TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz: video


Emperatriz: video

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

Mazais Gabo ir tik sasodīti jauks.. :love: :love: :love:

0

22

0

23

0

24

Šajā video varat redzēt Edīti Gonzalezu un Mauricio Islasu telenoveles 'Emperatriz' kastingā.

Njā, nu sorry, bet Gabija daudz spēcīgāk tēlo Emperatriz un viņai ir jābūt spēcīgai sievietei ar raksturu, bet noskatoties Edītes tēlojumu, sevišķi pie 1:30, kur viņa saka 'Vengo por mi hija.', liekas, ka viņa tulīt apraudāsies, bet, kad Gabija vienā no promo teica šos vārdus 'Voy a luchar para recuperar a mi hija.', tirpas izskrēja cauri, pirmoreiz skatoties! :)

0

25

0

26

0

27

GaBy написал(а):

Njā, nu sorry, bet Gabija daudz spēcīgāk tēlo Emperatriz un viņai ir jābūt spēcīgai sievietei ar raksturu, bet noskatoties Edītes tēlojumu, sevišķi pie 1:30, kur viņa saka 'Vengo por mi hija.', liekas, ka viņa tulīt apraudāsies, bet, kad Gabija vienā no promo teica šos vārdus 'Voy a luchar para recuperar a mi hija.', tirpas izskrēja cauri, pirmoreiz skatoties!

Jā!! Piekrītu! Gabija tēlo Emperatriz spēcīgāk. It kā jau Edīte ar spēcīga.. Bet nu nē. šī ir izteikti Gabijas loma!  :love: Man patiktu, ja būtu ar Islasu, jo Prisionerā viņu nomainīja, tad šeit varētu vismaz izbaudīt.. bet arī Bernie tikpat laba izvēle, jo Tierrā viņam nebija lemts :D bet nu jāa...tāpat kā Edīte un Gabija radītu 2 dažādas Emperatriz, tāpat arī Maurisio un Bernie radītu divus pilnīgi dažādus Alehandro.

0

28

aNgeL написал(а):

šī ir izteikti Gabijas loma!

Aha! :love:
Man Islass ļoti patīk, bet kkā dzirdot, ka Bernijs piedalīsies un turklāt viņa varonim vārds Alehandro.. :love: Islasu neiztēlojos ar tādu vārdu.. :D Alehandro man asociējas ar pagara auguma vīrieti un sportiskas miesas būves, nu tāds kā Williams, arī Bernijs.. :D :love:

0

29

GaBy написал(а):

Man Islass ļoti patīk, bet kkā dzirdot, ka Bernijs piedalīsies un turklāt viņa varonim vārds Alehandro..  Islasu neiztēlojos ar tādu vārdu..

es gan laikam ļoti pat iztēlojos, jo vienā savā stāstā Islasu nosaucu tieši šajā vārdā :D :D :D Kā Alekss neiedomājos. Bet pilnajā Alehandro - jā.

GaBy написал(а):

Alehandro man asociējas ar pagara auguma vīrieti un sportiskas miesas būves, nu tāds kā Williams,

Sagribējās Sortilegio http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif

0

30

aNgeL написал(а):

es gan laikam ļoti pat iztēlojos, jo vienā savā stāstā Islasu nosaucu tieši šajā vārdā

Ā, nu tad jā! :D

aNgeL написал(а):

Sagribējās Sortilegio

Por Dios, tikai nesāc! :love:

0

31

GaBy написал(а):

Por Dios, tikai nesāc!

Es nepaspēju sākt..Tu pasteidzies man priekšā un pirmā sāki :D :D  :love:  :love:

0

32

aNgeL написал(а):

Es nepaspēju sākt..Tu pasteidzies man priekšā un pirmā sāki

Eh, labi, projehaļi.. :D :love:

0

33

Filmējot pirmās sērijas

Intervija ar Gabiju

0

34

Ventaneando.

0

35

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Emperatriz (TV Azteca, 2011) » Emperatriz: video