TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » A la Luz del Angel (Televisa, 2013) / projekts


A la Luz del Angel (Televisa, 2013) / projekts

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

aNgeL написал(а):

Arvien vairāk runā par to, ka galvenās lomas varētu tikt Adelai Noriega un Fernando Kolungam. Karla šķiet grib projektā iesaistīt arī Adamari Lopesu.
Uz ekrāniem telenovelei paredzēts nonākt 2012. gadā.

Par šo es arī lasīju. Par Kolungu man ir prieks. Bet par Adelu tiešām šaubos, ka viņa būs, ja nu gadījumā filmēsies tad viņai atkal jāsēžas uz diētas un sevi jāmoka, cik zināms viņai šobrīd ir liekais svars, bet toties viņa izskatās skaista un vesela. Fernando un adela bija skaists pāris Amor real, un lai tāds arī paliek. Adela man patiešām ir ļoti mīļa aktrise, bet pēdējos gados viņa ir pārāk sašvakusi, vispirms lai saved veselību kārtībā un tad lai filmējas, savādāk tas pie laba nenovedīs.
Bet tomēr, Karla Estrada nozīmē kvalitāti un visas viņas telenoveles ir baudāmas, tāpēc iespējams viņa piemeklētu vecumiem atbilstošas lomas.
Piemēram Fuego en la sangre nu Adela nepavisam neizskatījās pēc divdesmitgadnieces.
Par Admari Lopez interesanti, noteikti viņa tēlotu ļauno tēlu, varētu būt diezgan īpatnējs pāris ar Fernando, jo noteikti būs galvenās varones sāncense.

0

22

Jā, pievienojos mmaarriiaa - par Kolungu es visnotaļ par, bet Adela... es nez. Man tiešām viņi atmiņā ir kā AR Manuels un Matilde - nedomāju, ka gribu vēl vienā telenovelē viņus.. turklāt man Adela vairs ne ļoti patīk kā izskatās utt... cik nu esmu redzējusi

0

23

Man gan patiktu vēlreiz viņus redzēt kopā. Galu galā filmējoties vēlreiz, viņi vienalga paliks arī kā Manuels un Matilde. Pavisam cits, protams, ja tas ietekmēs Adelas veselību. Turklāt vēsturiskajos filmēties, man liekas, ir daudz smagāk..visas tās kleitas utt... Tā ka, protams, ja tas viņai kaitēs, tad labāk nē. Ir jau arī daudz citu labu un skaistu aktrišu :)

0

24

Neņemos spriest par Adeles piemērotību vai nepiemērotību šai konkrētajai lomai,bet ja viņu tiešām apstiprinās,tad Adele būs jau otrā aktrise,kura atkal tēlos Fernando Kolungas varoņa mīļoto.

0

25

Galveno lomu atveidos Cecilia Suárez (Mujeres Asesinas - Ana Corrosiva)

http://s013.radikal.ru/i324/1107/2f/a974f9734c0c.jpg

0

26

Karla Estrada nedaudz stāsta par jauno projektu.

http://www.dailymotion.com/video/xjsvjm_a-la-luz-del-angel-entrevista-con-carla-estrada-hoy_creation

0

27

Teikšu godīgi, man nepatīk galvenā varone. Diezgan nezināma persona - un priekš tāda projekta, ko domā veidot Karla Estrada, jau nu vajadzēja izvēlēties ievērojamākus aktierus. Un viņai ir jau 39 gadi - atkal tēlos 20 gadīgu? Tikpat labi jau varēja būt Adela, lielas atšķirības nebūtu.
Nav zināms galvenais vīriešu lomas attēlotājs?

0

28

Cik sapratu viņa ir ievēroja aktrise, bet kino pasaulē, nevis telenoveļu.
Nē, par galvenās lomas vīrieša atveidotāju vēl tikai visādas baumas, bet nekā konkrēta.

0

29

Iemetu aci par aktrisi Cecilia Gomez jā viņa tieši ar kino nodrbojas, atcerējos ka biju viņu redzējusi vienā daudzsēriju filmā viņai bija baisa loma. Bet cik saprotams precīzi vēl nav apstiprināti ne galvenā verone, ne galvenais varonis. Izskan baumas par Sebastianu Ruli, bet es ceru ka viss vēl mainīsies. Mani tomēr nesimpatizē Cecilia kā galvenā varone, bet iespējams es maldos. Agrāk man ļoti nepatika Ruli, tagad vairāk ir neitrāli, bet gribētos tomēr citu galveno varoni, bet telenovelē viņš var būt Pasion viņš ļoti labi derēja.

