TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015


Eirovīzija 2015

Сообщений 1 страница 20 из 895

1

2011. gada Eirovīzijas starptautiskais dziesmu konkurss notiks Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes galvaspilsētā Diseldorfā. Starptautiskais fināls notiks 14. maijā "Esprit - Arena", bet pusfināli paredzēti 10. un 12. maijā.

Pirmais pusfināls LTV1 ēterā risināsies 2011. gada 5. februārī, otrais - 12. februārī, papildkārta jeb izaicinājuma kārta – 19. februārī, bet Nacionālās atlases fināls - 26. februārī LTV1 tiešraidē no Ventspils teātra nama „Jūras vārti”.

Nu ko, lēnām jāsāk Jurovižin diskusijas, ne? :D

Latvijas atlases pusfinālisti:

1. Juris Ludženieks
Beautiful World

2. Elīna Krastiņa-Grence
Look Back At Me Again

3. Oksana Ļepska
Live On!

4. Lauris Reiniks
Banjo Laura

5. Grupa "Triānas parks"
Upside Down

6. Dace Upīte
Magnet

7. Grupa "Crazy Dolls"
Positively Thinking
(skotu dziesmiņa :D)

8. Grupa "Musiqq"
Angel In Disguise
(šitamajā solista balss dikti atgādina Dankana balsi no britu bijušās džeku grupas "Blue")

9. Ģirts Zebuliņš, Atis Zviedris (Flame)
Rough Enough

10. Kaspars Tīmanis un “Labvēlīgais tips” (demo)
Daylight

11. Emīls Balceris
Let Me Be

12. Ivo Grīsniņš-Grīslis
Cinderella

13. Dace Upīte, Nikolajs Puzikovs
It’s Not Easy

14. Candy
Love Is Like An Aeroplane

15. Evija Sloka
Don’t Stop The Dance

16. Ineta Rudzīte, Uldis Timma
Walking On My Tiptoes

17. Grupa “The Secretz”
Summer Night

18. Grupa “Pieneņu vīns”
You Are

19. Jānis Stībelis
Let It Be Me

20. Grupa “Blitze”
Hop

Izcēlu tās mūsu starpā aprunātākās :)

Отредактировано cravey (01.02.2014 19:13)

0

2

Mans favorīts joprojām ir Labvēlīgais Tips. Nežēlīgi patīk tā dziesma!  :crazyfun:

0

3

Šeit var atrast visas dziesmiņas un arī novilkt tās - http://foxplay.biz/ Vnk spiežat uz "download" :glasses:

0

4

Rumāņi jau izvēlējušies savu finālistu :) Un meee likey, riktīg labā dziesma, kaut ko baig atgādina  :rolleyes:

0

5

Un šī ir Šveices dziesmiņa, arī jauka, riktīgi Jason Mraz stilā gan :D

0

6

Albānijas fināldziesma:

Šitā gan man ne :sceptic:

0

7

No Latvijas man patīk vislabāk Musiqq - Angel In Disguise. Es nevaru man dikti patīk. Arī Labvēlīgam tipam ir riktīgi laba dziesma.
Rumāņiem nav ne vainas, bet Šveice man īsti nepatīk.

0

8

Inetux написал(а):

Musiqq - Angel In Disguise

Es nevaru, man taga skan, nu pilnīg Dankana balss, šausmas, kā var būt tik līdzīga balss? :D  Re ku piemērs, ja kāds nav dzirdējis Dankanu:

0

9

cravey написал(а):

Es nevaru, man taga skan, nu pilnīg Dankana balss, šausmas, kā var būt tik līdzīga balss? :D

Man jau kādu laiku skan arī. Esi visu laiku domāju, ko man atgādina, tagad skaidrs. :D
Es atceros, kad kautkāda 5tajā klasē mēs šausmīgi visas klases meitenes fanojām par Dankanu :D Tagad jau mazliet aizmisies viņš.

