TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x01 - Exile on Main Street


6x01 - Exile on Main Street

Сообщений 21 страница 40 из 42

21

o.O  CW ir sadistu kanāls, goda vārds!!!!

0

22

Ak dievs  o.O Jāpiekrīt cravey teiktajam!

0

23

Webclip:

0

24

okey man sak palikt bail vai es velos turpinat skatities supernatural

0

25

Kas rīt pa dienu? --------------> 24.09.  :love:

0

26

oho, wow. man bail

0

27

YAY! TONIGHT IS THE NIGHT!!! Rīt atkal 7ņos jāceļas - bilan :D Jau šorīt cēlos TVD lai varētu pirms skolas noskatīties :D Ahh, bet nevaru sagaidīt!!!! :crazyfun:

0

28

Tā sērija tik ātri beidzās!
Es nevaru sagaidīt nākamo!

0

29

Aha, bet vau, es biju šokā, ka beigās

Dīns atteicās braukt līdzi Semijam.

Ahh, man bija pietrūcis SPN, tik forši bija viņus abus atkal redzēt  :love: Btw, something tells me, ka Semjuelam nav īpaši labi plāni uz nākotni  %-)

0

30

Свернутый текст
cravey написал(а):

Dīns atteicās braukt līdzi Semijam.

Vaina es ar biju šokā. Bet sērija bija pa pirmo. Man īpaši patika, tas moments, kad Semijs izglāba Dīnu un viņu satikšanās. Dīns bija vienīgais bez maz vai kurš nezināja, ka Semijs ir dzīvs. Un paliek atklāts jautājums - Kāpēc Sems ir dzīvs?

cravey написал(а):

Btw, something tells me, ka Semjuelam nav īpaši labi plāni uz nākotni  %-)

Es nezinu, es īsti nespēju vēl izprast viņu, bet nu ok. Laiks rādīs.

0

31

es pastā šorīt beidzot izņēmu 5.sezonas DVD. UN man bail pat vaļā vērt, jo no bildēm vien raudāt sākšu. Palašīju jūsu spoilerus. Bāc, es nevaru. Man joprojām bail. Un acīs asaras atkal sariesās. Fuck. Es pat nez, kāpēc tas viss uz mani tik stipri iedarbojas. Es esmu gļēvule un nez, kad saņemšos skatīties.

0

32

fuck, nē, es atkal visus promo noskatījos un Ilze prasa, kāpēc es raudu, un es nespēju atbildēt. Visu nov3ļu uz nepārejošajām iesnām. Ak, dievs, tas nav godīgi. Moš čist ar 5-to sezonu vajadzēja beigt. Tas ir pārāk smagi.

0

33

Alby, tagad, kad ir 6. sezona atsākusies, vari easy skatīties :) Jo tev nebūs jālauza galva 4 mēnešus par to, vai Semijs ir Semijs, vai tomēr Lūcija :D

0

34

LOL, paldies par iedvesmošanu. Bet es joprojām neesmu pārliecināta, vai emocionāli spēšu to izturēt.

0

35

albalonga написал(а):

LOL, paldies par iedvesmošanu. Bet es joprojām neesmu pārliecināta, vai emocionāli spēšu to izturēt.

Tak varēsi, tāpat kā es tagad Deimona ciešanas turu, un zinu, ka ar katru sēriju viņas kļūs vēl lielākas :(

0

36

albalonga написал(а):

Bet es joprojām neesmu pārliecināta, vai emocionāli spēšu to izturēt.

cravey написал(а):

Tak varēsi, tāpat kā es tagad Deimona ciešanas turu, un zinu, ka ar katru sēriju viņas kļūs vēl lielākas :(

Tu to varēsi es vispār turu Dīna un Deimona ciešanas. Man tā pa abiem sanāk ..akk vismaz Merlins ar Artūru spēju uzlabot omu!

0

37

Свернутый текст

Ja godīgi, es domāju, ka viens no iemesliem, kāpēc Dīns atteicās braukt līdzi ir tas, ka viņš pēdējais uzzināja, ka Semijs ir dzīvs... Tomēr aizskaroši.. It kā jau var saprast, kāpēc viņu neviens neinformēja, tomēr tāpat... Dīns tomēr pārdzīvoja un sēroja par Brāli... Uhh.. Esmu kļuvusi par vēl lielāku Dīna piekritēju.. :)

Es īstenībā vēl joprojām piekrītu Alby, ka vajadzēja beigt ar 5 sezonu.. jo notikumu virkne bija tik ļoti sakāpināta, ka īsti nezinu, kā to varētu turpināt.. taču veiksmi seriāla veidotājiem.. un Alby domāju, ka tu izturēsi.. vismaz pirmo sēriju noteikti.. ;)

Отредактировано Siikaa (27.09.2010 15:48)

0

38

Siikaa написал(а):

jo notikumu virkne bija tik ļoti sakāpināta, ka īsti nezinu, kā to varētu turpināt..

Ja viņiem to latiņu izdosies pacelt vēl augstāk, tad sestā sezona būs laba.

0

39

Siikaa написал(а):

Es īstenībā vēl joprojām piekrītu Alby, ka vajadzēja beigt ar 5 sezonu

Nu jā, it kā viss jau bija kā seriāls pavisam beigtos, bet tomēr kkas pietrūka, jo nu, nez, bet man Dīns vienmēr asociēsies ar medīšanu nevis apple pie life  :rolleyes:

0

40

apskatīju DVD vāciņus kārtīgi, izlasīju visu 5.sezonas sēriju summariju un - nošņukstējos kā mazs bērns...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x01 - Exile on Main Street