Man laikam ar epocu ļoti saistās tieši Kolunga tas ir viņa elements. Kaut kā vēsturiskās lomas viņam piestāv labāk nekā reālā laika telenoveļu lomas. Bet laikam Karla grib izmēģināt kaut citu, jo Kolunga ir bijis visās trijās viņas vēsturiskajās telenovelēs.
Kaut arī tomēr dīvaini ka viņa nepiedāvā Kolungam galveno lomu, tā viņa zinātu, ka viņas varonim kvalitāte garantēta.
kaut arī ko es te vāros - Karla Estrada pagaidām vēl nevienu reizi nav pievīlusi, visi viņas projekti izdodas. Tā ka viņa visdrīzāk izdarīs pareizo izvēli.

0

30

Jā. es arī uzskatu, ka vēsturiskās ir ideālas Kolungam.
Nez..Varbūt Karla vairs negrib ar Kolungu vēsturisko pēc visa, kas bija ar Pasion.. Tomēr meksikāņiem šī telenovele nepatika un Rikardo tiek uzskatīta par sliktāko Kolungas lomu. Lai gan vēl vairāk visu vainu uzveļ Susanai (es gan nesaprotu kāpēc, jo es biju sajūsmā par viņas tēlojumu un ticēju viņai uz visiem 100% ). Tad Kolungam nepaveicās ar Soy tu duena. Un lai gan viņš dabūja prēmiju kā labākais aktieris par šo lomu, tomēr par to bij daudz visādu negatīvu runu, ka viņš dabūjis nepelnīti un tikai uzvārda dēļ un kas vēl tik ne..
Un pēc Pasion arī ar Sortilegio Karlai neveicās, tāpēc viņa tagad laikam mēģina cītīgi un ilgi domāt gan aktieru sastāvu, gan visu pārējo.

0

31

aNgeL написал(а):

Jā. es arī uzskatu, ka vēsturiskās ir ideālas Kolungam.
Nez..Varbūt Karla vairs negrib ar Kolungu vēsturisko pēc visa, kas bija ar Pasion.. Tomēr meksikāņiem šī telenovele nepatika un Rikardo tiek uzskatīta par sliktāko Kolungas lomu. Lai gan vēl vairāk visu vainu uzveļ Susanai (es gan nesaprotu kāpēc, jo es biju sajūsmā par viņas tēlojumu un ticēju viņai uz visiem 100% ). Tad Kolungam nepaveicās ar Soy tu duena. Un lai gan viņš dabūja prēmiju kā labākais aktieris par šo lomu, tomēr par to bij daudz visādu negatīvu runu, ka viņš dabūjis nepelnīti un tikai uzvārda dēļ un kas vēl tik ne..
Un pēc Pasion arī ar Sortilegio Karlai neveicās, tāpēc viņa tagad laikam mēģina cītīgi un ilgi domāt gan aktieru sastāvu, gan visu pārējo.

Par Pasion es nepiekrītu ka tā bija slikta loma. Vispār telenovele bija patiešām laba. Varbūt skatītāji gribēja vēsturiskajā telenovelē redzēt kādu citu aktieri. es uzskatu ka gan Fernando gan Suzana bija līmenī, visi aktieri bija līmenī. Meksikāņi ir neizprotami, aizspriedumaini. Tāds murgs kā Fuego en la sangre viņiem ir hīts, bet Pasion un Sortilegio nolidzina līdz ar zemi. viņiem vispār bieži vien hīti ir telenoveles, kuras pēec tam citur panākumus negūst un pat tiek Latvijas kanālos pārceltas uz citu laiku vai vispār pārtrauktas rādīt. Bet mani īpaši neuzrauc kā šīs noveles novērtē Meksikā, jo man bija interesanti viņas skatīties. Bet saprotu ka Karlai tas ir robs gan viņas darbībā, gan vispārinoši viņa jūtas vīlusies ka netiek pienācīgi novērtēta. Bet ja Meksikā viņa negūst pelnīto novērtējumu pasaulē viņu novērtē.
Par Soy tu duena es jau esmu izteikusi savas diomas, ja sižets nevelk tad aktieri tur neko īpašu nevar mainīt.
Par to labāko aktieri, prieks ka viņš saņēma balvu, jo sen jau nebija saņēmis. Vispār manuprāt aktieri ir pelnījuši balvas, kaut vai par to ka uzņēmās Soy tu duena un izturēja līdz galam.

