TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x11 - By The Light Of The Moon


2x11 - By The Light Of The Moon

Сообщений 21 страница 23 из 23

21

Свернутый текст

MAJOR LIELA VILŠANĀS, ŠĪ SĒRIJA :sceptic: To jau savā ziņā biju gaidījusi, jo biju likusi baigās cerības. Šitā vīlusies vēl nebiju šai šovā :( Vienīgais pozitīvais bija ELIJAH! Oi, kā es ceru, ka viņš uz pailgu brīdi būs TVD. Kā arī visas Tailera un Karolīnas ainas - brīnum skaisti, sāpīgi un emocionāli. Super, uz šiem diviem notikumiem arī balstījās visa sērija. Un lielais FUI, par nobeigšanu ar Stefanu un Eleinu, pie tam izskatījās, ka Stefans nemaz dušā nebij iegājis, pirms devās pie Eleinas  :x Deimons, kā jau Deimons šai sērijā :D Tā super īsā ainiņa ar Eleinu - soo kjūt :D Un BRAVO Rozai par Deimona aizstāvēšanu, lai gan izskatās, ka 12. sērijā viņa par to samaksās ar savu dzīvību :(

0

22

Свернутый текст
cravey написал(а):

Vienīgais pozitīvais bija ELIJAH! Oi, kā es ceru, ka viņš uz pailgu brīdi būs TVD. Kā arī visas Tailera un Karolīnas ainas - brīnum skaisti, sāpīgi un emocionāli. Super, uz šiem diviem notikumiem arī balstījās visa sērija. Un lielais FUI, par nobeigšanu ar Stefanu un Eleinu, pie tam izskatījās, ka Stefans nemaz dušā nebij iegājis, pirms devās pie Eleinas

Tā.. pēc sērijas mana vienīgā doma bija.. cik labi ka Elijah tik daudz bija, jo citādi pat skatīties nebūtu vērts... ;) :D:D:D Ahhh.. kā man viņš patīk..  :blush:  :yep:
Es ar ceru, ka viņš būs tur vēl ilgi... :)

Un man ļoti patika Kerolaina un Tailers... tiešām tik skaisti, sāpīgi un emocionāli... es domāju, ka pēc šitādiem paŗdzīvojumiem tur ne tikai pāris var sanākt, bet arī leilā mīlestība.. ;) :) Cerams..  :love:

Par Elenu un Stefanu... nu es priecājos, ka viņš šo vēl nepiekrāpa un tad nedevās pie viņas.. ;) :D Vismaz tik daudz.. :)

0

23

Spoileris|spoileris

Man gan ļoti patika šī sērija!!! Jā, tur nebija daudz Delena momentu, bet savā ziņā pēc tās sērijas, kur damon atzinās savās jūtās, manuprāt, ir loģiski, ka tagad kādu brīdi viņu starpā nekas nenotiks. Sērija bija dinamiska, un varu tikai piekrist, ka ainas ar Caroline un Tayler bija ļoti aizkustinošas, un ņemot vērā, ko viņi abi ir pēdējā laikā padzīvojuši, viņi tiešām būtu lielisks pāris, jo Matt viņas pasaulē vairāk tā pa īstam neiederas. Lai gan arī C&T attiecības nevar būt no vieglajām, ņemot vērā, ka katru reizi, kad būs pilns mēness, viņš viņu mēģinās nogalināt. Nepatika man, ka Bonija tā tika apčakarēta. Un Roza man simpatizē, jo par spīti visam viņa domā labu, kas pierādījās arī tad, kad viņa izglāba Damonu. Un jā, neaizmirsīsim par Elijah - ļoti interesants pavērsiens šis viņa darījums ar Elena. Viņš noteikti kaut ko slēpj. Neatceros, ko vēl gribēju bilst. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x11 - By The Light Of The Moon