TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x08 - Rose


2x08 - Rose

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

Buuu, tautāāā, kāds noskatījās šo sēriju? Man gribas ar kādu saprotošu cilvēku pārrunāt  :'( Savādāk mana sirds pa šo dienu pilna sakrājusies :(

0

22

cravey написал(а):

Buuu, tautāāā, kāds noskatījās šo sēriju? Man gribas ar kādu saprotošu cilvēku pārrunāt   Savādāk mana sirds pa šo dienu pilna sakrājusies

Es biju visu dienu darbā.. tāpēc tikai tagad noskatījos.. :O

Свернутый текст

Es esmu visur kopā ar tevi.. man sirds sāp no tās pēdējās ainas... ;(
Bet iepriecināja tā aina, kurā Elena gribēja skriet Deimonam rokās.. un lai tik kāds pasaka, ka viņa skrēja pie Stefana.. viņa Stefanu tur nemaz neredzēja.. šis tikai piestājās priekšā.. :O Es arī uzskatu, ka Deimons viņu mīl vairāk un šajā sērijā viņš to perfekti pierādīja...

0

23

Ahhh, finALLY :'(

Свернутый текст

Raudāsim kopā  :'( Es vnk nevaru. Visu dienu šon čābīgi jūtos dēļ šā. Tik ļoti mani vel neviens šovs nav iespaidojis. Tā aina bija vnk nežēlīga. Vēl jo vairāk tapē, ka tās bija kā atvadas no Deimona puses. Viņš it kā saprata, ka Eleina vienmēr mīlēs tikai Stefanu un nevis viņu. Un viņš vnk viņu palaida. Viņš tak nezin, ka iespējami drīz viņš Eleinai kļūs tik pat svarīgs, ja ne vēl svarīgāks, kā Stefans. Mamma. Tā line, kur viņš saka, "I don't deserve you", ahh, pilnīg kliegt gribējās "YOU DOO, YOU FUCKIN' DOOO!!!!" Perfekti nežēlīgi skaisti :'(

0

24

Свернутый текст

Tur jau tā lieta, ka viņš Elenu ir pelnījis tikai tāpēc vien, ka var viņas labā no viņas atteikties...
Bet labā ziņa ir tāda, ka Elena diez vai saiet kopā ar Stefanu tagad, jo Originals ir viņai pakaļ pakļaujot briesmām viņas ģimeni... Un viņa teica Stefanam, ka atkal varēs būt kopā tikai tad, kad būs pārliecināta, ka visi, ko viņa mīl ir drošībā..

Bet tā aina.. tik skaista.. un man visu laiku nāk prātā tas, kā viņa pa trepēm skrēja viņam pakaļ.. un tad Stefans [cenzēts] ;) nostājās priekšā.... Vismaz viens ir skaidrs... Deimonu Elena notiekti tagad uztver atkal kā savu draugu.... varbūt pat sāk parādīties spēcīgākas jūtas... :)

Vēl man šai sērijā ļoti patika viena aina, kur Bonija saka, ka viņa negrib, lai citi uzzina par viņas vājībām, un Džeremijs prasa, vai ar to ir domās Deimons...bet viņš to paprasa tādā intonācijā, vismaz man tā likās, kas pilnīgi saka.. nu taču vienreiz beidz, Deimonam nav ne vainas. :D:D:D Vismaz kaut kāds prieks, Elenas brālis ir Deimona pusē.. :)

0

25

Свернутый текст

Kas par sēriju.  o.O  Bļin, sirds sāp, asaras pašas par sevi nāk.  :'( ak, jel tas sāk palikt pārāk smagi priekš manis  :'( .
Piekritīšu Siikaajai, ka Elena skrēja pie Deimona, un tak vajadzēja parādīties Stefanam  %-)  ĀĀĀ, raudu,  :'( 

Siikaa написал(а):

Vismaz kaut kāds prieks, Elenas brālis ir Deimona pusē.

aga, man ar tas patīk :) jau iepriekšējās sērijas, viņi labi sadarbojās  :)

Lieki piebilst, ka gribu nākamo sēriju. Bet vai sirds mana izsturēs?!  :(

0

26

Es domāju, ka spēs izturēt :) Tagad, kad pilnīgākais bottoms jau ir sasniegts, nu vairs tikai uz augšu :) Kas vēl i pozitīvi, varbūt tas neko īpašu neizsaka, bet viena no seriāla autorēm - Julie Plec, pavisam nesen attvītoja šo Delena video (post 2x08):

Vienīgie divi zināmie, attvītotie video ir augstāk minētais un šis:

ABI IR DELENA VIDEO! Pec tam, kad viņa bija attvītojusi to "Beause I love you" video, kāds, laikam (S/E?) fans, bija aiztvītojis riktīg niknu ziņu, uz ko Džūlija atbildēja -

@Julieplec
Dear angry fan, All I did was RT a beautifully crafted fan video. I admire and appreciate fans who express themselves creatively.

Tikai lieta tāda, ka creative fans ir arī S/E fandomā, bet Džūlija attvīto tikai D/E video :D Tas tā, maza piezīmīte, bet tomēr kkas pozitīvs :)

0

27

Uhh.. cik forši video.. abus skatoties tirpas pār muguru skrēja.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x08 - Rose