TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Prēmijas TV y Novelas (Televisa)


Prēmijas TV y Novelas (Televisa)

Сообщений 1 страница 20 из 213

1

Vakar notika TV y Novelas pasākums un te ir rezultāti:

TV y Novelas 2011

Mejor telenovela - Labākā telenovele
Telenovela Productor (a) Resultado
Cuando me enamoro - Nominado
Llena de amor - Nominado
Para volver a amar - Ganadores
Soy tu dueña - Nominado
Teresa - Nominado

Mejor actriz protagónica - Labākā galvenās lomas izpildītāja
Angelique Boyer (Teresa) - Ganadora
Lucero (Soy tu duena) - Nominada
Rebecca Jones (Para volver a amar) - Nominada

Mejor actor protagónico - Labākais galvenās lomas izpildītājs
Fernando Colunga (Soy tu dueña) - Ganador
René Strickler (Para volver a amar) - Nominado
Sebastián Rulli (Teresa) - Nominado
Valentino Lanús (Llena de amor) - Nominado

Mejor actriz antagónica - Labākā ļaundare
Azela Robinson (Llena de amor) - Nominada
Jacqueline Andere (Soy tu dueña) - Nominada
Margarita Magaña (Teresa ) - Nominada
Rocío Banquells (Cuando me enamoro) - Ganadora

Mejor actor antagónico - Labākais ļaundaris
Alexis Ayala (Llena de amor) - Nominado
Juan Carlos Barreto (Para volver a amar) - Ganador
Manuel Landeta (Teresa) - Nominado
Sergio Goyri (Soy tu dueña) - Nominado

Mejor primera actriz - Labākā pirmās klases aktrise
Ana Martin (Soy tu dueña) - Nominada
Laura Zapata (Zacatillo, un lugar en tu corazón) - Nominada
Magda Guzmán (Para volver a amar) - Ganadora
María Sorté (Mar de amor) - Nominada
Silvia Pinal (Soy tu dueña) - Nominada

Mejor primer actor - Labākais pirmās klases aktieris
Alejandro Camacho (Para volver a amar) - Ganador
Eric del Castillo (Soy tu dueña) - Nominado
José Elías Moreno (Niña de mi corazón) - Nominado
Juan Ferrara (Mar de amor) - Nominado

Mejor actriz co-estelar - Labākā 2. plāna aktrise
Alejandra Barros (Para volver a amar) - Ganadora
Ana Brenda (Teresa) - Nominada
Jessica Coch (Cuando me enamoro) - Nominada
Patricia Navidad (Zacatillo, un lugar en tu corazón) - Nominada

Mejor actor co-estelar - Labākais 2. plāna aktieris
Arath de la Torre (Zacatillo, un lugar en tu corazón ) - Nominado
David Zepeda (Soy tu dueña) - Nominado
Jesús Ochoa (Para volver a amar) - Ganador
René Casados (Cuando me enamoro) - Nominado

Mejor actriz juvenil - Labākā jaunā akrise
Gabriela Mellado (Zacatillo, un lugar en tu corazón ) Nominada
Paulina Goto (Niña de mi corazón) - Ganadora
Renata Notni (Mar de amor) - Nominada

Mejor actor juvenil - Labākais jaunais aktieris
Alfonso Dosal (Para volver a amar) - Ganador
Diego Amozurrutia (Llena de amor) - Nominado
Eleazar Gómez (Cuando me enamoro ) - Nominado

Mejor revelación femenina - Labākais sieviešu atklājums
Christina Mason (Llena de amor) - Nominada
Fátima Torre (Soy tu dueña) - Ganadora
Thelma Madrigal (Para volver a amar ) - Nominada

Mejor revelación masculina - Labākais vīriešu atklājums
Brandón Peniche (Niña de mi corazón) - Nominado
José Carlos Femat (Zacatillo, un lugar en tu corazón) - Nominado
Paul Stanley (Soy tu dueña) - Ganador

