TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Dare to Dair! (Dan/Blair)


Dare to Dair! (Dan/Blair)

Сообщений 21 страница 40 из 87

21

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lgn5t5MbeB1qcqbdbo1_500.gif

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lgnbhcT9Yx1qeu4y5o1_500.gif

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lgn6s5ReWS1qbht1so1_500.gif

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lgn7u31v1d1qbmp7lo1_500.gif

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lgn9xkf55q1qd686to1_500.jpg

0

22

Tas bija vislabākais citāts, ko pa ilgiem laikiem esmu dzirdējusi seriālā
Eric: "Who you want to spend Valentines day with?"
Dan: "Blair"

:D:D:D:D

Ja godīgi, starp denu un Blēru norisinās tas, ko es gaidu, lai sāktos starp Elenu un Deimonu... sākumā Blēra bija jauna, naiva un izlutināta. Dens iedomīgs, savā ziņā domāja, ka ir pārāks (lai gan no visiem varoņiem man viņš vienmēr paticis vislabāk) un slimīgi samīlējies Serenā.... notikumiem attīstoties uz priekšu abi tēli ir izauguši un pārņēmuši labāko viens no otra, kļūdami par draugiem... Iespējams tāpēc burvība ir vēl lielāka, jo ir saprotams, ka tik lēni un stabili veidotas attiecības sola daudz.. :) Novienas puses gaidu, kad tos saliks kopā.. no otras mazliet bail, jo seriālu veidotājiem ir tāda tendence izveidot pāri, lai pēc pāris sērijām izjauktu... nav kā vecajos labajos laikos, kad izveidojās pāris un to spēja noturēt visu seriālu, nepazaudējot skatītāju interesi.. :) Bet viens gan man ir skaidrs, visdrīzākais, kad viņi tiks izšķirti es vairs Gossipu neskatījoš.. jo skatos tikai viņu dēļ.. tāpat man bija ar Gilmore Girls... kā Roriju un Džesi izšķīra, tā man pazuda interese.. :)

Es noskatījos nākošās sērijas promo un jau nevaru sagaidīt.. liekas būs tik daudzsološa.. :D

0

23

njā, es jau atgad ar neskatos veselas sērijas, tik Dena/Blēras momentus. Ja viņus savedīs un izšķirs, es arr iespejams nesaktīšos vairāk. Nez. Pēc situācijas. Vienkārsi manā izpratnē Blēra var palikt kopā tikai ar Čaku vai Denu - citu iespēju manā izpratnē nav. Un Serēnai vajadzētu palikt ar Neitu beigās. Nez. Visi jau plus mīnus ir pārliecināti, ka Dair būs kopā kādu laiku, bet beigās tomēr būs Chair, jo viņiem tāda vēsture un viņi tik daudz kam izgaja cauri pirmajās divās sezonās, kuras burtiski bija viņu sezonas. Bet vienkārsi tik smagi visu viņiem sačakarēja. Es personīgi nezinu, vai jebkad spēšu Chakam piedot. Man tagad ir tā, ka Chair jāpaliek tikai draugiem un Chuckam beigās jāsamierinās, ka Blair nekad viņam nepiederēs tiesā veidā, bet tajā pat laikā viņi vienmēr būs Chuck and Blair. Tas tāpat kā bija Dawson`s Creek. Joey beigās palika ar Pacey, bet Dawson`s vienmēr būs viņa dzīvē un sirdī. Nez, man vismaz tā liekas. Jo Blēra un Dens ir kaut kas eisks. Viņi apsauc viens otra bull shitu, viņi ir vienīgie divi, kas māk otram aizvērt muti, bet tajā pat laikā spēc saprast viens otru. Un par draugiem viņi jau ir pamanījušies kļūt, paši to īpaši nemanot. Protams viņi joprojām īsti neuzticas viens otram un Blēra vel nespēj pārkāpt pāri sociālajam stāvoklim un tam, ka Dens piederēja Serēnai ilgu laiku. Turklāt Blērai joprojām ir stipras jūtas pret Čaku. Galu galā ar Čaku Blērai bija ļoti daudz pirmo reižu un ļoti daudz kam cauri viņi izgāja kopā. Es ceru, ka viņiem viss notiks palēnām. Jau notiek palēnām un gribu, lai tas tā arī turpinās. Negiibu, lai viņi abi netīšām pārguļ un tad strīdās, kā bija ar Čaku. Gribu, lai tad, kad viņi nonāks līdz sexam, viņi jau uzticētos viens otram un būtu atzinuši savas jūtas viens pret otru. Es pat gribu, lai sākumā ir snugglings un komforta sniegšana viens otram, kā parasti fikos un cieša draudzība, tikai pēc tam lai viņi saiet kopā. Daudzi fani apsver iespēju, ka viņiem ilgu laiku (nu cik nu ilgi GG tas vispār var būt) būtu slepenās attiecības un publiski viņi turpinātu braukt viens otram virsū. Bet es to negribu, jo Blērai ar Čaku tieši ta arī bija. Un es gribu, lai Dair ir totali citādak.

