TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Harry Potter and the Deathly Hallows


Harry Potter and the Deathly Hallows

Сообщений 41 страница 57 из 57

41

liiguciss написал(а):

Un vēl - varēsim gaidīt ar nepacietību un ar lielu prieku Ziemassvētkus, jo tieši tad rāda HP filmas un es ļoooooooti ceru, ka šogad LNT uztaisīs un parādīs pirmizrādi HP piektajai filmai, jo pagājušajos Ziemassvētkos pa LNT rādīja HP ceturto filmu

Es kaut kā vispār cenšos filmas LV tulkojumā pat neskatīties.. tāpēc šitā ziņā nekādus labumus man nesola.. :D Bet nu cerams, jo tad vairāk cilvēku varēs filmu redzēt.. :)

0

42

Bet kā tev ziņa, ka būs HP dokumentālā filma par HP filmu tapšanu, aizkulisēm un kadriem, kuri filmās nebija jeb kuri tika izgriezti??? Mani šī ziņa ļoooooooooooti iepriecina!!!  :jumping:  :love:

Siikaa написал(а):

Es kaut kā vispār cenšos filmas LV tulkojumā pat neskatīties.. tāpēc šitā ziņā nekādus labumus man nesola..

Es gan cenšos, tāpēc šī ziņa man ļoooooooti patīk un iepriecina un arī labumus sola  :jumping: :D ;)

Отредактировано liiguciss (07.08.2011 12:29)

0

43

liiguciss написал(а):

Mani šī ziņa ļoooooooooooti iepriecina!!!

Tas vismaz ļaus uz brīdi atkal atgriezties HP pasaulē.. tomēr.. Stāsts pats par sevi ir beidzies un man bail, ka uzsitīs milzīgu sentimentu man.. :)

0

44

Siikaa написал(а):

Tas vismaz ļaus uz brīdi atkal atgriezties HP pasaulē.. tomēr..

Jaaaaa, tas gan!  :jumping:  :love:

Siikaa написал(а):

Stāsts pats par sevi ir beidzies un man bail, ka uzsitīs milzīgu sentimentu man..

Jaaaaa, tas ir beidzies, bet kā jau tu rakstīji, tad vismaz šī filma atkal ļaus atgriezties HP pasaulē, tāpēc es šo filmu ar ļoti lielām ilgām un lielu prieku gaidu  :jumping:  :love:

0

45

Ielieku šito pirmajā HP sarasktē, ko atrodu.. jo vienkārši fantastisks raidījums ar Danielu un vēl citiem britiem par maģiju un trikiem...

Daniels diezgan gudrs tajā visā ir.. :)

0

46

Šodien vēzis paņēma arī Alanu Rikmanu. 21. februārī viņam paliktu 70. :'( Pēdējā loma ir filmā "Alice Through the Looking Glass" (2016)

http://www.alanrickman.info/wp-content/blogs.dir/12/files/2011/11/AlanRickmanHarryPotter.jpg

0

47

Astotā Harija Potera grāmata tiks izdota vasarā
http://www.diena.lv/kd/gramatas/astota- … a-14129558
http://www.bildites.lv/images/zp3cstvvbkq11all8nj.jpg

Gaidīšu un noteikti lasīšu, jo kaut kur manī vēl ir palikusi šī Potermānija! Protams, nav vairs tas, kas bija kādreiz, bet joprojām patīk HP! :D :)

+1

48

Interesanti, ka pēc tam kad viss ir beidzies, tomēr autors atgriežas pie sava stāsta. Cik redzams pēc virsraksta, tad darbība notiks 19 gadus vēlāk. Tad jau filma arī kādreiz būs droši vien.

0

49

aNgeL написал(а):

Tad jau filma arī kādreiz būs droši vien.

Es ceru, ka būs un gribētos, lai būtu tie paši aktieri, nevis citi! :)

0

50

Londonā tiek uzvesta izrāde pēc šīs grāmatas. Bet es izliekos, ka nenotiek, jo.... iepazīstieties ar Hariju, Ronu un Hermioni 19 gadus vēlāk.

http://i.imgur.com/sVkuyJk.jpg

0

51

Forsteriāna написал(а):

Es ceru, ka būs un gribētos, lai būtu tie paši aktieri, nevis citi!

