TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x19 - Klaus


2x19 - Klaus

Сообщений 21 страница 39 из 39

21

Woupii, šon jauna sērija  :crazy: Nevaru sagaidīt Deimona un Stefana kautiņu :D Kā arī, protams, ELAIDŽŽUUU  :love:

0

22

ŠoNAKT! :D
Tā kā redzēšu tikai rīt, bet jā, sērija solās būt ļoti interesanta. :)

0

23

cravey написал(а):

Kā arī, protams, ELAIDŽŽUUU

:D:D:D:D Man laikam iet otrā kārtībā... vispirms Elijah un tad Deimona un Stefana kautiņš... bet jap... baigi gaidu šo sēriju... tik labi, ka beidzot ir klāt.. :D

0

24

Man pirmajā vietā ir Klaus un Elaidža, pēc tam tikai Stefana un Deimona kautiņš.

0

25

Man vnk Stefans tik ļoti nokaitināja pagājušajā sērija, ka nevaru sagaidī, ka Deimons viņam sados pa kaklu :D Vis vis vairāk es gaidu tieš to brīdi, kad Elaidža atdzīvosies, to viņa mierīgo sejas izteiksmi, smaidiņu ehhh, GAIDUUU  :love:

0

26

cravey написал(а):

Vis vis vairāk es gaidu tieš to brīdi, kad Elaidža atdzīvosies, to viņa mierīgo sejas izteiksmi, smaidiņu ehhh, GAIDUUU

Tas bija fantastisks brīdis.. superīgs.. :D

Свернутый текст

Vispār visa sērija bija ideāla.. un ceru, ka iespējams Elijah piedos Ketrīnai pēc visas šīs jezgas ar Klausu beigām.. :) Viņš ir pelnījis laimīgu dzīvi, jo atšķirībā no Klausa viņam rūpēja cilvēki i tad, i rūp tagad.. :)

Uhh... dievīga sērija... un es zinu, ka Elijah sapratīs Deimonu un piedos viņam.. varēja redzēt jau tajā kadrā, kad Deimons neatvainojās, ka Elijah sapratu, kāpēc.. tieši tā paša iemesla dēļ, kāpēc Elijah nepiedeva Klausam..

:)

0

27

Man pašlaik ir viens viens vārds, ko teikt - ELIJAH  :love:

Свернутый текст

Runājot par sēriju tā bija tiešām ļoti laba. Bet Stefans mani ar katru sēriju ar vien vairāk un vairāk kaitina, Elēna mani arī dikti kaitina. Es viņu abus vienkārši ciest vairs nevaru.

Отредактировано Inetux (22.04.2011 11:14)

0

28

Akkk, Elaidža! Wow, nē, Elaidža foršāks par Klausu, baigi labs, akk, man tā patīk. Viņi savā ziņā ar Deimonu tik ļoti līdzīgi.

Свернутый текст

Tai vietā, kur Elaidža prasīja atvainošanos, es gribēju, lai Deimons neatvainojas. Stefans kā sunītis pakaļ Eleinai dancāja, lai izpatiktu, srazu atvainojās, tapē vēl jo vairāk es fanoju, ka Deimons viņus visus vnk pasūtīja. Elaidža ar viņu saprata, tas skatiens, kad Deimons izgāja no istabas to skaidri parādīja. Bet atkal bilan, Deimons nabadziņš, beigās mocījās :( Bet vismīļākais brīdis visā sērijā man laikam ir pats sākums, kā Eleina par Elaidžu rūpējās, gribēja viņam palīdzēt, ahhh, tajā brīdī es viņus abus nežēlīgi šippoju :love:

Es ļoooti ceru, ka Elaidža izdzīvos, ļoti, ļoti!!! Un, ka mēs viņu vēl 3. un citās sezonās redzēsim. Danielam vajag kļut par pastāvīgo cast!!! Bāc nu wraiteri saņemāās!!!

