TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Jaunā sezona!


Jaunā sezona!

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Kas tas par sviestu..? o.O
Viss sākas ar to, ka Solveiga ir apprecējusies ar Aivaru ( jau tā viņu nevarēju ciest, vēl tagad viņa maisīsies).. Nākamais - Leons ir akls. Tālāk - Marta mirusi un Ieva ne ar vienu nerunā! C`moon, wtf? o.O  :angry: Šie tad laikam ir tie 'patīkamie' pārsteigumi..? :tired:  :'( Piedodiet, bet esmu totāli vīlusies! :dontknow:

0

2

Man vispār nebija nekāds pārsteigums par notiekošo seriālā! Es nezinu mani vairs pārsteigt nevar, jo man jau sen pēc pēdējās sērijas likās, ka kāds no viņiem ( Leona un Martas) būs akls un miris!
Laikam vairāk neskatīšos vispār!

0

3

GaBy написал(а):

Nākamais - Leons ir akls. Tālāk - Marta mirusi un Ieva ne ar vienu nerunā! C`moon, wtf?

wow! Pat mani seriāla ne-skatītāju nošokēji!! Tās tip tādas tā sprādziena sekas? Nu nav brīnums, ka viņus reklāmā nerādījā.. Bet, bet, bet... man nav ko teikt! toč rodas vārdi "wtf"?

0

4

aNgeL написал(а):

Tās tip tādas tā sprādziena sekas?

Laikam jau!

Inetux написал(а):

Laikam vairāk neskatīšos vispār!

Ja šajā sērijā Leons nošautos, tad es čist neskatītos, bet nu, laikam jau paskatīšos, kas pa sviestu risināsies tālāk! :'(

aNgeL написал(а):

toč rodas vārdi "wtf"?

Ar 'WTF' vien nepietiek.. :no: :D

0

5

GaBy написал(а):

bet nu, laikam jau paskatīšos, kas pa sviestu risināsies tālāk!

Nju moš ir tajā visā kaut kāds prikols.. a Marta toč mirusi? To parādīja? vai tik tā mistiski, ka īstenībā viņa var pēkšņi dzīva kādreiz ierasties?

0

6

aNgeL написал(а):

a Marta toč mirusi? To parādīja?

Nerādīja, bet ķip ir mirusi!
Grr, I`m still furious, nevaru norimties, gaidīju ko citu!

0

7

GaBy написал(а):

Nerādīja, bet ķip ir mirusi!

Varbūt viņai arī uzradīsies dvīņu māsa!
Bet vispār laikam jau skatīšos tālāk. Gribas redzēt, ka tas viss attīstīsies tālak!

0

8

Inetux написал(а):

Varbūt viņai arī uzradīsies dvīņu māsa!

GaBy написал(а):

Nerādīja, bet ķip ir mirusi!

Ta jau tiešām viss var būt :D Moš vēl atdzīvosies :D

0

9

Šaubos, man liekas, ka Leonam tgd kkas ar to Elizabeti būs!
Bet vsp, lasu komentārus un lvisi šokā, nepatīkamā!

0

10

Es nebrīnos, ka visi šokā! Tāds gan jau arī bija mērķis! Citādāk jau nevarētu būt!
Nu...Ta jau kaut kur jāparādās informācijai, ka Dita vairs nefilmēsies te,

0

11

Čekošu jaunumus, lai redzētu, kas notiks un kas būs..

0

12

Nu jā par to, ka Dita vairāk nefilmēsies jābūt kaut kur rakstītam vēlāk!

