TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 41 страница 44 из 44

41

albalonga
Es jau saprotu kā ir ar tām fanošanām. Pašai tā kā Tev ir gadījies. Bet viss ir kārtībā un mēs ar Juliu jau sapratām, ka neesam nemaz ti vienas... :D Un paldies par Taviem vārdiem, ka esam malači. :friends:

Ragana написал(а):

Kad es šeit atnāku, tad daudz kas jau ir pateikts un man nav ko piebilst. Pati es "Likmi" neredzu, tikai Julias vodeo. Un video vēl ladējas...
Bet es patiešām novērtēju jūsu darbu!   Skrienu no skolas, lai ātrāk izlasītu "Likmes" atstāstu un man paliek labāk ap sirdi pat ja diena nav tā veiksmīgākā!   
Tā kā turaties!

Man MILZĪGS prieks to dzirdēt! :)
Žēl, ka es nevaru aprakstu sagādāt ātrēk, bet nu es vienmēr ļoti cenšos, pēc iespējas ātrāk aprakstu uzrakstīt! ;)
Turēsimies!

Šodienas apraksts arī drīz sāks tapt!

0

42

missy написал(а):

Jolanta написал:

    Meičas nevajag nokaart degunu es katru dienu redzu seeriju un tikuntaa naaku izlasiit aprakstu lai juus atbalstiitu un stimuleetu es to juutu kaa savu pienaakumu jo mums tak jaaturas kopaa un juus darat patiessam lielu darbu(nenoveerteejamu) un es lepojos ar jums!!!!   Es juus tik tiessam nepametiissu varat uz mani pallauties!!!!  Juus esat super!!!

LIELS Paldies, Jolanta! ;)
Tu tiešām vienmēr nāc un uzraksti kādu komentāru un tas mani ļoti priecē! :)
Tu pati esi SUPER! :friends:

Tiessaam paldies jums!!!!  :kiss:
Ei nu beidz es jau nosarku!!!:blush2:

0

43

Julia написал(а):

Jolanta написал:

    Es juus tik tiessam nepametiissu varat uz mani pallauties!!!!  Juus esat super!!!

labais... :ok:

Jaa es to domaaju nopietni takaa varat ar mani reikkinaaties!!! ;)

0

44

Anna написал(а):

Ja dumaju,4to vse podumajut,4to Kas ubila u4itelja i otpustjat Aljvaro!AAA!!

vozmožno... no to čto Alvaro skro otpustjat, eto fakt... vo durakiii... ;)

Ragana написал(а):

Kad es šeit atnāku, tad daudz kas jau ir pateikts un man nav ko piebilst. Pati es "Likmi" neredzu, tikai Julias vodeo. Un video vēl ladējas...
Bet es patiešām novērtēju jūsu darbu!   Skrienu no skolas, lai ātrāk izlasītu "Likmes" atstāstu un man paliek labāk ap sirdi pat ja diena nav tā veiksmīgākā!

man prieks ragana... un super, ka mani video tomēr ir vajadzīgi...
;) šodienas sērijas fragmenti jau lādējās internetā... drīz jau manīsiet video sadaļā...

:kiss:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 6. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts