TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » A la Luz del Angel (Televisa, 2013) / projekts


A la Luz del Angel (Televisa, 2013) / projekts

Сообщений 1 страница 20 из 48

1

Eņģeļa gaismā

Nekādas īpaši daudz informācijas vēl nav, bet šogad Karla Estrada plāno filmēt telenoveli un visdrīzākais tā būs vēsturiska. Par aktieriem visvisādas baumas - uzpeld tādi vārdi kā Viljams Levi, Fernando Kolunga, Adela Noriega, bet nu ir jāpagaida, kad būs kaut kāda spēcīgāka informācija.

0

2

Carla Estrada + vēsturiskā telenovele = sajūsma!!! Kā gaidu!! Ļoti ceru, ka tiešām būs vēsturiskā un, protams, uz Levi vai Kolungu. Būtu jau forši no vienas puses, ja atkal Kolunga būtu ar Adelu, bet reti kad filmējoties otrreiz izveidojas kaut kas veiksmīgs.

0

3

Vēl šāda tāda informācija, kas parādās. Telenovele droši vien sauksies "A la sombra del Angel"/"Enģeļa ēnā"  un tas būs biogrāfisks stāsts par Antonietu Rivas, kas dzīvoju 19.gs. beigās , 20.gs. sākumā (Meksikāņu revolūcijas un postrevolūcijas laiks). Antonieta dzima bagātā slavena arhitekta ģimenē. Viņa bija izglītota, taču nevarēja nosaukt par skaistuli.
Grāmatu sarakstījusi Ketrīna Blēra, kas bija Antonietas dēla sieva.

0

4

Uuu, nosaukums foršs!
Un jā, piekrītu, ka Carla Estrada + vēsturiskais = wīīīī!!! Un ja vēl Kolunga tur!! Nu vot vēsturiskās viņam vislabāk piestāv! viņš iederas tur! :love: Nu bet par aktieriem jāgaida kāda skaidrāka informācija. Un arī tad kaut ko noteikti zināt varēs tikai tad, kad sāksies jau filmēšana. :D

0

5

Prieks, ka kāda jauna Carlas Estradas telenovele gaidāma :) Tik ceru, ka tomēr nebūs baigi biogrāfiska, jo tas nozīmēs nelaimīgas beigas  :(

0

6

Cik intriģējoši un patīkami jaunumi!

0

7

Karla Estrada+vēsturiska telenovela+ Fernando Kolunga =  http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/thumbup.gif Awww būs kautkas patiesi burvīgs un foršs.

0

8

Forši , ka būs jauna vēsturiska telenovele, un Karla Estrada spēj radīt izcilas telenoveles! ;)

0

9

Katrā ziņā ja Televisa atgriežas pie vēsturiskajām, tas nozīmē, ka ekonomiskā krīzes situācija uzlabojas. Bet ja būs, tad pieņemu, ka būs īsa - ap 70 sērijām, max, pat ja arī reitingi būs milzīgi. Jo vēsturiskā filmē apmēram trīsreiz lēnām kā parastām un izmaksā apmēram desmitreiz dārgāk ar visu to, ka Televisai ir dekorāciju kalni vēsturiskajām. Katrā ziņā prieks, ka Estradai dos nadu vēsturiskajai, nevis kādam citam, jo tikai viņa pamanās neizgāzties.

Es zinu, ka jūs daudzi par Kolungu fanojat, bet sorrē. Cik tad var. Viņš tomēr or par vecu galvenā varoņa lomai. Ja nu vienīgi sastāda sižetu ta, ka galveni varoņi jau gados...

0

10

Ai, nu beidz. Tā ir trauma, ja Kolungam vairs nedos galvenās lomas :D Turklāt patiešām galvenais varonis par būt piem. 40 gadus vecs. Kāreiz vēsturiskai telenovelei tas varētu ļoti pat piestāvēt!  :love:
Karla Estrada vispār vismaz pēdējās 4 noveles zem 100 sērijām veidoja, un tā ir iezīme, kura man ļoti, ļoti patīk tā, ka es ar visām četrām par to, lai arī nākamā ir zem 100 sērijām :)

0

11

aNgeL написал(а):

Karla Estrada vispār vismaz pēdējās 4 noveles zem 100 sērijām veidoja, un tā ir iezīme, kura man ļoti, ļoti patīk tā, ka es ar visām četrām par to, lai arī nākamā ir zem 100 sērijām

Piekrītu. Man vispār patīk tā - ja ieplāno sākumā teiksim 120 sērijas, tad arī tieši tik sērijas uztaisa, nevis ja reitingi labi, tad ņem un vēl 60 pieliek klāt un tad sāk garumā vilkt. Bā. Kaitinoši.

0

12

Karlai Estradai visas telenoveles ir kvalitatīvas. Tāpēc ir vērts tajās ieguldīt. Jā Kolungam sen vairs nav 20, bet manuprāt vēsturiskajām telenovelēm viņš galvenajā lomā derētu. Sižetiski tas derētu gan. Jāatzīst., ka tieši vēsturiskajām lomām viņš ir kā radīts, tās viņam izdodas vislabāk. Kaut vai atsaucot atmiņā Amor real, Alborada un Pasion. Un nevienā no tām netika akcentēts viņa vecums.
Bet nu būs kā būs, tad redzēsim kuri aktieri saņems galvenās lomas.

0

13

Piekrītu,ka Fernando Kolunga vēl var tēlot galvenās lomas,it sevišķi vēsturiskajos seriālos,tas ir tikai stereotips,ka galvenajiem varoņiem jābūt gadus 18-20 veciem,''sliktākajā gadījumā''-25-28 gadīgiem,esmu jau rakstījusi,ka man ļoti patika,ka Kaislību galvenie varoņi nebija jaunieši,bet gan jau pieauguši cilvēki ar jau uzkrātu dzīves pieredzi.

