TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x01 - The Return


2x01 - The Return

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

Nebiju domājis, ka jau 1. sērija būs tik forša. :)
Kaut arī jūs jau zināt manu attieksmi pret Deimonu, man arī viņa palika žēl.. ;( [Nevis Elenas, bet Katerinas dēļ. Tas ir neiedomājami sāpīgi, ka viņš vairāk nekā simts gadus centās izdomāt, kā atdzīvināt savu mīļoto, bet tagad šī pasaka, ka nekad viņu nav mīlējusi.. ehhmm :( ]

Lai arī Katerina ir tāda sterva, man viņas tēls iepatikās. Jūtu, ka būs ļoti interesanta sezona.

0

22

modreits написал(а):

Lai arī Katerina ir tāda sterva, man viņas tēls iepatikās

Jup :D Personīgi es nevaru sagaidīt, kad viņa sāks papostīt Stelenas dzīvi. Mani tracina, ka viņi tagad tjip ir ideālais pārīts without any trouble in paradise  :sceptic:

modreits написал(а):

Nevis Elenas, bet Katerinas dēļ.

Man vissāpgākais šķita tas moments, kur Eleina viņam pateica "it will always be Stefan", tas bija vissāpīgākais dūriens sirdī  :'( Visp, tai brīdī, kad viņš viņu noskūpstīja, man uzreiz radās nojausma, ka viņa ko tādu pateiks. Un ņemot vērā, ka pirms tam tieši to pašu bija pateikusi Ketrīna... :'(

0

23

Šī sērija bija pārāk smaga.   :( 

Viss, ko varu pateikt - Nabaga Deimons!  :'(  :'(

cravey написал(а):

Man vissāpgākais šķita tas moments, kur Eleina viņam pateica "it will always be Stefan", tas bija vissāpīgākais dūriens sirdī

Piekrītu!  :(

0

24

PAULINA написал(а):

Šī sērija bija pārāk smaga.   :(

Viss, ko varu pateikt - Nabaga Deimons!  :'(  :'(

Piekrītu! Šī sērija bija tiešām smaga.
Nabaga Deimons! Kā man viņa žēl. 

modreits написал(а):

[Nevis Elenas, bet Katerinas dēļ. Tas ir neiedomājami sāpīgi, ka viņš vairāk nekā simts gadus centās izdomāt, kā atdzīvināt savu mīļoto, bet tagad šī pasaka, ka nekad viņu nav mīlējusi.. ehhmm :( ]

Tas bija vienkārši drausmīgi. Es pa varu iedomāties cik tas vispār ir sāpīgi saņemt šādu triecienu. Ir bijis gadījums pašai, kuru pat īpaši negribu atcerēties, jo vienkārši sāpīgi to atcerēties, bet tas man palīdzēja kļūt stiprākai!

cravey написал(а):

Jup :D Personīgi es nevaru sagaidīt, kad viņa sāks papostīt Stelenas dzīvi. Mani tracina, ka viņi tagad tjip ir ideālais pārīts without any trouble in paradise  :sceptic:

Es ar nevaru, man tas vis mazliet tracina, bet..nu jā liekas, ka sezona būs interesanta!

cravey написал(а):

Man vissāpgākais šķita tas moments, kur Eleina viņam pateica "it will always be Stefan", tas bija vissāpīgākais dūriens sirdī  :'(

Man arī!

0

25

Un jā, spriežot pēc bildēm, aprakstiem utt., izskatās, ka Delena nebūs nāvīgie ienaidnieki :) Gribu arī šo redzēt, kā tas tiks pamatots, jo pagaidām Eleina liekas mūžam nozvērējusies ienīst Deimonu. Turklāt izskatās pat, ka 2. sērijā

Eleina izglābs Deimonu, kad Bonija centīsies viņu nogalināt (moments no 2. sērijas promo).