0

32

Jāa...es Tev par visu piekrītu.. Principā jau it kā nav tik svarīgi, ja Meksikā nepatīk, bet pārējā pasaulē patīk..Bet nu pašiem producentiem tomēr svarīgāk, lai viņu projekti iegūtu labus reitingus un labu kritiku tieši viņu valstī. Vēlme saņemt prēmijas un tml..viņiem jau tas ir ļoti svarīgi.

0

33

Marjorie de Sousa kastingā

Karlas Estradas intervija

http://www.dailymotion.com/video/xk18cy_carla-estrada-descarta-a-eduardo-yez-hoy_people

0

34

Filmēšanās sāksies novembrī. Telenoveli droši vien rādīs pēc Dos Hogares beigām

0

35

Vai es vienīgā izkusu šķidrā peļķītē, redzot to kastinga ainu, kur Mardžorija baltā kleitā ar asarām atgrūž vīrieša roku un saka, ka negrib, lai viņu aiztiek??? :love: :love: :love:

0

36

Vispar tas viss izskatās tik interesanti. Man šķiet, ka Karla vēl nekad nav tā meklējusi aktierus savai jaunajai telenovelei. Un šķiet, ka viņa grib pilnīgi citus neierastus tipāžus, aktierus tam kādi agrāk bija viņas telenovelēs.

0

37

Jā.. tā gan..Pēc tam, kad nesanāca plānotais ar Sortilegio un Pasion, tagad noteikti grib panākumus. Turklāt īstenībā veidot noveli, kura balstīta uz reālu kaut ko ir ļoti nopietni..Milzīgs izaicinājums un risks.

0

38

aNgeL написал(а):

Jā.. tā gan..Pēc tam, kad nesanāca plānotais ar Sortilegio un Pasion, tagad noteikti grib panākumus. Turklāt īstenībā veidot noveli, kura balstīta uz reālu kaut ko ir ļoti nopietni..Milzīgs izaicinājums un risks.

Es ar tā sapratu pēc bildēm, kas izskatījās vēsturiskas, ka viņa meklē arī vizuāli līdzīgus aktierus šiem cilvēkiem .
nu nopietni, nopietni. Man gan vairāk patīk izdomātās telenoveles, ne uz kaut ko kas patiešām ir noticis, jo ja filmē kaut ko kas ir noticis nevar jau izdomāt kaut ko nebijušu sižetiski, jo tā jau skaitīsies vēstures faktu grozīšana.

0

39

Intervijā viņa tā arī teica, ka viņi cenšas meklēt vizuālu līdzību, bet ka tas nav galvenais.
Jāa..Man īstenībā arī labāk patīk izdomātas.. Vismaz ir sajūta, ka izdomāts sižets ir interesantāks, lai gan.... bieži saka, ka dzīve pārspēj telenoveli :D

0

40

aNgeL написал(а):

Intervijā viņa tā arī teica, ka viņi cenšas meklēt vizuālu līdzību, bet ka tas nav galvenais.
Jāa..Man īstenībā arī labāk patīk izdomātas.. Vismaz ir sajūta, ka izdomāts sižets ir interesantāks, lai gan.... bieži saka, ka dzīve pārspēj telenoveli :D

Njā dzīve spēj.
bet telenovelēs viss bieži ir daudz pārspīlētāks. Gan labā, gan sliktā ziņā bieži. Man nav iebildumu apskatīties filmu pēc patiesiem notikumiem, bet ar telenoveli tā nekad vēl nav gadījies.
Bet jau piemēram reālajā dzīvē tie cilvēki nepalika kopā, sižeta galvenais pāris, tādejādi sižetiski nedrīkstēs mainīt to ja skatītāji gribēs lai varoņi paliek kopā. Bet ja sižets ir izdomāts tad viss ir variējams. Bet ar pēc patiesiem notikumiem sižetu nevar spēlēties kā pašam ieiet prātā.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » A la Luz del Angel (Televisa, 2013) / projekts