Nu tad šai filmai jātiek uzņemtai vismaz pēc kādiem gadiem 10 vēl.... :D

Nedaudz palasīju un izrādās mana atmiņa mani nevīla un luga bija pirmā. Tikai pēc fanu vēlmes tiek izdota arī grāmatas formātā, un tur rakstīts - script book. Tātad - laikam sanāk kā luga.

Bet tā jau kādu laiku manī dzīvo klusa doma, ka gribētos pārlasīt Poteru. Bet 7 grāmatas....... Tāpat kā man gribas pārlasīt Annu no zaļajiem jumtiem, bet tur arī tik daudz daļu.... :s

Отредактировано Paloma (11.02.2016 08:48)

0

52

Paloma написал(а):

Nu tad šai filmai jātiek uzņemtai vismaz pēc kādiem gadiem 10 vēl...

Da labi..it kā 20 gadīgi aktieri nekad netēlo 30 gadīgus, un 40 gadīgi netēlo 20 gadīgus :D

0

53

aNgeL написал(а):

Da labi..it kā 20 gadīgi aktieri nekad netēlo 30 gadīgus, un 40 gadīgi netēlo 20 gadīgus

Jā, bet.... būtu drusku smieklīgi. :D Jo šajās filmās jau arī gāja runas, ka aktieri aug ātrāk kā filmas top. Un tad tagad otrādi atkal būtu... filmā gadi aizgājuši, bet viņi vēl nepaspēja izaugt :rofl:

Es Facebook sekoju rakstniecei Colleen Hoover un viņa kāreiz vakar/šodien (kas nu tur sanāk, ņemot vērā laika joslu starpību ar ASV :D ) izdomāja, ka pienācis laiks izlasīt Poteriādi. Un iepostoja Amazon linku, kur visas grāmatas Kindle 15 USD. Es jau grasījos ķert ciet, bet... man parādīja, ka currently not available :( :( :( es jau saziepējos tomēr ķerties un pārlasīt :D protams, vienmēr jau ir internets, bet patika doma par legālu šo pasākumu.

0

54

Paloma написал(а):

Bet tā jau kādu laiku manī dzīvo klusa doma, ka gribētos pārlasīt Poteru. Bet 7 grāmatas.......

Zini, varbūt tiešām nevajag. Es pirms kādiem 2-3 gadiem pārlasīju un bija neliela vilšanās, jo bērnībā likās pavisam citādi (īpaši pirmās grāmatas, kas arī tika lasītas 7-9 gadu vecumā). :) Bet varbūt kādreiz jāmēģina palasīt angliski, jo tā vilšanās, manuprāt, diezgan lielā mērā bija saistīta ar tulkojuma kvalitāti, cik nu tagad vairs atceros.

0

55

Norkys написал(а):

Zini, varbūt tiešām nevajag. Es pirms kādiem 2-3 gadiem pārlasīju un bija neliela vilšanās, jo bērnībā likās pavisam citādi (īpaši pirmās grāmatas, kas arī tika lasītas 7-9 gadu vecumā).  Bet varbūt kādreiz jāmēģina palasīt angliski, jo tā vilšanās, manuprāt, diezgan lielā mērā bija saistīta ar tulkojuma kvalitāti, cik nu tagad vairs atceros.

Es sāku vakar kāreiz. :) Un angliski. Laikam jau tad labi, ka lasu angliski, kaut arī sākumā bija ļoti, ļoti grūti pierast - bija sajūta, ka kaut kas nav tā kā vajag. :D Nezinu, vai manī runā bērnība, bet man patīk :) protams, no vienas puses ir sajūta, ka viss jau zināms (pirmās pāris grāmatas jau vispār neskaitāmas reizes pārlasītas), bet tad atkal sāku lasīt nodaļu un tā paskrien vēja spārniem!
Pirmajai grāmatai Goodreads ir pāri 3 miljoniem vērtējumu un vidējais 4.4 (no 5). o.O

0

56

Es arī gribu pārlasīt, varbūt vajag :D Daudz ko arī neatceros vairs. Bet es gan noteikti latviski, angliski negribu mocīties.

0

57

angelina написал(а):

Es arī gribu pārlasīt, varbūt vajag  Daudz ko arī neatceros vairs. Bet es gan noteikti latviski, angliski negribu mocīties.

Hihi, nu pievienojies man! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Harry Potter and the Deathly Hallows