TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Prēmijas TV y Novelas (Televisa)


Prēmijas TV y Novelas (Televisa)

Сообщений 21 страница 40 из 213

21

mmaarriiaa написал(а):

Bet aktieriem tomēr nozīme arī ir, nozīme īstenībā ir visam.

Jā! Nozīme ir visam. Bet ir arī diezgan lasīti tādi komentāri, kuros skatītājam patīk telenovele, bet nepatik neviens no galvenā pāra un pāris kopumā (piem. par Sortilegio vairākus tādus esmu lasījusi. Man nesaprast, kā var nepatikt viņu attiecības un it īpaši Alekss kā varonis, bet nu labi..šoreiz ne par to runa).
Lai nu kā tā bija, ir un būs, ka mūsu domas ne vienmēr sakritīs ar šajā gadījumā balsojuma un žūrijas domām. Galvenais laikam tomēr priecāties, ka pašam patīk tāds vai citāds seriāls un priecāties, ja sastop domubiedrus :D

0

22

aNgeL написал(а):

Jā! Nozīme ir visam. Bet ir arī diezgan lasīti tādi komentāri, kuros skatītājam patīk telenovele, bet nepatik neviens no galvenā pāra un pāris kopumā (piem. par Sortilegio vairākus tādus esmu lasījusi. Man nesaprast, kā var nepatikt viņu attiecības un it īpaši Alekss kā varonis, bet nu labi..šoreiz ne par to runa).
Lai nu kā tā bija, ir un būs, ka mūsu domas ne vienmēr sakritīs ar šajā gadījumā balsojuma un žūrijas domām. Galvenais laikam tomēr priecāties, ka pašam patīk tāds vai citāds seriāls un priecāties, ja sastop domubiedrus :D

Tā jau ir.
Kādreiz seriālā vienkārši kaut kas piesaista, lai kas gan tas būtu - sižets, aktieri vai atmosfēra kā tāda.

0

23

Visidelākajā variantā seriālos būtu jāpatīk itin visam minētajam-sižetam,aktieriem un atmosfērai,bet tādu seriālu,kuri patiktu visu šo iemeslu dēļ,ir ļoti maz,pārsvarā ir tikai viens no šiem variantiem,ja vien pārējais pārāk kā tautā saka- ''nekrīt uz nerviem'',tādā veidā netraucējot skatīties,vai vispār neliek pārtraukt skatīšanos.

0

24

Tā ir! Par ideālu telenoveli es īstenībā nenosauktu nevienu (pēc tiem kritērijiem, kuri man veido ideālu), vienkārši par ideālu sanāk nosaukt salīdzinājumā ar citām, kurām vēl vairāk trūkumu.

0

25

Ideālu nav.

0

26

TV y Novelas 2012

Rezultāti

http://uploads.ru/i/V/o/S/VoSA1.jpg
http://uploads.ru/i/B/m/4/Bm45o.jpg
http://uploads.ru/i/h/4/v/h4v2G.jpg
masquetelenovelas

http://uploads.ru/i/3/9/e/39e4R.jpg

+ speciālās prēmijas:
Interneta slavenība (sekotāji twitterī un tml) - Maite Perroni
Skatītākā telenovele - Triunfo de amor

Video

Sarkanais paklājs
http://www.dailymotion.com/video/xp2nz1_premios-tvynovelas-2012-alfombra-roja-parte-1_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2o76_premios-tvynovelas-2012-alfombra-roja-parte-2_shortfilms

TV y Novelas prēmiju pasniegšana
http://www.dailymotion.com/video/xp2o8u_premios-tvynovelas-2012-parte-1_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2oeg_premios-tvynovelas-2012-parte-2_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2ooy_premios-tvynovelas-2012-parte-3_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2ox5_premios-tvynovelas-2012-parte-4_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2ozz_premios-tvynovelas-2012-parte-5_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2p6h_premios-tvynovelas-2012-parte-6_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2pbm_premios-tvynovelas-2012-parte-7_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2phz_premios-tvynovelas-2012-parte-8_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xp2pkz_premios-tvynovelas-2012-parte-9_shortfilms

0

27

Visu dienu gaidīju, kad kaut kur parādīsies video, lai rezultātus uzzinātu skatīšanās laikā, bet, protams, meklējot šos video paspēju daudz ko saspoileroties..ehh..
Lai nu kā..visbeidzot noskatījos! Man tomēr tā patīk skatīties šo pasākumu..vienmēr redzot visus šos aktierus, vienotību, viņu smaidus, prieku, asaras, arī  pati vienmēr izjūtu tik daudz aizkustinājuma, ko tikai papildina vienmēr fonā skanošās telenoveļu dziesmas.
Tomēr laika gaitā daudz kas nominācijās ir mainījies (piem. no tām, kuras biju sākotnēji forumā ielikusi..par ko biju balsojusi).

