TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015


Eirovīzija 2015

Сообщений 21 страница 40 из 895

21

Inetux написал(а):

He..man kārtējo reizi patīk Ivo Grīsliņa dziesma “Cindarella”, :D  pagājušo gad man ar patika viņa dziesma, un arī tā “Tic Tac”, kas bija vienu gadu.  :) Nezinu, man kaut kā ļoti piesaista viņa balls! Skaista! :)

No viņa man visvairāk patika Tic Tac.. Nedaudz tā dziesma kairināja nervu galus, bet tas laikam mani visvairāk arī piesaista.. :D
Par Ivo varu pozitīvu teikt to, ka man patīk viņa vienkāršība un nesamākslotība. :) Viens no retajiem, kuram neesmu ievērojis izteiktu skatuves egoismu.. kaut gan moš ir.. vnk nezinu, jo neesmu tik bieži viņu skatījies un klausījies.. ^^

0

22

Man vēl Candy dziesma iepatikās :)

0

23

Šitamajās dziesmas sacenšas šovakar :)

«Rough Enough» (Ģirts Zebuliņš un Atis Zviedris)
«Daylight» (D-family)
«Let Me Be» (Sabīne Berezina)
«It’s Not Easy» (Dace Upīte un Nikolajs Puzikovs)
«Love Is Like An Aeroplane» (LieneCandy)
«Don’t Stop The Dance» (Evija Sloka)
«Walking On My Tiptoes» (Ineta Rudzīte un Uldis Timma)
«You Are» (Grupa «Pieneņu vīns»)
«Let It Be Me» (Jānis Stībelis)
«Hop» (Grupa «Blitze»)

0

24

Noklausījos vakar visas dziesmas un šodien vēl ar mammu noklausījāmies tieši pirmā pusfināla.

cravey написал(а):

«Rough Enough» (Ģirts Zebuliņš un Atis Zviedris)

Nekomentēšu. Nav nekā laba ko teikt.

cravey написал(а):

«Daylight» (D-family)

Savā ziņā patika. Tikai neesmu sajūsmā par izpildītājiem. Bet šī dziesma vismaz paliek atmiņā. Neesmu lielā sajūsmā par šo dziesmu, bet ir daudz maz cerīga.

cravey написал(а):

«Let Me Be» (Sabīne Berezina)

Tā kā parasti trāpos pie TV, kad skan šī dziesma, tad jau pāris reizes biju dzirdējusi. Arī īpaši nesimpatizē izpildītāja, bet ar katru klausīšanās reizi mazliet vairāk iepatīkās, taču arī nekādā sajūsmā neesmu.

cravey написал(а):

«It’s Not Easy» (Dace Upīte un Nikolajs Puzikovs)

Šī nav Eirovīzijas dziesma.

cravey написал(а):

«Love Is Like An Aeroplane» (LieneCandy)

Tipiska Eirovīzijas dziesma. Redzot bildes, sapratu, ka vizuālais tēls mani pilnīgi atbaida.

cravey написал(а):

«Don’t Stop The Dance» (Evija Sloka)

Mazliet atgādina kādu Marijas Naumovas dziesmu. Dziesma arī nav nekas spožs. Ceru, ka pensionāri jau būs aizgājuši gulēt un nesabalsos par viņu (zinu, ka daudzu draugu vecmāmiņas, arī manējā par viņu balsoja vai vismaz fanoja Okartes akadēmijā)

cravey написал(а):

«Walking On My Tiptoes» (Ineta Rudzīte un Uldis Timma)

Nebiju spējīga noklausīties līdz galam. :D

cravey написал(а):

«You Are» (Grupa «Pieneņu vīns»)

Lipīga. Vairāk neko nevaru pateikt.

cravey написал(а):

«Let It Be Me» (Jānis Stībelis)
«Hop» (Grupa «Blitze»)

Šīs abas ir manas favorītdziesmas. Tiesa, klausoties ne tik ļoti patīk, kā tad, kad redzēju TV. Noteikti nebalsošu, bet ceru, ka abas tiks finālā.

Godīgi sakot, neviena no dziesmām nav izcila, uzreiz uzmanību piesaistoša, diezgan vājas šogad tās dziesmas.

0

25

nu es nebiju spējīga noklausīties nevienu dziesmu līdz galam iepriekš , tāpēc šodien noskatījos psusfinālu, itkā jau no vienas puses  laabāk, jo itkā priekšnesumi un tā, b et kartējo reizi atduros ka velti oiztereju savu laiku, jo uzskatu ja tas ir pusfinala piedavajums , nu tad tas ir kas graujos, jo pastab kartigi liela izgasanas iespeja eiropas prieksa, yes.