0

24

Un te viens reāli gars fiks no Dair šipingošanas pirmsākumiem -m sākts rakstīt vēl pirmās sezonas laikā un pabeigts otrās, kad tiešām Dair bija tikai fanu fantāzija, tagad Dair jau ir praktiski canon.

Un tātad Blaira nolemj reizi par visām reizēm atriebties Serēnai par Neitu. Tas noved pie negaidītiem rezultātiem

When it Rains, It Pours

http://www.fanfiction.net/s/3836726/1/W … s_It_Pours

Kopā 101 000 vārdu...

0

25

woow, Alby parakstā ir hetero pāris :D Nedomāju, ka tāda diena vēl kaut reizi pienāks :D

0

26

cravey написал(а):

woow, Alby parakstā ir hetero pāris  Nedomāju, ka tāda diena vēl kaut reizi pienāks

Viņi vienkārsi ir tik CUTE-SY. I can`t even.... :rofl:

Es sev neļauju šodien pārāk stipri domāt par mammuku un raudāt un Dair totāli palīdz un novērš manu uzmanību, jau vien tapēc viņi pelnījuši būt manā parakstā.

0

27

Alby, es tev pilnībā piekrītu,tu esi aprakstījusi visu, ko es domāju, ka vajadzētu veidot Dena un Blēras attiecības... tās vajag veidot tiešām lēni, viņiem jākļūst par ļoti labiem draugiem un tikai tad jāsaiet kopā... Tādā veidā attiecības būs stipri izturīgākas un nozīmīgākas abiem viņiem..
Serēna ar Neitu arī varētu būt ļoti labs pāris.. viņiem saskan.. :)

0

28

Kā pa brīnumu, manam regulārajam divu pāru klipu skatīšanās rituālām ir pievienojies vēl viens... :D:D:D Dens un Blēra:


0

29

Ah, mīlulīši.

Es palēnām lasu to garo fiku. Man patīk. Lai gan brīžiem autorei tur tādi goofi. Šodien gan beidzot esu darbā.

0

30

Šitas ir tik ideāls Dair. Es pilnīgi apraudājos un jocīgākais - man radās vēlēšanās visu seriālu no sākuma noskatīties.

0

31

Fuck, es mīlu Dair. Es pat iztēlojos, ka Blēra aizmigs Dena apskāvienos uz dīvāna skatoties filmu. Es to iztēlojos un jā - tā tas arī notika. Super.

Spoileri saka, ka nākamā sērija, kura ir pēdējā pirms vairāku nedēļu ziemas/pavasara hiatusa, beigšoties ar Dan/Blair cliff hangeri. Bāc, vai beidzot būs pirmais skūpsts? Viņi mani nobeigs.

Šajā 4.16 sērijā bija ideāli - Dens negāja projām, bet torčīja pie Blēras, lai gan Blēra visu laiku nevarēja atzīt, ka viņai vajadzīga Dena palīdzība. LOL. Un Blera ar divām dažādām kurpēm. hihihih. Bet beigas vienkārši ir zelta vērtas. Viņi ir tik ideāli un nekad nav garlaicīgi, jo nemitīgi bāntero. Malacīši. Tik ideāli. Un Blēra protams dodas pie Dena, kad ir salūzusi un arī kad ir apguvusi ko jaunu. Skaisti. Fuck, es nevaru. Atkal darbu kavēju. Tūlīt vēlreiz beigas noskatīšos.

