TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Locura de amor/Neprātīgi iemīlējies(Televisa,2000)


Locura de amor/Neprātīgi iemīlējies(Televisa,2000)

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

Mmm, es šo laikam sauktu par manu visu laiku mīļāko telenoveli. Ilgu laiku tā bija "Krāpniece", bet tad es te viņu biju vēlreiz novilkusi un man vairs tiik ļoti nepatika. Bet šī super. Atceros, ka pirms braukšanas uz FR pagājušo gad, tieši pēdejā naktī pirms izlidošanas skatījos Kikes un Natālijas gabaliņus. Dikti patīk, tagad lasīju jūsu komentus un ar pirms miega pāris klipiņus paskatīšu :D
Atbildot uz jautājumu - man arī labāk Adriana patika. Irēna man patika "Amar otra vez" telenovelē + vēl kopā ar Valentino Lanusu, aaaaww, to noveli ar labprāt vēlreiz paskatītos :)

+1

22

Wow! Man nebija ne jausmas, ka Tev tā patīk šī telenovele :) Un ka mēdz paskatīties abu ainas ik pa brīdim :) Bet tas priecē :) 
Nu jā.. man liekas tā ir vienmēr, ka pirmais aktieris labāk patīk, jo viņš pirmais sper varoņa soļus, izveido tēlu..No Amar otra vez gan es ļoti maz redzēju.. Man ar Iranu gribētos Preciosa noskatīties - kad pa TV gāja arī gandrīz neko nebiju redzējusi.

+1

23

aNgeL написал(а):

Man nebija ne jausmas, ka Tev tā patīk šī telenovele

:D Es, ka sīka biju no rītiem viņu pa TV3 rādīja. Atceros, ka bij dienas, kad slimu tēloju, lai tik sēriju varētu noskatīties, ja zināju, ka kaut kas labs gaidāms, vai, ja vnk ļoti gribējās skatīties :D

+1

24

aNgeL написал(а):

Pabeidzu skatīties. Protams, telenovele man ārkārtīgi patika! Visa tā aura, sižets, komēdiskie mirkļi kopā ar romantiskajiem. Sižets arī labs, piesaistošs, manuprāt.
Ļoti, ļoti patīk šeit Huans Solers un viņa varonis Enrike! Vīrietis psihologs, kurš vienmēr gatavs uzklausīt, palīdzēt, atbalstīt, pasargāt katru no savām audzēknēm un uzreiz patiesi iemīlas vienā no viņām, kuru tik daudzkārt mierina, glābj! Īsts glābējeņģelis, kurš uzrodas īstajā brīdī. Un uz motocikla viņš izskatās daudzkārt labāk nekā, ja piem. brauktu ar automašīnu. Tāds prieks, ka vairākkārt arī vizinājis Natāliju. Ļoti patika, kā viņš visu laiku atraidīja Hiselu. It īpaši tajā ainā ar kinoteātri. Tik veikli izdomāja. Lai gan arī dabūjis padaudz ciest Natālijas neuzticēšanās dēļ. Bet labākais bija tas, ka pat šķiries no Natālijas, viņš negribēja atgriezties pie Hiselas. Un Natālija arī ļoti interesanta - dumpīga meitene, kas iekšēji vēlas justies mīlēta, gatava vienmēr aizstāvēt savus draugus, aizstāvēt sevi. Varbūt maziet pārāk impulsīva, bet tas arī pieder pie viņas rakstura un izveidojis viņu tādu kā ir.  Arī pārējo varoņu stāsti man likās interesanti.
ļoti patika, ka visa telenovele ietvēra vienu mācību gadu - ar to sākās un ar izlaidumu beidzās. Lai gan šādas beigas tikai paspilgtina skumjas - tāpat kā skatītājam jāšķiras no noveles, tā arī varoņiem beidzas šis ceļš un būs jāuzsāk jauns. Ļoti patika arī visas muzikālās tēmas.

šim visam pilnīgi piekrītu.