«Daylight» (D-family)
uzskattu viņus par cilvekus ar lieliskam balsim , bet ne par potencuāliem parstavjiem eirovizija.
«Love Is Like An Aeroplane» (LieneCandy)
ļoti, ļoti tipiska eirovizijas dziesma, parak labas vietas neieņemtu, bet nu vismaz neizgaztoss, uz ko butu verts temēt ar si gada klastu , un  par prieksnesmumu , ir ta ka mani uzrunaja ta stjuartu uznaksana ar tiem koferisiem , bet tas ari vis, vis palika pie idejas, jo vinas saka dejot, kas man likas bezsakarigi un pat nedaudz mulkigi
«Let It Be Me» (Jānis Stībelis)
likas diezgan stiligi un zinu to ka vinam ir pieredze, ar kuru vins varetu novest visu pietiekosi laba limeni , bet man bazas rada prieksnesms, kas gan man patika, bet ja ar tadu pienem domu sutit talaka , tad manuprat ir japatur prata doma tada, ka pagaisgad jau uzvareja geeks, un lidfz ar to sogad tadu bus daudz, un vai lidz ar šo prieksnesmumu si dziesma nekļus par klonu versijām.
«Hop» (Grupa «Blitze»)
patika, zinu ka mani vecaki gan uzskata, ka par viņiem balsos tikkai mums labi zinama dziesmas autora  naves del, bet man ir ta sajutina ka man patik si dziesma, vina ir tada piemiliga un stiliga, lai gan man nepiesaista vinu anglu valoda, kas man liekas drausmiga un pats mans tetis , kurs neko nesaprot no anglu valodas teica to ka vins dzird to cik nepareiza ta izklausas, itka to jau viniem noteikti vel palidzetu izlabot, bet no vienas puses, tu jau esi ticis talak nu vismaz tik daudz ka pareizi izrunat vardus jau var iemacities , kautvai aiz cienas pret matinu freimani.

0

26

Šodien sagadījās noskatīties atkārtojumu kaut kurai no pārraidēm, cik sapratu 2. daļa. Un tad nu noklausījos šobrīd izveidojušos desmitnieku un tieši tikai par to arī pateikšu pāris vārdus.
Nu mans favorīts ir Reiniks. Pat ne viņa paša, bet dziesmas dēļ. Tāda dzīvīga, ar lipīgu piedziedājumu. Salīdzinoši ar citiem, patika Reinika mīmika, saspēle ar kameru, lai gan uz dziesmas beigām man liekas tas sāka zust (otrs izpildītājs, kuram patika saspēle ar kameru ir Triānas parks). Principā es viņu laistu uz Eirovīziju, bet..atradu vienu bet! Manas ausis atrada šai dziesmai paralēles ar Rybaka Fairytale. Un principā tas ir pietiekams iemesls, lai atturētu no uzstāšanās Eirovīzijā. Pat speciāli noklausījos to fairytale (kuru esmu tik tik drausmīgi sen nedzirdējusi  ), nu nav tik traka līdzība īstenībā, bet nu kaut kas ir..
Tad man patika "Angel in disguise". Lai gan tajā pat laikā visas mūzikas burzmā tā ir tipiska.
Triānas parks man ne ļoti patika, bet kā jau teicu - patika solistes saspēle ar kameru un priekšnesums kopumā, un arī tas, ka dzīvīga dziesma.  Būtu cerīga izvēle Eirovīzijai, tikai nav domāta šī dziesma dažādām cilvēku aprindām.. Man liekas.
Nu un tie "Blitze" arī cerību nesoši. un laikam arī Stībeli te iekļautu. Īsāk sakot tāds man piecinieks. Bet īstenībā es izmestu no šī desmitnieka piemēr Secretz un ieliktu Positively thinking.
Un piekrītu, ka kopumā kaut kā vāji iet.. Tomēr talantīgu cilvēku ne mazums, un varēja kaut ko izdabūt no sevis vairāk.
Par priekšnesumiem vispār nerunāšu, jo patiešām reti mani aizķer mūziķu priekšnesumi (ne tikai Latvijas, bet vispār pasaules). Vienmēr gaidu kaut ko interesantāku. Parasti pats sākums piesaista un drīz vien tas pazūd.
Tāpēc, ja būtu atkarīgs no manis, tad Eirovīzijā no Eiropas palaistu droši vien tik kādus pāris mūziķus, jo pat neredzot to, ko sagatavoja pārējās valstis, es jau zinu, ka lielākā daļa mani neapmierinās.

0

27

"Angel in disguise" puisīšiem nedaudz jāuzlabo izruna pirms fināla. Saskaņā ar Emīlu turpmāk vārdu savienojums 'lushous thighs' jāizrunā 'lušus sais'. Tas bija pārāk uzkrītoši.

0

28

Nu izrunu jau vienmēr var uzlabot, galvenais, lai kāds norāda uz tāda veida kļūdām.

Rumāņiem un Šveicei smukas dziesmas. Šveicei pat labāka man liekas.. bet nu.. kaut kā abām arī trūkst, man liekas. Nu tīri kā konkursa dziesmām.

