TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Foruma tehniskās lietas


Foruma tehniskās lietas

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Kopā ar moderatoriem bijām izlēmuši zemforumus pievienot sadaļām, bet attiecīgi jaunos arī zemforuma komentārus varēja ieraudzīt, ja izmanto iespēju "jaunie ziņojumi". Varbūt ne visi to izmanto, un dažkārt gadās, ka tie jaunie ziņojumi ātri pazūd, kad viss jaunais nemaz vēl nav redzēts, tad nu pievienoju foruma apakšā sarakstu ar 15 pēdējiem ziņojumiem (var uzlikt vairāk vai mazāk, ja ir vēlme pēc cita skaita). Domāju, ka tā būs vēl pārskatāmāk.

0

2

Liels paldies par šo iespēju,es savādāk nebūtu pamanījusi,ka Sortilegio forumā ir jauni ziņojumi.

0

3

Mm, interesants jauninājums! :)
Tikai kāpēc tā sabīdījies jocīgi? :D nu, autors un tēma vienā stabiņā, nevis blakus?

0

4

Atsūti skrīnu, jo man viss normāli.

0

5

Ok. vari nesūtīt. Caur explorer man ar viss vienā stabiņā.. Tuliņ skatīšos, ko var pamainīt.

0

6

Tagad 3 stabiņi rādās jums?

0

7

Jap, man ir! :D ^^

0

8

Kāds prieks, ka vēl vismaz kādam :D :D

0

9

Hihi, paldies, viss kārtībā tagad ^^

0

10

Uzliku forumā iespēju pašam aizvērt/atvērt kategorijas. Respektīvi, ja kaut kādas kategorijas ir aizvērtas, tad arī nākamo reizi ieejot forumā, tās paliks aizvērtas.
Ko domājat - vajag to atstāt vai nē?

piemērs

Ar sarkano apvilkta tā vieta, kur ar peli jāklikšķina
http://uploads.ru/i/u/3/W/u3WqO.jpg

0

11

Super, aNgeL  8-)

0

12

Jā,tā ir lieliska ideja,jo ir ne jau visas forumā tēmas visus interesē.

0

13

O, tiešām super! :)

0

14

Jā, ļoti forša ideja! :)

0

15

Beidzot es dabūju gatavu to, ko gribēju - atsevišķo telenoveļu apakšforumus apakšforumā (skat. tēmu telenoveles , ja skan nesaprotami  :blush:   )  :flirt:
Nav gan īsti skaidrības, vai tiešām viss normāli darbosies un vai to visu veidojot visas pārējās kategorijas ir kārtībā, tā ka ja kaut kādas kļūmes utt. rodas, tad ziņojiet!!
un arī ja iepriekšējais apakšforumu variants likās labāks, tad arī sakiet.

0

16

Ooo, malacītis! Kā forumam ir paveicies ar savu personīgo datordizaineri! :)

0

17

Paldies,ka sakārtoji šo sadaļu!Viss ir ļoti ērti pārskatāms un viegli atrodams.

0

18

Jā, Eņģelīt, ļoti skaisti esi visu sakārtojusi pie t-novelēm :), bet man ir viens jautājums - kas ir "ПОДФОРУМЫ"? Kas tas ir?  :question:  :huh: :) ;)

0

19

Forsteriāna написал(а):

bet man ir viens jautājums - kas ir "ПОДФОРУМЫ"? Kas tas ir?

Kurā vietā tev tas rādās?

0

20

Tas man rādās šeit: http://www.bildites.lv/images/bwfld96ctegbyvlqyl0t.bmp

Un kad nospiežu to podziņu blakus "Администрирование", tad man atveras, lūk šis:
http://www.bildites.lv/images/7pzkl3wl0vwooymc06r.bmp

:) ;)

Отредактировано Forsteriāna (07.07.2012 14:07)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Foruma tehniskās lietas