TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Aptauja - Delena vai Stelena?


Aptauja - Delena vai Stelena?

Сообщений 21 страница 37 из 37

Опрос

Mūžīgais jautājums - Elena &...
Damon

91% - 11
Stefan

8% - 1
Голосов: 12

21

Mmm, 14. sērijā bija izcils Delena momentiņš  :love: Cik nu par sevi atceros, tad man bija tā, ka Deimons kā atsevišķs varonis man jau no pirmās sērijas simpatizēja visvairāk, bet par viņu un Eleinu kā pāri sāku fanot ap 14. sēriju, tā pa riktīgam :) Un pēc 19. serijas vispār esmu mūžīgais Delena fans :D A līdz tai 14. sērijai, man patika arī Stelena :) Vnk pēc tam tādas lietas noskaidrojās par Stefanu, ka sorre, bet...
A runājot par Polu, POLU ES MĪLU! Baigi man patīk  :love: Tizli, ka viņam tā Stefana loma tāda blāva, viņš pats kā cilvēks daudz foršāks , varētu pat teikt kaut kas uz Deimona pusi :D

0

22

modreits написал(а):

agad skatīšos 14.. man te īsts maratons.. :D Iespējams, ka šodien paspēšu visu.

Vismaz tev nebūs ilgi jāgaida līdz 2.sezonai, jo jau 9.septembrī iznāk jaunākā sērija....

0

23

Vispār mani jau Damons simpatizēja jau no paša sākuma! Team Damon manuprāt ap 11. sēriju tā riktīgi sāku fanot!

0

24

modreits написал(а):

Iespējams, ka šodien paspēšu visu.

Ohh... vecie labie seriālu maratoni... :D:D:D

0

25

Mmm, man pēc 2.sez 1.sērijas vēl vairāk sāka patikt Delena. Vnk fantastiski spēcīgas emocijas! Tā pēdējā Delena aina Eleinas guļamistabā - nekad neko tik spēcīgu nebiju redzējusi starp Stelena. Varbūt, ka momentu ziņā ir bijis, bet personīgi es to neesmu izjutusi tā, kā vakardienas sērijā izjutu Delena. Prieks bija redzēt, ka Iana un Ninas jūtu ķīmija vēl ir saglabājusies un nav izzudusi  :love: Es pat nespēju izstāstīt, cik ļoti gaidu nākošās sērijas dēļ tiem abiem :love:

0

26

Man gan pēc šīs sērijas Delena vēl vairāk attālinājās. Joprojām esmu 100% par Stelena.
Yup, Deimons ir cool.. ļoti spilgts un atraktīvs džeks, bet tas arī viss... Ja viņš būtu pirms Stefana, tad es atbalstītu viņa un Elenas attiecības ar visām ķepām, bet, ja viņš tagad centīsies savaldzināt un izjaukt brāļa attiecības, tad come on.. kā gan jūs varat būt par.
Un arī tas skūpsts.. ak Dievs!!! Jo vairāk domāju, jo mazāk man viņa paliek žēl :D.. šajā sērijā viņš bija cietējs, bet ko gan viņš citu varēja gaidīt.. Vai viņš domāja, ka tagad brāļa draudzene viņam kritīs ap kaklu? Tas ir tikai loģiski, ka viņa pateica, ka mīl tikai Stefanu.. un šis redz Džeremijam sprandu aizgrieza.. Aii... nu nezinu.

0

27

modreits написал(а):

kā gan jūs varat būt par.

Nuu, skaties uz to no tādas viedokļa, ja jau Stefana un Eleinas attiecības ir tiiiik spēcīgas un viņiem ir tāāāda mīlestība, tad jau nevajadzētu būt nekādām problēmām, ne, pat ja Deimons censtos tās izjaukt? :) Bet atbildot uz tavu jautājumu - kā es varu būt par? Pavisam vnk. Es neciešu to faktu, ka Stelenai lielā mīlestība jau bija pāris pirmo sēriju laikā - nu nešķiet man tas reāli un viss. Tas bija garlaicīgi, un vēl joprojām skatoties uz Stelenas attiecībām, mani pārņem iespaids par vecu precētu pāri. Viņu attiecībām nav nekādas attīstībs. Turklāt Polam un Ninai NAV tāda ķīmija, kāda ir Ianam un Ninai, vnk neštimmē viņiem. Nepārproti, man Pols kā aktieris ļoti patīk, vairākas reizes to esmu apgalvojusi, bet viņa varonis ir vnk booring. Ne velti medijos Deimons un Eleina tiek apspriesti daudz biežāk kā Stefans un Eleina. Pierādījums tam ir šeit:
http://www.google.com/trends?q=stefan+a … amp;sort=1
http://www.google.com/trends?q=stefan+a … amp;sort=1