0

10

Inetux написал(а):

Es atceros, kad kautkāda 5tajā klasē mēs šausmīgi visas klases meitenes fanojām par Dankanu

:D Viņš dikti saldais tipāžs :D Bet ja ja, bija Dankana bums vienu brīd :D

0

11

cravey написал(а):

:D Viņš dikti saldais tipāžs :D Bet ja ja, bija Dankana bums vienu brīd :D

Ir, ir dikti. Tad vēl es klausījos tādu popsīgu mūziku un fanoju par tādiem čomakiem. Tagad man pilnīgi kauns paliek atceroties to :D  :D Bet jā tie tik bija laiki :D

0

12

Labvēlīgajam tipam ir diezgan laba dziesma! Vienīgā, ko es laikam noklausījos līdz galam  :sceptic: Kaut kā neaizrauj mani šī gada dziesmas! Stībelim bija laba dziesma pagājušajā gadā, to gan viņš dziedāja Krievijas atlasē :(
Es acīmredzot vislielāko veiksmi vēlu Musiqq - viņi ir tādi eiropeiski :) Lai dzīve izdodas! :D

0

13

"Labvēlīgā tipa" dziesmu atlasē izpildīs Miks un Paula Dukuri. Tā bija rakstīts šodienas žurnālā "Ir".

0

14

Norkys написал(а):

"Labvēlīgā tipa" dziesmu atlasē izpildīs Miks un Paula Dukuri.

Žēl :( Nepatīk, ka kaut ko maina tad, kad fināla dziesmas jau ir noteiktas  :angry:

0

15

Laiks arī man teikt savu vārdu.. :D

Uzreiz pasaku, ka man nepatīk ne Musiqq, ne arī Labvēlīgais Tips... Vēl Musiqq ir okay, bet nu LT galīgs chau.. piedodiet. :(
Jāā.. tikko noklausījos Dukuru versiju. šī man patīk labāk, lai arī neesmu Dukuru fans. Labvēlīgajā Tipā man pārāk traucēja akcents.

Visus gadus man vnk riebās, bet šogad šķiet, ka Triānas Parkam ir okay dziesma.. diezgan lipīga. :)
Arī Dacei Upītei abas dziesmas labas. Gan vienai pašai, gan ar Puzikovu.. laikam tomēr man ar Puzikovu labāk patīk..
Un Sloka! Yeyy.. man visu Okartes akadēmiju viņa nepatika, bet šeit- ļoti labi. ^^  Tikai dziesmas sākums nepatīk.
Nu par Reiniku vēl nezinu.. Hmm.. varbūt uz skatuves izskatīsies labi ar šovu.. tikai pārāk "Skrienīga".. varēja džeks būt oriģinālāks.
Un visbeidzot- Candy! :) Viena no manām favorītēm.. Vispirms jau patīk pati Candy un viņas vokāls.. arī dziesmas liriki ir foršiii! Es pagaidām par Candy, kamēr vēl nav redzēts, kā viss izskatās uz lielās skatuves.

Отредактировано modreits (21.01.2011 18:13)

0

16

Es pat gribētu, lai aizbrauc Lauris, jo kaimiņi noteikti balsos. Zinu, kā viņa dziesma izklausījās latviski kopā ar kustībām koncertā un jāsaka, ka arī sēžot pie tv gribējās celties kājās un mēģināt dejot līdzi!

LT dziesma par sevi ir diezgan eirovīzīga, redzēs, kā patiks, kad noklausīšos jauno versiju.

Protams, ka Freimaņa HOP aŗi ir ļoti lipīga!

