TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015


Eirovīzija 2015

Сообщений 61 страница 80 из 895

61

kurš skatās 1. pusfinālu???

Palaidu pirmās četras garām, uz turkiem uslēdzu. Man patīk turku dziesma, bet viņi ne īpaši labi nodziedāja. Tomēr es puslīdz droša, ka finālā viņi tiks.

0

62

Jā, es ar biju šokā, kad nedzirdēju iemīļoto Eirovīzijas balsi - Streipu :(
Skatos daļējo, jo man 1. pusfinālā ir tik 1 favorīts un ar ne tas lielākais - Norvēģija. Islandes onkas ar tādi mīlīgie.

0

63

Noskatījos vēlreiz Amoriju, ehh, man laikam Francija tomēr šogad aizies priekšā Blue :( Bāc, tai dziesmā ir kkas tik īpašs, ka deeem, bet man viņa šausmīg patīk. Savukārt skatoties uz pašu Amoriju un viņa aristokrātisko izskatu un stāju - wow, c'est simplement superbe, j'adore lui BEAUCOUP!!!

0

64

Uuu, Azerbeidžānai ar tīri neko dziesma, pilnīgi netipiska Balkānu mafijai  :huh:

0

65

Es te piemetu piezīmes skatoties, tad nu pārkopēju :D

Polija - pat nav īsti ko pierakstīt. Nekāda dziesmele, iziešana uz šovu īsos svārciņos...
Norvēģija - dziedātājas tērps nesaskan ar pārējiem dejotājiem, un mani kaitināja kā viņa ar roku ap seju ņemās, un tur vēl kamerai sekoja tā... Dziesma arī neko īsti neaizrāva. Un nosaukums vienkārši nogalina :D Mani un vēl dažus, kam tādas pašas asociācijas kā man :D
Albānija - dziesma viena no retajām, kas bija iepatikusies, kad pirms kāda laika daļu klausījos; šovs super (liesmas, dūmi), spēcīgi; izskats tikai ne ļoti, bet pie kopējā šova gandrīz ok (sarkanie īsie mati)
Armēnija - boom boom čaka čaka??? :rofl: Skatuves noformējums drausmīgi bezgaumīgs (zils fons ar zvaigznēm + sarkani akcenti), atgādina padomiju
Turcija - nevienu nepārsteigšu, sakot, ka nav mans stils. Bet labāk tādus redzu finālā, nevis pusplikas dāmītes ar pilnīgi tizlām "dziesmelēm". Tā "bezkaulu" būtne gan nebija manā gaumē, kkā.. nepatīkami to redzēt.
Serbija - akmandieniņās, tie krāsu virpuļi fonā - dzīvajā nevar kādu nohipnotizēt? :D Un vispār dziesma ne pārāk, saplūst ar citām "traļivaļi"...
Krievija - lecīgs tāds, iedomīgs šķiet. Nepatīk, kad tā uzvedas uz skatuves. Un beigu ķērciens + leciens pilnīgā beztēmā. :D (personīgi manās acīs zaudēja punktus par "kaklarotu"). Dziesma gan man salīdzinoši ok (uz visa šī fona). Un pluspunkti viņam pilnīgi neobjektīvi piedalīšanas vienā zināmā šovā dēļ. :D
Šveice - smuks noformējums, piemīlīgs. Dziesma ciešama, bet nekas īpašs. Kaut kāda... drusku pliekana man atkal liekas.
Gruzija - Repa daļa ne ļoti, bet citādi iepatikās. Un vispārējā noskaņa fooorša - tāda mistiska. Atgādina spokainās pilis un tml.
Somija - mīlīgi, ko tur vēl lai saka? :D
Malta - grupas kadrā pirms ievadvideo nošausminājos par tām trīs meitenēm, bet izrādījās, ka vairāk traucē skatīties pats dziedātājs. :D Jefiņš kkāds... Dziesma... pat nav ko pateikt. Atkal.
San Marino - jau otro reizi? :D Neatcerējos, ka pagājšgad piedalījās. Samērā patīkami skatīties un klausīties manai gaumei. Nekas izcils, bet patīkami. Prasījās spēcīgāku dziedāšanu.
Horvātija - Prieks, ka nomainīja kleitu, uzreiz cits skats. Varbūt tas tīri psohiloģiski man tā, jo pateica, ka viņai no dziedātājiem Meraija Kerija un Selīna Diona patīk, bet man izskatījās kā tāda kā... cenšanās atdarināt viņas. Atkal jau īsti nav ko teikt par dziesmu - tā pa vidam.
Islande - ak, kādi jaukie džekiņi :D atkal jau jāsaka - mīlīgi. :rofl:
Ungārija - kleitiņa iekaroja manu sirdi :D Bet kaut kā nepatika, kā uz viņas izskatījās, prasījās jaunāka meitene šai kleitai. Izskatījās lielākoties kā pielīmēta grīdai - kājas tikpat kā nekustējās, tik rokas drusku. Pati dziesma uz patikšanas pusi vairāk, salīdzinoši ok.
Portugāle - man šķiet neveiksmīgi, ka dziesma portugāliski, nevis angliski. Jo šobrīd redzu tikai baru jefiņu, kas kaut ko nesaprotamu trallina - man škiet, ka dziesmām, kas pretendē uz humoru, jābūt saprotamām. Bet man patīk piedziedājumam melodija :D
Lietuva - kad pēc 16 dziesmām viena ir klasiskā balāde, tas ir pat visai patīkami (ņemot vērā, ka tā vispār ir mana stila mūzika vairāk :D). vienkārši, bet smuki.
Azerbaidžāna - skaists priekšnesums un arī dziesma jauka, patīkams iespaids, man jau iepatikās ^^
Grieķija - jau nosaukums mani sasmīdināja - tie tak nebūtu grieķi laikam, ja nebūtu dance. :D Bet vispār tāda... savdabīga dziesma. Interesants salikums tik dažādu žanru - operiskais un reperīgais.

