TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 21 страница 40 из 44

21

Julia написал(а):

paldies... es zinu, ka tu mūs atbalsti, tas nu ir točno zināms...

Paldies :kiss: Es vienmeer centiishos te atnaakt un uzrakstiiit komentaarus ;)  Arii protams, ceru ka cilveeki te saaks veel aktiivaak piedaliities :)

0

22

Julia написал(а):

protams, ka cilvēki ir super!!!! un tiešām ir fantastiski palasīt darbus, par to vien ir tikai prieks....  tas tiešām ir fantastiski...
nu jā... viss būs labi..  un mēs turpināsim

Priecāsimies par to, kas mums te ir un par cilvēkiem, kas šeit grozās! :friends:
Un redz', ka tomēr neesam mēs vienas un pamestas savā "Likmes" sadaļā! :lol:

Ilze, Anna
Paldies par Jūsu vārdiem un par to, ka Jūs šeit esat! :kiss:

0

23

Ja grippom otbolela,sej4as ze epidemija,a potom osloznenie po6lo,vot menja i upekli v boljnicu!Ja e6jo do konca ot lekartsv ne oto6la,no ja kak toljko za6la pervim delom sjuda zaletela!Kak vi mogli podumatj,4to o vas zabili!?!?!?!?!TAKIH LJUDEJ NE ZABIVAJUT!!!VI6E NOS!!! :clapping:  :clapping:  :clapping:  :rose:

0

24

Pirms tam es nebiju nekāda Likmes fane, bet skatīties jau skatījos. Tad atradu šo forumu un tas kaut kā uzlādēja Likmes virzienā. :ok:  Un nu jau varētu tiekt, ka no TV redzemajiem telenovelēm šitā man tīk visvairāk. Ziniet - tas viss pateicoties jums  - Likmes lielajām fanēm un aprakstu rakstītājām.  Un tagad spēju arvien vairāk un vairāk novērtēt jūsu fanošanu un pūliņus tik garum garus aprakstus rakstī! Gracias!!!  :rose: Un jūs man pielipinājāt Likmi!!!
Esmu sapratusi, ka fanošana par telenovelēm ir ļoti lipīga. Ta ka uzmanās, kas var - šī slimība izplatās ļoti ātri. Nepaspēsiet ne attapties, ka būsiet nedziedināmi slims!!!  :rofl:  :rofl:

0

25

Anna написал(а):

TAKIH LJUDEJ NE ZABIVAJUT!!!VI6E NOS!!!

:D spasibo... ti menja obradivala!!!

a ti, davai, vizdoravlevai do konca ... i ne bolei boljshe ;)

danna написал(а):

Ziniet - tas viss pateicoties jums  - Likmes lielajām fanēm un aprakstu rakstītājām.  Un tagad spēju arvien vairāk un vairāk novērtēt jūsu fanošanu un pūliņus tik garum garus aprakstus rakstī! Gracias!!!   Un jūs man pielipinājāt Likmi!!!

paldies, dārgā... prieks dzirdēt :ok: tad turpināsim fanot!!! :kiss:
starp citu... lūdzu nespēlējies ar šauteni, Danna, es visu redzēju "izskaiti līdz millions" spēlē... :neka: :kiss:

0

26

ESTJ,SER!OBE6JAJU BOLJ6E NE BOLETJ! :Pooh_lol:

0

27

Julia написал(а):

starp citu... lūdzu nespēlējies ar šauteni, Danna, es visu redzēju "izskaiti līdz millions" spēlē

Labi. Kā teiksi. Vairs nespēlēšos... :blush:  :blush:  :blush:
Zinu, ka diktām slikti darīts...  :haha:

0

28

danna написал(а):

Labi. Kā teiksi. Vairs nespēlēšos...     
Zinu, ka diktām slikti darīts...

man prieks... jāpieskata man taču seriālu aktīvos dalībniekus un fanus.... a to - pufff... - un nav tāda vērtīga cilvēka... :blush2:

:D

0

29

Anna написал(а):

Ja grippom otbolela,sej4as ze epidemija,a potom osloznenie po6lo,vot menja i upekli v boljnicu!Ja e6jo do konca ot lekartsv ne oto6la,no ja kak toljko za6la pervim delom sjuda zaletela!Kak vi mogli podumatj,4to o vas zabili!?!?!?!?!TAKIH LJUDEJ NE ZABIVAJUT!!!VI6E NOS!!!