0

17

Nu, man arī vairāk kaut kā patīk Laura dziesmas, atgādina jau bišku „Es skrienu”, bet tas varbūt pat labi. :)  Un, tieši pateicoties „Es skrienu” varētu labi sabalsot par viņu. :)
Vēl man patīk Candy dziesma, ka arī Dacei  Upīte & Nikolajs Puzikovam - It's Not Easy ir diezgan smuka dziesma, bet laikam par lēnu…?!! :dontknow:
He..man kārtējo reizi patīk Ivo Grīsliņa dziesma “Cindarella”, :D  pagājušo gad man ar patika viņa dziesma, un arī tā “Tic Tac”, kas bija vienu gadu.  :) Nezinu, man kaut kā ļoti piesaista viņa balls! Skaista! :)
Parējās dziesmas man ne visai patīk! Bet, jāredz kā vienmēr viss kopumā! :)

0

18

Mariposa написал(а):

He..man kārtējo reizi patīk Ivo Grīsliņa dziesma “Cindarella”, :D  pagājušo gad man ar patika viņa dziesma, un arī tā “Tic Tac”, kas bija vienu gadu.  :) Nezinu, man kaut kā ļoti piesaista viņa balls! Skaista! :)

Jā, tā dziesma man ar iepatikās. Viņā ir kaut kas tāds..hm nezinu kas, bet nu jauka, mūļa balss

0

19

Blue to represent the United Kingdom in Düsseldorf

After much speculation about who might represent the UK in Germany, the BBC have finally announced that this honour will be bestowed upon successful boy band Blue, who will compete with their song I Can.

Almost every year there are a lot of rumours floating around the internet and mainstream press about the UK entry and this year has by no means been an exception! All manner of artists and groups have been circulated but now the wait is over. The BBC has officially announced that boy band Blue will be representing the United Kingdom in Düsseldorf in May.

Blue had most of their success in the early 2000s. In May 2001 they had their first hit, All Rise, which went to number one in the British charts. Blue split up in 2005 to pursue their solo careers, but have since reunited and are now preparing to represent their country in Germany.

The band will perform their self-composed song entitled I Can in Düsseldorf. Band member Lee Ryan said "We're excited to be performing again in the UK and Europe and hope that the fans who supported us before will embrace our new songs". The entire band are excited to be representing their country.

Unlike previous years the British public will have no say in the song selection this year. However, the BBC stated on their website that "for the very first time the UK will send an established, internationally successful music act as our entry, calling for the whole of Europe to back Blue!".

The last time that the United Kingdom won the Eurovision Song Contest was in 1997 when Katrina and The Waves captured Europe's hearts with their song, Love Shine A Light. Will Blue be able to repeat this success? We'll find out in May!

0

20

Germany: first three Lena songs advance to final

German broadcaster NDR - the host broadcaster of this year's Eurovision Song Contest - has opted for a unique way to select their entry for the Grand Final: last year's winner Lena was internally chosen to represent the country again on home ground in Düsseldorf! It is the first time that the winner defends the title in the following year since Corry Brokken did that for The Netherlands in 1958.
Two semi-finals and a final are the concept of this year's German selection and tonight saw the first semi-final which was broadcast on private TV-channel ProSieben from Cologne. In each of the two semi-finals, Lena performs six songs by different composers of which three advance to the final, decided by 100% televote and sms-vote. However, in each of the three shows, there is a jury of three people commenting on the songs, with no voting rights though.

Today's songs were the following (qualifiers in bold):

    * Good News (composed by Audra Mae & Ferras Alquaisi)
    * Maybe (composed by Daniel Schaub & Pär Lammers)
    * I Like You (composed by Rosi Golan & Johnny McDaid)
    * That Again (composed by Stefan Raab)
    * Taken By A Stranger (composed by Gus Seyffert, Nicole Morier & Monica Birkenes)
    * What Happened To Me (composed by Lena Meyer-Landrut & Stefan Raab)

The jury in tonight's final consisted of Lena's mentor Stefan Raab as chairman, Der Graf from the popular German group Unheilig and Stefanie Kloß, lead singer of Silbermond, another popular German band.

The presenters of the show were Sabine Heinrich and Matthias Opdenhövel who will also be responsible for the next semi-final Monday in a week and for the final on the 18th of February.

Lena won the 2010 Eurovision Song Contest in Oslo with Satellite getting the maximum points both from the televote and the national juries.

Отредактировано Inetux (04.02.2011 19:56)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015