0

32

albalonga написал(а):

Es pat iztēlojos, ka Blēra aizmigs Dena apskāvienos uz dīvāna skatoties filmu. Es to iztēlojos un jā - tā tas arī notika.

albalonga написал(а):

Bet beigas vienkārši ir zelta vērtas. Viņi ir tik ideāli un nekad nav garlaicīgi, jo nemitīgi bāntero. Malacīši. Tik ideāli. Un Blēra protams dodas pie Dena, kad ir salūzusi un arī kad ir apguvusi ko jaunu. Skaisti.

:yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:  :yep:

Mani viņi abi ar vienmēr iepriecina.. :) Bet šajā sērijā man patika arī Čaka un Lilijas izdarības, Ruperts bija super.. ;)

Bet Denu un Blēru nepārsēt.. Serena izskatījās šokēta, ka Dens tur uzkavējās.. :) Bet man jau šķiet, ka viņam pat ļoti patīk Blēru kacināt un nav nekādu problēmu viņai izpalīdzēt... :)

Man fascinēja arī viņa bloga ieraksts... malacītis.. :)

0

33

aha. Klusais palīgs. Malacīts Dens. Viņš tiešām ir interesants varonis, kad ir ar Blēru. Serēnai un Bema nav vispār nekādas ķīmijas. Un Es arī gaidu, kad kaut kas notiks starp Ēriku un Damienu.

Nākamās sērijas The Empire of the Son redzēji? Fuck, kā gaidu.

0

34

Es esmu 4.09 sērijā. Jāierauj vēl vairāk..Skatījos dažas ainas no pēdējām sērijām. Viņi ir ideāli. Vispār es vairs nevaru izvēlēties, kas man patīk labāk Čaks vai Dens, jo saskatījos tik daudz Blair/Chuck and Dan/Blair video. Man pat Ed Westwick iepatikās.

Отредактировано Inetux (22.02.2011 20:52)

0

35

Inetux написал(а):

Man pat Ed Westwick iepatikās.

Pat??????  o.O  Es viņu mīlu!!!!!

Bet promo nākamajai nedēļai ir ideāls.

0

36

awww. Šitas vienkārši bija tik mīļi jauks. Blēra un Dens piedzeras, pīpē zāli un pārvieto mēbeles, bet ne visu vienā reizē.

http://khestral.livejournal.com/12733.html

0

37

Nākamās nedēļas sērijas promo un transkripcija

[VO] Next monday / Dorota: You and lonely boy are having affair! / Dan: If anyone else finds out about this / [VO] Fate works in mysterious ways / Blair: This is gonna hit the upper east side like a hurricane / [VO] You can try to fight it / Chuck: I need to talk to Blair, I have to find her / [VO] Or accept it, if you dare / Dan: Just one kiss / [VO] Gossip Girl, all new next monday at 9/8c on the CW

Protams, ka runa iet par Liliju. Demiens ir pastāstījis Thorpam par Lilisjas mahināciju, ieliekot Benu cietumā un patiesība draud nākt gaismā. Bet promo beigas, kad Čaks dodas pie Blēras un Dens saka "Just one kiss" wow.  Atkal beidzot mēs redzam TO Čaka sejas izteiksmi. Tā lika mums Čakā iemīlēties. Tādu viņš rādīja, kad Blēra pirmajā sezonā bija ar Neitu. Skaisti. Visa GG fanu pasaule gaida nežēlīgi nākamo sēriju, sen nav tā gaidījusi. Visi gaida, ka Dair notiks. Un galvenais veidotāji ar faniem spēlējas - promo tas teksts - Or accept it, if you dare... LOL Bet protams joprojā liela fanu bāze paliek uzticīgi Chair un ar priecājas, jo Čaks izskatās greizsirdīgs reāli promo. Bet mani atkal kaitina. Sanāk, ka Čakam Blēra vajadzīga tikai tad, kad viņai ir kāds cits. Ja viņa ir viena, vai arī ja viņa pieder Čakam, tad viņš viņu nemaz tik ļoti vairs nemīl. Un vēl ir fani, kuri pauž viedokli, ka visi varoņi savā starpā ir pārgulējuši, izņemot Dan/Blair un ka vajadzētu atstāt vismaz divus cilvēkus, kuri paliek tikai draugi un nepārguļ. Es protams smagi nepiekrītu, Dair ķīmija ir daudz lielāka, nekā bija piemēram Blare/Nate, nemaz nerunājot par citiem džekiem, kuri Blērai bijuši.