Mejor tema musical - Labākā muzikālā tēma
Cuando me enamoro, por Enrique Iglesias y Juan Luis Guerra (Cuando me enamoro) - Ganador
Llena de amor, por Luis Fonsi (Llena de amor) - Nominado
Regálame un beso, por Fanny Lu (Mar de amor) - Nominada
Para volver a amar, por Kany García (Para volver a amar) - Nominada
Esa hembra es mala, por Gloria Trevi (Teresa) - Nominada

Kopsavilkums:
Para volver amar: 7 prēmijas
Soy tu duena: 3 prēmijas
Cuando me enamoro: 2 prēmijas
Teresa: 1 prēmija
Niña de mi corazón: 1 prēmija

0

2

http://www.dailymotion.com/video/xheloi_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-1-11_creation

+ pārējās daļas

http://www.dailymotion.com/video/xhem4l_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-2-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xhenba_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-3-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xhendr_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-4-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xhenuk_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-5-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xhenye_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-6-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xheoar_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-7-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xheofj_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-8-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xheoj4_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-9-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xheom5_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-10-11_creation
http://www.dailymotion.com/video/xheom9_tvynovelas-2011-entrega-de-los-premios-11-11_creation

0

3

Premios especiales (īpašās prēmijas)

    * Trayectoria musical: Enrique Iglesias
    * Reconocimiento toda una vida en el escenario: Ignacio López Tarso
    * Reconocimiento una vida de telenovela: Alicia Rodríguez

Pasākuma laikā izskanējušās dziesmas

    * Enrique Iglesias: "No me digas que no", "Tonight" y "Cuando me enamoro"
    * Gloria Trevi: "Esa hembra es mala" y "Me rio de ti"
    * Luis Fonsi: "No me doy por vencido" y "Llena de amor"
    * Fanny Lu : "Regáleme un beso"
    * Kany Garcia: "Para volver a amar"
    * La original Banda Limón: "Zacatillo"
    * Maite Perroni con Marco Di Mauro: "A partir de hoy"
    * Alejandra Guzmán: "Día de suerte"

0

4

Būtībā no CME uzvarēja tie divi par kuriem biju vispārliecinātākā, ka nevar uzvarēt. Ļoti žēl, ka Silvija tika izņemta no nominācijas, jo viņa ir trešā par kuras uzvaru es būtu droša.
Esmu pārsteigta, ka "Teresa" ieguva tikai 1 prēmiju.
Un tagad mani ieinteresēja noskatīties "Para volver amar", lai saprastu, kas tik īpašs šajā telenovelē.

0

5

Es nesaprotu, kas tai Para volver a amar tik interesants, kapēc tik daudz prēmiju..? Tad jau CME labāka liekas. :D
Lai gan Teresa trimfē, tomēr šeit tikai 1 balva!  :dontknow: Interesanti..

0

6

Para volver amar esot daudzējādā ziņā kvalitatīvāka. Tā vismaz runā. Par CME īstenībā bijis daudz "vārdisko" uzbrukumu, kritiku scenāristēm (personīgi es nesaprotu kāpēc, jo man liekas, ka viņas ieviesa kaut ko savādāku telenovelē), tādēļ es nemaz negaidīju, ka CME iegūs gada telenoveles prēmiju. Es domāju, ka to iegūs Teresa, bet redz, ka nē.

