TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Cup of China 2010, 05.11. - 07.11


Cup of China 2010, 05.11. - 07.11

Сообщений 61 страница 67 из 67

61

cravey написал(а):

Man patīk šis te - "I love Brian Joubert more than I probably should..." hmmmm

Vai ne? LOL

0

62

Paša Brī komentārs pēc LP http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif

"Технический контролёр не засчитал мне четверной и последнюю связку прыжков, это нечестно!Я ведь знаю,что недокрученный четверной влечет за собой задницу на льду! :rofl:
Babeth Louesdon,французский технический контролёр консультировал меня до Кубка Китая,видимо мне придётся ещё раз пересмотреть видео и всё переделать,чтобы уровни стали выше,скорее всего я обращусь за помощью к иностранному тех. специалисту,тк с прыжками у меня вроде проблем нет,кроме флипа,который я вечно делаю не с того ребра.Я всё ещё надеюсь квалифицироваться в ФГП,мне не привыкать начинать сезон с 4 места,на ТЕБе я должен буду выиграть!"

PAREIZI, BRĪ! SADO VISIEM PA PAKAĻU!!! Kā es norēcos par to izcelto rindiņu :D Brī zin, mēs zinam, citi arī zin, tiesneši laikam vienīgie nezin - un ko tas mums pasakara par tādiem tiesnešiem? :D

P.S - Ja nu kādam ar krievu val tā pašvakāk, Brī saka, ka pilnīgs sviescs, ka viņam 4ītis ir ieskaitīts kā nepiegriezts. Viņš tak zinot, ka nepiegriezts 4, nozīmē pakaļu uz ledus :D

0

63

Un šie ir tiesneši, kas mums jālinčo - itālis Fabio Yulie (viņš arī tas, kurš Brī Gēteborgā noņēma punktu par "vokālu" mūzikā, un tagad bij arī Cup of China tiesnešu panelī) un otrs ir soms Pekka Leskinen, kurš tagad Cup of China, neieskaitīja Brī 4rīti :mad:

0

64

cravey написал(а):

Un šie ir tiesneši, kas mums jālinčo - itālis Fabio Yulie (viņš arī tas, kurš Brī Gēteborgā noņēma punktu par "vokālu" mūzikā, un tagad bij arī Cup of China tiesnešu panelī) un otrs ir soms Pekka Leskinen, kurš tagad Cup of China, neieskaitīja Brī 4rīt

Iedomājamies, ka šie ir tie tiesneši...:  :hobo:  :hobo:

0

65

eh... Ja godīgi, tak rokas nolaižas. Es apbrīnoju Brī, ka viņam rokas vēl nav nolaidusās un viņš vel ir gatavs cīnīties.

0

66

albalonga написал(а):

Es apbrīnoju Brī, ka viņam rokas vēl nav nolaidusās un viņš vel ir gatavs cīnīties.

O, jā, es ar. Nu redzēs, tagad visas cerības uz TEB :)

0

67

albalonga написал(а):

eh... Ja godīgi, tak rokas nolaižas. Es apbrīnoju Brī, ka viņam rokas vēl nav nolaidusās un viņš vel ir gatavs cīnīties.

Es arī..

Man patīk Brī pa vasaru tāds pozitīvāks kļuvis..Tas teikums ir vietā. Piekrītu Brī :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Cup of China 2010, 05.11. - 07.11