TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: preses raksti un skani


PDDS: preses raksti un skani

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

Inician grabaciones del refrito de "Cuna de lobos"

Ayer comenzу el rodaje de la serie "Derecho de sangre" con William Levy, Danna Garcнa y Rebecca Jones como Catalina Creel
01 de julio, 2010
MezcalentRebecca Jones, William Levy, Danna Garcнa, Rafael Amaya y Dominika PaletaAunque hace unos dнas el productor Salvador Mejнa asegurу que la grabaciуn del refrito de Cuna de lobos se retrasarнa por cuestiones logнsticas, los problemas ya fueron resueltos, pues ayer se dio el claquetazo inicial de la serie Derecho de sangre, como se llamarб ahora la historia original de Carlos Olmos.

William Levy y Danna Garcнa serбn los protagonistas de la serie de 10 capнtulos, interpretando los personajes que en la versiуn original desarrollaron Gonzalo Vega y Diana Bracho, mientras que la actriz Rebecca Jonnes, quien en la telenovela original interpretу el papel de Vilma Larios, le darб vida a Catalina Creel, la sicуpata con parche en ojo.

La pareja antagуnica de la serie estб integrada porDominika Paleta y Rafael Amaya, quienes le darбn vida a los Larios, originalmente interpretados por Jones y Alejandro Camacho. La serie se estrenarб en cable y despuйs en Televisa.

Al terminar este proyecto, Levy realizarб otro proyecto con Mejнa titulado El triunfo del amor, donde compartirб crйditos con Victoria Ruffo.

La adaptaciуn de Cuna de lobos estб realizada por Martha Carrillo y en el elenco tambiйn se encuentra Manuel Ojeda como el inspector Suбrez y Alejandro Tomassi como el esposo de Catalina Creel. Se desconoce si la mъsica incidental serб la misma que compuso Pedro Salinas en 1986.

Avots: People en espanol

0

2

Dīvaini, ka te uzrakstīts par 10 sērijām, ja bij teikts, ka 13.
un sanāk, ka Viljams neis vienlaicīgi, bet pēc tam, kad pabeigs Derecho de sangre, filmēsies El triumfo del amor kopā ar Viktoriju Rufo :)

0

3

aaa.. tas kkāds miniseriāliņš tikai? :O vai es kko nesaprotu...

0

4

Paloma написал(а):

aaa.. tas kkāds miniseriāliņš tikai?  vai es kko nesaprotu...

es ar nesaprotu :D Nu būtībā tas arī būs miniseriāls.. bet es šaubos, ka tik mini.. Man liekas, ka šs pirmās 13 sērijas ir pirmā daļa.. Oriģinālam bija 85 sērijas.. nedomāju, ka saīsinās līdz 13 :D

0

5

jā-a, tas būtu dīvaini... visnotaļ. TIK ļoti saīsināt. :D
Ak, bet pat 13 sērijas ar šiem abiem ir vnk kkas nereāls :love:

0

6

De la mano de Salvador Mejía, la nueva versión de la popular telenovela 'Cuna de Lobos' es una realidad. William Levy dará vida a Alejandro Larios Creel y Rebecca Jones a la villana Catalina Creel en 'Derecho de Sangre' el nuevo nombre del refrito.

El actor cubano manifestó a la prensa estar "sumamente agradecido por la oportunidad y por trabajar con un gran elenco de actores". Danna García será la pareja del idilio en esta serie de apenas 10 capítulos. Dominika Paleta y Rafael Amaya encarnarán a los antagónicos.

En torno a los rumores de que Rebecca Jones había solicitado ropas de marcas caras, la veterana actriz afirmó que sí y que era parte de un acuerdo con la producción. ¿Crees que William Levy funcionará en este personaje?

En declaraciones a la prensa, Mejía dijo que Jones es la indicada para dar vida a este personaje, el cual estuvo a cargo, en 1986, de María Rubio, quien logró gran éxito.

En la anterior adaptación de la trama escrita por Carlos Olmos, Rebecca tuvo una pequeña participación con el personaje de 'Vilma de la Fuente de Larios', quien muere en un accidente aéreo provocado por Creel.

Respecto a la nueva versión de 'Cuna de lobos' se hará en formato de cine y no será un melodrama sino una serie, cuyo rodaje será en diversas partes del país.

En la versión de 1986 participaron: María Rubio, Diana Bracho, Gonzalo Vega, Alejandro Camacho, Carmen Montejo, Humberto Elizondo y Lilia Aragón, entre otros.

Avots: Celestrellas

0

7

Es sākumā nobijos, kad izlasīju, ka Williams atveidos Alehandro, jo originālā tā sauc to negatīvo varoni..Taču cik saprotu, tad negatīvo origināla Alehandro atveidos Rafaels Amaja? īstenībā es vispār neko nesaprotu..un par šīm aptuveni 10 sērijām arī :D

0

8

Danna Garcнa preparada para que la relacionen con Levy.

La actriz Danna Garcнa, protagonista de la miniserie de Televisa "Derecho de sangre", dejу en claro que el hecho de que la relacionen sentimentalmente con su compaсero William Levy, sуlo es parte de su trabajo.

"Yo no recuerdo una sola telenovela que haya hecho en donde no hayan inventado algo, entonces digo que es parte del trabajo, ademбs tiene que ver con la magia de la televisiуn porque quieren que sus parejas estйn juntas, es lo que tъ ves y quieres y es entendible", expresу la actriz.

Asimismo, dijo que mientras sean chismes "bonitos", ella sуlo se divierte, pues destacу que no lleva una vida polйmica, por el contrario es bastante tranquila, incluso aburrida, porque sуlo se dedica a su trabajo, ademбs dijo ser una persona de relaciones muy largas.

