TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Stefans Lambjēls/Stéphane Lambiel (SUI)


Stefans Lambjēls/Stéphane Lambiel (SUI)

Сообщений 41 страница 60 из 248

41

Plus, vadoties pēc šīs preses relīzes Stefans bū Tallinā :)

http://www.stephanelambiel.ch/upload/me … 725_en.pdf

0

42

wooow, super! :) :shine:

0

43

Esmu nereali prieciga par to!!! Cravey, vai tu brauksi uz Tallinu? Es braukšu noteikti. Gribētos, lai es nebrauktu viena. ;)

0

44

hihihi, ja es vel neesmu izteikusies, tad tagad klausaties - ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ,,,, JĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒEEj.... HoHOHOHOHOHOHOHOHOHO..... JABADABADŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ.... :D

rubi - Palo, cravey, viņas mamma un es brauksim. Droši vien vel kāds no cravey puses es pieņemu. Tu drosi varēsi mums pievienoties. Tēmā pie čempja mēs jau spriedām, uz kuram programmām iesim.

0

45

Man mammas māsīca brauks un viena mana kursa biedrene :) Nezinu īsti par vēl kādu, maniem draugiem un paziņām liela problēma ir sesijas laiks augstskolās :( Un droši var pievienoties.
Es biļetes plānoju pirkt septebra vidū :) Tad droši vien būs tā, ka līz tam laikam sarunāsim, kam kādas biļetes, tad man pārskaitīs naudiņu un es nopirkšu visiem, lai var blakus sēdēt :)

0

46

Stefana jaunās sezonas izvēles programma ( iespējams tā pati, ko redzēsim Tallinā :D )
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bpDeHuPBVIA[/youtube]

Manuprāt viņš formu ir atguvis, katrā ziņā lecieni ir praktiski nevainojami  :cool:

0

47

Jauna ziņa no Stefana:

Salut de Toronto!

Toronto, Canada | August 3, 2009

This is my second week here at Brian Orser’s training camp. We worked a lot last week and I was very glad to receive Marla’s great treatments after the long hours of training every day. On the weekend I had the chance to relax at the Muskoka Lakes where Brian has a cottage. It was great: the weather was wonderful, we went on a boat ride, I took a swim in the lake and we enjoyed a nice BBQ. I was so excited to see a new side of this beautiful country!

Before I went to Canada, I spent two days in Oberstdorf where I choreograph my new short program with Salome. We had a lot of fun working on the program because the music is very special: it’s the William Tell Overture by Rossini. My interpretation of William Tell will be new and very original. :D The beginning of the program is rather quiet and then it gets a bit crazy. The atmosphere is a bit like calm before the storm. ;)

I’m looking forward to my trip to Korea. Warm up your voices, Korean fans! :)

xoxo

Stéphane

Tātad ir zināma Stefana īsās pr. mūzika: William Tell Overture by Rossini ;)

0

48

Man patīk šī mūzika. :) Zinot Stefanu, arī tas būs šedevrs. ;) Interesanti, kādu daļu no mūzikas viņš paņems... :D Kā arī interesē Stefāna tērps, jo jau baidos, zinot viņa artistisko pusi. :D Zebra man, protams, patīka, bet Carne Cruda.... :D Tas bija neaizmirstami. :D

0

49

Stefana tērps jaunajai īsajai programmai:
[реклама вместо картинки]

Jaunā SP:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JLOcqGgfYyk[/youtube]

Jaunā LP:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rR3PWPhTsYQ[/youtube]

Stefans tikko uzvarēja Nebelhorn trophy ar kopsummu 232.36 ;)

0

50

Īsās programmas beigu soļu ceļiņš superīģs :D

P.S -Bet to vienu lietu par viņu es nekad laikam nesapratīšu :D Nu kā var nebūt???!!!

0

51

cravey написал(а):

Nu kā var nebūt???!!!

ak, ir nabadziņš, bet pats no nezina. Un laikam baidās, ka ja atzīsies, tad meitenes viņu vairāk nemīlēs. ak, ka viņs maldās - mēs mīlesism viņu vel vairak.

Ev, tas laikam ir slimīgi, ja es fantazeju par Žubēru un Lambjēlu gultā. Kopā. ?????????????????????? o.O  :confused:  :crazy:  :x

0

52

albalonga написал(а):

Ev, tas laikam ir slimīgi, ja es fantazeju par Žubēru un Lambjēlu gultā. Kopā. ?????????????????????? o.O  :confused:  :crazy:  :x

:D :D :D :D Nu tur vismaz ir skaidrs kurš ir top un kurš ir bottom :D Hmm, sanāk Sterian?  :rofl:

0

53

HAHAHAHAHAAH, ES TIKKO IEDOMĀJOS PERFEKTAS BEIGAS PuG :D Are you thinking what I'm thinking? :D

0

54

cravey написал(а):

Stefans tikko uzvarēja Nebelhorn trophy ar kopsummu 232.36

malacītis. Dievīga LP un dievinu LP tērpu.

0

55

cravey написал(а):

Hmm, sanāk Sterian?

Another Brian and another SUNSHINE  :playful:  :rofl:

cravey написал(а):

Are you thinking what I'm thinking?

I'm thinking 100% what you thinking... :D

Un viņi tak sākumā ciest viens otru nevar. Un Brians noteikti Karo nocēlis Stefanam, jo patiesībā grib Stefanu. Bet Billija ciest nevar Karo, lai gan patiesība grib Karo... :D

0

56

Ev, mums vajag plakātu ar uzrakstu Sterian... :idea:  :D

0

57

albalonga написал(а):

Un viņi tak sākumā ciest viens otru nevar. Un Brians noteikti Karo nocēlis Stefanam, jo patiesībā grib Stefanu. Bet Billija ciest nevar Karo, lai gan patiesība grib Karo... :D

Hahahahahah supeeer!!! Un viņi abus tapēc arīizseko uz restorānu  :playful:

albalonga написал(а):

Another Brian and another SUNSHINE  :playful:  :rofl:

Bilan, man ar tagad kadri gar acīm iet :D

0

58

albalonga написал(а):

Ev, mums vajag plakātu ar uzrakstu Sterian... :idea:  :D

HAHAHAHAAHAH :D Man iepatikās riktīgi vārds Sterian  :playful:

0

59

cravey написал(а):

Bilan, man ar tagad kadri gar acīm iet

yay, you catch my drift.... :D

cravey написал(а):

Hahahahahah supeeer!!! Un viņi abus tapēc arīizseko uz restorānu

Tieši tā. Perfekti. Ev, es ko tādu esu ar mieru rakstīt, lai arī tu būsi vienīgā, kas ko tādu mos izlasīs.... :rolleyes:

cravey написал(а):

Man iepatikās riktīgi vārds Sterian

Ja, tik labi skan. Mums čista vajag šitādu plakātiņu... :flirt:

0

60

Labāk turpinam QAF sadaļā ;) Izveidošu spešal tēmu :D Savādāk te citi toč par mums tvaicenē pasūdzēsies :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Stefans Lambjēls/Stéphane Lambiel (SUI)