Sen sen šo telenoveli biju daļēji redzējusi pa tv3. Man šķiet ka divas reizes noteikti tika atkārtots. no rīta. un tad bija tā - ka es biju priecīga kad slimoju jo varēju šo mīļo telenoveli redzēt.
Man ĻOTI nepatika galveno varoņu nomaiņa. Irana šai lomai bija pilnīgi nepiemērota. ja viņa šajā telenovelē būtu no sākuma, es vispār neskatītos šo telenoveli. Adriana varonei deva tieši tādu raksturu, enerģiju kāds bija 100% vajadzīgs neko pielikt, ne atņemt.
Tā kā redzēju tikai mazu daļu no telenoveles, bet man patika, atsāku skatīties no 1.sērijas un tagad esmu tikusi pie sērijas, kad ir autoavārija un adriana aiziet no noveles. Un pat negribās tālāk skatīties.
Huans Solers šaja lomā bija ideāls, nevaru iedomāties nevienu citu aktieri viņa vietā. Viņam ļoti piestāvēja bārda. un  frizūra, kāda bija pusi telenoveles. Tie atlaizītie mati man nepatika. Viņš izskatījās kādus 10 gadus patiešām vecāks. Šī ir mana vismīļakā Huana loma, gan rakstura ziņā, gan vizuāli man ļoti patika.

Šeit bija Laiša - nu īsta sterva. Bet viņai labi sanāca to notēlot.

Admari - man ļoti patika, viņa super teloja komiskos momentus, tāda hiperaktīva.

Smieklīgi bija ka Dafnes puisis viņu sauca Gorda. Bet viņai vectēvs tāds kroplis, šausmas.

Man ļoti patika komiskie momenti, bija forši.

Vispār par maz ir bijis tāda veida, jauniešu telenoveļu. Šī bija gandrīz ideāla(aktrišu maiņa visu samaitāja). Pagājuši 11 gadi, bet viņu skatoties nerodas tāda sajūta, ka tas būtu iepriekšējais gadsimts, man patika, diezgan mūsdienīga. Un labāka par tām kuras uzņem šobrīd.

Natija(Adriana) un Enrike bija superīgs pāris. Bet viņu starpā bija ļoti, ļoti maz romantisku brīžu, vairāk bija brīži kad Natija neuzticējās Enrikem, iespējams tas bija dēļ nesaskaņām filmēšanas laukumā, nezinu. Bet brīžu kad viņi ir kopā pietrūka, bet tad kad bija tas gan bija ko vērts.

Atceros pirms daudziem gadiem to sērīju kad nomainījās aktrises, skatos Natiju sāk rādīt un tad man tāda WTF seja, kas njotiek tā nav Adriana? Padomāju pēc plastiskās operācijas no apdegumiem viņas seja ir savādāka it kā tāpēc citu varoni ielikuši, bet nē visi izturas tā it kā nekas nebūtu bijis. Tā bija briesmīga sērija.

It kā nevar saprast kas bija par iemesliem citur raksta ka Adriana kavēja filmēšanu, vairāk laika pievērsa savam draugam, citur ka Adrianai nepatika alkohola smaka no Huana un viņa nevarēja izturēt. BET tās bija tikai dažas sērijas, nevajadzēja tādā veidā samaitāt visu telenoveli, bet telenoveles veidotājiem arī skatītāji laikam neinteresēja, jo ja viņi būtu gribējuši un centušies Adrina neaizietu.

Un kaut kā šeit var redzēt to laiku, kad aktrises bija dabīgākas, savam vecumam atbilstošas, tagad jau pat janiešu seriālos aktrisēm bijušas vairākas plastiskās operācijas, tas laikam skaitās normāli tagad, kilograms grimma utt.

Отредактировано mmaarriiaa (29.07.2011 01:14)

+1

25

wow, super, cik garš komentārs!! Bet jāa..jau agrāk biju izteikusi savas domas un tagad tikai atliek piebilst, ka piekrītu visam, ko uzrakstīji. Manas domas ir tādas pašas attiecībā pret katru Tevis uzrakstīto teikumu.

+1

26

aNgeL написал(а):

wow, super, cik garš komentārs!! Bet jāa..jau agrāk biju izteikusi savas domas un tagad tikai atliek piebilst, ka piekrītu visam, ko uzrakstīji. Manas domas ir tādas pašas attiecībā pret katru Tevis uzrakstīto teikumu.

