TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amor real / Īstā mīla (Televisa, 2003)


Amor real / Īstā mīla (Televisa, 2003)

Сообщений 41 страница 60 из 84

41

ā, nu ok :D
tad atvainojos LNT  ^^

0

42

Es šīs neofociālās beigas pirms gadiem 2 noskatījos youtub.com it kā jau bišk neierastas, bet prieks bija redzēt ko jaunu. Jo, ja godīgi man oficiālajās beigās, kuras tika rādītas Latvijā kaut kā pietrūka. Un,tomēr, šīs bija visnotaļ interesanti redzēt.

Отредактировано mmaarriiaa (17.02.2010 22:34)

0

43

Vai tā ir ierasta lieta,ka Meksika citām valstīm pārdod saīsinātus variantus?Ja jā,tad kādēļ,kāds tam izskaidrojums,vai meksikāņi ir priviliģētākā statusā?

0

44

Terēze написал(а):

Vai tā ir ierasta lieta,ka Meksika citām valstīm pārdod saīsinātus variantus?Ja jā,tad kādēļ,kāds tam izskaidrojums,vai meksikāņi ir priviliģētākā statusā?

Man pat šķiet, ka šo pilno variantu ne tikai Meksikā rādīja.

0

45

Man jau liekas, ka šo pagarināto variantu sāka rādīt tikai pēc gadiem, un sākumā arī Meksikā rādīja saīsināto.. Neesmu jau 100% droša, bet man liekas, ka tā.

0

46

magone написал(а):

man bija tik ļoti žēl, kad viņa draugs kāzās paziņoja, ka viņa grib aizbēgt ar citu ;( tad es gribēju teikt - matilde, idiote tāda  kāpēc jābēg ar islasu, ja var palikt ar kolungu  kaut gan islass man arī patīk, tomēr amor real kolunga bija daudz reiz smukāks un jaukāks.
un pēc tam tā greizsirdība (ai, patīk man, kad kolunga ir greizsirdīgs  )...

aaaak, dievs. :D :D :D
shitais made me to write. :D

nē, nu, nopietni, tā smējusies es nebiju sen. Jau, kad izlasīju rindas sākumu "Matilde, idiote tāda", man automātiski prātā pazibēja doma: "Matilde, idiote tāda, kādēļ bija jābēg ar Islasu, kurš man nekad nav nāvīgi, līdz sirds dziļumiem paticis, ja tu esi apprecējusies ar Kolungu, kurš man pat ļoti patīk, patīk līdz kapa malai?!" :D es negaidīju, ka turpinājum atšķirsies vien pāris punkti. :D

aj, nē, ja pavisam nopietni, tad kaut kur jādabū šitā filma arī. ^^ vai jāuztaisa kārtējais kino vakars kā pāris dienas atpakaļ ar Marijas stāstu. Visu gan tai naktī pat fiziski nebija iespējams noskatīties, bet 13 gadu ierūsējušās atmiņas bija jātsvaidzina, plus, es toreiz neredzēju pēdējo sēriju. :D beidzot esmu dapildījusi Marijas misiju! :D toties līdz nelabumam laikam klausīšos šīs telenoveles tituldziesmu. Mmmm, man pat dīvaini paliek, ka 6-7 gadu neredzēšanās ar šo seriālu, pirmā reizē, izdzirdot šo dziesmu, man viņa nepatika. Esmu pārliecināta, ka tad, kad pa LNT rādīja seriālu, es to dziesmu zināju no galvas, vakaros aizvēru acis, pie sevis klusu skaitīju vārdus un atcerējos ainas no seriāla ievada. Ak, svētas jūtas. Beidzot jāsacer kāda grāmata. :D

0

47

Evansa написал(а):

vai jāuztaisa kārtējais kino vakars kā pāris dienas atpakaļ ar Marijas stāstu.

es pirms gada vasarā taisīju šādu maratonu, jo bērnībā toreiz, kad skatījos biju stāvā sajūsmā par telenoveli.. bet tagad .. īstenībā spēju noskatīties 40 sērijas un tad pametu.. Manas prasības tomēr gadu gaitā ir augušas :D nezinu...varbūt kadreiz atsākšu un pabeigšu līdz galam..būtu jau jauki :D