Vēl simbolisms - 4.16 beigās Dan un Blair skatījās filmu. Tur filmas sižets, ka galvenā varone taisās precēties, bet atgriežas viņas ex-vīrs, kurš visu cenšas izjaukt. Un vēl tur ir žurnalists Miks. Un tieši tajā mirklī,ko no filmas mums parāda, ir mirklis, kad galvenā varone Mikam saka - ka viņš ir vissliktākais snobs kāds var būt - intelektuālais snobs, jo pirms tam viņš ir apvainojis viņu, ka viņa esot bagāta, izlutināta snobe. Vai jums tas kaut ko neatgādina? Jāsaka arī, ka filmā galvenā varone beigās nepaliek ar Miku, bet ar ex-vīru, kurš nav uzticams un ir alkoholiķis. Vai jums tas ar kaut ko neatgādina? Vai tā seriāla autori liek nojaut, ka beigās tomēr Blēra un Čaks paliks kopā? Vēl ir fani, kas piesauc Dawson`s Creek, kur sākumā nebija ne mazāko aizdomu, ka starp Joey un Pacey varētu kas būt, bet 3. un 4. sezon - viņu sezonas - bija fanu vismīlētākās un fani ienīda 5.sezonu, kur viņiem gandrīz nebija ainu un viņi bija tikai draugi. Kad 6.sezona viņi sagaja atkal kopa, fani dzīroja. Un veidotāji izvilka līdz pēdējai ainai seriala intrigu, bet Joey un Pacey tomēr palika kopā. Man liekas viss atkarīgs no ķīmijas un faniem. Tad jau viss iespejams.

0

38

Un te stāstīņš - AU versija par notikumiem pirms seriala sākuma un arī pēc tam. Dens un Blēra kļūst par labakajiem draugiem, kad Serēna pazūd no Upper East Side pasaules.

http://lint138.livejournal.com/245822.html

Un te sīkvels

http://lint138.livejournal.com/252065.html#cutid1

0

39

Manas domas par tavu garo komentāru... :)

albalonga написал(а):

Sanāk, ka Čakam Blēra vajadzīga tikai tad, kad viņai ir kāds cits. Ja viņa ir viena, vai arī ja viņa pieder Čakam, tad viņš viņu nemaz tik ļoti vairs nemīl.

Jap.. tā arī izskatās, ka Čaks ir kā suns uz siena kaudzes...pašam nevajag, bet citiem ar nebūs.. :O Un tā kā Blēra man patīk, tad šāda attieksme mani pat ļoti sadusmo..  :angry:
Taču, ka Čakam viņu vajadzētu, kad viņi ir kopā, tad tas īsti nebūtu Čaks.. tātad ir vai nu viņam jāpaliek egoistiskam manipulatorām, kas bojā Blēras dzīvi, vai arī jāpazaudē sava varoņa svarīgākās īpašības, pēc kuras viņu atpazīst, kā Čaku.. :)

albalonga написал(а):

Un vēl ir fani, kuri pauž viedokli, ka visi varoņi savā starpā ir pārgulējuši, izņemot Dan/Blair un ka vajadzētu atstāt vismaz divus cilvēkus, kuri paliek tikai draugi un nepārguļ.

Varbūt tiešām esmu palaidusi kaut ko garām, bet cik atceros, Serēna nav gulējusi ar Čaku...???
Un ko lai dara, ka seriāls pilns ar vieglas uzvedības cilvēkiem (Neits, Serēna, Čaks), kas katrs savā veidā tomēr, bet parasti pamanās pārgulēt ar kādu jaunu partneri...
Tad tieši otrādi vajadzētu būt, ka Blērai (kuru par vieglas uzvedības tomēr nenosauksi, jo viņa ir gulējusi tikai ar dažiem, ne meitene vainīga, ka divi lielākie vīrieši žigalo no seriāla viņai skrēja pakaļ) saiet kopā ar puisi, aks viņai uzskatu ziņā līdzīgāks?? :)

albalonga написал(а):

Vai jums tas kaut ko neatgādina? Jāsaka arī, ka filmā galvenā varone beigās nepaliek ar Miku, bet ar ex-vīru, kurš nav uzticams un ir alkoholiķis. Vai jums tas ar kaut ko neatgādina? Vai tā seriāla autori liek nojaut, ka beigās tomēr Blēra un Čaks paliks kopā?