0

29

Свернутый текст
cravey написал(а):

Tai vietā, kur Elaidža prasīja atvainošanos, es gribēju, lai Deimons neatvainojas. Stefans kā sunītis pakaļ Eleinai dancāja, lai izpatiktu, srazu atvainojās, tapē vēl jo vairāk es fanoju, ka Deimons viņus visus vnk pasūtīja. Elaidža ar viņu saprata, tas skatiens, kad Deimons izgāja no istabas to skaidri parādīja.

Jap... tieši tā.. pakaļskrējēs Stefans bez mugurkaula.. :)

cravey написал(а):

Bet vismīļākais brīdis visā sērijā man laikam ir pats sākums, kā Eleina par Elaidžu rūpējās, gribēja viņam palīdzēt, ahhh, tajā brīdī es viņus abus nežēlīgi šippoju

Un tieši tāpēc izskatās, ka Elijah viņu sāk cienīt.. :) Un es ar sāku savā prātā šipt.. un domāju, šitā nodot Delenu.. bet kaut kā gribas šito parī ar redzēt.,.

:)

0

30

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

bet kaut kā gribas šito parī ar redzēt.,.

Mmm, Elaidžas varoni vēl var, ui, kādos variantos attīstīt. Tajā skaitā arī viņa love interests. Pēc šīs sērijas kļuva skaidrs, ka Elaidža mīlēja oriģinālo dubultnieci, tas viņa skatiens flešbekā, kad viņš Ketrīnu pirmo reizi ieraudzīja, to ļoti labi parādīja. Ļoti gribētu kādreiz par šo dzirdēt. Kā aizsākās viss tas dubultnieču stāsts un kā Elaidža viņu iepazina. Ehh  8-)

Katrā ziņā skaidris ir viens, Elaidžam IR JĀPALIEK DZĪVAM sezonas finālā!!! And that's my final word!!!! Pwease make it happen, dear writers http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ce8cb59733a3b031ae5890099482b9c8.gif

0

31

Свернутый текст
cravey написал(а):

Mmm, Elaidžas varoni vēl var, ui, kādos variantos attīstīt. Tajā skaitā arī viņa love interests. Pēc šīs sērijas kļuva skaidrs, ka Elaidža mīlēja oriģinālo dubultnieci, tas viņa skatiens flešbekā, kad viņš Ketrīnu pirmo reizi ieraudzīja, to ļoti labi parādīja. Ļoti gribētu kādreiz par šo dzirdēt. Kā aizsākās viss tas dubultnieču stāsts un kā Elaidža viņu iepazina.

Un vēl tas, ka viņš atzinās Elenai, ka viņš arī Kertīnā bija mazliet samīlējies.. to varēja pamanīt arī pārējās ainās... Iespējams Elijah ir saistīts ar dubultnieču līniju nevis kā Klaus, bet dvēseliski tās ir viņa dvēseles radinieces.. :)

Lai arī kā man patiktu iespējamā Delenas līnija, Elijah un Elena varēut būt fantastiski labs pāris, viņiem labi saskan cilvēcīgi un izskatās, ka kopā ir tīri interesanti... :)

0

32

Siikaa написал(а):

Elijah un Elena varēut būt fantastiski labs pāris, viņiem labi saskan cilvēcīgi un izskatās, ka kopā ir tīri interesanti...