Ui, nu traki Tev ir gājis. Tā jau ir ar to grpu tagad, ceru, ka drīz Tev būs paviam labi! ;)
Ak, es jau nedomāju, ka Tu esi mūs aizmirsusi! Laikam vienkārši negarīgajā sāku muļķības runāt. :friends:

danna написал(а):

Pirms tam es nebiju nekāda Likmes fane, bet skatīties jau skatījos. Tad atradu šo forumu un tas kaut kā uzlādēja Likmes virzienā.   Un nu jau varētu tiekt, ka no TV redzemajiem telenovelēm šitā man tīk visvairāk. Ziniet - tas viss pateicoties jums  - Likmes lielajām fanēm un aprakstu rakstītājām.  Un tagad spēju arvien vairāk un vairāk novērtēt jūsu fanošanu un pūliņus tik garum garus aprakstus rakstī! Gracias!!!   Un jūs man pielipinājāt Likmi!!!
Esmu sapratusi, ka fanošana par telenovelēm ir ļoti lipīga. Ta ka uzmanās, kas var - šī slimība izplatās ļoti ātri. Nepaspēsiet ne attapties, ka būsiet nedziedināmi slims!!!

:blush2:
Paldies danna! Tu esi lieliska!  :give_heart:
Un man prieks, ka Tev iepatikusies "Likme". Vēl lielāks prieks, ka tieši Julias un manis dēļ. :D

Tad zini, ka Tu un arī albalonga esat mani ieintriģējušas ar "Mežonīgajām kaislībām" (atzīstos, ka neesmu redzējusi /kaunos/). Es pat tagad velku 1. sēiju lai noskatītos!
Tā kā esam kvites! :dance:

0

30

missy написал(а):

Tad zini, ka Tu un arī albalonga esat mani ieintriģējušas ar "Mežonīgajām kaislībām" (atzīstos, ka neesmu redzējusi /kaunos/). Es pat tagad velku 1. sēiju lai noskatītos!

Zini man ir tāds "mežonīgs'' prieks!!! :lol: Domāju un ceru reizē, ka tu to nenožēlosi. Jo šis ir un būs mans favorīts telenoveļu pasaulē.  :give_heart: Vienkārši to dievinu. Nu, patiešām esam kvites!!! :first_move:
P.S. Es tak jau teicu - fanošana par seriāliem ir dikti lipīga slimība...

0

31

danna написал(а):

Zini man ir tāds "mežonīgs'' prieks!!!  Domāju un ceru reizē, ka tu to nenožēlosi. Jo šis ir un būs mans favorīts telenoveļu pasaulē.   Vienkārši to dievinu. Nu, patiešām esam kvites!!! 
P.S. Es tak jau teicu - fanošana par seriāliem ir dikti lipīga slimība...

Nu man prieks, ka Tev prieks! :friends:
Es pat nezinu kāpēc to seriālu neskatījos, laikam tāpēc, ka LTV7 man nav no favorītiem, bet tas tā...
Bet nu katrā ziņā Tu ar savu aizraušanos ar šo seriālu + vēl tās bildes, kas šajā forumā pieejamas mani pilnībā iekārdināja. :D
Domāju, ka nevilšos!
Es jau vienreiz teicu: Telenoveles izraisa atkarību! :lol: Bet nopietni!
:)

0

32

Meičas nevajag nokaart degunu es katru dienu redzu seeriju un tikuntaa naaku izlasiit aprakstu lai juus atbalstiitu un stimuleetu es to juutu kaa savu pienaakumu jo mums tak jaaturas kopaa un juus darat patiessam lielu darbu(nenoveerteejamu) un es lepojos ar jums!!!!;) :ok:  Es juus tik tiessam nepametiissu varat uz mani pallauties!!!!;) :) Juus esat super!!! :yahoo:

0

33

iihhaaaaaaaa(mans milakais izteiciens)tiho shiferom shursha krisha jedet
nespesha.... :lol: nju ko serija vienkarshi super :heart: paldies missy ka tu klope tos! ;)

0

34

Jolanta написал(а):

Meičas nevajag nokaart degunu es katru dienu redzu seeriju un tikuntaa naaku izlasiit aprakstu lai juus atbalstiitu un stimuleetu es to juutu kaa savu pienaakumu jo mums tak jaaturas kopaa un juus darat patiessam lielu darbu(nenoveerteejamu) un es lepojos ar jums!!!!   Es juus tik tiessam nepametiissu varat uz mani pallauties!!!!  Juus esat super!!!

