TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 121. - 125. sērija


CME: 121. - 125. sērija

Сообщений 21 страница 23 из 23

21

121-123.
Ahh...kāds prieks, ka Renata ar Heronimo var baudīt savu laimi....sen tādi mirkļi šiem nav bijuši....un abi tik laimīgi  :love: Ceru, ka Marinas gaidāmais Heronimo (vai tiešām?! :O Mums it kā ko tādu nerādīja, kas liktu par to nojaust) to neizjauks  :(

Izrādās Roberta ir tāda manipulētāja...iznāk, ka tomer spēlējas ar Rehīnas jūtām...hmm...un arī var teikt Finas...un tikai savam labumam, vai tiešām viņai itin nemaz nerūp citu jūtas?! Un vēl plāns izjaukt Heronimo un Renatas mīlestību...ar doma, ja nav man, tad lai tev ar ne...savtīgi... Ai, baigās dusmas man uz viņu tagad kaut arī saprotu, ka viņa ir tāda dēl Finas ietekmes... lab, varbūt pēc mirkļa tik traki nedomāšu...vnk uzreiz pēc noskatīšanās tā liekas :P

aNgeL написал(а):

Tomēr ļoti neloģiski viss ar to, ka Roberta ir Rehīnas meita. saprotu, ka sižetiski interesanti varbūt, bet...nu patiešām visi varoņi tikai parādīti kaut kādā blondā muļķu gaismā! Nu tak nekādas DNS analīzes nav vajadžīgas, vispār uzreiz tām nebūtu jātic, jo vienkāŗši ir 100% skaidrs, ka Renata ir Rehīnas meita. Gan Rehīnas iekšējo jūtu dēļ (jo viņai jājūt Renata tuvāk sev) un Finas izturēšanās pret Renatu. Viņi to tā kā piemin, ka šaubās un tāa..ak, nu bet Fina bij tik slikti izturējusies pret Renatu, tik bieži teikuši, ka šķiet, ka Fina nav viņas māte, ka tā ir bezšaubīga situācija+ņemot vērā Finas naidu uz Rehīnu.

Vo, gluži manas domas...es ar te nesaskatu nekādu loģiju, bet nu lai...gan jau drīz viss atklāsies...

0

22

sigsaster написал(а):

Izrādās Roberta ir tāda manipulētāja...iznāk, ka tomer spēlējas ar Rehīnas jūtām...hmm...un arī var teikt Finas...un tikai savam labumam, vai tiešām viņai itin nemaz nerūp citu jūtas?! Un vēl plāns izjaukt Heronimo un Renatas mīlestību...ar doma, ja nav man, tad lai tev ar ne...savtīgi... Ai, baigās dusmas man uz viņu tagad kaut arī saprotu, ka viņa ir tāda dēl Finas ietekmes... lab, varbūt pēc mirkļa tik traki nedomāšu...vnk uzreiz pēc noskatīšanās tā liekas :P

Sigsaster, prieks, ka atgriezies :)
Jā.. Man arī ar Robertu galīgi nesaprotami. Vienbrīd baigās dusmas uz viņu, citreiz ļoti žēl.

0

23

124.,125
Ak, nabaga Renata, tādi pārdzīvojumi dēļ Marinas bērna....bet nu tomēr izšķīrās par pareizo soli, manuprāt. Labāk, lai Heronimo zina nevis slēpt un noklusēt....i pašai mierīgāka sirds, i Heronimo tomēr ir tiesības zināt, jo izskatās, ka tas tomēr ir viņa bērns.
P.S. Heronimo un Renatas jūtu izpausmes apburošas...tik mīļas  :love:  Renatas iekšējie pārdzīvojumi un domas vispār aizkustinoši...un parāda viņas jūtu dziļumu...

Šitajās sērijās Roberta man pavisam nepatika...naudas dēļ gatava uz visu, pat Finu šantažē...fui.

Runājot par Adrianu un Matiasu, baigi lielais prieks par abu laimi  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 121. - 125. sērija