Jā, pēc šīs sērijas es ar par šiem sākšu pa riktīgam fanot. Līdz šim man bij ta, ka es Elaidžu vairak kā tādu mentor figūru Eleinas dzīvē uztvēru, tak pēc šīs sērijas - bana, Ninai ir arī mezonīga ķīmija ar Danielu. Tūliņ vēlreiz noskatīšos visu sēriju, tik ļoti man patika Eleina + Elaidža šai sērijā  :love: Bet atgriežoties pie preferencēm, nu man Delena pirmajā vieta, bet ja nu galā viņa paliktu ar Elaidžu es neraudātu un nedauzītu pieri pret sienu, nekā ja tas būtu Stelenas end game variantā http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9b9a2330c1c3e758138f1a0878f7946d.gif Karočen pēc šīs sērijas es Stelenu vel vairāk norakstu :D

0

33

Inetux написал(а):

Runājot par Elenu & Elaidžu, tad manuprāt Delenas fandomam ir uzradies nopietns konkurents, jo tūbē video rodas kā sēnes rudenī. Noskatījos vēlreiz sēriju un sapratu, ka es ar dikti fanoju par viņiem..

He he, viņiem ir daudz fanu, un skaits arvien sāk pieaugt :D Tapē arī mums izveidoju atsevišķu tēmu šim pārim  :playful: http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic.php?id=6132

0

34

It kā jau lielākā daļa redzēju, tāpēc ceru, ka drīkstu bez spoilera  :blush:

Wow, sērija riktīgā!!! Elaidža  :love:  :love: Viņš patiesi ir dievīgs!! Un viņš un Elena... ziniet, es tomēr laikam būšu par šo pāri :D Deimons man vienmēr paticis labāk pats par sevi, nevis Delena. Bet gribas, lai Deimons arī ir laimīgs, bet ar kādu...es pat nezinu, kura būtu viņa vērta :D Elenai labāk piestāv Elaidža, man liekas. Un vispār - tāda ķīmija abiem  :love:  Un tas brīdis, kad viņa atnāca atpakaļ, viņa sejā tik jauks smaids bija, bet Elena piebeidza šo mirkli, pieprasot, lai viņš turpina stāstu.. Un viss Elaidžas stāsts par Klausu - wow!! Tik daudz pārsteigumu un negaidītu pavērsienu! Patiešām paliek arvien interesantāk! Starp citu man likās, ka šajā sērijā tomēr Stefans bija izdarījis vienu labu lietu - palaida Elenu pie Elaidžas, jo Deimons to nebūtu izdarījis :D Un jāa.. tas, ka Stefans uzreiz atvainojās Elaidžam..tas man likās kaut kā nedabiski..Un kāda Deimonam bija izteiksme, skatoties uz Stefana atvainošanos  :rofl:
Un pēc tik ilga laika arī Dženna uzzināja par vampīriem un vilkačiem.. No vienas puses mierīgāk dzīvot neko tādu nezinot, no otras.. viņa jau bija vienīgā kas neko nezināja un tas tā nejauki pret viņu.

0

35

aNgel.. es laikam drīz būšu pilnībā tavā nometnē... es it kā esmu Delenas fans.. bet tagad jau esmu tik ļoti iemīļojusi Elijah tēlu, ka varētu aizmirst Delenu Elijah un Elenas pāra dēļ.. :)

0

36

Es pieķēru sevi pie domas, kaut Elijah paliktu kopā ar Elenu. Bāc es laikam esmu par EE  :love:

0

37

Inetux написал(а):

Es pieķēru sevi pie domas, kaut Elijah paliktu kopā ar Elenu.

Vēl viens pievienojas šim pāra fanu pulkam.. :)  :love:

0

38

Īstenībā jau ja tā padomā, tad Elaidža visilgāk mīl Petrovu dāmas, ņemot vērā, ka viņš droši vien pašā pirmajā bija iemīlējies. Savā ziņā, viņam pat tur vislielākās tiesības uz Eleinu :D Es ar par EE, bet DE laikam tuvāk, nezinu, bet vēl pāris šādas sērijas un varu pilnībā par EE pārkonvertēties :D Un vel protams jātur īkšķi par to, lai Elaidža izdzīvo http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ce8cb59733a3b031ae5890099482b9c8.gif

0

39

cravey написал(а):

Un vel protams jātur īkšķi par to, lai Elaidža izdzīvo

:yep:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x19 - Klaus