0

29

Runājot par Emīlu un Maratu varu teikt, ka tā dziesma manuprāt ir viscerīgākā no visām. Jā, izruna ir mazliet jāpielabo, kā arī priekšnesumā jāieliek kāda odziņa, bet tā man jau no paša sākuma viņi bija favorīti.
Runājot par Lauri, nenoliedzami viens no visprofesionālākajiem maksliniekiem šajā gadā. Dziesma tiešām ļoti lipīga, bet priekšnesums nu tāds bija, bet protams Venstpilī jau būs savādāk, bet iekrita viea lieta acīs baigi, tai blondajai meitene, kurai bija tā zilā kleita- viņai bija visi aksesuāri zili, bet kurpes pēkšņi sarkanas. Mani tas atbaidīja.

0

30

aNgeL написал(а):

Pat ne viņa paša, bet dziesmas dēļ. Tāda dzīvīga, ar lipīgu piedziedājumu.

nefanoju par Reiniku, bet tā dziesma ir pielipusi un nevar atlipināt. moška tāpēc, ka pati Laura :D
:D neteikšu, ka patīk, bet es visu tā priekšnesuma laiku atrēcu. un paliek atmiņā, kas Eirovīzijai ir galvenais.

aNgeL написал(а):

"Angel in disguise"

daudziem patīk, bet man laikam vienīgā dziesma no šī pusfināla, kas pilnīgi nepalika atmiņā. tiešām nezinu kāpēc.

0

31

aNgeL написал(а):

Principā es viņu laistu uz Eirovīziju, bet..atradu vienu bet! Manas ausis atrada šai dziesmai paralēles ar Rybaka Fairytale.

mans tētis arī, lai gan viņš nemaz to dziesmu tā līdz galam nezin.
bet nu man ir liela nepatik pret šo personu un pret šo dizesmu , nezuskatu , ka tā ir māksla pārveidot es skrienu , iemest vēl ko no pagājuša gada eirozīzījas, un pievienot vēl viena cita gada eirovizijas uzvarētāja dziesmas auru, atvainojiet , bet nožēlojami.

aNgeL написал(а):

Triānas parks man ne ļoti patika, bet kā jau teicu - patika solistes saspēle ar kameru un priekšnesums kopumā, un arī tas, ka dzīvīga dziesma.  Būtu cerīga izvēle Eirovīzijai, tikai nav domāta šī dziesma dažādām cilvēku aprindām.. Man liekas.

nu man jau, kuro gadu liekas tīri interesantoi ja triānas parks uzvarētu tikkai tāpēc vien , ka viņi savā veidā m''ak piesaistīt.

Norkys написал(а):

daudziem patīk, bet man laikam vienīgā dziesma no šī pusfināla, kas pilnīgi nepalika atmiņā. tiešām nezinu kāpēc.

nu es , jau esmu pie tiem daudziem, jo lai gan manā galvā ir pretrunīgas domas par šo dziesmu , man liekas ka viņa mācētu izcelties eirovīzījā.

0

32

pinocchio написал(а):

bet nu man ir liela nepatik pret šo personu un pret šo dizesmu , nezuskatu , ka tā ir māksla pārveidot es skrienu , iemest vēl ko no pagājuša gada eirozīzījas, un pievienot vēl viena cita gada eirovizijas uzvarētāja dziesmas auru, atvainojiet , bet nožēlojami.

Nu tā kā Reinika pēdējā albuma dziesmas neesmu dzirdējusi, Eirovīzijām nesekoju īsti, tad biju spējīga uzķert tikai paralēli ar Fairytale :D

0

33

aNgeL написал(а):

Nu tā kā Reinika pēdējā albuma dziesmas neesmu dzirdējusi, Eirovīzijām nesekoju īsti, tad biju spējīga uzķert tikai paralēli ar Fairytale

nu jā , bet tas nemaina to ka dziesmai trūkst orģinalitāte, bet pašam reinikam kāda ssolārija izlaišanas reize. :D .

0

34

Somijas pārstāvis

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AFRAVSwoDkk[/youtube]

0

35

Ne nu vāks :D Mūsējie un Blue :D Cerams, ka Dankanam nebūs daudz solo gabalu tai dziesmā, savādāk mūsējais pazudīs uz viņa fona, vnk pazudīs  :rolleyes:

0

36

Ja kādam interesē kā BLUE dzied dzīvajā mūsdienās :D

0

37

Nu ko man tik un tā prieks, ka Musiqq tika. Kad Emīls runā es vispār kūstu, tāda balss :love:
Bet vispār cravey, atceries, ka tu liki Blue video šeit, tad, kad mēs nezinājām, kad Blue piedalīsies. Savā veidā beigās tas viss pilnībā atblist sadaļai.

0

38

Esmu pareģe :D

0

39

hihi :D Taisni tas, ko es domāju :D

0

40

Mjam, piedodiet fanes, bet mani šitie puiši kaitina :D Nu, Musiqq. Skatīties nespēju uz viņu priekšnesumu! Mjam, bet jums par laimi un viņai par nelaimi, aNgeL jau vakar dzirdēja visas manas domas, tā ka jūs pasaudzēšu. :D

Ne runājot kategorijās par braukšanu uz Eirovīziju, bet - man drausmonīgi iepatikās tās Oļesjas dziesma, balss utt! :love: Nu tas tā, tīri manā stilā ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015