modreits написал(а):

a viņš būtu pirms Stefana, tad es atbalstītu viņa un Elenas attiecības ar visām ķepām,

Kāpē tu domā, ka viņas īstā mīlestība ir tieši Stefans? Es neapgalvoju, ka viņa nemīl Stefanu, bet maybe šīs attiecības ir tikai kā sagatovošanas posms? Tas ko tu saki izklausās jocīgi, jo sanāk, ka tikai tas, kuru viņa satika pirmā ir vienīgais un īstais, nekādi citi varianti vispār nav pieņemami. Cik bieži nav tā, ka tieši tas, kas nāk pēc tā pirmā, ir tas īstais?

modreits написал(а):

Vai viņš domāja, ka tagad brāļa draudzene viņam kritīs ap kaklu?

Nope, bet viņš bija sāpināts, un tāpēc viņa rīcība ir saprotama.

modreits написал(а):

un šis redz Džeremijam sprandu aizgrieza..

Šo es neattaisnoju, vienīgais, ko varu šai gadienā pateikt - man viņa bija ļoti žēl, jo ar šo viņš Eleinu no sevis attālināja kā arī pazaudēja to, kas bija iegūts 1. sezonas otrajā pusē. Tāpēc es jo vairāk gaidu nākošās sērijas un kā Eleina attieksies pret Deimonu.

0

28

okay. Tava pozīcija ir visai skaidra. Tur nav kur piesieties..
Un tiešām, Stelena ir nedaudz boring. Viņu attiecībām trūkst asuma. Par to es nekad neesmu strīdējies.
Nemaz nešaubos arī par to, ka Delena ir daudz populārāka tēma nekā Stelena. Tas arī ir pavisam loģiski.

Es pat nezinu, kā gan tagad būtu labāk... šī situācija tiešām ir ļoti sarežģīta. Visu vēl smagāku padara fakts, ka viņi abi ir brāļi. Man arī ir 2 vecāki brāļi.. varbūt tieši tāpēc es tā uz to skatos no sava subjektīvā skatupunkta, jo nevaru iedomāties šādu situāciju savā dzīvē.. lai kāda tur būtu mīlestība, es nevaru iedomāties, ka varētu domāt par brāļa draudzeni.

cravey написал(а):

nevajadzētu būt nekādām problēmām, ne, pat ja Deimons censtos tās izjaukt?

es tā ceru. :)
Vienīgais, kas te tagad var kaut ko izjaukt ir mūsu mīļā draudzene Katherine.. nebūtu pārsteigums, ja izrādītos, ka Stefans patiesībā mīl viņu... kā arī nav nekādas nojausmas, kas viņai tagad ir padomā.. wot tas gan visu var mainīt.
Es tagad ceru uz kādu negaidītu pavērsienu..
Beigu beigās... iespējams, ka vislabāk būtu, ja neviens nepaliktu ar Elenu. Tā tas reiz notika ar Katherine. Varbūt pagātnei ir lemts atkārtoties.

0

29

modreits написал(а):

jo nevaru iedomāties šādu situāciju savā dzīvē

Nju re, mēs jau te varam spriedelēt, bet kā mēs rīkotos, mēs nezinām, jo neesam tādā situācijā. Tāpēc arī spriest par konkrētām jūtām nevaram.

modreits написал(а):

nebūtu pārsteigums, ja izrādītos, ka Stefans patiesībā mīl viņu

Me thinks, ka viņš viņu nemīl, bet nav arī pilnīgi vienaldzīgs. Tur vēl būš daudz interesantu momentiņu.

modreits написал(а):

Es tagad ceru uz kādu negaidītu pavērsienu..