Lai nu kāa...pats galvenais bija tieši tā kā gribēju - labākais galvenās lomas atveidotājs Horhe Salinass!!! Cik gan 100% viņš bija pelnījis šo uzvaru! Un vēl tik skaisti pāris vārdos pateicās.. it īpaši savai Elizabetei - ka dzīvo pateicoties viņai. Un arī pateicības Rohelianasām xi xi :D :D (hmm..un Viljams Levi tika izņemts no prēmijas.. well..anyway.. šogad tikai Horhe!!!) Un lai gan viņa uzvara man jau pirms skatīšanās bija zināma, vienalga, kad viņu nosauca, asara notecēja.. Tik skaists brīdis!!!
Biju pārsteigta, ka labākā telenovele ir La fuerza del destino! Man prieks, ka tā :) (lai gan...varbūt es būtu izvēlējusies LQNPA... nezinu vairs pat pati. ) Bet tomēr Fuerzas uzvara gan šajā, gan scenārija nominācijās ir izskaidrojama arī ar to, ka atšķirībā no pārējām novelēm (izņemot vēl arī Dos hogares) tas ir oriģinālstāsts nevis rimeiks. Turklāt tai bija labi reitingi, laba pārdošana utt.
Priecājos arī, ka Sandra uzvarēja. Un tajā video vēl ielika ainu, kurā Lusija tik burvīgi pasmaidīja :) Lai gan objektīvi spriežot, tomēr citas nominētās labāk tēlo.. Bet Sandra ir Sandra :) Un Dāvids uzreiz viņu apsveica.. Un man patika, kad viņš mēģināja dziedāt līdzi, kad Sandra dziedāja. Vispār kā arī citi aktieri dziedāja līdzi savām noveļu dziesmām :)
Prieks par abiem uzvarētājiem ļaundariem :) Žēl, ka Danielas Romo nebija ceremonijā. (xi..tā Laišas aina, kuru parādīja ir viena no manām mīļākajām viņas ainām Fuerzā :) )
Urāāā, ka Delija Kasanova ieguva pirmās aktrises prēmiju - tomēr viņai bija tik ļoti forša un interesanta varone :) Un, protams, nevaru nepriecāties arī par Sesaru Evoru!
Un pat prieks, ka arī Hosē Rons ieguva savu prēmiju. (tikai žēl, ka no nominācijām noņēma Marselo Kordobu :O Viņš noteikti būtu pelnījis uzvaru)
Un arī tiiiiiiik jauki, ka Marisola del Olmo uzvarēja. (lai gan par citu lomu, bet nespēju beigt apbrīnot, kā viņa notēloja Himenu Kaislībās. Lai gan skatoties tās prēmiju ainiņas man tomēr labāk patika Alīsija Mačado)
Un par dziesmu runājot.. prēmiju pasniegšanas laikā vairākkārt varēja dzirdēt uzvarētājdziesmu..paspēja man iepatikties.. Un tomēr es būtu prēmiju devusi "Rendirme en tu amor".. Un ja ne šai, tad "A partir de hoy". Tā ka šeit žēl..bet šī laikam tomēr ir vissmagākā prēmija.. ar dziesmām ir tik grūti, jo tik skaistas..
Un..un... es laimīga, ka katru gadu Žaklīna ir viena no vadītājām.. Ja es veidotu kaut kādus pasākumus, tad vienmēr aicinātu viņu vadīt tos.. Tik pozitīva, smaidoša, mīļa.. Kā vienmēr :)
Jāa..un tagad vēl veselu gadu jāgaida līdz nākamajai reizei.. varētu katru mēnesi taisīt šo prēmiju :D