Karoče - gribūūū, 2. sēriju  :crazy: Plus vēl visa Kerolainas situācija %-)

0

26

cravey написал(а):

Man vissāpgākais šķita tas moments, kur Eleina viņam pateica "it will always be Stefan", tas bija vissāpīgākais dūriens sirdī  :'( Visp, tai brīdī, kad viņš viņu noskūpstīja, man uzreiz radās nojausma, ka viņa ko tādu pateiks. Un ņemot vērā, ka pirms tam tieši to pašu bija pateikusi Ketrīna... :'(

Jā, tas bija skumjš moments! Nabaga Deimons!  :'(  Jā, abas sievietes, kuras viņam kaut ko nozīmē mīl Stefanu. ( Kas gan viņa tāds ir?  :O  :D )
Šī sērija bija smaga, it īpaši Deimonam. Pārsteidza, ka viņš ar Džeremiju tā izrīkojās, bet jā, noteikti tapēc, ka viņš bija sāpināts. Un, Ketrīna vispār....tā aina slimnīcā! Jā, viņa noteikti radīs intresantus pagriezienus seriālā.
Manuprāt,  Nina ir lieliska aktrise, spējot attēlot divus, tik dažādus tēlus. :)
Īstenibā, visi aktieris, kas ir seriālā ir vnk super, un it īpaši Ians...akk, tāds vampīrs!  :insane:  :love:  :love:

0

27

He he, prieks dzirdēt arī tavus komentārus, Mari :) Cerams, ka TVD fanu pulciņš ar 2. sezonu pieaugs  :playful:

0

28

Mariposa написал(а):

tā aina slimnīcā

oww jā! :O Es arī biju šokā!
Tikai tagad sāku domāt un sapratu, ka Karolīna nemaz nenomira, jo Deimons viņai bija devis savas asinis.. omg.. vēl viens vampīrs! ^^

0

29

modreits написал(а):

omg.. vēl viens vampīrs!

Mhm, šitādu notikumu pavērsienu toč neviens negaidīja :D

0

30

Wow, kāda sērija!
Un...ak...Nabaga Deimons!! Kā šīs abas sievietes tā varēja pret viņu?? Vispār glupas viņas - nodzīvojot ar Stefanu mūžību, abas nomirtu garlaicībā (manas domas :D ) Deimons taču ir tik burvelīgs!! Vispār tagadvēl vairāk skaidrs, ka viņš visu laiku ļoti pārdzīvoja un tikai mēģināja aizbēgt no ciešanām, izmetot visas jūtas. Bet vispār viņš ir tikai upuris..
Un man patīk domāt, ka viņš redzēja gredzenu Džeremija pirkstā pirms salauza sprandu. Bet tajā brīdī arī man bija žēl Deimona, nevis Eleinas. Ko gan vēl gaidīt, kad viena vakara laikā viņu šādi sāpina? Viņam jādzīvo mūžība, kamēr abas divas grasās mīlēt tikai Stefanu. Deimonu mīļot vajag :D  :love:
Jaa...bet tagad dikti interesanti, kad Ketrīna atgriezās :)

cravey написал(а):

Mhm, šitādu notikumu pavērsienu toč neviens negaidīja

Nez..Kad Deimons piedāvājās viņu izglābt ar savām asinīm, man uzreiz pavīdēja domas, ka kaut kurā brīdī 24h laikā viņa mirs. Man tikai likās, ka tas dabīgi notiks.

0

31

Yay, aNgeL, tu jau 2. sezonu skaties http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

aNgeL написал(а):

Bet tajā brīdī arī man bija žēl Deimona, nevis Eleinas. Ko gan vēl gaidīt, kad viena vakara laikā viņu šādi sāpina?

Yap, man ar personīgi žēl vairāk bija Deimona. Rīcību neattaisnoju, bet žēl man viņa dikti bija, jo īpaši pēc tā skatiena, kad viņš īsti saprata, ko ir izdarījis :(

P.S - Nesen pamodos, sapņoju par Deimonu :D Lai gan laikam jāsaka, nevis par Deimonu, bet Ianu, jo nebija šoreiz darbība iekš TVD pasaules, bet gan "īstajā" pasaulē. Dang, the man knows kow to kiss a woman :blush:  :crazy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x01 - The Return