0

7

Para volver amar esmu redzējusi dažas sērijas, bet man patika. Tas ir rīmeiks telenovelei El ultimo matrimonio feliz.
Man tiešām ir ļoti liels prieks, ka Fernando Kolunga saņēmu balvu kā labākais aktieris, tas bija pelnīti. Iepriekšējos gados, kad tika nominēta telenovele Pasion tiešām biju pārsteigta, ka tā telenovele nevinnēja, jo bija ļoti, patiesi laba un Fernando lomu bija nospēlējis patiešām perfekti, kā arī Suzanna nospēlēja teicami, ar Manana es para siempre viņš kā aktieris notēloja perfekti, bet telenovele kā tāda nebija izdevusies.
Pagājušajā gadā Sortilegio bija pelnījusi balvu kā labākā telenovele, toreiz biju nedaudz šokēta, ka nesaņēma.
Par Teresu neesmu pārsteigta. Bet to, ka tā nebūs pati labākā bija sagaidāms, pašai telenovelei nav ne vainas, gan sižetiski, gan arī aktieru izpildījumā, bet kaut kā viņā tomēr bija par daudz. Šīs telenoveles fināls daudzus pārsteidza.
Bet esmu nesapratnē, kāpēc Silvija netika nominēta, jo viņa to ir pelnījusi. Īstenībā Cuando me enamoro ir sižetiski atšķirīgāks par oriģinālu tā nav konkrēta kopēšana. Tāpēc nepamatota kritika telenovelei.
Aktrise, kura tēlo Finu arī pelnīti saņēma, viņas tēlojumā ir kas īpašs.
Prieks arī par jauno aktrisi kura tēloja Nina de mi corazon, sižetiski telenovele nebija izdevusies, bet viņa tiešām labi tēlo.
Un vēl liels prieks par specbalvu Enrikem.
Īstenībā liela daļa nomināciju sakrita ar to, ko paredzēju.

Отредактировано mmaarriiaa (07.03.2011 22:53)

0

8

Piekrītu Tavām domām par Pasion un Sortilegio - abas bija pelnījušas uzvaru.

mmaarriiaa написал(а):

Bet esmu nesapratnē, kāpēc Silvija netika nominēta, jo viņa to ir pelnījusi.

Sākumā viņa bija nominēta.. Viņa pati saka, ka bija citas darīšanas, tādēļ nevarēja ierasties. Bet vispār runā par to, ka viņu izņēma no nominācijām tas vīrietis (kurš laikam atbild par to visu..neatceros vairs), jo viņam personiska nepatika pret Silviju. Viņu tacu nenominēja arī pagājšgad ar Manana es para siempre. Vispār kā protagonico toreiz nominēja Lucero, lai gan viņa taču bija ļaundare, ne?
Visi šokā, ka Silviju izņēma :( Ļoti žēl. Viņa patiesi bija pelnījusi prēmiju un vismaz jau nu nomināciju.

0

9

aNgeL написал(а):

Sākumā viņa bija nominēta.. Viņa pati saka, ka bija citas darīšanas, tādēļ nevarēja ierasties. Bet vispār runā par to, ka viņu izņēma no nominācijām tas vīrietis (kurš laikam atbild par to visu..neatceros vairs), jo viņam personiska nepatika pret Silviju. Viņu tacu nenominēja arī pagājšgad ar Manana es para siempre. Vispār kā protagonico toreiz nominēja Lucero, lai gan viņa taču bija ļaundare, ne?
Visi šokā, ka Silviju izņēma :( Ļoti žēl. Viņa patiesi bija pelnījusi prēmiju un vismaz jau nu nomināciju.

Tas gan ir riebīgi. Viņa netiek pietiekoši novērtēta.
Jā ar Manana es para siempre bija tas pats. Uzkrītoša nepatika, nez kas par iemesliem tam, kaut kad jau nāks gaismā īstie iemsli.

Отредактировано mmaarriiaa (07.03.2011 23:11)

0

10

Tikko arī uzskrēju virsū rakstam, kurā Silvija arī Mananas nomināciju laikā teica, ka viņa ir aizņemta un tādēļ nevar ierasties. 2 reizes tāds pats attaisnojums....man jau tas liekas aizdomīgi. Viņa droši vien negrib atklāti patiesos iemeslus izpaust. Galu galā skatītājiem Silvija ieņem pirmo vietu un gada aktrises statusu! (Kas parādās arī dažādās aptaujās)

0

11

Ja nu kādu interesē, tad 1. video Iglesias dzied, 5. video viņam pasniedz prēmiju par mūzikas trajektoriju un 7. video 16jā minūtē sākas telenoveles muzikālās tēmas prēmijas pasniegšana.

