TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Balsošana!!


Balsošana!!

Сообщений 41 страница 47 из 47

41

"Premios tu mundo!"

Gada telenovele
"Una Maid en Manhattan"
"Mi corazón insiste"
"La casa de al lado"
"Corazón valiente"
"La reina del sur"

Galvenās lomas labākais izpildītājs
- Eugenio Siller ("Una Maid en Manhattan")
- Jencarlos Canela ("Mi corazón insiste")
- José Luis Reséndez ("Corazón Valiente")
- Gabriel Coronel ("Relaciones Peligrosas")
- Gabriel Porras ("La casa de al lado")

Galvenās lomas labākā izpildītāja
- Litzy ("Una Maid en Manhattan")
- Maritza Rodríguez ("La casa de al lado")
- Adriana Fonseca ("Corazón Valiente")
- Catherine Siachoque ("La casa de al lado")
- Kate del Castillo ("La reina del sur

Labākais ļaundaris
- David Chocarro ("La casa de al lado”)
- Tony Daltón ("Flor Salvaje")
- Manuel Landeta ("Corazón Valiente")
- Miguel Varoni ("La casa de al lado")
- Gonzalo García Vivanco ("Relaciones Peligrosas")

Labākā ļaundare
- Vanessa Villela ("Una Maid en Manhattan")
- Aylín Mujica ("Aurora")
- Ana Layevska ("Mi corazón insiste")
- Maritza Rodríguez ("La casa de al lado")
- Aylín Mujica ("Corazón Valiente")</div>

Otrā plāna aktrise
- Rosalinda Rodríguez ("La casa de al lado")
- Maritza Bustamante ("Relaciones Peligrosas")
- Katie Barberi ("Mi corazón insiste")
- Daniela Navarro ("Relaciones Peligrosas")
- Wanda D’Isidoro ("Una Maid en Manhattan")

Otrā plāna aktieris
- Jorge Luis Pila ("Aurora”)
- Orlando Fundicheli ("Relaciones Peligrosas")
- Gabriel Valenzuela ("La casa de al lado")
- Jorge Consejo ("Relaciones Peligrosas")
- Henry Zakka ("Una Maid en Manhattan")

Perfektais pāris
- Ximena Duque y Fabián Ríos ("Corazón Valiente")
- Karla Monroig y Jorge Luis Pila ("La casa de al lado")
- Ana Layevska y Christian de la Campa ("Relaciones Peligrosas")
- Litzy y Eugenio Siller ("Una Maid en Manhattan")
- Carmen Villalobos y Jencarlos Canela ("Mi corazón insiste")

Garšīgākais skūpsts!
- Ximena Duque y David Chocarro ("La casa de al lado")
- Ana Layevska y Christian de la Campa ("Relaciones Peligrosas")
- Carmen Villalobos y Jencarlos Canela ("Mi corazón insiste")
- Catherine Siachoque y Miguel Varoni ("La casa de al lado")
- Ximena Duque y Fabián Ríos ("Corazón Valiente")

Mazais lielais aktieris
- Jorge Eduardo ("Una Maid en Manhattan")
- Andrés Cotrino ("La casa de al lado")
- Emily Alvarado ("Corazón Valiente")
- Brigitte Bozzo ("Corazón Valiente")
- Nicole Arci ("Corazón Valiente")

Labākais neveiksmes brīdis
- Una Maid en Manhattan (Marisa confirma que víctor nunca va a cambiar)
- La reina del sur (Amor que mata)
- Corazón Valiente (El plan de seducción de Vicente sale mal)
- Corazón Valiente (Ángela confunde al dueño de la casa con empleado)
- Mi corazón Insiste (La familia llega a arruinar la boda de Lola Volcán

Labākā dziesma
- Mi primer amor ("Corazón Valiente")
- La casa de al lado ("La casa de al lado")
- Amor sin final ("Una Maid en Manhattan")
- Aurora ("Aurora")
- Mi corazón insiste ("Mi corazón insiste")