LIELS Paldies, Jolanta! ;)
Tu tiešām vienmēr nāc un uzraksti kādu komentāru un tas mani ļoti priecē! :)
Tu pati esi SUPER! :friends:

0

35

HuLiA написал(а):

paldies missy ka tu klope tos!

Nu ja vien Jums tas noder, tad klopēju ar prieku! :D ;)

0

36

HuLiA написал(а):

tiho shiferom shursha krisha jedet nespesha...

da... edit ne mnogo... ne spesha... tiho shursha...  :rolleyes:  no vedj eshe ne sjehala!!!! ;)

Jolanta написал(а):

Es juus tik tiessam nepametiissu varat uz mani pallauties!!!!  Juus esat super!!!

labais... :ok:

:D

0

37

missy, Julia - jums taisnība... Piedodiet man - man širmis pilnīgi ciet uz Zorro aizgājis un no Likmes esu pamatīgi attālinājusies... Video maģis jau ir mājās un viss ok, bet Likmi vienalga neierakstu. Pārgājis iekāriens... Nu man tā parasti mēdz gadīties - iekāriens pazūd un pārstāju skatīties, tad atkal atgriežas - un es atsaķu skatīties... Bet missy atstāstus jau vienmēr izlasu un visus komentārus, kuri seko ar... Julia video gan tik brīvdienās ielādēšu un noskatīšos. Bet meitenes - es tiešām jūs atbalstu un jūsu darbs te ir ļoti nozīmīgs un nenovērtējams - eas zinu vismaz 5 cilvēkus, kuri bez tiem iztikt nevar - un tas jau ir daudz. Turklāt - forumam klāt nāk jauni biedri un cerams, ka vairāk tautas sāks pļāpāt. Bet te kāds ko teica, par jautājumies - jā - var ko tādu izmēģināt - tipa aptaujas un tā tālāk... Bet vispār galvenais, ko gribēju teikt - jūs esat milzīgi malači... :D

0

38

albalonga написал(а):

Bet te kāds ko teica, par jautājumies - jā - var ko tādu izmēģināt - tipa aptaujas un tā tālāk... Bet vispār galvenais, ko gribēju teikt - jūs esat milzīgi malači...

nezinu par jautājumiem... patiesību sakot, nedomāju ka tādēļ kāds sākts te baigi izteikties pēkšņi. domāju galvenais ir RAKSTĪT ATSTĀSTU UN LIKT VIDEO un arī atstāstu lapās MĒĢINĀT SĀKT SARUNU PAR SĒRIJU, lai cilvēki tiem piebiedrotos un arī paši izsaka komentārus..
nu bet domāju nebūs īpašu problēmu. es zinu, ka daudzi tomēr ir ar mums ;)

un paldies par milzīgiem malačiem... :D

0

39

Ja dumaju,4to vse podumajut,4to Kas ubila u4itelja i otpustjat Aljvaro!AAA!! :kush:

0

40

Kad es šeit atnāku, tad daudz kas jau ir pateikts un man nav ko piebilst. Pati es "Likmi" neredzu, tikai Julias vodeo. Un video vēl ladējas...
Bet es patiešām novērtēju jūsu darbu!  :rose: Skrienu no skolas, lai ātrāk izlasītu "Likmes" atstāstu un man paliek labāk ap sirdi pat ja diena nav tā veiksmīgākā!  :give_heart:
Tā kā turaties!

danna написал(а):

Esmu sapratusi, ka fanošana par telenovelēm ir ļoti lipīga.

O jā... esmu to izjutusi!

albalonga написал(а):

jūs esat milzīgi malači...

Neapšaubāmi!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts