TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x12 - Like A Virgin


6x12 - Like A Virgin

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

Bāc nets reāli lēns. Nu kad es beidzot varēšu noskatīties  :suspicious:

0

22

cravey написал(а):

mans mīļais Semijs

Man lielais šīs sērijas secinājums... :)

Tātad.. neskatoties uz to, ka Dīnu vienmēr esmu uzskatījusi par savu favorītu, laikam tomēr Semijs lēnām bija uzkāpis tik pat svarīgā lomā, kā Dīns... Tagad skatoties uz viņiem abiem nākas secināt, ka abi brāļi vienlīdz mīļi un svarīgi.. un pat tagad, kad Semijs ir atpakaļ tas pats vecais Semijs.. var gadīties, ka strīdīgos jautājumos būšu tomēr viņa pusē... jo neskatoties uz visu viņa pastrādāto... Semijs tomēr ir tik foršs un jauks..

0

23

Siikaa написал(а):

un pat tagad, kad Semijs ir atpakaļ tas pats vecais Semijs.. var gadīties, ka strīdīgos jautājumos būšu tomēr viņa pusē... jo neskatoties uz visu viņa pastrādāto... Semijs tomēr ir tik foršs un jauks..

Awwww, I won't be alone anymore  8-) Man šķiet, ka tev Semijs lielā mērā ir kļuvis mīļāks tapēc, ka skatoties uz viņu tu savā ziņā redzi Dimku :D Ar mani ir tāpat :D

0

24

Ā beidzot noskatījos.

Aww Sammy is back. Ahh how much i missed him.
Dīns un zobens. :D Ak dies es laikam nevaru beigt skatīties to ainu.
Man abi brāļi jau kādu laiku ir vienlīdz mīļi, Cas arī tik pat mīļš. Ja jāizvēlas ..come on es laikam to nespētu. :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VpM6aFen-_I[/youtube]
Šitas kaut kādā mērā mani uzdzina uz doma spar Merlina maratonu.

0

25

cravey написал(а):

Man šķiet, ka tev Semijs lielā mērā ir kļuvis mīļāks tapēc, ka skatoties uz viņu tu savā ziņā redzi Dimku

Es kopš noskatījos sēriju... sēdēju un domāju, kā tad tā.. beidzot izdomāju, ka Evil Semijs bija super, bet tomēr īstais Semijs ar savām puppy eyes ir labāks.. un man viņš tik ļoti pietrūka, ka tagad nevaru beigt nopriecāties... Kaut kā Dimku pat neiedomājos šīs sērijas laikā.. :) Vienīgā doma bija.. Seimijs is Back.. :) :D

0

26

Wahahahahaha, ja ja, tā zobena aina bij ideāla :D Tas sākuma "You've got to be kiddin'" Hhahah, Dīns jau domāja, ka tas Ekskalibūrs :D Bet vispār būtu forši, ja šeit pavīdētu, kāda no šīm leģendām kādā brīdī, kauč vai Ekskalibūra leģenda  :playful:

Siikaa написал(а):

Kaut kā Dimku pat neiedomājos šīs sērijas laikā..

Aaa, ok :D Jā, puppy eyes Sammy tomēr ir visjaukākais, kā viņš Dīnam pārmeta, ka viņš tās meitenes dienasgramatu nočiepa :D Tas bij tā, yep, Sammy is really back :D

0

27

ā jā par to dienasgrāmatu bija tik laba aina. Tiešām ap sirdi kļuva siltāk un mana reakcija bija "Awwww..His back."

0

28

screen captures :glasses:
http://supernaturalfansonline.com/galle … amp;page=1

0

29

reku video, kas man tiešām parāva uz raudienu. Ahh tās beigas  :love:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6htwYlm5A5A[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x12 - Like A Virgin