Man prieks ka mūsu domas sakrīt :)
Jā gari gan uzrakstīju :D Man ir patiešām daudz ko teikt par šo telenoveli, jo man patiesi tā ļoti patīk. Vis būtu gandrī ideāli, ja nebūtu bijusi aktrišu nomaiņa.

Отредактировано mmaarriiaa (29.07.2011 22:41)

+1

27

Jāa..Manas 2 lielākās traumas šajā novelē ir aktrišu maiņa un Solera frizūras maiņa.

+1

28

aNgeL написал(а):

Jāa..Manas 2 lielākās traumas šajā novelē ir aktrišu maiņa un Solera frizūras maiņa.

:D Nevar nepeikrist. "Nolaizītie" mati viņam nepiestāvēja. Bet telenoveles pirmajā pusē viņš izkatījās traki pievilcīgs :)
Un aktrišu nomaiņa tas bija šaumsīgi.
Bet vairāk palasīju info un šķiet, ka varētu būt pie visa vainīgs tas ka Adriana bija pārāk samīlējusies savā puisī. Es tā padomāju varbūt puisis bija greizsirdīgs un jutās apdraudēts, kad viņa skūpstījās ar Huanu un tāpēc šī nepatika viņu starpā tika izveidojusies no nekā, lai nebūtu problēmas ar draugu.
Viņai raksturs nebija viegls un kad galvā viņai bija mīlset'ba, tāpēc viņa negribēja skūpstīties ar Huanu.
Bet nu teikšu tā, dumji. Būt aktierim tas ir kas vairāk par to - patēloju, man ir problēmas, pietiek. Jābūt mīlestībai pret savu dabu, varoni un skatītājiem.

Un Huanam nepatika, ka viņas(Adrianas) līgavainis bija filmēšanas laikumā un viņam vajadzēja iet prom, Adriana kopā ar viņu, nu jā šķiet ka šo nesaskaņu dēļ viss arī notika.
Adrianas un viņas līgavaiņa "mīlestības neprāts" daudz ko samaitāja.
Interesanti jau būtu zināt īstos iemeslus, kāpēc viss tā notika, jo no preses jau taisnību nevar uzzināt, katram ir savas viedoklis.
Labi, es laikam par daudz aizpļāpājos :D

Отредактировано mmaarriiaa (30.07.2011 00:06)

+1

29

Nezinu....Ja jau līgavainis bija greizsirdīgs 100 sērijas, tad varēja paciesties vēl 15. Vispār man liekas, ka jebkuru situāciju varēja izturēt, kad palicis tik maz.. Bet nu labi..neko tur nepadarīsi :(

+1

30

aNgeL написал(а):

Nezinu....Ja jau līgavainis bija greizsirdīgs 100 sērijas, tad varēja paciesties vēl 15. Vispār man liekas, ka jebkuru situāciju varēja izturēt, kad palicis tik maz.. Bet nu labi..neko tur nepadarīsi :(

Njā debīlākais jau ir tas, ka tās bija 15 sērijas, TIK maz. To varēja paciest visi, un tad telenovelei būtu bijuši nevis tikai diezgan labi panākumi, bet gan megapanākumi.
Varbūt tam visam bija kāds patiešām nopietns iemesls, kuru vienkārši nevienam neizpauda.
jo tie iemsli, kas tika minēti ir patiešām dumji. Ir nopietnākas lietas, kuru dēļ pat neko neatceļ.
Ai es Adrianu nesaprotu. Ja es tēlotu kopā ar Huanu es nejustos nelaimīga :D :D

+1

31

Palasīju komentus un man arī ir ko piebilst (lai gan jau te ir pāris mani komenti, bet ne pārāk skaidri)! :)

Tātad: Man arī ļoti nepatika aktrišu nomaiņa! Atceros, kad sērijā ieraudzīju Adrianas vietā Iranu, biju ļooooti pārsteigta un negribēju ticēt, ka tā ir Natālija. Domāju, ka tā ir kāda cita meitene, bet ne Natālija, lai gan visi viņu pazina un sauca vārdā, tomēr es neko tā arī nesapratu. Tikai pēc tam, skatoties tālāk, attapos no pārsteiguma un vispār ātri vien pielāgojos Iranas atveidotajai Natālijai, kaut arī tā vairs nebija Adrianas Natālija, jo šī tiešām bija savādāka, citādāka, bet pieradu pie viņas! :( :)

aNgeL написал(а):