Finalmente, Danna Garcнa, asegurу que mantiene una relaciуn de maravilla con el actor William Levy, asн como con Elizabeth, pareja del cubano.

Danna ir gatava tam, ka viņu saistīs ar Viljamu. Tā esot daļa no darba. Nav tādas telenoveles kurās neizdomātu līdzīgas baumas, jo vienmēr gribas, lai varoņu atveidotāji ari dzīvē ir kopā. Kamēr tās ir "labvēlīgas" Danu tas izklaidē. Danna piebilst, ka viņai ir labas attiecības gan ar Viljamu, gan ar Elizabeti Gutierrez.

0

9

Nu, cik es saprotu, tad tas tiešām būs miniseriāls, ~10 sērijas... Žēl, protams, ja tik īss būtu.. bet.. ak, man arī neceļas roka pārāk žēloties, jo tas vien, ka viņi kopā kā pāris ir pietiekošs brīnums, kas jānovērtē :love:

0

10

Paloma написал(а):

Nu, cik es saprotu, tad tas tiešām būs miniseriāls, ~10 sērijas...

Bet tas..tas kaut kā pārāk dīvaini! Telenoveles nemāk 10 sērijās iebāzt veselu sižetu :D Nu citos rakstos raksta vēl "primera temporada", un 1. sezona.. nez ko te vispār ir sacerējuši...laiks rādīs! galvenais jau jā - ka viņi :D arī 10 sērijas ir milzīga laime :D

0

11

Njā, kaut kas īsti nesaprotams, es teikšu.. :D cerēsim jau, protams, ka būs tomēr vairāk, jo šo abu par dauzd neavr būt :D un... euu, es gribu šādu sižetu garāk izstieptu.. nu, apprecēšanos, palēnām iemīlēšanos... :love:

0

12

Paloma написал(а):

un... euu, es gribu šādu sižetu garāk izstieptu.. nu, apprecēšanos, palēnām iemīlēšanos...

tas arī! Nu es tak saku..10 sērijās sabāzt visu nav reāli! tā ka..nekur viņi neliksies! :D

0

13

Rebecca Jones lució la nueva imagen de “Catalina Creel”, pero ahora se llamará “Devora Lagos Crissan”.
Respecto al personaje, destacó que espera la aceptación del público, pues “Devora” mostrará un nuevo rostro al mostrarse más sensual y atrevida en sus escenas.
La primera temporada constará de 13 capítulos.

Salvador Mejía reconoció estar listo para este nuevo reto que será muy criticado, aunque como siempre prefiere sea el público que tenga la última palabra. Habrá dos versiones de “Derecho de Sangre”, ya que primero se planea transmitirse por televisión de paga y después por señal abierta.

2 Jul
avots: vanguardia

0

14

Kad izlasīju seriāla sižetu,radās iespaids,ka tam ir jābūt vismaz kādām 100 sērijām,jo tādus notikumus nevar atainot tikai 10-13 sērijās.

0

15

http://s49.radikal.ru/i124/1007/6d/de2517505a34.jpg
http://s54.radikal.ru/i143/1007/56/704e883b533a.jpg
http://s44.radikal.ru/i104/1007/86/2cfe7f9ca505.jpg
http://s40.radikal.ru/i088/1007/f5/2b5e8016dca9.jpg
http://s47.radikal.ru/i117/1007/6c/6c200e24222f.jpg

Īsumā nedaudz no šiem skaniem:

Adaptācija televīzijā būs izlaista līdz 2011. gada janvārim.

No Viljama intervijas:
Kā tu apvienosi darbu ar ģimeni?
- Es esmu ģimenisks tips. To esmu iemācījies Kubā – mums nebija nekā materiāla, bet viss kas bija – ģimene un tagad man tas ir ļoti svarīgi.
Vai esi gatavs tavs, ka tevi sasaistīs ar kādu no taviem kolēģiem, kā tas vienmēr ir noticis telenovelēs, kurās piedalies?
- Es jau esmu tam pieradis. Labi ir tas, ka šis ir ļoti labs projekts un savādāks , kā tas, ko cilvēki redzēja pirmo reizi.

No Dannas teiktā:

Viljams ir ļoti jauks, mierīgs , šādu cilvēku ir ļoti patīkami. Tas ir liels izaicinājums piedalīties telenovelē, kas ir joprojām neaizmirstama šeit un arī ārpus valsts. Man ir liels izaicinājums atveidot varoni, kuru savulaik atveidoja Diana Bracho , domāju, ka būs atškirības, tā būs aktuālāka telenovele, ir izmaiņas sižetā un man būs ļoti skaistas ainas ar Viljamu.

0

16

aNgeL написал(а):

man būs ļoti skaistas ainas ar Viljamu.

Cik patīkami bija šo izlasīt  :love:  :love:
Bet vispār aktieri ļoti apmierināti izklausās (ok, man jau liekas, ka viņi vienmēr tādi :D ) Bet prieks vienalga :)

0

17

aNgeL написал(а):

un man būs ļoti skaistas ainas ar Viljamu.

aNgeL написал(а):

Cik patīkami bija šo izlasīt

ahaaaa :love: man ar taisni sirsniņa salecās šo izlasot! :love:

0

18

Paloma написал(а):

ahaaaa  man ar taisni sirsniņa salecās šo izlasot!

Tā dēļ ir vērts gaidīt nākamo gadu :D Bet tik viegli iedomāties abu ainas  :love:

0

19

Lai darbs veiktos,vienmēr ir jābūt labai savstarpējai saskaņai,jo konkurence rada nevajadzīgu stresu,kas traucē pilnībā nodoties darbam.

0

20

http://s39.radikal.ru/i085/1007/a9/69d4748b0886.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: preses raksti un skani