TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Triunfo de amor (Televisa, 2010)


Triunfo de amor (Televisa, 2010)

Сообщений 41 страница 56 из 56

41

No way!! Tu joko!!  :O :O
Un no visām telenovelēm ir jāizvēlas tā, kas ir izgāzusies? Laikam tāpēc ka lēti izmaksājusi :D Nu no otras puses šeit tomēr mans mīļais Viljams un arī Maite, tādēļ ir šādi tādi plusi :D

0

42

aNgeL написал(а):

Un no visām telenovelēm ir jāizvēlas tā, kas ir izgāzusies? Laikam tāpēc ka lēti izmaksājusi

Jā? Šī izgazās, ja?  :huh:  Nemaz nezināju, bet nu vismaz kaut ko radīs! :D   :)  Citādi, jau sen nav bijusi neviena telenovele pa tv3. :)

0

43

Mariposa написал(а):

Jā? Šī izgazās, ja?

Tur pie viņiem Meksikā jā, ļoti zemi reitingi. Par ko es nebrīnos, jo taisīt rīmeiku tādai telenovelei kā Tiesības mīlēt ir liela uzdrošināšanās. Nezinu kā tagad, jo nesekoju šai telenovelei, bet nu sākumā ļoti kritizēja visu un visus šeit.

0

44

Tas tiešām nav nekāds brīnums,ka jaunā seriāla versija izgāzās,jo oriģinālais seriāls Tiesības mīlēt ir patiesi izcils,tas ir viens no tiem seriāliem,ko nav iespējams aizmirst.Nebūšu pārsteigta,ka vienīgās skatītājas,kam šis remeiks patiks,būs mazgadīgās meitenes,kuras nav redzējušas oriģinālu,kā arī nekritiski sajūsminās par katru seriālu ko rāda.Es baidos,ka man pat Viljams nebūs iemesls šo seriālu skatīties,man pilnībā pietika ar šajā tēmā ievietotajiem video,lai nerastos nekāda interese.

0

45

Patiesi labāk varētu TV3 uztaisīt balsošanu. Ļaut skatītājiem izvēlēties telenoveli. Varēja taču piem. Sortilegio parādīt ( :blush: ). Tas pats vien Viljams tur būtu tikai daaaudz lieliskākā lomā! Lai gan.. laikam jāpriecājas kaut vai par to, ka kaut ko rādīs..

0

46

Jā,no otras puses jāpriecājās,ka vismaz viens no vietējiem kanāliem rādīs Latīņamerikas seriālu,jo ne LNT,ne LTV7 tos nerāda,nu labi-LTV7 jau labu laiku nav rādījis Latīņamerikāņu seriālus,ja mani atmiņa neviļ,tad pēdējais seriāls tajā kanālā bija Smalkā dāma,tad LNT gan varēja atrast vietu programmā kādam Latīņamerikas seriālam,varbūt,ka pēc O.C beigšanās LNT atgriezīsies arī Latīņamerikāņu seriāli.Neslēpšu,ka joprojām loloju cerības kādā no Latvijas kanāliem redzēt Sortilegio.

0

47

Jā, es arī gribētu redzēt Sortilegio vai MSED

0

48

Latvijas kanāli rādījuši Karlas Estradas visas pēdējās 8 telenoveles, Sortilegio ir nākamā šajā sarakstā, tādēļ cerība, man šķiet, ir.

Jā, MSED arī būtu, manuprāt, vienkārši lieliska izvēle, jo šeit romantika apvienojas ar komēdiju un actionu - viss ko var vēlēties!

0

49

Jā,būtu brīnišķīgi,ja kāds no Latvijas kanāliem parādītu arī Mas sabe el Diablo,šis būtu tas seriāls,kuru labprāt skatītos arī tie skatītāji,kas parasti nemēdz skatīties Latīņamerikas seriālus,jo tajā ir tādas sižeta līnijas,kas nav raksturīgas tipiskiem Latīņamerikas seriāliem.