Solera frizūras maiņa.

mmaarriiaa написал(а):

"Nolaizītie" mati viņam nepiestāvēja. Bet telenoveles pirmajā pusē viņš izkatījās traki pievilcīgs :)

Piekrītu jums abām, viņam tiešām tie "nolaizītie" mati nepiestāvēja, jo tas tiešām viņu padarīja krietni vecāku!  :nope: Jā, t-noveles pirmajā pusē viņš tiešām izskatījās daudz labāk un daudz pievilcīgāks! :D :love:

Vispār man ļoti patika Natālija&Enrike un tas viņu mīlasstāsts :love: :love: :love:, bet ļoti kaitināja Natālijas tēvs Santjāgo, Hisela(jo viņa visu laiku jaucās pa vidu Natālijai&Enrikem), Rebeka un tā skolas "neīstā" direktore Klemensija - ciest viņus nevarēju!  :angry:

Eh, skatījos youtubē pēdējo sēriju un pirmkārt, tik foršas atmiņas tas man uzvēdīja un otrkārt, atkal sagribējās turpināt skatīties tālāk, jo toreiz tiku līdz 31.sērijai un šajā sakarā gribēju lūgt, meičas, jūsu palīdzību - vai jūs lūdzu varētu pateikt, kur es varētu skatīties šo seriālu? Varbūt pat kādu linku iemest? Jo es jau visu googli pārmeklēju un neko sakarīgu atrast nevarēju, pat youtubē nekā nav! Lūdzu, palīdziet!!! :( :) :)

0

32

Forsteriāna написал(а):

Eh, skatījos youtubē pēdējo sēriju un pirmkārt, tik foršas atmiņas tas man uzvēdīja un otrkārt, atkal sagribējās turpināt skatīties tālāk, jo toreiz tiku līdz 31.sērijai un šajā sakarā gribēju lūgt, meičas, jūsu palīdzību - vai jūs lūdzu varētu pateikt, kur es varētu skatīties šo seriālu? Varbūt pat kādu linku iemest? Jo es jau visu googli pārmeklēju un neko sakarīgu atrast nevarēju, pat youtubē nekā nav! Lūdzu, palīdziet!!! :( :) :)

pirms kāda laika es biju izdomājusi apskatīties kādas konkrētas ainas no telenoveles, bet lai kā meklēju vairs neatradu. Pirms 2 gadiem youtube bija lielisks kanāls, kurā bija visas sērijas diezgan pieņemamā kvalitāte, bet tagad tas konts ir dzēsts. Un tur  kur agrāk bija lādējamās sērijas pieejamas, tur arī sakarā ar autortiesībām viss tika bloķēts. Man patīk skatīties online, nelādēju neko. Bet šis seriāls liekas nav ne online, ne arī citādi pieejams.

0

33

Forsteriāna написал(а):

Vispār man ļoti patika Natālija&Enrike un tas viņu mīlasstāsts :love: :love: :love:, bet ļoti kaitināja Natālijas tēvs Santjāgo, Hisela(jo viņa visu laiku jaucās pa vidu Natālijai&Enrikem), Rebeka un tā skolas "neīstā" direktore Klemensija - ciest viņus nevarēju!  :angry:

Viņu mīlas stāsts bija kaut kas. Ļoti patīk tāda tipa mīlas stāsti. Hisela man arī atmiņā palikusi kā kaitinošākā persona nr.1

0

34

mmaarriiaa написал(а):

Man patīk skatīties online, nelādēju neko. Bet šis seriāls liekas nav ne online, ne arī citādi pieejams.

Paldies, marii, par atbildi! :) Man arī patīk skatīties online un es arī nelādēju neko, bet, diemžēl, ir tā kā tu saki, šis seriāls tiešām nekur nav pieejams, vēl vienīgā cerība ir Mundo Latino forumā, kur šim seriālam izveidotā tēmā, ir jau izliktas lādējamās sērijas, bet caur megaupload, kas, kā zināms, jau sen ir slēgts jeb ciet! :( Tāpēc, gaidu, kad tur kāds izliks no jauna sērijas!!! :) :yep: :shine: ;)

Terēze написал(а):

Hisela lai piespiestu Enriki sevi apprecēt,izdomāja nevis grūtniecību,bet gan smagu slimību,ja pareizi atceros-smadzeņu audzēju.

