ir pienācis laiks Hulio izstāstīt visu par viņu&Kas. Hul domā, ka tas nav pareizi, jo Hulio ir švaki ar veselību, bet Gab saka, ka viņam vienreiz jāsāk labot savas kļūdas. Liekas, ka Hul viņam piekrīt, bet Hul grib doties līdzi Gab pie Hulio.

Lus stāsta Sv. Tēvam, ka nespēj aizmirst Ram skūpstu un šķiet, ka ir Ram iemīlējusies. Sv. Tēvs saka, ka tas ir grēks un, ka Lus vajadzētu atbalstīt savu vīru. Tad viņš jautā vai Lus nezina, kurš nogalinājis Skol, Lus melo, ka nav ne jausmas.

Seb beidzot var izvēlēties kādu no Felipes tantes gleznām (R. Tomasa gleznām).

Tikmēr Eva, Če, Frans spriež par Hulio apkrāpšanu. Visi atzīst, ka viņiem žēl, ka ar viņu tā noticis. Atnāk HuGa pasaka, ka pirms Mehiko jāaizbrauc uz Mont. Rančo.

Kas brauc mašīnā un pie sevis akārto, ka Hulio viņai ticēs un viss būs kārtībā.

Felipe aizved Seb pie gleznām. Seb ierauga gleznu „Mīlošā māte” un atpazīst tajā Kasandru.

HuGa ierodas Montanjo rančo. Hul jautā Kla kā Hulio ar veselību. Kla saka, ka ne pārāk labi. To uzzinājusi Hul mēģina atrunāt Gab no runāšanas ar viņas tēvu, bet Gab ir nelokāms un saka, ka Hulio ir jāzina par visu, kas bijis starp viņu&Kas. Ienāk Hulio un to dzird, viņš jautā par ko Gab runā.

Seb ir pārsteigts par gleznu, jo Kas viņam stāstījusi, ka viņai nevar būt bērni. Fel saka, ka varbūt viņa tikai pozējusi. Seb domā pazvanīt Hul un pateikt par šo gleznu, bet Fel viņu atrunā, jo domā, ka Seb tikai atkal grib tuvoties Hul.

Gab sāk stāstīt Hulio to, ka Kas jau sen pazīst Husto. Tieši tobrīd rančo pārrodas Kas un dzird to ko Gab saka Hulio.
SĒRIJAS BEIGAS!

0

2

:kiss: labais! sērija bija šodien tāda saspringta, pilna ar dažadiem notikumiem, galvenokārt, kas attiecās uz Kassandru... ha haa.. tā viņai arī vajag... kā man patika, ka Husto viņu tā piekrāpa. ostalasj s nosam!!! :rofl: un tad domāju citu plānu īstenos, un re - Gabriels jau visu stāsta Hulio!!!!
:dance:

drīz likšu kādus fragmentiņus video sadaļā... ;)

0

3

Julia написал(а):

labais! sērija bija šodien tāda saspringta, pilna ar dažadiem notikumiem, galvenokārt, kas attiecās uz Kassandru... ha haa.. tā viņai arī vajag... kā man patika, ka Husto viņu tā piekrāpa. ostalasj s nosam!!!  un tad domāju citu plānu īstenos, un re - Gabriels jau visu stāsta Hulio!!!!

Jā Kasandra ir galīgi izgāzusies ar saviem plāniņiem. :lol:
Un cik es anotācijas lasīju viņai šonedēļas sērijās plāni klāsies...

Julia написал(а):

drīz likšu kādus fragmentiņus video sadaļā...