Laikam tiešām reti var dzirdēt Enriki spāniski runājam, jo dīvaini tagad bija dzirdēt no viņa tādu akcentu.

P.S Gaby, 7. video sākumā prēmiju pasniedz Dāvids :love:

0

12

aNgeL написал(а):

Būtībā no CME uzvarēja tie divi par kuriem biju vispārliecinātākā, ka nevar uzvarēt. Ļoti žēl, ka Silvija tika izņemta no nominācijas, jo viņa ir trešā par kuras uzvaru es būtu droša.

aNgeL написал(а):

Sākumā viņa bija nominēta.. Viņa pati saka, ka bija citas darīšanas, tādēļ nevarēja ierasties. Bet vispār runā par to, ka viņu izņēma no nominācijām tas vīrietis (kurš laikam atbild par to visu..neatceros vairs), jo viņam personiska nepatika pret Silviju.

wow :O bet tas ir tiiik idiotiski! :( Es jau nobrīnījos , ka Silvijas nav - jo viņa viennozīmīgi pelnījusi šo lomu būtu... Tas ir drausmīgi, kad ir tādi cilvēki... ar tādu atklātu naidu.

aNgeL написал(а):

Un tagad mani ieinteresēja noskatīties "Para volver amar", lai saprastu, kas tik īpašs šajā telenovelē.

Es arī par to padomāju, bet tad... Destilando amor, piem.tak arī to vienu gadu dauzd balvu dabūja, ne? :D līdz ar to... var iegrābties :D

mmaarriiaa написал(а):

Man tiešām ir ļoti liels prieks, ka Fernando Kolunga saņēmu balvu kā labākais aktieris, tas bija pelnīti.

Nu, es nepiekritīšu tieši par šo seriālu, bet prieks, ka viņš beidzot dabūja! :)

Aii, un Iglesias! :love: šodienai buuurvīgs iesākums! :love: Vēlāk kaut kad mēģināšu noskatīties pārējās daļas - nu es tā pārtinot pārējo sktījos :D

0

13

Es arī pabrīnijos, kapēc Teresai un Cuando me enamoro tik maz balvas!  :O  Un, vēl Silvija vispār nebija nominēta! :O  :O  Šausmas gan! Bet, man prieks par Enriki, kurš saņēma balvu! :love:  Un, arī par Paulīnu Goto ( nedaudz biju skatijusies to seriālu Nina de corazon.  :) ) un liels prieks arī par Angelique Boyer, jo no tām trīm nominētajam, noteikti dotu viņai! :)

Paloma написал(а):

Es arī par to padomāju, bet tad... Destilando amor, piem.tak arī to vienu gadu dauzd balvu dabūja, ne?  līdz ar to... var iegrābties

Kā tad to saprast? Var iegrabties! :D  Destilando amor bija ļoti augsti reitingi un personigi man, viens no mīļākajiem seriāliem.  :) Man viņš ļoti patika un es uzskatu, ka visas nominācijas bija pelnītas.  :) ( Lai gan labāko ļaundari es togad piesķirtu Lisabetai no Kaislībām.) :)

0

14

Smieklīgākais tas, ka lai kuru telenoveli nenosauktu par gada telenoveli, kamēr aktieri un visi ar telenoveli saistītie kāpj uz skatuves, tikmēr zāle bļauj par citu telenoveli :D Šogad kliedza "Teresa", pagājšgad, kad uzvarēja Hasta que el dinero nos separe, kliedza " Sortilegio" :D Pirmo reizi skatījos šo pasākumu un man kaut kā tā iepatikās, ka noskatījos arī 2010. gada :D

Par CME es šokā, ka šeit tomēr Renata un H-mo ir viens no baudāmākajiem telenovelu pāriem, un vispār neviens no viņiem neko nedabuj. Vispār vajadzēja nomināciju "gada telenoveles pāris". Un par 2010. g. mani šokēja tas, ka gada muzikālajā tēmā neiekļāva "Sortilegio"  :dontknow: Taču tik dievīga dziesma!