P.S. Laikam pieminēšu arī to, ka nominēta piem. galvenajās lomās bija Anahi par Dos Hogares, taču tikai jau pašā tiešraidē (!!) viņa visiem par pārsteigumu tika izņemta no nominācijas vispār un šķiet, ka wnk tikai par to, ka neieradās uz pasākumu, jo atradās ASV. (Vispār tik žēl, ka ne viņas, ne Karlosa Ponses nebija..būtu nodziedājuši gan jau manu mīļo dziesmu!! ). Runā, ka patiesībā viņa nevis Maite Perroni būtu daudz vairāk pelnījusi to prēmiju par popularitāti internetā.
Un, otrkārt, Susana Gonzalesa arī vispār netika nekur nominēta. Lai gan noteikti būtu pelnījusi - viņa tomēr lieliski atveido Sintiju. Un tas viss tikai tādēļ, ka viņa nepatīk atbildīgajam par prēmijām.. Tieši tāda pati situācija, kura vienmēr ir piemeklējusi arī Silviju Navarro..joprojām trauma par pagājušo gadu, jo viņas Renata no CME ir viena no visforšākajām telenoveļu varonēm!
Tā ka skumji par šīm aktrisēm :(

0

28

Oo, jau ir rezultāti... :) Nez vai saņemšos noskatīties visu, lai gan gribētos laikam.
Katrā ziņā, liels prieks par Horhi!!! :) Viņš to tiešām ir pelnījis! :) Bet manās acīs LQNPA noteikti ir labākā šī gada telenovele... Atceros kāreiz pagājšgad bija CME šajā laikā, un nu pēc gada atkal telenovele, kas man patiešām ārkārtīgi patīk! :)

Mjā, tas ko stāsti par Susanu un Silviju gan tiešām ir ļoti idiotiski. Susana manuprāt bija arī pelnījusi kādu nomināciju par Sintijas lomu. Man vismaz viņa tajā patīk. :) Un par Renatu jau pagājšgad gānījāmies...

0

29

Prēmijas TVyNOVELAS 2013 norisināsies 28. aprīlī Akapulko. Telenoveles sacentīsies 16 kategorijās un šogad cīnīsies 6 telenoveles - Abismo de pasion, Amor bravio, Corona de lagrimas, Por ella soy Eva, Un refugio para el amor, Cachito de Cielo.

http://1.bp.blogspot.com/-U5xUWprLz28/UTEp4iYC2fI/AAAAAAAAi_8/5dDkeLYl-bc/s200/aabi.PNG

0

30

Prēmijas TVyNOVELAS 2013 norisināsies 28. aprīlī Akapulko. Telenoveles sacentīsies 16 kategorijās un šogad cīnīsies 6 telenoveles - Abismo de pasion, Amor bravio, Corona de lagrimas, Por ella soy Eva, Un refugio para el amor, Cachito de Cielo.

Manuprāt tas ir gada gaidītākais pasākums,katru gadu es to skatos!Nez kura telenovele kļūs par labāko šajā gadā!

0

31

Rosa Diamante *** написал(а):

Manuprāt tas ir gada gaidītākais pasākums,katru gadu es to skatos!

Jā, es tāpat. Katru gadu ar nepacietību gaidu! Tiešām interesanti, kādi būs rezultāti. Šoreiz man pašai būs ļoti grūti balsot, jo esmu skatījusies 4 no šīm telenovelēm, un 3 man ļoti tuvas.

0

32

Šoreiz man izvēle ir ļoti grūta, nevaru nosaukt kura ir labāka. Patika gan Abismo de Pasion, gan Amor Bravio, Un refugio para el amor, kā arī daļēji redzētais Por ella soy Eva.
Bet domāju, ka galvenā ļaundara lomu varētu vinnēt Sesars Evora kaut arī slimais Leonsio arī bija ļoti ļauns psihopāts, un galvenās ļaundares Letīsija Kalderone.