P.S. Pasvītroju savu top10. :)

Отредактировано Paloma (10.05.2011 23:48)

0

66

wow, kas par komentu, Palo.

Nu manu attieksmi pret krievu šova laikā arena tie, kas bija netalu, visi dzirdēja...

Man no šī pusfinala patīk Somija, īslande un arī Azarbaidžāna.

Par pārējiem diezgan pajāt...

0

67

albalonga написал(а):

wow, kas par komentu, Palo.

notepad neizskatījās tik iespaidīgi, pati nošokējos, kad ieraudzīju forumā :D

Man kkā dīvaini paliek, kad varu tikai piekrītoši pamāt ar galvu, ka jā, man arī patika tie 3, kurus nosauci :D mana gaume mēdz nesakrist ar citiem parasti :D

albalonga написал(а):

Nu manu attieksmi pret krievu šova laikā arena tie, kas bija netalu, visi dzirdēja...

Drīkst īsu ieskatu tiem, kas nebija pietiekoši netālu? :rolleyes: visa Arēna nedzirdēja :rofl:

0

68

UUU, nu pat tīri neko finālisti. Man patika :)

0

69

Wow, tikai divas citādāk kā manā sarakstā, un tās pašas pieciešamas. Esmu šokā. :D

Tikai... es protams saprotu, ka prieki lieli utt., bet vajadzēja piedomāt, ka šveicietes kleitiņa neatļauj tāāādas prieka izpausmes... :D

0

70

Paloma написал(а):

Drīkst īsu ieskatu tiem, kas nebija pietiekoši netālu?  visa Arēna nedzirdēja

Nepatīk man viņš reāli un mezonīgi kaitināja, ka visu laiku reklamējās. Un Slidoja viņš vispār briesmīgi. Un te mani viņš vispār nokaininaja - kameras bučotājs. Un vispār vel pirms Arēnā viņu redzeju, tūbē skatījos, kā viņš Krievijā uzvarēja un jau tad uz nerviem viņš man krita un dziesma uz nerviem krīt. Bā.

Yey, visi trīs mani tika. Hahaha.

0

71

albalonga написал(а):

Nepatīk man viņš reāli un mezonīgi kaitināja, ka visu laiku reklamējās. Un Slidoja viņš vispār briesmīgi. Un te mani viņš vispār nokaininaja - kameras bučotājs. Un vispār vel pirms Arēnā viņu redzeju, tūbē skatījos, kā viņš Krievijā uzvarēja un jau tad uz nerviem viņš man krita un dziesma uz nerviem krīt. Bā.

Nu jā, viņa uzvedība mani arī kaitina! Nez, kad skatījos Led i plamenj, tad tīri ok viņš patika, ar savu pārgalvību spītējot visām traumām turpinot slidot un dejot, un nu ar Navku kopā viņi tiešām forši bija, manuprāt. Bet kā dziedātājs viņš uzvedas kaitinoši, jāaa... Dziesma gan man puslīdz ok, varbūt vnk jau pieradu pie tās :)

Noklausījos beidzot šī gada Spānijas dziesmu... nu, nekas īpašs, vienkārša spāņu dziesma, bet nu tā kā man tādas visai labi patīk... :D nekas tāds, ko es gribētu ielādēt, bet klausāma. Un jāaa, noskatījos/noklausījos pagājušā gada Spānijas dziesmu un joprojām par to jūsmoju - gan dziesmu, gan klipu. :rofl: :love:

Un vēlreiz noklausījos Franciju šī gada - vēl gan ceturtdiena jāpagaida, jo neesmu visus dzirdējusi, bet nu šķiet, ka tas būs mans favorīts šogad :love:

