TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Nikolaja Morozova nometne Daugavpilī


Nikolaja Morozova nometne Daugavpilī

Сообщений 61 страница 75 из 75

61

Florāna slidojums -  o.O Braienam būs KRIETNI jāpiepūlas šosezon!!! Ļooti interesē Masters rezultāti...

0

62

ahh skaistas bildes!   :love:
Jā, Flo  :love: un Havijs  :love:

0

63

Atsauksmes:
http://www.gorod.lv/novosti/114355-figu … _i_spasibo
http://mikiando.forum24.ru/?1-1-0-00000 … -0#026.001
http://starsonice.ipb.su/index.php?show … mp;st=2550

0

64

Ak, Havulis un Flo. Karoč - es mīlu jauno paaudzi. Reāli. Un tik smagi sestdien bija. Ja man būtu mašīna (ak, paga, ir tak man) un tiesības, es pēc Bingo filmēšanas uzreiz būtu izbraukusi pa taisno, ta moš uzspētu uz pusi no šī pasākuma. LOL. Smagi. It kā tepat, bet kad galīgi netiec, tik murgaini.

0

65

Nu es vēl ļoti ceru, ka viņi patiešām atgriezīsies Daugavpilī, un ta mēs kopā varēsim braukt pēc EČ. Starp citu par EČ es ar vēl domāju, braukt vai nē, jo it kā tai laikā ekši man jau cauri un varu braukt. Bet bilan - biļetes dārgas :( Kauč gan, moš sadomāšu un aizbraukšu. Nu nez. Un tad varētu kādam arī uzjautāt, vai viņi brauc pēc EČ atpakaļ uz LV, kauč vai tam pašam Havijam, viņš vienmēr atsaucīgs pret faniem :)

0

66

cravey написал(а):

Nu es vēl ļoti ceru, ka viņi patiešām atgriezīsies Daugavpilī, un ta mēs kopā varēsim braukt pēc EČ. Starp citu par EČ es ar vēl domāju, braukt vai nē, jo it kā tai laikā ekši man jau cauri un varu braukt. Bet bilan - biļetes dārgas :( Kauč gan, moš sadomāšu un aizbraukšu. Nu nez. Un tad varētu kādam arī uzjautāt, vai viņi brauc pēc EČ atpakaļ uz LV, kauč vai tam pašam Havijam, viņš vienmēr atsaucīgs pret faniem :)

Jā, es ar biju plānojusi par EČ, bet biļetes tādas padārgas.  It kā jau mammuks piekrita uz to braukšanu, bet..neesmu vēl pilnībā pārliecināta.

0

67

Inetux написал(а):

It kā jau mammuks piekrita uz to braukšanu, bet..neesmu vēl pilnībā pārliecināta.

Ja izdomā, tad dod man ziņu. Ja es kādu līdzbraucēju atradīšu, tad jau laikam braukšu, tā ka ja kas, varēsim satikties :)

0

68

Maziņš intervijas gabaliņš ar Amodio:

Aii, tāds pats mīlīgais akcentiņš kā Brī :D Tik kjūūūt :D Hhaaahha, man rīt beidzot anglene pie frančiem, varēšu šādus akcentus atklausīties pa riktīgam :D

0

69

opa ko es esmu palaidusi garaam nebudama LV!!!

bet runajot par daugavpili ja godigi jau kadu labu laicinu atpakal biju dzirdejsi, ka tur loti laba dailslidoshanas jauna paaudze un treneri un skola kopuma. tieshaam jacer ka shi nebuus pedeeja reize kad kautkas tads notiek LV!!!