0

33

Jā. Man noteikti gribētos, lai prēmiju dabuj Haime Kamils... Un arī Sesars Evora un, protams, Letīsija Kalderone. Lai gan arī Laurai Flores bija labā ļaundare, bet nežēlībā viņai patālu līdz Isadorai. Un nespēju izvēlēties starp Silviju un Zuria Vega.. Silvija ir pelnījusi par savu fantastisko tēlojumu, pieredzi un pēc visa, ko vienmēr piedzīvojusi šo prēmiju dēļ, bet Zuria ir ārkārtīgi laba jaunā aktrise, mani vienmēr pārliecina viņas seja un balss.

0

34

aNgeL написал(а):

Jā. Man noteikti gribētos, lai prēmiju dabuj Haime Kamils... Un arī Sesars Evora un, protams, Letīsija Kalderone. Lai gan arī Laurai Flores bija labā ļaundare, bet nežēlībā viņai patālu līdz Isadorai. Un nespēju izvēlēties starp Silviju un Zuria Vega.. Silvija ir pelnījusi par savu fantastisko tēlojumu, pieredzi un pēc visa, ko vienmēr piedzīvojusi šo prēmiju dēļ, bet Zuria ir ārkārtīgi laba jaunā aktrise, mani vienmēr pārliecina viņas seja un balss.

Man tomēr gribētos, lai labākās aktrises balvu saņem Silvija, viņu vienmēr nepamatoti apdalījuši ir, vienu gadu pat viņa netika nominēta, murgs kaut kāds. Bet jā Suria ir ļoti laba aktrise. Bet pastāv arī lielas iespējas labāko galvenās aktrises lomu saņemt Anhelikai, atzīstu viņa ir nav slikta aktrise un arī kopš viņa ir kopā ar Castro viņai ir arī labi sakari.
Galveno vīrieša lomu ir pelnījis Haime, tur nav divu domu.

0

35

Kā jau bija minēts, tuvojas prēmijas TVyNovelas, ir zināmas visas nominācijas...
Un zemāk ir mana vēlme par uzvarētājiem. Brīžiem neiespējami izvēlēties vienu...

Mejor Telenovela:

“Abismo de pasión”
“Por ella soy Eva”
“Un refugio para el amor”
“Amor bravío”
“Cachito de cielo”
“Corona de lágrimas“.

Mejor actriz protagónica:

Angelique Boyer por “Abismo de pasión“.
Silvia Navarro por “Amor Bravío“.
Zuria Vega por “Un refugio para el amor“.

Victoria Ruffo por “Corona de lágrimas“.
Lucero por “Por ella soy Eva“.
Maite Perroni por “Cachito de cielo“.

Mejor actor protagónico:

Jaime Camil por “Por ella soy Eva“.
David Zepeda por “Abismo de pasión“.
Mark Tacher por “Abismo de Pasión“.
Cristian de la fuente por “Amor bravío“.
Pedro Fernández por “Cachito de cielo“.
Alejandro Nones por “Corona de lágrimas“.
Mane de la Parra por “Corona de Lágrimas“.
José María Torre por “Corona de Lágrimas“.
Gabriel Soto por “Un refugio para el amor“.
Brandon Peniche por “Un refugio para el amor“.

Mejor Actriz antagónica:

Sabine Moussier por “Abismo de Pasión“.
Mariana Seoane por “Por ella soy Eva“.
Lety Calderón por “Amor bravío“.
Cynthia Klitbo por “Cachito de cielo“.
Adriana Louvier por “Corona de lágrimas“.
Jessica Coach por “Un refugio para el amor“.
Laura Flores por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor Antagónico:

Ernesto Laguardia por “Corona de lágrimas“.
Salvador Zerbpni por “Abismo de Pasión“.
Armando Araiza por “Abismo de Pasión“.
César Évora por “Amor Bravío“.
Adalberto Parra “Cachito de cielo“.
Marcelo Córdoba por “Por ella soy Eva“.
Roberto Blandón por “Un refugio para el amor“.

Mejor Actriz Juvenil:

Esmeralda Pimentel por “Cachito de cielo“.
Livia Brito por “Abismo de Pasión“.
Mariana Van Rankin por “Amor Bravío“.
Geraldine Galván por “Por ella soy Eva“.
Fabiola Guajardoi por “Por ella soy Eva“.
Ileana Almaguer por “Un refugio para el amor“.
Tania Lizardo por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor juvenil:

Eddy Villard por “Amor Bravío“.
Adriano por “Abismo de Pasión“.
Pablo Lyle por “Cachito de cielo“.
Ferdinando Valencia por “Por ella soy Eva“.
Erick Díaz por “Un refugio para el amor“.