0

72

albalonga написал(а):

epatīk man viņš reāli un mezonīgi kaitināja, ka visu laiku reklamējās. Un Slidoja viņš vispār briesmīgi. Un te mani viņš vispār nokaininaja - kameras bučotājs. Un vispār vel pirms Arēnā viņu redzeju, tūbē skatījos, kā viņš Krievijā uzvarēja un jau tad uz nerviem viņš man krita un dziesma uz nerviem krīt. Bā.

es jau ar pamaniiju ka vinjsh ir leciigs un fui, bet nu es neko ieprieksh no vinja nedzirdeeju un neredzeeju. Mamma man tik pateica par vinju to sho. vinja dziesma ir ok (prieksh manis) un vispaar krievija kaa nekaa, lai iet finaalaa, tur jau taalu neaizies domaaju
mani favoriiti veel bija Aerbadzhaana, kuri tika... paareejie, pat nezinu kurus vel izcelt, bet kopumaa top 10 ljoti apmierina :)

0

73

Izskatās, ka man tomēr franču karogs 6dien būs jāņems :D Alllllezzz, Amaury!!! :D

0

74

Awwwii, mīlulīts' - atkal jaukais frenglish :D

0

75

Nu ko, kurš ir gatavs 2. pusfinālam?  :crazy: Šovakar man 3 favorīti uzstājas, ar LV 4. Bet visvairāk ikšķus par Nīderlandiešiem turēšu, viņi 3. uzstājas  :confused:  :flag:

0

76

Nīderlande un LV http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif
Cerams neaizmigšu, esmu saaukstējusies un sestdien jau jāizbrauc uz Strasbūru.

0

77

Inetux написал(а):

Cerams neaizmigšu, esmu saaukstējusies un sestdien jau jāizbrauc uz Strasbūru.

Oi, Inetux - VESEĻOJIES http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

78

šis pavisam noteikti ir skaistākais videoklips priekš eirovīzāijas , bet arī dziesma man patika un tas  kā tā tika parādīta uz skatuves un viņa bija viena no piecām man tīkamajām dziesmām pirmajā pusfinālā , lai gan nav ne jausmas kas darinās otrā pusfinālā.

tad vēl man tīk Šveices dziesma, kas man liekas ārkārtīgi harmoniska, un vizuālais tēls man radīja chil sajūtiņu un nedaudz atgādināja moderno džezu , bet tikai vizuāli.
vēl man patika Islande pat īsti nezinu kāpēc , bet man bija tā sajūta , ka viņi izbauda ko viņi darba , un es laikam sapratu ka tas ir viens no eirovīzījas trūkumiem , daudziem priekšnesumiem , visi ir tik ļoti iedziļinājušies savos priekšnesumos , un nevēlas izgāzties , ka nesaprot ka ir arī svarīgi kā tu to pasniedz un ja tu to neizbaudi , tad nu man aarī negribēsies uz ko tādu skatīties. un tas bija pēdējais no mana piecinieka kas tika tālāk .
tad viena tāda , kura tālāk netika ir Norvēģija , kas gan kādai citai madarai nepatika , bet nu man jau liekas , ka solo dziedātājam ir jāizceļas vizuāli no bekvokālistēm, un vismaz varēja saprast kura ir solo dziedātāja nevis kā citiem priekšnesumiem ka tu to uzzini dziesmas beigās, jo tādi priekšnesumi , bija , bija pat tādas dziedātājas , kuras nedzied augšas, bet gan to dara viņu bekvokāls, kas manuprāt ir nepieņemami , jo ja tā dziesma ir nepieciešams tad tev kā solo māksliniekam tas ir jāspēj izpildīt. un vēl man dziesma likās piesaistoša tāda īsta vasaras dziesma , kad chiliņā sēdēt kur un viņu klausīties.
un otrā dziesma , kas tālāk netika ir San mario - tīk.
un vēl noteikti man jāpiebilst serbijai bija tik stilīgs skatuves tēls , tik mīlīgi un foršiņi , bet dziesma , gan nepiesaistīja , hmm tā it kā es nemācētu Serbu valodu.

0

79

@$#(%*@*&%###%*#@)(%()^%
SH**

Es aizmirsu. Ka šovakar ir pusfināls. Great. Kas nozīmē, ka man pēdējais laiks doties dušā un matus mazgāt. Un kas nozīmē, ka atkrīt iespējas nomierināt kaut drusku manu sirdsapziņu attiecībā uz idiotisko referātu (kas arī veidos atzīmi priekšmetā), jo nebūs laika ar to padarboties. (protams, līdz šim es skatījos seriālus)

0

80

Kurš ar mani skatās?

Bosnija un Hercogovina man nu tā - ne īsti patīk, ne nepatīk. Brīnos, ka totalizatori prognoze viņam sodien pirmo vietu

Austrija tagad.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015