TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Les Masters 2010, Orleans, France


Les Masters 2010, Orleans, France

Сообщений 41 страница 46 из 46

41

http://img.pixs.ru/storage/2/2/6/_3483859_1037226.jpg

0

42

cravey написал(а):

Naah, vecie fani nepametīs viena iemesla dēļ - jo viņš ir Braiens :)

Vai ne. No vienas puses ir itkā dīvaini viņu redzēt mazliet savādāk, bet no otras puses man patīk. Gan jau pieradīs visi vecie un jauni fano noteikti būs klāt. Es nejauši savu džeku uzsēdināju uz daiļslidošanas. Vispār jā viņš ar manīm kopā skatījās visus vecos Brī video. Viņš par Brī fano!

cravey написал(а):

Bilan, man patīk viņa SP tērps  :love:

Man arī nežēlīgi patīk viņa tērps!  :love:

Un vispār tas džemperītis viņam nežēlīgi labi izskatās!  :love:

0

43

Inetux написал(а):

Viņš par Brī fano!

Mmm, Brī man liekas ir viens no tiem daiļslidotajiem par kuru arī džeki var fanot bez jebkādiem pārmetumiem, jo nu Brī nekad par sievišķīgu nenosauksi :D Un ar viņa spēcīgo, vīrišķīgo stilu...  :glasses:

0

44

cravey написал(а):

Mmm, Brī man liekas ir viens no tiem daiļslidotajiem par kuru arī džeki var fanot bez jebkādiem pārmetumiem, jo nu Brī nekad par sievišķīgu nenosauksi :D

Protams Brī ir vīrišķības iemiesojums visā daiļslidošanas pasaulē!

0

45

cravey написал(а):

Naah, vecie fani nepametīs viena iemesla dēļ - jo viņš ir Braiens :) Es saku, vnk mums kā lielajiem faniem bik grūtāk, jo vairāk esam tās vecās prog skatījušies, līdz ar to pie jaunā grūtāk pierast :)

Jap.. vecie fani turēs līdzi ne tikai viņa veiksmēs un neveiksmēs, bet arī programmas maiņās... jo svarīgi jau ir tas, ka tas i Brian... kā nekā mana daiļslidošanas slimība sākās viņa dēļ.. tad arī vienmēr būšu uzticīga... domāju, ka saviem bērniem ar pieminēšu... ahhh.. ja jūs būtu Brian slidojam redzējuši.. :D:D:D

cravey написал(а):

Bilan, man patīk viņa SP tērps  :love:

Man ar patīk.. :)

0

46

Inetux написал(а):

Un vispār tas džemperītis viņam nežēlīgi labi izskatās!  :love:

Aha.... pilnīgi ne acis atraut no tās bildes, cik labi viņam tas izskatās.. :)

Inetux написал(а):

Protams Brī ir vīrišķības iemiesojums visā daiļslidošanas pasaulē!

:yep:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Les Masters 2010, Orleans, France