Mejor Actriz de Reparto:

Amairani por “Corona de lágrimas“.
Dacia González por “Abismo de Pasión“.
Raquel Olmedo por “Abismo de Pasión“.
Lola Merino por “Corona de lágrimas“.
Raquel Garza por “Corona de lágrimas“.
Tiaré Scanda por “Por ella soy Eva“.
Maricruz Nájera por “Un refugio para el amor“.
Lucía Guilmain por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor de Reparto:

Flavio Medina por “Amor Bravío“.
Eric del Castillo por “Abismo de Pasión“.
Alexis Ayala por “Abismo de Pasión“.
César Bono por “Cachito de Cielo“.
Arturo Carmona por “Corona de lágrimas“.
Pablo Valentín por “Por ella soy Eva“.

Mejor Actriz Coestelar:

Eugenia Cauduro por “Abismo de Pasión“.
Isabella Camil por “Abismo de Pasión“.
Fernanda Castillo por “Amor Bravío“.
Azela Robinson por “Cachito de Cielo“.
Maribel Guardia por “Cachito de cielo“.
África Zavala por “Corona de lágrimas“.
Paty Navidad por “Por ella soy Eva“.
Zaide Silvia por “Un refugio para el amor“.
Socorro Bonilla por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor Coestelar:

Jesús Ochoca por “Por ella soy Eva“.
Francisco Gattorno por “Abismo de Pasión”.
Alex Sirvent por “Amor bravío“.
Jorge Poza por “Cachito de cielo“.
Brandon Peniche por “Un refugio para el amor“.

Revelación Masculina:

Axel Ricco por “Corona de lágrimas“.
Alberto Agnesi por “Abismo de pasión“.
Jorge Gallegos por “Amor bravío“.
Alfredo Gatica por “Cachito de cielo“.
Enrique Montaño por “Por ella soy Eva“.
Erick Díaz por “Un refugio para el amor“.

Revelación femenina:

Cassandra Sánchez por “Corona de lágrimas“.
Esmeralda Pimentel por “Abismo de pasión“.
Sandra Kai por “Amor bravío“.
Lorena del Castillo por “Amor bravío”.
Sofía Castro por “Cachito de cielo“.
Ilse Zamarripa por “Por ella soy Eva“.
Tania Lizardo por “Un refugio para el amor“.

Mejor Primera Actriz

Blanca Guerra (Abismo de Pasión)
Raquel Olmedo (Abismo de Pasión)
Olivia Bucio (Amor Bravío)
Cecilia Gabriela (Cachito de Cielo)
Helena Rojo (Por Ella... Soy Eva)
Leticia Perdigón (Por Ella... Soy Eva)

Mejor Primer Actor:

José Carlos Ruiz por “Un refugio para el amor“.
Alejandro Camacho por “Abismo de Pasión“.
René Casados por “Abismo de pasión“.
José Elías Moreno por “Amor bravío“.
Luis Couturier por “Amor Bravío“.
Rafael Inclán por “Cachito de cielo“.
Ernesto Laguardia por “Corona de lágrimas“.
Manuel Ojeda por “Por ella soy Eva“.
Salvador Sánchez por “Un refugio para el amor“.

Mejor tema musical:

“Cachito de cielo” Pedro Fernandez.
“Cuando manda el corazón” Vicente Fernández.
“Solo un suspiro” para “Abismo de pasión“.
“Corona de lágrimas” Cristian Castro.
“Por ella soy Eva” Jaime Camil.

0

36

Manas vēlmes ir šādas!
Mejor Telenovela-Amor Bravio
Mejor actriz protagonica-Silvia Navarro /Maite Perroni
Mejor actor protagonico-Cristian de la fuente/Alejandro Nones
Mejor actriz antagonica-Adriana Lovier
Mejor actor antagonico-Ernesto Laguardia
Mejor actriz juvenil-Livia Brito
Mejor actor juvenil-Erick Diaz
Mejor Actriz de Reparto-Lola Merino
Mejor actor de Reparto-Alexis Ayala
Mejor Actriz Coestelar-Africa Zavala
Mejor actor Coestelar-Jesús Ochoca
Revelación Masculina-Erick Díaz
Revelación femenina-Cassandra Sánchez
Mejor Primer Actor-Ernesto Laguardia
Mejor tema musical-Corona de lágrimas” Cristian Castro.