0

15

Mariposa написал(а):

Kā tad to saprast? Var iegrabties!

erm, piedod, bet man totāli nepatika :P sākot jau ar Janjesu... Bet nu, tās jau atkal laikam personiskās gaumes...

mjā, nu ir savas dīvainības šajās nominācijās un balvās... Bet prieks vismaz par CME dziesmu! :love:

0

16

Palasīju komentārus par iemeslu kāpēc Silvija Navarro netika nominēta labākās aktrises titulam,un nespēju saprast,kā tas ir iespējams,ka kāda žūrijas locekļa personīgajam viedoklim ir tik liela nozīme lēmuma pieņemšanā?Vai gan šādā gadījumā šis konkrētais žūrijas loceklis nebija jāizslēdz no žūrijas komisijas par nespēju objektīvi vērtēt?

0

17

aNgeL написал(а):

P.S Gaby, 7. video sākumā prēmiju pasniedz Dāvids

Āāāāāāāāh, nu kā viņu var nedievināt..? :love: Un vēl blakus Fernanda un vēl Jacky! :love: Enrike.. Tik dīvaini dzirdēt viņu runājam spāniski, nevis dziedot.. :D :love: Karoč rīt jānoskatās visu pilnībā! :D

0

18

Paloma написал(а):

erm, piedod, bet man totāli nepatika :P sākot jau ar Janjesu... Bet nu, tās jau atkal laikam personiskās gaumes...

Nu ne jau galvenais varonis nosaka labākās telenoveles izvēli. Bet gan viss kopumā. Tajā pašā Para volver amar prēmijas nedabūja ne galvenais varonis, ne galvenā varone, bet vienalga atzīta par labāko. Janjess jau nespēj aizvietot visu telenoveli - sižetu (kurš būtībā nevar Tev nepatikt, ja patika Cuando seas mia), visus aktierus, tērpus, mūziku, kameras utt, utt.. Ieraudzīt aktiera uzvārdu nenozīmē, ka visas viņa telenoveles uzreiz sliktas. Varbūt vienkārši nav tavā gaumē - kas ir subjektīvs jēdziens (un kā jau tu minēji).
Es Destilando amor neredzēju, tāpēc spriest par šo telenoveli nevaru, lai gan es, protams, būtu gada prēmiju piešķīrusi Pasion, jo uzskatu ka tās kvalitāti grūti pārspēt, jo ir pašos augstumos. Bet nu Meksikā skatītāji un žūrija izlēma savādāk..Lai kā arī nebūtu, ja ir cilvēki kuriem telenovele ļoti patīk, tad tā principā jau nevar būt slikta, tā ka es neteikšu, ka pēdējo 4 gadu telenoveles nav pelnījušas gada prēmiju, vienkārši varbūt, manuprāt, to vairāk bija pelnījušas citas.
Starp citu arī cilvēki, kuri ļoti fano par Renatu un H-mo kā pāri arī paši atzīst, ka Para volver amar bija pelnījusi prēmiju vairāk, jo kvalitātīvāka telenovele. Anyway - lai varētu spriest ir pašam jānoskatās visu telenoveli un tad var salīdzināt ar savām subjektīvajām domām un objektīvajām.

