TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 71. - 75. sērija


CME: 71. - 75. sērija

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Paloma написал(а):

tāpēc es joprojām ceru, ka nebūs tādas "garlaicīgās vidusdaļas" īsti

Nu diez vai būs.. Ja 75. sērija skaitās puse seriāla, tad pēc logikas nav īsti laika garlaicīgai, garai vidusdaļai :D Es tā pieņemu, ka Heronimo un Rehīna cīnīsies par Renatu..tad jānāk atklāsmēm, tad vēl kaut kam.. Nu es ceru, ka būs viss kā nākas :D

0

22

aNgeL написал(а):

Ah, cik forši, ka Adriana arī kaut cik noticēja Heronimo!! Un piekrita viņam palīdzēt! Vispār loti patika tā aina, kad abi viskaut ko zvērēja. Un vēl tā mūzika..Un Heronimo smaids, kad Adriana apzvērēja, ka Renata nav Bonita

Ahaa, tā aina bija riktīgi laba! Un pie tā minismaidiņa es izkusu :love:

aNgeL написал(а):

Ak..un Agustins ar savu priekšlikumu veidot attiecības ar Renatu.. Nu bet viņa tak gan jau piekritīs.

Man ar bail, ka piekritīs... :s es tik ceru, ka Heronimo neienāks prātā tāpēc padoties, bet gan vairāk cīnīties!

aNgeL написал(а):

Uf!! Cik atvieglojoša sajūta, ka Renata arī grib, lai Roberta uztaisa DNS analīzes! Bet nu Roberta to izdarīt nevar..un es apšaubu, ka tik viegli viss atklāsies.. Gan jau abas ar Finu kaut ko sadarīs. Nu piem. inscinēt bērna zaudējumu, jo īstenībā viņai vairs nav obligāti jābūt stāvoklī, jo tāpat precēta ar Matiasu.

Ahaaa! Vismaz tā! Bet... bet... ak, jā, tavs variants ir ļoti ticams :( droši vien tā arī kkā būs. Jo lai tas atklātos, tiešām ir par ātru. Bet es ceru, ka Renatai tomer vismaz kkāda šaubu sēkliņa būs, ka Heronimo tik pārliecināti gribēja tās analīzes! Oj, bet tas bija tik forši! :D :D :D Viņa tā smīkņāšana, pārliecība, smiešanās par Robertu!

0

23

ā, un jā, Karloss ar Matildi ir tik piemīlīgs pāris!! :shine: Foršiņie tādi, patīk man viņi!! :)

0

24

Paloma написал(а):

ā, un jā, Karloss ar Matildi ir tik piemīlīgs pāris!!  Foršiņie tādi, patīk man viņi!!

Jā, man ar viņi patīk! ļoti saderīgs pāris :)

Vispār es gaidīju, ka Heronimo pats iedomāsies, ka Robertas bērns ir no Rafaela..Ceru, ka tas vispār kaut kad viņam prātā ienāks :D

Paloma написал(а):

Man ar bail, ka piekritīs... :s es tik ceru, ka Heronimo neienāks prātā tāpēc padoties, bet gan vairāk cīnīties!

nu cerams..bet vēl jau tā Marina būs. Tas īstenībā nelabi ož, kad abiem iespeja veidot attiecības ar citu. Bet tad jau redzēs.. Greizsirdība var tikt interesanti apspēlēta. Bet nu tā vai citādi, man neliekas, ka Heronimo un Renata ātri salabs..Galvenais, lai abiem kaut vai šķirtiem, bet būtu daudz kopīgu ainu!

0

25

72.-75.
Smagas sērijas...tik žēl Renatas un Heronimo mīlestības :( Bet man klusībā prieks par Renatu...viņas apņemšanos...nav viegli nesabrukt uzzinot tādus mīļotā cilvēka melus....Nu jā un forši, ka Heronimo ar cīnīsies...tik bik baida, ka Roberta ar Finu neizdomā viltot analīžu rezultātus ar kukuļa vai kā tāda palīdzību....Tas jau būtu par daudz...

Es jau tā domāju, ka Fina neatzīsies...kur nu...Heronimo naivi tam ticēja...Mjā un Roberta...pirms tam, kad viņa bērnu zaudēja, es tomēr cerēju, ka viņa mainīsies, bet kaut kā neizskatās...nespēj pret māti nostāties...nesaprotu...vai šī mūžīgā melu slēpšana neapnīk?!

Bet Blanka tāda aktrise...un vispār kā šai noveicās, ka policisti izdomāja sekot...nez kā šie tik ātri pamanīja, ka viņa dauzās gar logiem...mirklis un mašīna jau garām....

Njā un Agustīns nezaudē ne mirkli, lai dabūtu Renatu savās skavās...ai ai ai...ja tā notiks, tad nabaga Renata atkal dabūs vilties, jo Agustīns nav tāds kāds izliekas....

Ai, atcerējos vēl vienu lietu....žēl man Alfonsinas, Isakjela un Karinas....nu traki, ko tādu uzzināt...cik dārgi nākas maksāt par savām kļūdām....to dakterīti vispār nevaru ciest...nu pilnīgi nelietojams kļuvis...redz pie kā noved atkarība, vainas apziņa un rakstura/mugurkaula neesamība...nespēj pats ar savu dzīvi tikt galā...

0

26

sigsaster написал(а):

Njā un Agustīns nezaudē ne mirkli, lai dabūtu Renatu savās skavās...ai ai ai...ja tā notiks, tad nabaga Renata atkal dabūs vilties, jo Agustīns nav tāds kāds izliekas....

Tas gan!! īstenībā būs drausmīgi, jo agri vai vēlu (man liekas, ka vēlu :D ) pienāks mirklis, kad Renata uzzinās, kāds ir Agustīns, un man liekas, ka viņš līdz tam laikam vēl daudz slazdu izliks.

sigsaster написал(а):

Es jau tā domāju, ka Fina neatzīsies...kur nu...Heronimo naivi tam ticēja...Mjā un Roberta...pirms tam, kad viņa bērnu zaudēja, es tomēr cerēju, ka viņa mainīsies, bet kaut kā neizskatās...nespēj pret māti nostāties...nesaprotu...vai šī mūžīgā melu slēpšana neapnīk?!

Njaa..Robertu mainīt varēja tikai Rafaels..bet viņa vairs nav.. Bet kas zina, iespējams telenoveles beigās/gaitā Roberta mainīsies uz labo pusi :) Hope so!

sigsaster написал(а):

Ai, atcerējos vēl vienu lietu....žēl man Alfonsinas, Isakjela un Karinas....nu traki, ko tādu uzzināt...cik dārgi nākas maksāt par savām kļūdām....to dakterīti vispār nevaru ciest...nu pilnīgi nelietojams kļuvis...redz pie kā noved atkarība, vainas apziņa un rakstura/mugurkaula neesamība...nespēj pats ar savu dzīvi tikt galā...

jap..Man arī žēl visu trīs!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 71. - 75. sērija