0

37

Jau 28 aprīlī notiks lielā nomināciju pasniegšana....
taču pirmo reizi prēmiju TVyNovelas vēsturē ir izveidotas nominācijas, kurās uzvarētāju nosaka tikai skatītājs, balsojot internetā. Kategorija saucas "Favoritos del publico" un šogad ir izveidojušās 8  nominācijas ar twittera balsojumu palīdzību.

Un nominācijas ir:

Pareja Favorita/Mīļākais pāris
- Gabriel Soto y Zuria Vega ("Un refugio para el amor")
- Lucero y Jaime Camil ("Por ella soy Eva")
- Maite Perroni y Pedro Fernández ("Cachito de Cielo")
- Silvia Navarro y Cristian de la Fuente ("Amor Bravío")

Novela Favorita/Mīļākā telenovele
- "Abismo de Pasión"
- "Cachito de Cielo"
- "Por ella soy Eva"
- "Corona de lágrimas"

Villano Favorito/Mīļākais ļaundaris
- Laura Flores ("Un refugio para el amor")
- Adriana Louvier ("Corona de lágrimas")
- Leticia Calderón ("Amor Bravío")
- Sabine Moussier ("Abismo de Pasión")

La más Guapa/Visskaistākā
- Maite Perroni ("Cachito de Cielo")
- Lucero ("Por ella soy Eva")
- Victoria Ruffo ("Corona de lágrimas")
- Livia Brito ("Abismo de Pasión")

El más Guapo/Visizskatīgākais
- David Zepeda ("Abismo de Pasión")
- Mane de la Parra ("Corona de lágrimas")
- Ferdinando Valencia ("Por ella soy Eva")
- Gabriel Soto ("Un refugio para el amor")

La Cachetada Favorita/Mīļākā pļauka
- Victoria Ruffo a Alejandro Nones ("Corona de lágrimas")
Kad Patrisio saka mātei, ka viņam nerūp brālis.
- Lucero a Jaime Camil ("Por ella soy Eva")
Kad Elēna un Huans Karlos ir iecirknī.
- Silvia Navarro a Flavio Medina ("Amor Bravío")
Kad Alonso pārmet Kamillai, ka viņai ir mīļākais.
- Fernanda Castillo a Cristian de la Fuente ("Amor Bravío")
Viviana pārmet Danielam spēlešanos ar Kamillu.

Beso Favorito/Mīļākais skūpsts
- Maite Perroni y Pedro Fernández ("Cachito de Cielo")
- Silvia Navarro y Cristian de la Fuente ("Amor Bravío")
- Lucero y Jaime Camil ("Por ella soy Eva")
- Zuria Vega y Gabriel Soto ("Un refugio para el amor")

Final Favorito/Mīļākais fināls
- "Abismo de Pasión"
- "Por ella soy Eva"
- "Corona de lágrimas"
- "Cachito de Cielo"

Balsot šeit

0

38

Mana vēlme atbilst tai kuru rakstīju iepriekš, bet kas attiecas uz mīļāko pļauku, tad Por ella soy Eva. Tā aina iecirknī man viena no mīļākajām telenovelē :D

0

39

Vakar kļuva zināmas galējie nominanti un 18 nomināciju kategorijas


Nominanti  TVyNovelas2013 ir:

Mejor Telenovela/Labākā telenovele
- "Corona de lágrimas"
- "Abismo de Pasión"
- "Amor Bravío"
- "Por ella soy Eva"

Mejor Actriz Protagónica/Labākā galvenās lomas atveidotāja
- Zuria Vega ("Un refugio para el amor")
- Angelique Boyer ("Abismo de Pasión")
- Victoria Ruffo ("Corona de lágrimas")
- Lucero ("Por ella soy Eva")

Mejor Actor Protagónico/Labākais galvenās lomas atveidotājs
- Cristian de la Fuente ("Amor Bravío")
- David Zepeda ("Abismo de Pasión")
- Gabriel Soto ("Un refugio para el amor")
- Jaime Camil ("Por ella soy Eva")