Purva bridējā Kristīne ar palika ar dzērāju, nevis kārtīgo vīrieti, bet tas drīzāk deva mācību visām meitenēm nomest rozā brilles, nevis ņemt tikai tāpēc, ka gribas.. un pēc tam visu mūžu pārdzīvot un nožēlot... Bet man jau patīk šī zīmju lasīšana.. arī VD fani pamana dažādas zīmes.. nesen noskatījos klipu, kurā bija lasīts zemteksts no mūzikas un ainu nozīme.. karoče, kad Elena ir ar Deimonu, tad biežāk atskan vārds Home, līdz ar to, kopā ar Deimonu viņa jūtas kā mājās.. :D Nu .. sorry... bet es to par zīmi nespēju uztvert.. aptuveni apzinoties, ka sērijas tiek rakstītas tikai tagad un 5 sezona vēl pat nav īsti iezīmēta, kas un kā.. nedomāju, ka vajadzētu lasīt starp rindiņām, visu, aks mums jāizlasa starp rindiņām pietiekami uzsver, lai to pamanītu... :) Svarīgāk tai ainā bija nevis tas, kāda filma, bet gan tas, kā viņi to skatījās :)

0

40

Siikaa написал(а):

Serēna nav gulējusi ar Čaku...???

Jā, bet šitas vienkārši būtu slimīgi. Tas būtu kā kaut kāds asins grēks un vispār - fani jau mētājas ar frazēm, kad tad GG būs gals, ja vairs neko jaunu nevarēs izdomāt un Serena ar Čaku pārgulēs.

Siikaa написал(а):

Svarīgāk tai ainā bija nevis tas, kāda filma, bet gan tas, kā viņi to skatījās

Ah, tik labi pateici. Man sirds mierīgāka palika.

Protams neko jau nevar zināt. Moš salaidīs Blēru un Denu kopā un scenāristi tā sabojās viņus kā pāri un Čaku atkal reanimēs un visi atkal sagribēs Chair. Nez. Es tomēr Čakam šo to nespēšu nekad piedot. Bet, lai arī Dens ir nobs, viņš nekad nenodarītu Blērai to, ko Čaks. Patiesībā viņš vienmēr ir bijis labs pret Blēru smagajos momentos, pat tad, kad Blēra bija pret viņu nejauka. Cik sapratu pēc hiatusa Blērai būs atkal jauns pielūdzējs. Nez, man patīk Blēra ar Denu. Viņa var būt viņa pati, var būt atklāta, skatīties vecas filmas ar viņu uz dīvāniņa Bruklinā. Viņa var būt mierīga un atslābinājusies. Turklāt Dena rakstīšanai Blēra arī iet labumā un Blēra neapšaubāmi ir konstruktīva kritiķe Dena rakstītajam, jo noteikti vienīgā no GG bara saprot viņa rakstīto. Ka jau minēju - viņi abi ir visinteliģentākie GG. Man patīk Blēras kā varones attīstība, patīk kāda viņa ir tagad bez Čaka. Klusajos mirkļos viņa ar Denu izskatās laimīga. Tā pa īstam harmoniski laimīga. Eh, es nez - es visu laiku pārskatu Dair momentus no 4.15 un 4.16. Skaisti. Es tiesām viņos esu iemīlējusies kā pārī pat vairāk, nekā biju ar Chair. Vienkārši ar Chair bija ķīmija, karstasinība, elektrība, bet no otras puses bija tā nolemtība, ka viņiem nebūs šīs harmonijas nekad. Jo navv iespējams pat iztēloties Čaku sēžam uz dīvāniņa un skatāmies vecu filmu... A Dair ir šis lielais 4.sezonu build up, lēnais ritējums. Man patīk, cik ļoti labi viņi viens otru pazīst. Ka Blēra uzreiz pateica, ka Dens neiet prom, jo loftā ir Serēna un Bens un Dens savukārt pateica, ka Blēra tik pārlieku cenšas, jo grib līdzināties Rainai. Un viņi abi beigās atzina, ka otram bijusi taisnība.

Arī cik es palasīju oficiālos review dažādās lapās, visi kritiķi saka, ka Dair ir šobrīd vienīgais interesantais pāris GG un visi gaida, Dair. Visis kritizē Vanesas bezjēdzīgumu un grib, lai aizvāc viņu no seriala pavisam, tāpat kā Jeniju aizvāca.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Dare to Dair! (Dan/Blair)