0

48

īstenībā jā, es pat sāku domāt, kādēļ Talija man tik ļoti patika, kas viņā bija tik īpašs, ka viņa man bija pati mīļākā aktrise nez cik tur entos gadus. :D es tagad skatījos to Marijas stāstu, Marimaru mazliet un pavisam nedaudz Mariju Mersedesu - visas viņas likās tik naivas, un tas runas stils, pašā sākumā... es pat tādu neatceros. Vienīgā lieta, kur es pavisam aplauzos, bija čalis vārdā Čičo (vai kkas līdzīgs, zinu tikai, ka šitie jocīgi smieklīgie vārdu ziepenēs norāda uz vai nu kaitinošām vai jautrām un humoristiskām personībām), es domāju, ka viņš bija Rozalindā (oj, jāsameklē tā!), bet, kā jau teicu, smagi aplauzos, izrādās viņš bija tāltālajā 1992. (?) gada Marijā Mersedesā. Atceros viņu tādēļ, ka bērnībā mani viņš tracināja un vēlāk atklāju, ka tas ir mans Kolunga un ilgi nespēju noticēt, ka to tracinošo, pašpārliecināto nelieti (o, cik labi, ka man ir 20 gadi, es pat varu pamatot tā laika sajūtas!) ir tēlojis mans sapņu princis. :D kā var neatpazīt vienu un to pašu cilvēku?! :D es laikam neesmu daudz gudrāka par Taliju a.k.a Mariju. Nē, man toreiz nebija interneta, kurā sameklēt to filmu. :D turklāt mums tās filmas rādīja ne tādā secībā kā viņas tika filmētas un tādēļ es biju iedomājusies, ka Kolungas tizlākais tēls (kurš runāja tikpat kaitinoši kā Marija - tipisks nabadzīgo rajons laikam :D ) ir figurējis kādā seriālā daudz vēlāk, bet nu to es konstatēju tikai tagad, jo kādreiz to seriālu izdošanas gadus nezināju. Ja līdz šim momentam 90tie nelikās tik tāla pagātne, tad atliek vien uzslēgt Mariju Mersedesu un secināt - aj, meitenīt, kā tu kļūdies, tev pašai ir jau 20! :D

0

49

Arī man tāpat kā aNgeL,laika gaitā prasības attiecībā uz seriālu kvalitāti ir augušas,kas ir tikai normāli,esmu mēģinājusi paskatīties kādus 80-90 gados uzņemtus seriālus,kas toreiz likās ļoti saistoši un moderni,bet tagad pat nevaru saprast,kas gan man tajos varēja patikt,jo vairs nešķiet ne saistoši,ne moderni,bet gan gluži otrādi-naivi,lai pat neteiktu,ka klīrīgi.

0

50

Fernando Kolunga Manuela lomā bija lielisks, viņš tik dusmīgs, greizsirdīgs bija! Skatījos arī ,,Kaislības'' Viņam piestāv pirāta loma.

0

51

nita написал(а):

Fernando Kolunga Manuela lomā bija lielisks, viņš tik dusmīgs, greizsirdīgs bija!

Jā! Joprojām Manuels man liekas viens no labāk atveidotajiem telenoveļu galvenajiem varoņiem!  :love:

nita написал(а):

Skatījos arī ,,Kaislības'' Viņam piestāv pirāta loma.

Man arī tā liekas! Lielisks pirāts, kurš iekšēji slēpa dziļu jūtu pasauli!

0

52

Zinu,ka daudzi uzskata Manuelu par līdz šim visu laiku labāko Fernando Kolungas lomu,spriežot pēc dažādām sīkās detaļās aprakstītām seriāla ainām,pat cilvēkam,kas seriālu nav redzējis,par to nerodās ne mazākās šaubas,jo to var tik precīzi iztēloties,it sevišķi,ja labi pazīst Fernando spēles stilu.Savukārt Kaislībās es nudien nevaru iedomāties Rikardo lomā citu aktieri,kā vienīgi Fernando-vīrišķīgs,bezbailīgs,izcils stratēģis,kurš pievērsīs uzmanību vissīkākajai detaļai,lai iecerētais izdotos,apveltīts ar izteiktu taisnīguma sajūtu,kā arī ļoti cilvēcīgs un iejūtīgs,uz Rikardo vienmēr var paļauties.

0

53

Beidzot arī es Vēsturiskās romantikas forumā noskatījos šo seriālu,un pilnībā pievienojos Jūsu sajūsmai,jo Īstā mīla patiesi ir izcils seriāls-gan sižeta,aktierspēles un protams arī režijas ziņā.Īsto mīlu var pilnīgi pamatoti uzskatīt par episku drāmu,jo varoņi savas mīlas kaislības izdzīvoja laikā,kad Meksikā notika lielas politiskas kaislības ,kurām bija liela nozīme varoņu likteņos.Galvenie varoņi,kā arī galvenie otrā plāna tēli ir spēcīgas personības,kuru savstarpējām attiecībām un pārdzīvojumiem varēja sekot līdzi ar neatslābstošu interesi.Matildes un Manuela mīla seriāla gaitā kļuva arvien stiprāka un dziļāka,viņi ir pierādījums tam,ka ir iespējams tikt pāri neuzticēšanās un greizsirdības uzceltajai barjerai,kas viņiem neļāva būt laimīgiem.Seriālā nebija tādu notikumu,kas nespētu likt skatītājiem palikt vienaldzīgiem,jo tur bija viss-uzticība un pašaizliedzība,kā arī alkatība,zemiskums un nodevība,un protams dziļa un kaislīga mīlestība,kas spēj pārvarēt visus šķēršļus.

0

54

Liels prieks, ka Tu noskatījies!!! Zināju, ka spēsi novērtēt un izbaudīt šo fantastisko telenoveli!!

0

55

Sākāt te runāt par vecajām ziepenēm... Man arī, skatoties visas 3 Talijas Marijas, šobrīd gribas smieties par naivumu, kas tur ir, kaut gan Marijas stāsts ilgu laiku bija mans top seriāls... atceros, ka to teju dievināju!

