TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amor Gitano / Čigāna mīla (Televisa, 1999)


Amor Gitano / Čigāna mīla (Televisa, 1999)

Сообщений 61 страница 80 из 113

61

To,ka Isai to izdevās uzskatāmi pierādīt.

0

62

Isa bija liela mele, izmantotāja. Nevarēju ciest, kā viņa muļķo nabaga Dīno- viņš tik ļoti cerēja, ka būs kopā ar Isu, deva tai rotas, naudu. :angry:

0

63

Es arī necietu Isu! Gan pret nabaga Dino un  it īpaši , kad tēloja svēto Renso priekšā!

0

64

Isai par viņas darbiem pienācās mokpilna nave, noslīka purvā. Labi ,ka Renso paspēja izglābt savu dēliņu.

0

65

Taču briesmīgi gāja arī Rodolfo Farnesio. Nomirt blakus sava tēvoča skeletam un tad vēl apkārt Klementes spoks auro. Biedejoši bija! :huh:

0

66

[реклама вместо картинки]

Uploaded with ImageShack.us

0

67

Skaistā Adriana ar Lunas masku. Šinī brīdī viņa ieraudzīja Renso čigāna drēbēs :O

0

68

nita написал(а):

Taču briesmīgi gāja arī Rodolfo Farnesio. Nomirt blakus sava tēvoča skeletam un tad vēl apkārt Klementes spoks auro. Biedejoši bija!

nita написал(а):

Isai par viņas darbiem pienācās mokpilna nave, noslīka purvā. Labi ,ka Renso paspēja izglābt savu dēliņu.

Jā! Abi ļaunie dabūja briesmīgu galu!! Abi bezcerībā un bez glābiņa!

nita написал(а):

Skaistā Adriana ar Lunas masku. Šinī brīdī viņa ieraudzīja Renso čigāna drēbēs

Jāā....Skaisti!  :love:  Šī masku balle viņiem tā iederējās!

0

69

[реклама вместо картинки]

Отредактировано nita (31.08.2010 22:30)

0

70

Es skatijos šodien youtube, kā Renso valda savas jūtas pret Adrianu. Lai gan ir pret viņu vēss un nelaipns, bet paliekot viens, Renso pārdzīvo. Man nepatīk, ka Renso par daudz raudāja. Tanī 16 gadsimtā vīrieši nedrīkstēja izrādit savas sāpes sievietei, raudāt. Īsts piemērs ir Rodolfo Farnesio, Honass. Bija viņa jāaplido, aristokrātiskam vīrietim vai jauneklim bija jabūt stringram. Citos saitos nepareizi raksta, ka Čigāna mīlas darbība notiek 18 gadsimtā. Tā ka man skolā izcilas atzīmes bija vēsturē, interesējos par vēsturi, un secināju, ka Čigāna mīlas darbība notiek 16 gadsimta beigas līdz 1610 gadam. 18 gs. aristokrāti bija citādāk ģērbušies. Seriāls  ,,Pasion'' attaino īstu 18 laikmetu.

Отредактировано nita (03.09.2010 17:56)

0

71

Jā,uzreiz var ievērot,ka Čigāna mīlā un Kaislībās mode un arī sadzīves atainojums ievērojami atšķirās.

0

72

Taču kopīgs abām telenovelēm ir sabiedrības kārtas- tāpat ,,Pasion'' valda aristokrāti (dons Horhe pieprasa pirmās nakts tiesības nabaga Kamillai. Čigāna mīlā grāfs Rodolfo Farnesio arī tur jauno ligavu grib iegūt ,,pirmas nakts'' tiesības.)

0

73

Viena draudzene vienreiz iedomājās, kā būtu, ja ļauno varoni padarītu par labo, Piemēram, ja Adriana mīlētu Rodolfo bet neciestu Renso. Hmm! :D

0

74

Kādi momenti jums patika no seriāla Čigāna mīlas? Man patika, kā Renso un Adriana iemīlēja viens otru Nolādetajā salā, viņu kāzu nakts (pēc čigānu tradīcijām.)

0

75

Kā jūs domājiet vai drīzā nākotnē varētu uzņemt Čigana mīlai rimeiku, to pašu stāstu pārnest uz citu laikmetu? Piemēram mūsdienas.

0

76

nita написал(а):

Kā jūs domājiet vai drīzā nākotnē varētu uzņemt Čigana mīlai rimeiku, to pašu stāstu pārnest uz citu laikmetu? Piemēram mūsdienas.

Man liekas, ka mūsdienās tas jau vairs nebūtu tas pats.. lai gan, piemēram, Montekristo eksistē arī mūsdienīgas versijas, tā ka - kādēļ nē?
Vispār jau telenovelei ir ļoti interesants sižets (lai gan šo atriebības stāstu jau tāpat ļoti daudz un turpina rasties vēl), čigānu pasaule.. Bet šis, mums pazīstamais, rimeiks jau ir pietiekami labs, lai negribētos vēl vienu.
Bet ņemot vērā, ka rīmeikus taisa katrai otrajai telenovelei, tad nebrīnītos, ja izdomātu taisīt arī šai.

0

77

Tas tiesa aNgeL, tagad rimeikus taisa bieži un tie gadās sliktāki nekā oriģinalā versija. Interesanti, ka tagad ne Televisa, ne Telemundo neuzņem kādu vēsturisku telenoveli. Nezinu, vai budžeti neļauj. Es vismaz dotu ideju kādam režisoram uzņmet čigana mīlai turpinājumu pēc man stasta motīviem.

0

78

nita написал(а):

Interesanti, ka tagad ne Televisa, ne Telemundo neuzņem kādu vēsturisku telenoveli.

Jāa.. tas gan.. Vienīgā kas plāno vēsturisko (jebšu vienlaicīgi vēsturisko un mūsdienīgo), tad tā ir Karla Estrada. Bet jāgaida atkal, kad viņa to visu noorganizēs..
Tā ir - vēsturiskās ir dārgas, + jāmāk izveidot sakarīgu sižetu, lai vēsturei atbilstu. Nav tik viegli dabūt atļauju no vadības vēsturiskai telenovelei. Liels risks un  atbildība.

0

79

Noteikti ja šim izdomātu uzņemt rīmeiku tad tās nebūtu 50 sērijas, sižetu noteikti izvilktu uz sērijām 120.

aNgeL написал(а):

Jāa.. tas gan.. Vienīgā kas plāno vēsturisko (jebšu vienlaicīgi vēsturisko un mūsdienīgo), tad tā ir Karla Estrada. Bet jāgaida atkal, kad viņa to visu noorganizēs..
Tā ir - vēsturiskās ir dārgas, + jāmāk izveidot sakarīgu sižetu, lai vēsturei atbilstu. Nav tik viegli dabūt atļauju no vadības vēsturiskai telenovelei. Liels risks un  atbildība.

Simtiem reižu esmu teikusi, ka vēsturiskās ir Karlas lauciņš. Sen jau vispār nekā no Karlas nav bijis, ļoti patīk viņas telenoveles. bet man Luz del angel rāda milzīgas šaubas ka patiks, jo tas ir biogrāfisks, turklāt mūsdienas savītas ar vēsturisko.

0

80

Ei, vai kāda no jums nevar ielikt no vecā žurnāla ,,Seriāla'' rakstu par Amor Gitano? Ja kādai glabājas Seriāla 2 nummurs. Vai uztaisīt plakātiņus par amor gitano. Tam seriālam nu jau 13 gadu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amor Gitano / Čigāna mīla (Televisa, 1999)