0

70

Vēl viens video + intervijas (Morozovs, Ando, Voronovs, Florāns - frenglish :D)

0

71

Woupiii http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

Будущее у городского фигурного катания есть
Автор: Александр Внуков

Менее десяти дней назад в Даугавпилсе была зарегистрирована организация «Nikolaja Morozova Starptautiskais daiļslidošanas centrs». Вот что рассказал ее директор-распорядитель Сергей Склема: «Мне приятно сообщить горожанам, что Николай Морозов обосновывается в Даугавпилсе всерьез и надолго.
Для оформления необходимых документов (у нотариуса), он буквально на полтора часа «залетел» в Даугавпилс, а затем отправился на чемпионат Европы в Швейцарию. В нашем городе у него и его подопечных фигуристов забронированы квартиры, в которые они вернутся уже где-то в конце весны. Так что положительное влияние заслуженного тренера России и Украины на подготовку наших детей-фигуристов будет осуществляться. Сейчас Николай находится в Турции, где в городе Эрзурум проходит Зимняя Универсиада 2011, а затем он со своей командой будет в Москве готовиться к чемпионату мира в Токио, намеченному на 21-27 марта».

Как уже, возможно, известно читателям, в начале января 2011 года Николай Морозов начал работать в Центре зимних видов спорта в Новогорске: «Вернулся в Россию с прицелом на Сочи». В середине января 2011 года премьер-министр РФ Владимир Путин, в одной из телевизионных программ с удовлетворением отметил, что для усиления подготовки российских фигуристов к Олимпийским играм в Сочи удалось привлечь тренера, семнадцать лет проработавшего в США и подготовившего большую группу высококлассных фигуристов. Председатель российского правительства имел в виду как раз Николая Александровича Морозова. Известно также, что Николай Морозов уже поработал успешно с очень перспективной российской парой Татьяной Волосожар-Максим Траньков (что отметила Татьяна Анатольевна Тарасова).

В Берне (Швейцария), где с 24 по 30 января 2011 года проходил чемпионат Европы, триумфально выступил ученик Николая Морозова француз Флоран Амодио. Темпераментное выступление уроженца Бразилии многие даугавпилчане запомнили на показательных выступлениях в Ледус Халле в конце сентября. Кстати, именно его фотография на нашем сайте украшала репортаж о том празднике. 27 января в Берне Флоран Амодио заработал лучшие баллы в своей карьере за короткую программу – 78.11 (техника – 40.75 + 37.36) и захватил лидерство. Произвольное катание было под музыку Майкла Джексона («Smooth Criminal»); катался отменно, однако, Флоран допустил ошибку на тройном риттбергере и показал в этот день третий результат, но запаса очков хватило и Флоран Амодио выиграл золотую медаль чемпионата Европы (226.86 баллов). Еще один ученик Николая Морозова испанец Хавьер Фернандес занял в итоге девятое место – из 24 спортсменов, закончивших выступление.

Вчера, 1 февраля вечером, еще один ученик Николая Морозова россиянин Сергей Воронов (также знакомый горожанам) на Зимней Универсиаде в Турции после короткой программы «устроился» на третьем месте, набрав 71.98 балла (впереди пока два японских студента). Эти соревнования очень важны для двукратного чемпиона России и его тренера – в последнее время неудачи случались из-за травм…

Avots: http://www.gorod.lv/novosti/123310-budu … taniya_est

+ reģistrs tiešām ir izdarīts:
http://www.firmas.lv/index.php?module=profile&tab=1&id=lsDNojOWj7&srch=viu

0

72

Davai Brī, saņemās, tak tāpat katru sezonu maina trenerus, tak davaj atpakaļ pie Morozova un uz D-pili :D

0

73

cravey написал(а):

Davai Brī, saņemās, tak tāpat katru sezonu maina trenerus, tak davaj atpakaļ pie Morozova un uz D-pili

hahahahaha, kas par sapņiem, cravey!! :D

Lai nu kā, super, ka viņš te nopietni paliek un darbosies!!! :)

0

74

Paloma написал(а):

Lai nu kā, super, ka viņš te nopietni paliek un darbosies!!!

Aha. Man pat dēļ šī radās doma izveidot mūsu lapā ar laiku atsevišķu sadaļu, par treneriem un vietām, kur LV var nodarboties ar daiļslidošanu. Būtu noderīgi :)

0

75

Eh Brī toč varētu pie Morozova trenēties. Un tad viņš būtu arī D-pilī. Ahh sapņi, sapņi

cravey написал(а):

par treneriem un vietām, kur LV var nodarboties ar daiļslidošanu. Būtu noderīgi :)

Jā, tas tiešām būtu noderīgi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Nikolaja Morozova nometne Daugavpilī