Jā, prasības aug, jo aug ziepeņu industrija (agrāk nebija neta, lai redzētu tik daudz ziepeņu)! Amor Real, atšķirībā no Talijas Marijām un vēl jo vairāk no Rufo Simplemente Maria, aizrāva ar izstrāvoto atziņu - iemācies mīlēt to, kas tev ir līdzās, varbūt tā ir tava lielā mīlestība... Te nebija runas par naivumu... jo Matilde tiešām ir tālu no ziepeņu "naivās" formāta! Šis, iespējams, bija viens no pirmajiem seriāliem, kur stāsts tika balstīts uz laika īpatnībām, proti, vecāki izprecina meitu tam, kuram lielāks maks, nevis tam, ko meita mīl! Tajā laikā taču tā bija (pati nepārbaudīju, bet vēstures grāmatas tā norāda :D ), un tas ir ļoti liels pluss, ka stāstam pievieno raksturus, nevis otrādi!

Amor Real arī tagad ir autentisks, es ticētu, ja man teiktu, ka tā uzņemta, piemēram, pirms diviem gadiem, jo viss ir augstākās kvalitātes!

Terēze написал(а):

daudzi uzskata Manuelu par līdz šim visu laiku labāko Fernando Kolungas lomu

Es arī esmu starp daudzajiem - manuprāt, nekur citur Kolunga nav mani pārliecinājis tik ļoti, kā viņš to izdarīja AR! Es gan neesmu redzējusi Pasiones, bet tas jau pavisam cits stāsts :D

0

56

2004. gads. TVyNovelas. Adela un Fernando saņem prēmijas

0

57

Treileris:

Entrada:
http://www.dailymotion.com/video/xbph8e_amor-real-entrada_creation

0

58

Prēmijas

2003 Califa de Oro Awards
Best Telenovela - Amor Real - Won
Best Leading Actress - Adela Noriega - Won
Best Leading Actor - Fernando Colunga - Won
Best First Actress - Ana Martín - Won
Best First Actress - Beatriz Sheridan - Won
Best Female Antagonist - Chantal Andere - Won
Best Male Antagonist - Mauricio Islas - Won
Best Supporting Actress - Ana Bertha Espín - Won
Best Supporting Actor - Ernesto Laguardia - Won
Best Co-Star Actress - Mariana Levy - Won
Best Co-Star Actor - Mario Ivan Martínez - Won
Best Co-Star Actor - Rafael Rojas - Won
Best Director - Mónica Miguel - Won
Best Direction of the Cameras - Alejandro Frutos - Won
Best Television Script - María Zarattini - Won

2004 TVyNovelas Awards
Best Telenovela of the Year - Amor Real - Won
Best Leading Actress - Adela Noriega - Won
Best Leading Actor - Fernando Colunga - Won
Best First Actress - Ana Martín - Won
Best First Actor - Carlos Cámara - Won
Best Female Antagonist - Chantal Andere - Nominated
Best Co-Star Actress - Ana Bertha Espín - Won
Best Co-Star Actor - Ernesto Laguardia - Won
Best Direction - Mónica Miguel; Eric Morales (dir. on Location) - Nominated
Best Original Story or Adaptation - María Zarattini - Won
Best Musical Theme - Sin Bandera (composers: Leonel García and Noel Schajris) - Nominated

2004 ACE Awards
Best Telenovela - Amor Real - Won
Best Television Actress - Adela Noriega - Won
Best Television Actor - Fernando Colunga - Won
Best Supporting Actress - Ana Martín - Won
Best Supporting Actor - Ernesto Laguardia - Won
Best Direction - Mónica Miguel; Eric Morales - Won

2004 Laurel de Oro Awards
Best Telenovela - Amor Real - Won
Best Television Actress - Adela Noriega - Won
Best Television Actor - Fernando Colunga - Won
Best Supporting Actress - Ana Martín - Won
Best Supporting Actor - Mario Iván Martí­nez - Won
Award for Artistic Trayectory - Helena Rojo - Won
Award for Artistic Trayectory - Mauricio Herrera - Won

2004 Sol de Oro Awards
Best Production - Carla Estrada - Won
Best Leading Actress - Adela Noriega - Won
Best Leading Actor - Fernando Colunga - Won
Best Female Antagonist - Maya Mishalska - Won
Best Male Antagonist - Mauricio Islas - Won

2005 Festival Internacional de Cine Las Garzas
Special Accolade - Amor Real - Won

0

59

Wow, tā neko balvas :D bet pelnījusi arī ir šī telenovele! :)

0

60

Visu pievāca, nabaga citām telenovelēm neko neatstāja :D Piem. man žēl, ka šajā pašā gadā arī Marianna de la noche bija un principā tādēļ arī paveicās mazāk ar prēmijām.
Bet jāa.. iespaidīgi visu savāca Amor real! un tiešām pelnījusi..tomēr tai cauri strāvo patiešām augsta kvalitāte!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amor real / Īstā mīla (Televisa, 2003)