Vispār, cik atceros, tad Hisela bija izdomājusi arī grūtniecību, bet Enrike viņai nenoticēja (vai arī noticēja, bet negribēja pieņemt, ka tā ir un centās noskaidrot patiesību), tāpēc Hisela ķērās pie daudz nopietnākiem un pārdrošākiem ieročiem - pie smagās slimības jeb smadzeņu audzēja! ;)

Vispār, šķiet, ka es tomēr daudz ko atceros no šī seriāla, lai gan man pašai likās, ka es neko neatceros, bet nav brīnums, ka atceros, jo gandrīz nevienu sēriju neizlaidu un skatījos līdz pat beigām!!! :D :love: :love: :)

aNgeL написал(а):

Ļoti, ļoti patīk šeit Huans Solers un viņa varonis Enrike!

Man arī viņš šeit ļoti patika un patīk labāk nekā tagad un viņa varonis Enrike man arī ļoti patīk!!! :yep: :love: :)

Patiesībā man ir divas vismīļākās t-noveles - šī un "La Intrusa"!!! Dievinu abas šīs t-noveles!!! :love: :love: :love: :love: :love: :love:

0

35

Forsteriāna написал(а):

Man arī viņš šeit ļoti patika un patīk labāk nekā tagad un viņa varonis Enrike man arī ļoti patīk!!! :yep: :love: :)

Šī man šķiet, ir vismīļākā Solera loma. Enrike ir sapņu varonis :D

Forsteriāna написал(а):

Vispār, cik atceros, tad Hisela bija izdomājusi arī grūtniecību, bet Enrike viņai nenoticēja (vai arī noticēja, bet negribēja pieņemt, ka tā ir un centās noskaidrot patiesību), tāpēc Hisela ķērās pie daudz nopietnākiem un pārdrošākiem ieročiem - pie smagās slimības jeb smadzeņu audzēja! ;)

Vispār, šķiet, ka es tomēr daudz ko atceros no šī seriāla, lai gan man pašai likās, ka es neko neatceros, bet nav brīnums, ka atceros, jo gandrīz nevienu sēriju neizlaidu un skatījos līdz pat beigām!!! :D :love: :love: :)

Ļoti kaitināja viss kas notika ar Hiselu, un vēl tās kāzas pēdējā sērijā. Viņa visu tur bojāja.

+1

36

mmaarriiaa написал(а):

Šī man šķiet, ir vismīļākā Solera loma. Enrike ir sapņu varonis :D

O, jā, marii, ir gan un kā vēl un Enrike noteikti ir sapņu varonis, jo skatoties yotubē ainiņas ar N&E, es nodomāju, ka pie tāda psihologa kā Enrike, es labprāt ietu! :D :love: :)

mmaarriiaa написал(а):

Ļoti kaitināja viss kas notika ar Hiselu, un vēl tās kāzas pēdējā sērijā. Viņa visu tur bojāja.

Jā, es teiktu, ka ļoti bojāja, tāpēc es viņu ciest nevarēju un piekrītu, tiešām kaitināja viss tas, kas notika ar Hiselu! :angry:

0

37

Youtubē atkal ir izliktas LDA sērijas un te būs links: LDA sērijas !!! :jumping: ;)

0

38

Forši!! Cerams, ka netiks nobloķētas :)

0

39

Diemžēl augšā liktajā linkā jeb youtube kanālā visas sērijas ir izdzēstas, bet uzgāju dailymotion.com, ka ir saliktas dažādos kanālos sērijas, ne visas, bet tomēr ir - te būs links: http://www.dailymotion.com/en/relevance/universal/search/locura+de+amor+/1 Ja kāda vēlas paskatīties! ;) Cerams, ka tajā Retro Televisas kanālā parādīsies arī šis seriāls! :love: ;)

+2

40

Šajā kanālā var droši skatīties, kaut pagaidām nav visas sērijas saliktas, bet tur tiek liktas visu laiku un noteikti būs līdz pēdējajai: http://www.dailymotion.com/maritza-roman

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Locura de amor/Neprātīgi iemīlējies(Televisa,2000)