Nu malacītis! :kiss:

0

4

missy написал(а):

Un cik es anotācijas lasīju viņai šonedēļas sērijās plāni klāsies...

jāā.. pavisam plāni... :haha:

0

5

Es te tā domāju... vai mēs abas vienīgās tādas aktīvās "Likmes" fanes esam palikušas? :D
Liekas, ka Albalonga tagad ir pilnīgi Zorro elementā un pārējie, kas te agrāk kaut ko izteicās, ari arvien mazāk šeit parādās...  :nezinu:

0

6

missy написал(а):

Es te tā domāju... vai mēs abas vienīgās tādas aktīvās "Likmes" fanes esam palikušas?
Liekas, ka Albalonga tagad ir pilnīgi Zorro elementā un pārējie, kas te agrāk kaut ko izteicās, ari arvien mazāk šeit parādās...

es domāju vairakums vienkārši atnāk izlasīt atstāstījumu un arī nokačāt manus video (domaju vēl tādi ir) un tas arī viss... vispār ja godīgi, mēs ar vien mazāk sākam pievērsties seriāliem.. neesi pamanījusi, ka tagad mēs vairāk spēlējam visādas spēles, runājam par mūsu uzrakstītiem darbiem, koroče off topic.... nu jā, ari par zorro bieži. jo laikam tas ir kaut kas jauns...

iespējams arī ka tie kuri nespēj skatīties "likmi" vairs nav tik dedzīgi uzzināt kas tur notiekas utt ... laiks iet un ja neredz iemīļoto seriālu sāc to aizmirst. tāpēc domāju ka daudzi vienkārši izlasa un viss... :(

bet lūdzu cilvēki, rakstiet, un esiet aktīvi. tā arī mums, moderātoriem ir vieglāk un ir stimuls kaut ko darīt, ja jūs klusēsiet, mums, kuri sagādā jums to prieku lasīt un kaut ko redzēt, var apnikt!!!!!!!! tas ir nopietni...

;)

0

7

Aj, miiljaas draudzeniites, piedodiet , ka vairs nevaru tik aktiivi piedaliities :(  Es labpraat , bet tagad ar to laiku man ir taa kaa ir :(  Bet liels paldies jums , bez jums es nezinaatu ko iesaakt  :kiss:    :give_heart:

0

8

Ilze написал(а):

Aj, miiljaas draudzeniites, piedodiet , ka vairs nevaru tik aktiivi piedaliities

nu jā, nu jā... saprotam. viss jau it kā ir kārtībā un varbūt mūsos ir vaina, ka nespējam jūs te noturēt...
nu bet labi, mēs centīsimies, un jūs cenšaties arī... jo ceru, ka jums patīk ko mēs ar missy daram ;) vai gribat kaut ko vēl?

0

9

Nu juusu vaina taa tieshaam nav ! (man taa liekas )  ;)

0

10

Julia написал(а):

es domāju vairakums vienkārši atnāk izlasīt atstāstījumu un arī nokačāt manus video (domaju vēl tādi ir) un tas arī viss... vispār ja godīgi, mēs ar vien mazāk sākam pievērsties seriāliem.. neesi pamanījusi, ka tagad mēs vairāk spēlējam visādas spēles, runājam par mūsu uzrakstītiem darbiem, koroče off topic.... nu jā, ari par zorro bieži. jo laikam tas ir kaut kas jauns...
iespējams arī ka tie kuri nespēj skatīties "likmi" vairs nav tik dedzīgi uzzināt kas tur notiekas utt ... laiks iet un ja neredz iemīļoto seriālu sāc to aizmirst. tāpēc domāju ka daudzi vienkārši izlasa un viss...

Njā... Bet arī aprakstu popularitāte ir kritusies (vismaz skatoties pēc tēmas apskatījumu skaita), bet tas laikam tiešam ir tāpēc, ka cilvēki savu mīļo seriāli ir aizmirsuši, jo vairs neredz un varbūt pat nenāk vairs aprakstus lasīt...
Tas, ka mēs daudz runājam par Zorro, tas jau av slikti-te ir arī īstā vieta, kur to darīt, bet pārējais, jā... protams, nav jau slikti un ir patiešām jauki uzspēlēt spēles, bet seriāli paliek novārtā. Varētu teikt ir tikai 2 aktīvi seriāi "Zorro" un "Likme", kas man, lai arī cik bēdīgi nebūtu, arī sāk noplakt. Bet ko lai mēs daram? Es nezinu kā lai pierunā cilvēkus būt aktīviem, jo no visiem, nu jau 101 dalībniekiem, tādi aktīvi ir diezgan maz... Žēl...
Es arī gribētu lūgt cilvēkus būt aktīviem, jo tiešām dažreiz ir besis vai nogurums un nemaz negribas aprakstu rakstīt, bet es vienmēr uzrakstu, jo kāds jau tomēr gaida un negribas cilvēkus pievilt.
No sākuma man tā patika rakstīt aprakstus, jo bija daudzi cilvēki, kas nāca un pateicās par darbu un priecājās. Tas pilnīgi pozitīvi uzlādēja, bet pēdējā laikā viss ir tā kā mainījies...