He he, es ar, un domāju, ka seriāla autori mums neliks vilties, ņemot vēra iepriekšējo pieredzi.

modreits написал(а):

Beigu beigās... iespējams, ka vislabāk būtu, ja neviens nepaliktu ar Elenu.

Mmm, domāju, ka viens noteikti paliks, bet otrs ies bojā. Tas i vienīgais veids kā to trijstūri atšķetināt :( Par to, kurš tas varētu būt, neņemos spriedelēt. Domāju, ka arī paši autori to nezina, turklāt daudz atkarīgs no fanu spiediena, reitingiem konkrētām sērijām, utt :)

0

30

cravey написал(а):

Mmm, domāju, ka viens noteikti paliks, bet otrs ies bojā.

Nu jā. man arī bija tāda versija. Bet nu domājams, ka vēl daudzas sezonas priekšā pirms tas notiks..

0

31

modreits написал(а):

Bet nu domājams, ka vēl daudzas sezonas priekšā pirms tas notiks..

Es ceru vismaz uz 6ām :D Ja Smallville var pavilkt 10, SPN 6, tad TVD arī var vismaz 6 :D

0

32

cravey написал(а):

Es ceru vismaz uz 6ām :D

Būtu jau ideāls variants! ^^ Es tikai ceru, ka viņi visu nesachakarēs, sapinot un sarežģījot sižetu. :(
Pilnīgi iespējams, ka viņi Elenai dabūs vēl 3. puisi.. tas gan būtu kaitinoši, bet neticu, ka viņa visas sezonas būs kopā tikai ar Deimonu un Stefanu. :D

0

33

cravey написал(а):

Kāpē tu domā, ka viņas īstā mīlestība ir tieši Stefans? Es neapgalvoju, ka viņa nemīl Stefanu, bet maybe šīs attiecības ir tikai kā sagatovošanas posms? Tas ko tu saki izklausās jocīgi, jo sanāk, ka tikai tas, kuru viņa satika pirmā ir vienīgais un īstais, nekādi citi varianti vispār nav pieņemami. Cik bieži nav tā, ka tieši tas, kas nāk pēc tā pirmā, ir tas īstais?

Es nezinu man jau vairāk sāk likties, ka viņa vienkārši nezin, ko grib..Man liekas, ka viņa domā, ka Stefans ir viņai īstais, bet vai pirmais ir īstais? Nedomāju viss..

modreits написал(а):

Pilnīgi iespējams, ka viņi Elenai dabūs vēl 3. puisi.. tas gan būtu kaitinoši, bet neticu, ka viņa visas sezonas būs kopā tikai ar Deimonu un Stefanu. :D

Piekrītu..Iespējams uzradīsies kāds 3šais...bet vienu zinu seriāla veidotāju neliks mums vilties!

0

34

He he, es ar gribētu to trešo puisi redzēt, bet nezinu kā ar to būs, jo kā nekā seriāls ir centrēts uz šo mīlas trijstūri. Lai gan seriāls ir jau pietiekoši attālinājies no grāmatām (un paldies Dievam, ka tā), tomēr pagaidām galvenā doma abiem ir viena - kurš no abiem brāļiem? Vispirms viņi līdz galam attīstīs šo, jo pagaidām trijstūris nav noslēgts, noslēgts tas kļūs tad, kad arī Eleina iemīlēsies Deimonā.

0

35

Un pusgadsimts nepagāja, kad es nobalsoju :D :D
Protams, ka Delena! (precīzāk Deimons, jo viņš man pats par sevi kā tāds patīk labāk par pāri, labāk par Stefanu un labak par jebkuru TVD varoni :love: )

0

36

aNgeL написал(а):

Un pusgadsimts nepagāja, kad es nobalsoju

Labāk vēlu nekā nekad :D

0

37

Man ir tendence visu darīt pēc iespējas vēlāk (īpaši tas attiecas uz filmu skatīšanos..Visi jau sen aizmirst kaut kādu filmu, kad es beidzot to noskatos :D Vai arī parasti paiet pusgads un ielādēju...paiet vēl pusgads un noskatos :D ) Tā ka ar TVD tomēr ātrāk viss notika :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Aptauja - Delena vai Stelena?