0

13

Kad redzēju jaunās sezonas reklāmu un tur nerādīja Ditu un Ķesteris bija ar saulenēm, jau nojautu, ka Marta būs mirusi, bet Leons akls - tas arī apstiprinājās. Protams, man par to sakāms ir tikai tas, ka tas ir sviests! Man jau pagājušajā sezonā dažreiz šķita, ka vairs neskatīšos, bet tagad tiešām negribas.
Viss ir arī diezgan viegli prognozējams - kad ieraudzīju, ka Anna Šteina tēlo Kitiju, iedomājos, ka tā varētu būt Solveigas meita, jo aktrises ir ļoti līdzīgas un, protams, tā arī ir. Tāpat kā nojautu, ka Elizabete glābs Leonu no pašnāvības mēģinājuma, kā pierādījās ieraugot pieteikumu nākamajai sērijai.
Šķiet, ka viss paliek diezgan stulbi, jo Leons ir no pirmās "Neprāta cenas" sērijas, tik sievietes viņam mainījušās - Anna, Līga, Marta, Elza, tagad, šķiet, būs Elizabete... Arī viņam kā varonim seriālā, manuprāt, ir likts pārāk daudz ciest - 1.sieva un dēls gāja bojā autoavārijā, Līgas bērns piedzima nedzīvs un viņa sajuka prātā, no Ieviņas viņš tika šķirts 5 gadus, tagad arī Marta ir mirusi un pats akls...
Man patīk gan Dita Lūriņa, gan Maija Doveika (aktrise, kas tēlos Elizabeti), bet, manuprāt, viņa Ķesterim nepiestāv... Varbūt es vēlāk teikšu citādi, jo, kad seriālā tikko parādījās Marta, man nepatika, ka viņa izjauca Leona un Līgas attiecības, bet ļoti ātri man viņi kā pāris tomēr iepatikās.

Ok, tā bija mana eseja par tēmu UgunsGrēks :D

0

14

Murgs. Un, vēl pie tam daudzi mīļi tēli pēkšņi nozuduši…Marta, Aleksis, Oto, Serafima, Fēliks…… :'(  :'(  :'(
Un, tagad kaut kāda Elizabete. :disappointed:
Martas un Leona mīlestība likas tā īstā un patiesā.
Viņi tik daudz cieta un cinījās, lai būtu kopā un bladāc…viņa vnk aiziet bojā.
Nu, iespējas ir vairākas…varbūt Dita aizņemta citos projektos un tapēc tā viņu režisori nogalina, jo Leons taču paliek.
Lai gan stulbi..nogalināt galveno varoni. Manuprāt, tieši Dita Lūriņa un Ģirts Ķesteris bija UgunsGrēka panākumu atslēga….tāda ķīmija abu starpā. :love: 
Ko lai saka- vilšanās, iecerētais  “patīkamais” pārsteigums režisoriem izgāzies pamatīgi!:sceptic:

0

15

Vai nebūtu bijis labāk,ja tā sprādziena vispār nebūtu bijis,un Marta ar Leonu pēc kāzām būtu pārcēlušies dzīvot citur,un par galveno pāri kļūtu kādi citi,nudien rodās iespaids,ka seriāla galvenā tēma ir-Leons meklē savas dzīves liktenīgo sievieti.

0

16

Lai cik pašam autoram dažas sižetiskas lietas neliktos aizraujošas (vēlme dramatizēt, šokēt), taču ir jāprot paredzēt un saprast, ka ne vienmēr skatītāji visu spēs pieņemt!

0

17

Tur nu Tev taisnība,skatītāji bija iemīlējuši Martu un Leonu,cerēja,ka viņi spēs pārvarēt visus šķēršļus savā ceļā uz laimi,kad jau likās, ka viņiem beidzot pēc visa,kas ir noticis,ir iespēja palikt kopā uz visiem laikiem,Marta iet bojā.

0

18

Tā nu sanāca,ka visai balsošanai Par un Pret nebija nekādas jēgas!

0

19

Protams,ka nebija jēgas!

0

20

aNgeL написал(а):

Tā nu sanāca,ka visai balsošanai Par un Pret nebija nekādas jēgas!

Terēze написал(а):

Protams,ka nebija jēgas!

Labi, ka es nenobalsoju, jo tagad to būtu baigi nožēlojusi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Jaunā sezona!