0

50

Es biju šokā, dzirdot, ka TV3 rādīs kādu telenoveli, turklāt vēl tik jaunu.. :D Pēc reklāmas noskatīšanās nodomāju, nu kapēc ne Sortilegio?! :'(
Bet nu jā, prieks par tiem, kam sanāks redzēt, man tikai 4dienās un 5dienās.. :) Bet tik daudz foršu aktieru - Victoria, Osvaldo, William, Maite, Daniela, Guillermo! :love:

0

51

GaBy написал(а):

Pēc reklāmas noskatīšanās nodomāju, nu kapēc ne Sortilegio?!

Mans vienīgais mierinājums ir tas, ka arī jūs gribat Sortilegio  :love:  Un ja mēs visas gribēsim, tad moš tas kādreiz notiks? :D :D Un jau uz to pusi ir - Viljams, Daniela Romo.. :D :D (Man tikko pieleca, ka viņi tak atkal kopā filmējas :D :D )
Jāa.. Diemžēl aktieru sastāvs neizglāba telenoveli. Šķiet, ka tā ir visvairāk izgāzusies no visām Mehijas telenovelēm. Lai gan, ja nemaldos, tad ASV tai diezgan normāli reitingi.

0

52

aNgeL написал(а):

Un ja mēs visas gribēsim, tad moš tas kādreiz notiks?

Es uz to ļoti ceru! Es laikam tad būšu laimīgākais cilvēks ever un ja vēl būs pieņemams laiks, tad vsp super! :love:

aNgeL написал(а):

Un jau uz to pusi ir - Viljams, Daniela Romo..

Nu jā.. :D Bet Daniela, cik saprotu, šeit ļaunā, ja? Vismaz pēc reklāmas tā spriedu. :D

aNgeL написал(а):

Jāa.. Diemžēl aktieru sastāvs neizglāba telenoveli. Šķiet, ka tā ir visvairāk izgāzusies no visām Mehijas telenovelēm. Lai gan, ja nemaldos, tad ASV tai diezgan normāli reitingi.

Dīvaini! Daudzi tak tik ļoti gribēja Maiti un Williamu kopā atkal redzēt un še tev, ņem un izgāžas! :huh:

0

53

GaBy написал(а):

Bet Daniela, cik saprotu, šeit ļaunā, ja? Vismaz pēc reklāmas tā spriedu.

Aha. Ja skatījies Tiesības mīlēt, tad Daniela atveido Sesara Evoras māti. Tā, kura izpostīja Viktorijas Rufo varones jaunibu.

GaBy написал(а):

Daudzi tak tik ļoti gribēja Maiti un Williamu kopā atkal redzēt un še tev, ņem un izgāžas!

Mhmm.. Bet saka, ka viņiem šeit nav tāda ķīmija, kāda bija Cuidado con el angel.

0

54

aNgeL написал(а):

Ja skatījies Tiesības mīlēt,

Skatīties ta skatījos, bet ne velna neatceros.. :D

aNgeL написал(а):

Bet saka, ka viņiem šeit nav tāda ķīmija, kāda bija Cuidado con el angel.

Nu skaidrs.. :) Labāk būtu Maites vietā bijusi Jacky.. :love:

0

55

GaBy написал(а):

Labāk būtu Maites vietā bijusi Jacky..

Xi, xi. Jā! Bet tomēr kādā citā telenovelē :D Bet kas zina - varbūt kādreiz :) Jacky nav laika filmēties - kāzām jāgatavojas :)

0

56

aNgeL написал(а):

Jacky nav laika filmēties - kāzām jāgatavojas

Jā, es ar te lasīju par kāzām un viņiem abiem tik foršas bildes no twittera uzgāju, aww, kur viņi uz ledus skulptūrām bija! :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Triunfo de amor (Televisa, 2010) » Triunfo de amor (Televisa, 2010)