0

14

Terēze написал(а):

liktākajā gadījumā''-25-28

Ja runa iet par vīriešu kārtas aktieriem. Es gan teiktu, ka šāds vecums būtu ļoti piemērots un pat vecākam nav ne vainas.
Jo 20 gadīgie parasti tēlo kādus studentus, vai jaunos pārīšus, vai arī jauniešu seriālos, bet priekš galvenajām lomām vēl ir par jaunu.

0

15

Tieši tā,tāpēc jau es frāzi-sliktākajā gadījumā-liku pēdiņās,lai nerastos pārpratumi,kā jau minēju,ka tas ir tikai stereotips ,ka galvenajiem varoņiem,ja vien runa nav par jauniešu seriāliem-jābūt gados ļoti jauniem,jo vai tad 25-40 gadus vecus vīriešus jau ir ''jāved ragaviņās uz mežu''?

0

16

Terēze написал(а):

Tieši tā,tāpēc jau es frāzi-sliktākajā gadījumā-liku pēdiņās,lai nerastos pārpratumi,kā jau minēju,ka tas ir tikai stereotips ,ka galvenajiem varoņiem,ja vien runa nav par jauniešu seriāliem-jābūt gados ļoti jauniem,jo vai tad 25-40 gadus vecus vīriešus jau ir ''jāved ragaviņās uz mežu''?

Подпись автора

Piekrītu, tā ir. Tas nav pareizi norakstīt vecuma dēļ dēļ kādiem stereotipiem. Atbilstošā lomā galvenās lomas var tēlot vēl ilgi. Ne jau vecumam ir galvenā nozīme, ir dažādi aspekti.

0

17

Turklāt vel ir frāze "Mīlestībai nav vecuma/vecuma ierobežojumu", tādēļ ar labu sižetu, labiem aktieriem utt galveno varoņu vecuma amplitūda var būt liela. Piemēram lielisks piemērs ir telenovele Pamāte, kurā abiem varoņiem bija pāri 40 vai varbūt pāri 45(neatceros kāds tieši vecums bija), taču Sesars Evora un Viktorija Rufo prata radīt ļoti ķīmisku pāri un kaislīgu mīlasstāstu! Viena no manām mīļākajām telenovelēm.

0

18

Nē, nu protams, ja sižetiski tiek pasniegts, ka varoņi ir jau gados, tad ir normāli, ka aktieri ar ir gados. Kaitina mani, kad pasniedz, ka varoņi ir jauni, bet ielike vecus aktierus. Nu sorrē. Ka piemēram izgāzusies Corason Salvaje versija, kur 50 gadīgais Yanyez atveidoja Velna Huanu, kurš pēc sižeta ir maximāli 35 gadus vecs un tas jau pat pa daudz, pēc oriģinālā sižeta viņam ir zem 30. Un Araseli atveidoja dvīņu māsiņas, viena no kurām nevainīga Monika un ņemot vera tos laikus - meitenes tika precnātas ap 16,17 līdz maximum 20 gadiem. Nu nevar vairs pāris bērneļu mamuļa Araseli atveidot divdesmitgadnieci. Wot Saimniecē Kolunga bija baigi okey ar Lucero, jo varoņi atbilda akttieru vecumam. Nu pačolēsim protams, kāds novelei sižets. Trakākais jau tas, ka Williams neizskatās labi vēsturiskajās lomās. Viņam pārāk ne-Mexikānisks izskatas un vēsturiskajos laikos pasaule nebija globala un cilvēki nebija asimilējušies un tik ārkārtīgi nemexikānisks galvenais varonis izskatās jokaini. Tapēc jau pārveidoja viņu La Pasion kā vareja, bet vienalga nekas labs nesanāca. Un cita aizstajeja Kolungam vienkārsi nav. Vel Valentīno Lanuss kaut cik, bet vienalga nav viņs pietiekami vīrisķīgs vesturiskajam lomām.

0

19

albalonga написал(а):

Ka piemēram izgāzusies Corason Salvaje versija, kur 50 gadīgais Yanyez atveidoja Velna Huanu

o.O Tikko pačolēju bildes un infu - vāks, es šokā, nja, izskatās pabriesmīgi  :confused:

Es ar piekritīšu, ka tas jāskatas no sižeta, bet ja vecus par jauniem uzdod, tad sorrē, galīg garam. Ir izņēmumi bijuši, kad aktieris tiešām izskatās jaunāks par saviem gadiem. Man nāk prātā ne telenovele, bet franču filma "La Reine Margot", kur karalienei Margo ir apmēram 17 gadi, vai kaut kā tā, bet reāli tai aktrisei bija jau 39 gadi. Bet nu es teiktu, ka tai filmā viņa pat uz visiem 15 gadiem izskatījās, kamēr Vensānam Perezam :love:  bija 30 tai laikā:
http://www.dumaspere.com/images/galeries/cinema/margot_chereau.jpg

Bet runājot par telenovelēm, jap, ja sižetiski der, ir okā :) Tālāk jau vnk no gaumes skatās, vai tev patīk vecāka gada gājuma galvenie varoņi vai ne, ja ne - skaties citu noveli ar jaunākiem :)

Отредактировано cravey (12.03.2011 10:55)

0

20

Arvien vairāk runā par to, ka galvenās lomas varētu tikt Adelai Noriega un Fernando Kolungam. Karla šķiet grib projektā iesaistīt arī Adamari Lopesu.
Uz ekrāniem telenovelei paredzēts nonākt 2012. gadā.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » A la Luz del Angel (Televisa, 2013) / projekts