Bet nu, laikam jācenšās nezaudēt optimismu! ;)

0

11

Julia  :bet lūdzu cilvēki, rakstiet, un esiet aktīvi. tā arī mums, moderātoriem ir vieglāk un ir stimuls kaut ko darīt, ja jūs klusēsiet, mums, kuri sagādā jums to prieku lasīt un kaut ko redzēt, var apnikt!!!!!!!! tas ir nopietni

Klau es tev piekritu bet sakara ar serijaliem te varetu izveidot daudz dazadus jautajumus .....
ka jums ta skiet un varetu likt adreses kur var skatitis so serijalu vai vienkarsi seriju!! :blush2:

0

12

Ilze написал(а):

Aj, miiljaas draudzeniites, piedodiet , ka vairs nevaru tik aktiivi piedaliities   Es labpraat , bet tagad ar to laiku man ir taa kaa ir   Bet liels paldies jums , bez jums es nezinaatu ko iesaakt

Nu re! Kā Tu mani iepriecināji! ;)
Man tiešām bija rokas nolaidušās-nezinu vai sliktā laika dēļ vai kā cita...
Paldies par labiem vārdiem :kiss:
Mēs ar Juliu tiešām daram ko varam!

0

13

missy написал(а):

Nu re! Kā Tu mani iepriecināji!
Man tiešām bija rokas nolaidušās-nezinu vai sliktā laika dēļ vai kā cita...
Paldies par labiem vārdiem
Mēs ar Juliu tiešām daram ko varam!

Ticiet man to ko juus abas darat , tas ir milziigs darbs, retais vareetu piekrist to dariit katru dienu kaa juus !  :clapping:   Cepuri nost !

0

14

missy написал(а):

Es arī gribētu lūgt cilvēkus būt aktīviem, jo tiešām dažreiz ir besis vai nogurums un nemaz negribas aprakstu rakstīt, bet es vienmēr uzrakstu, jo kāds jau tomēr gaida un negribas cilvēkus pievilt.
No sākuma man tā patika rakstīt aprakstus, jo bija daudzi cilvēki, kas nāca un pateicās par darbu un priecājās. Tas pilnīgi pozitīvi uzlādēja, bet pēdējā laikā viss ir tā kā mainījies...

par šito es pilnīgi piekrītu... no sākuma viss bij citādāk... jo tikko slēdza to iespēju skatities :likmi" un cilvēki bija izmisuši, gāja te un priecājās par to, ka mums bija ko dot.. bet tagad jau tā nav... :(
mums, protams, nav jazaudē optimismu, jo cilvēki nāk tik un tā to visu izlasīt, tikai vairums ir neaktīvu dalībnieku, diemžēl... kas mums arī liek zaudēt stimulu. bet ja paskatities, tā tik tiešām ir otrā populārākā tēma šajā forumā... piemēram, ar Tormentu ir vēl sliktak un citiem seriāliem... bet cilvēki tik un tā kaut ko dara. tāpēc mums vēl ar tevi envajag sūdzēties... :friends: BET ATBALSTU, PROTAMS, GRIBĒTOS... vismaz, kad atnākat izlasīt atstāstu uzrakstiet dažus vārdus, komentārus par sēriju vai kādam varbut šoreiz ir izdevies redzēt to on-line!!! padalieties ar savu prieku, bēdu, izbrīnu, ko jūs domājat!!! vienalga ko... tā mēs un protams, missy, redzēs darba augļus un būs stimuls turpināt darbu, jūsus dēļ!!!

