Beidzot noskatījos šo t-noveli no sākuma līdz beigām, jo kā pirms 8 gadiem iesāku tā līdz šim nebiju turpinājusi skatīties, jo tad laika nebija gan skolas, gan darba dēļ, tad vēl nebija iespējams nekur noskatīties, kaut pirms diviem gadiem pēc ilgas meklēšanas internetā atradu kur var noskatīties, taču tagad tur vairs sēriju nav. Tā nu atkal sāku meklēt pa visu googli, kur varētu noskatīties līdz tiešām atradu un nokačāju sev datorā. Tagad man šis seriāls būs pašai datorā un kad atkal gribēsies, varēšu noskatīties, tikai viss nav ideāli, jo trūkst četru sēriju un dažas sērijas nav ielādējušās līdz galam, bet tā nav mana vaina, bet gan tā cilvēka, kurš viņas ielika internetā un vēl entradās skaņa ir klusa, tāpat tas ir arī pēdējās sērijas beigās, kad skan t-noveles tituldziesma, bet par spīti visam, man vismaz beidzot ir šis seriāls un vairs nebūs jāmokās ar meklēšanu. Ui, garš ievads sanāca, tāpēc ķeršos pie galvenā. :D Skatoties šo seriālu, tas uzdzina tādu nostaļģiju un atmiņas par to laiku, kad skatījos to pa tv. Man toreiz bija kādi 9 gadi laikam un daudz laika vadīju pie tv kastes, jo negāju uz skolu, tāpēc daudz t-noveļu tika redzēts un šī tai skaitā. :blush: Vēl tagad atceros kā slēgājot tv kanālus, nejauši uzslēdzu šo un sāku skatīties. Tā mani uzreiz aizrāva, jo likās ļoti interesanta. Aizrāva tas, ka šī bija jauniešu tipa t-novele un tāpēc patika tā visa darbība, kas notika Minervas institūtā, taču galvenokārt, mani ļoti pievilka galveno varoņu Natālijas un Enrikes mīlasstāsts, šī aizliegtā mīlestība, kas reāli dzīvē tiešām nav iespējama, jo kā mēs zinām, tad starp pasniedzēju un skolnieci nedrīkst būt attiecību, un turklāt, starp abiem bija arī liela vecuma starpība, tāpēc tas viss kopā radīja tādu interesi manī. Toreiz jau es nezināju neko par to, jo ko gan deviņgadīgs bērns no tā varētu kaut ko saprast, taču tas mani pievilka šai t-novelei un tieši tāpēc tā man kļuva tik ļoti mīļa, par spīti aktrišu maiņai, jo tas nemainīja manu skatījumu par šo t-noveli. Jā, šī t-novele ir mana vismīļākā un pēc tam seko La Intrusa (Svešiniece), kurai youtube ir sērijas pieejamas un tas ir ļoti labi. :D :love: Arī es šeit pamanīju dažus pazīstamus aktierus, kurus toreiz nezināju un patiesībā es toreiz nevienu nezināju no šī seriāla, bet toties tagad zinu. Daudz neiedziļināšos detaļās, jo jau iepriekšējos savos komentāros visu esmu pateikusi, taču pateikšu tikai to, ka laikam kļūdījos attiecībā uz to Hiselas izdomāto grūtniecību, jo skatoties visu seriālu, tas tur nebija, bet kaut kā to atceros. Nu, varbūt tiešām vienkārši sajaucu un viss. Galu galā tas ir bijis ļoti daudzās t-novelēs. :D Tāpat man ļoti patīk arī t-noveles tituldziesma. Tā ir tik priecīga, saulaina, enerģiska un romantiska. Arī vārdi ir ļoti romantiski. :love: Tā kā tagad ir pavasaris un beidzot ir sākušās saulainas, bet vēl ne siltas, dienas, tad šī dziesma tagad ir tieši laikā. :glasses: Lai nu kā, pēc šīs t-noveles noskatīšanās es sapratu, ka savā DOL es patiesībā biju apvienojusi divus sižetus no divām savā mīļākajām t-novelēm - pasniedzēja un studentes aizliegtā mīlestība, un otrajā daļā - kalpones un viņas saimnieka stāsts un tas patiesībā ir tik forši. Agrāk par to pat nebiju iedomājusies, bet tā nu tas ir. :blush: :love: Nu jā, es arī ar šo t-noveli savilku līdzības ar savu dzīvi, jo daudz kas bija līdzīgi kā ir man, jo īpaši viena lieta - strīdi ar mammu, jo mana mamma arī mīl kontrolēt un ir stingra. Vispār sapratu vēl arī to, ka tas nebija nejauši, ka man LDA un La Intrusa tik ļoti iepatikās un kļuva tik mīļas, jo pirmkārt, man patīk tieši tādi stāsti - aizliegtas mīlestības un liela vecuma starpība, jo kā jau zinām, tad tā bija gan Natālijai un Enrikem, gan arī Virhīnijai/Vanesai un Karlosam Alberto un otrkārt, arī galvenokārt, jo tas man asociējas ar mani un manu mīļumu (jūs ziniet ar ko), tāpēc man vismīļākā t-novele ir un paliek tieši LDA. :blush: :love: Nu, tā visu esmu pateikusi, ko gribēju. Nezinu, vai kāds laikos un kaut ko atbildēs, bet tas arī nav tik svarīgi. Kaut kā tā! :)