Balsošana no 25.05 - 17.08. Rezultāti 30. augustā.
Balsot šeit

0

42

Mans balsojums
Gada telenovele - "La reina del sur" (viennozīmīgi..lai gan kad skatās promo, tad visi viņi interesanti..)
Galvenās lomas labākais izpildītājs - Gabriel Coronel ("Relaciones Peligrosas") (kad ir grūti izvēlēties starp aktieriem, tad jāizvēlas starp varoņiem un Gabriela varonis bija dievīgs savā mīlestībā pret Mirandu.
Galvenās lomas labākā izpildītāja - Kate del Castillo ("La reina del sur") (nežēlīgi starp Cathy un Kate.. bet, Keitas atveidojas šeit ir bijis perfekts, tā ka, protams, viņa)
Labākais ļaundaris - David Chocarro ("La casa de al lado”) /  Miguel Varoni ("La casa de al lado") (tā arī nespēju izvēlēties starp abiem. Migels gan tēlojumā uzvar, jo ideāls.. bet Dāvids progresē, tāpēc gribu arī par viņu balsot..tā ka abi)
Labākā ļaundare - Ana Layevska ("Mi corazón insiste") (Viņai vienkārši ir talants... )
Otrā plāna aktrise - Rosalinda Rodríguez ("La casa de al lado") (arī nebija viegli..bet Rosalindai smieklīga varone bij)
Otrā plāna aktieris - Jorge Luis Pila ("Aurora”) (nu šeit nav ko domāt un skaidrot...)
Perfektais pāris - Ximena Duque y Fabián Ríos ("Corazón Valiente") (šeit arī grūti..grūti, jo Karlu un Horhi dievinu..un Jencarlos un Carmen foršs pāris.. bet tajā pašā laikā tomēr šiem no šīm novelēm superīgākā ķīmija)
Garšīgākais skūpsts! - Catherine Siachoque y Miguel Varoni ("La casa de al lado") (mjāāa.. citi pāri atkal jau arī mīļi, bet.. nu te viss skaidrs. Tikai varēja ainu gan varēja ielikt kādu citu, spēcīgāku)
Mazais lielais aktieris - nebalsoju.. visi liekas labi.
Labākais neveiksmes brīdis - Mi corazón Insiste (La familia llega a arruinar la boda de Lola Volcán) (Šī bij forša aina! lai gan..riktīgi viņus izšķīra..)
Labākā dziesma - Mi primer amor ("Corazón Valiente") ( ar šo kategoriju arī vienmēr tik grūti..bet tajā pašā laikā parasti ir viena dziesma, kas aizķer vairāk)

+ nobalsoju par Gaby Espino, kur "mas social"

0

43

Mans balsojums:

Gada telenovele - Una Maid en Manhattan(Tā kā es pārējās t-noveles neesmu tā redzējusi, tāpēc balsoju par šo t-noveli, jo vispār man viņa iepatikās! :))
Galvenās lomas labākais izpildītājs - Eugenio Siller(Nju tā kā man iepatikās UMEM, tad respektīvi arī nobalsoju par viņu! :D)
Galvenās lomas labākais izpildītājs - Litzy(Domāju, ka ir skaidrs, kāpēc nobalsoju par viņu! ^^)
Labākais ļaundaris - Nebalsoju, jo neesmu viņus redzējusi un tā īsti arī nevienu no viņiem nezinu, izņemot Miguel Varoni! :)
Labākā ļaundare - Vanessa Villela(Viņa UMEM bija tiešām forša ļaundare un domāju, ka arī šeit ir skaidrs, kāpēc nobalsoju par viņu! ^^)
Otrā plāna aktrise - Wanda D'Isidoro (Jā, es tikai par UMEM! :D)
Otrā plāna aktieris - Jorge Luis Pila (Piekrītu Enģelītim - šeit tiešām nav ko skaidrot un domāt! :))
Perfektais pāris - Eugenio Siller y Litzy (Man viņi ļoti iepatikās - tik forši un mīļi! :love:)
Garšīgākais skūpsts! - Carmen Villalobos y Jencarlos Canela(Mir Corazon Insiste) (Kaut arī neesmu redzējusi, bet tomēr nobalsoju! :))
Mazais lielais aktieris - Jorge Eduardo(UMEM) (No comments, jo skaidrs kāpēc nobalsoju! :D)
Labākais neveiksmes brīdis - UMEM(Marisa confirma que Victor nunca va a cambiar) (Nju nav vairs ko teikt! :D :))
Labākā dziesma - Amor Sin Final(UMEM) (Nju no comment! ^^ :))
#mas social - Gaby Espino :)

0

44

:D :D un man Una maid en Manhattan ir vienīgā, kuru no šīm visām neredzēju :D Bet esmu pilnīgi droša, ka arī ja būtu redzējusi, mans balsojums paliktu tāds pats, tā ka ir ok :)

0

45

Aktieri, kas vadīs prēmijas "Tu mundo" pasniegšanu.

http://i43.fastpic.ru/thumb/2012/0802/0f/35c99c3d6603abe7c5edc5ef69bb780f.jpeg http://i43.fastpic.ru/thumb/2012/0802/6b/7179a4ff5aa9c04aaf5040da6928396b.jpeg

0

46

jā, es ar par to iefanoju - tagad abi kopā visādos TV raidījumos virinās. pagājušogad, kad Gabija bija stāvoklī, tad abi kopā viņi pasniedza Billboard Regional Mexicano vienu balvu - ķīmija abu starpā bija lieliska - tas labi, ka Gabija pēc Nika dzimšanas atgiežas atpakaļ sabiedrībā. Viņa ir solījusi, ka šogad atsāks filmēties un ir arī doma atkal nākamgadam kalendāru izdot. Veiksmi. Balvas Gabijas dēļ skatīšos.

Starp citu - Gabija arī ir nominēta kategorijā mas Social - es ceru, ka saņems, jo twitterī viņa ne pa jokam sēž.

0

47

Premios tu mundo rezultāti

+

http://s1.uploads.ru/i/NkCf9.jpg
http://s1.uploads.ru/i/JiYMS.jpg
http://s1.uploads.ru/i/hj79Z.jpg
masquetelenovelas

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Balsošana!!