Mejor Actriz Antagónica/Labākā ļaundare
- Leticia Calderón ("Amor Bravío")
- Sabine Moussier ("Abismo de Pasión")
- Mariana Seoane ("Por ella soy Eva"

Mejor Actor Antagónico/Labākais ļaundaris
- Salvador Zerboni ("Abismo de Pasión")
- Marcelo Córdoba ("Por ella soy Eva")
- César Évora ("Amor Bravío")

Mejor Actriz Juvenil/Labākā jaunā aktrise
- Esmeralda Pimentel ("Cachito de Cielo")
- Livia Brito ("Abismo de Pasión")
- Mariana Van Rankin ("Amor Bravío")

Mejor Actor Juvenil/Labākais jaunais aktieris
- Pablo Lyle ("Cachito de Cielo")
- Ferdinando Valencia ("Por ella soy Eva")
- Eddy Vilard ("Amor Bravío")

Mejor Primera Actriz/Labākā Pirmā aktrise
- Helena Rojo ("Por ella soy Eva")
- Blanca Guerra ("Abismo de Pasión")
- Raquel Olmedo ("Abismo de Pasión")

Mejor Primer Actor/Labākais Pirmais aktieris
- Alejandro Camacho ("Abismo de Pasión")
- José Elías Moreno ("Amor Bravío")
- Manuel Ojeda ("Por ella soy Eva")

Revelación Femenina/Sieviete atklājums
- Tania Lizardo ("Un refugio para el amor")
- Cassandra Sánchez Navarro ("Corona de lágrimas")
- Esmeralda Pimentel ("Abismo de Pasión")
- Sofía Castro ("Cachito de Cielo")

Revelación Masculina/Vīrietis atklājums
- Alberto Agnesi ("Abismo de Pasión")
- Axel Ricco ("Corona de lágrimas")
- Eric Días ("Un refugio para el amor")

Mejor Actriz de Reparto/Labākā otrā plāna aktrise
- Laura Carmine ("Amor Bravío")
- Raquel Olmedo ("Abismo de Pasión")
- Tiaré Scanda ("Por ella soy Eva")

Mejor Actor de Reparto/Labākais otrā plāna aktieris
- Pablo Valentín ("Por ella soy Eva")
- Flavio Medina ("Amor Bravío")
- Eric del Castillo ("Abismo de Pasión")

Actriz Coestelar
- Paty Navidad ("Por ella soy Eva")
- África Zavala ("Corona de lágrimas")
- Eugenia Cauduro ("Abismo de Pasión")

Actor Coestelar
- Francisco Gattorno ("Abismo de Pasión")
- Brandon Peniche ("Un refugio para el amor")
- Jesús Ochoa ("Por ella soy Eva")

Mejor Tema Musical/Labākā muzikālā tēma
- Cuando manda el corazón ("Amor Bravío")
- Corona de lágrimas ("Corona de lágrimas")
- Solo un suspiro ("Abismo de Pasión")

Mejor Director de Escena/Labākais režisors
- "Abismo de Pasión"- Sergio Cataño (foro) y Claudio Reyes (locación).
- "Por ella soy Eva"- Benjamín Cann (foro) y Rodrigo Zaunbos (locación)
- "Corona de lágrimas"- Juan Carlos Muñoz (foro) y Alex Gamboa (locación).

Mejor Guión o Adaptación/Labākais sižets vai adaptācija
- "Abismo de Pasión"- Juan Carlos Alcalá y Fermín Zúñiga.
- "Amor Bravío"- Martha Carrillo, Cristina García, Denisse Phiffer.
- "Por ella soy Eva"- Pedro Rodríguez, Alejandra Romero y Humberto Robles.

0

40

Tomēr nekas nav mainījies. Likās, ka ja vadība nomainījusies, tad Silvijai būs cerības, bet nē..Otrais lielais šoks, ka nenominēja Haimi Kamilu..
Jocīgi, ka Refugio nav pie labākajām telenovelēm, tomēr lielus reitingus dabūja un vispār ļoti jauka telenovele. Un pat dziesma nenokļuva nominācijās.. Kā vienmēr viss šis pasākums ar savām ēnām...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Prēmijas TV y Novelas (Televisa)