0

19

aNgeL написал(а):

Nu ne jau galvenais varonis nosaka labākās telenoveles izvēli. Bet gan viss kopumā. Tajā pašā Para volver amar prēmijas nedabūja ne galvenais varonis, ne galvenā varone, bet vienalga atzīta par labāko. Janjess jau nespēj aizvietot visu telenoveli - sižetu (kurš būtībā nevar Tev nepatikt, ja patika Cuando seas mia), visus aktierus, tērpus, mūziku, kameras utt, utt.. Ieraudzīt aktiera uzvārdu nenozīmē, ka visas viņa telenoveles uzreiz sliktas. Varbūt vienkārši nav tavā gaumē - kas ir subjektīvs jēdziens (un kā jau tu minēji).

Nu, es atkal sākumā skatījos, bet ļoti ātri tas apstājās, jo man tiešām nepatika... Tā ka nav gluži tikai uz galvenā aktiera balstīts. Un es jau skatos uz visu kopumā - nevaru ignorēt, ja man galvenais varonis riebjas... :D
Bet nu, protams, tas ir subjektīvi...

0

20

Paloma написал(а):

Nu, es nepiekritīšu tieši par šo seriālu, bet prieks, ka viņš beidzot dabūja! :)

:)Tieši tāpēc arī rakstīju, ka man prieks, ka viņš saņēma! Jo manuprāt Soy Tu Duena ir neizdevies seriāls, Manana es para siempre arī neattaisnoja cerības. Prieks par to, ka beidzot dabūja, jo viņš bija pelnījis to par telenoveli Pasion, togad Pasion vajadzēja saņemt vairākas balvas,arī Suzannai vajadzēja, bet kā redzams viss tur tik godīgi netiek izlemts.
Vēljoprojam man liekas tik netaisnīga attieksme pret Silviju.

Paloma написал(а):

erm, piedod, bet man totāli nepatika :P sākot jau ar Janjesu... Bet nu, tās jau atkal laikam personiskās gaumes...

Nekomentēšu pašu seriālu Destilando amor. Bet esmu izteikusies jau tūkstoškārt cik ļoti nevaru Janjesu ciest, lai man piedot viņa fani, bet nu nepatīk man viņš.

aNgeL написал(а):

Nu ne jau galvenais varonis nosaka labākās telenoveles izvēli. Bet gan viss kopumā. Tajā pašā Para volver amar prēmijas nedabūja ne galvenais varonis, ne galvenā varone, bet vienalga atzīta par labāko. Janjess jau nespēj aizvietot visu telenoveli - sižetu (kurš būtībā nevar Tev nepatikt, ja patika Cuando seas mia), visus aktierus, tērpus, mūziku, kameras utt, utt.. Ieraudzīt aktiera uzvārdu nenozīmē, ka visas viņa telenoveles uzreiz sliktas. Varbūt vienkārši nav tavā gaumē - kas ir subjektīvs jēdziens (un kā jau tu minēji).
Es Destilando amor neredzēju, tāpēc spriest par šo telenoveli nevaru, lai gan es, protams, būtu gada prēmiju piešķīrusi Pasion, jo uzskatu ka tās kvalitāti grūti pārspēt, jo ir pašos augstumos. Bet nu Meksikā skatītāji un žūrija izlēma savādāk..Lai kā arī nebūtu, ja ir cilvēki kuriem telenovele ļoti patīk, tad tā principā jau nevar būt slikta, tā ka es neteikšu, ka pēdējo 4 gadu telenoveles nav pelnījušas gada prēmiju, vienkārši varbūt, manuprāt, to vairāk bija pelnījušas citas.
Starp citu arī cilvēki, kuri ļoti fano par Renatu un H-mo kā pāri arī paši atzīst, ka Para volver amar bija pelnījusi prēmiju vairāk, jo kvalitātīvāka telenovele. Anyway - lai varētu spriest ir pašam jānoskatās visu telenoveli un tad var salīdzināt ar savām subjektīvajām domām un objektīvajām.

Piekrītu Tavam viedoklim. Bet aktieriem tomēr nozīme arī ir, nozīme īstenībā ir visam.

Отредактировано mmaarriiaa (09.03.2011 00:09)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Prēmijas TV y Novelas (Televisa)