:help: :help: :help:

0

15

ANINA написал(а):

Klau es tev piekritu bet sakara ar serijaliem te varetu izveidot daudz dazadus jautajumus .....
ka jums ta skiet un varetu likt adreses kur var skatitis so serijalu vai vienkarsi seriju!!

jautajumus? nu es nezinu... es censos te vienmēr atnākt, pēc tam kad missy uzraksta un sākt apspriest sēriju... izteikt savas domas... tāpēc arī rakstu, lai jūs tam sekotu, nokomentētu manus vārdu vai otrādāk, apstrīdētu tos
:nezinu:
kur var skatīties sēriju? nu kā kur - video sadaļā, tur es katru dienu sagādaju jums sērijas fragmentus, ko daru pati + vēl "likme uz mīlestību" sadaļā ir fragmenti.... nu vairak video es dot nevaru... :nezinu:

paldies par padomu ;)

NU BET LABI, MĒs ZINĀM KA jŪs ESAT AR MUMS !!!! :kiss:

0

16

Dev4enki,menja toljko4to s boljnici privezli,nedelju tam valjalasj!Eto bila samaja uzasnaja nedelja,ja ne videla ni odnoj serii!Tak sosku4ilasj po vam!Ja s vami,dev4eenkiii!Vi prosto molod4inki!!!! ^_^  :friends:  :blush2:

0

17

Ilze написал(а):

Ticiet man to ko juus abas darat , tas ir milziigs darbs, retais vareetu piekrist to dariit katru dienu kaa juus !     Cepuri nost !

:blush2: paldies... es zinu, ka tu mūs atbalsti, tas nu ir točno zināms... :D :ok:

0

18

Julia

Tā jau ir kā Tu saki!
Un es nemaz nesūdzos, es tik' tā aizdomājos par šo lietu un atcerējos vecos laikus. :D

Bet tomēr nevar arī teikt, ka cilvēki neko nedara: apskaties cik mums daudz pašsacerētu seriālu un vēl visādu tādu lietu! Tas ir super! Un visi cilvēki, kas to dara ir vēl superīgāki! :friends: Un arī tie, kas kaut vai nāk te parunāties ir foršuļi. :D

Un vispār nav ko skumt un iedziļināties-dzīvosim redzēsim kā būs... ;)

0

19

Anna написал(а):

Dev4enki,menja toljko4to s boljnici privezli,nedelju tam valjalasj!Eto bila samaja uzasnaja nedelja,ja ne videla ni odnoj serii!Tak sosku4ilasj po vam!Ja s vami,dev4eenkiii!Vi prosto molod4inki!!!!

vo!!!! Man prieks, ka tev mūs pietrūka....!!! nu i KONE4NO OCHENJ ZHAL CHTO TI BILA V BOLJNICE... chto s taboi bilo? nadejusj ne serjezno... hotja celuju nedelju otsidela... :( bednaja...

nu tagad tu atkal esi mājās un pie sava mīļā foruma!!!! :dance:

un paldies liels par skaistiem vārdiem... tiešām prieks to dzirdēt...
un veseļojies..
tas tev
http://www.freedoc.ru/wallpapers/flowers/pr_freedoc_ru_46442.jpg

0

20

missy написал(а):

Bet tomēr nevar arī teikt, ka cilvēki neko nedara: apskaties cik mums daudz pašsacerētu seriālu un vēl visādu tādu lietu! Tas ir super! Un visi cilvēki, kas to dara ir vēl superīgāki!  Un arī tie, kas kaut vai nāk te parunāties ir foršuļi.

protams, ka cilvēki ir super!!!! un tiešām ir fantastiski palasīt darbus, par to vien ir tikai prieks.... :D tas tiešām ir fantastiski...

nu jā... viss būs labi.. ;) un mēs turpināsim :ok:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts