TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x01 - The Birthday


3x01 - The Birthday

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

Un vēl jaunie stilli:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/ … ?album=145

http://www.vampire-diaries.net/gallery/albums/301tb/VD301a_1285b.jpg

0

22

Jaukas bildes :) Nevaru sagaidīt. Vakarnakt skatījos TVD sērijas, mana mīlestība pret Delena ir atgriezusies :)

0

23

1. postā pievienoju sērijas anotāciju :flirt:

0

24

Meičas, vairs tik 8 dienas palikušas (mums 9) līdz TVD pirmizrādei  :crazyfun: Es jau vairs toč nespēju sagaidīt  :crazyfun:

0

25

haha jā es arī :D Laiks iet pārāk lēni :D

0

26

cravey написал(а):

Meičas, vairs tik 8 dienas palikušas (mums 9) līdz TVD pirmizrādei   Es jau vairs toč nespēju sagaidīt

Un es gaidot atradu jaunu seriālu, ko skatīties... un jau iesvētīju to par savu mīļāko seriālu.. :D:D:D

Nabaga VD... bija viņiem labas izredzes kļūt par pirmajiem un lielākajiem favorītiem, bet kā jau parasti uzrodas negaidīts konkurents, kas iegūst pirmo vietu un otrie paliek otrie.. :) Un šokējošakais ir tas, ka seriāls nav pat par mistiskām lietām.. :)

Bet ja godīgi, gribu šausmīgi redzēt VD sēriju.... Man tikai bail, ka Elena visu laiku čīkstēs, cik ļoti viņa mīl Stefanu un cik Deimons pie visa vainīgs.. :o :(

0

27

Aijuc, stāsti, kas par seriālu?  :playful:

0

28

Spēcīgi! Sneak peeks:

0

29

Ta viņai beidzot pielkes.. :o vai kā??

Nabaga Deimons.. brālis maniaks un mīļotā muļķe.. :o

0

30

Siikaa написал(а):

mīļotā muļķe.. :o

Nu šis es domāju šīs sezonas laikā mainīsies. Domāju, ka Deimons panāks to, ka viņai daleks, jo atšķirībā no sava brāļuka Deimons nebaidās pateikt rūgto patiesību pat tad, ja zin, ka tā sāpinās cilvēku, kuru viņš mīl. Solīti pa solītim, bet tas i neiespējami, ka kādā brīdī Eleinai varētu nedalekt īstenā situācija, vismaz no Ninas intervijām spriežot tas tā būs un tieš tajā brīdī, kad viņa sāks attālināties no saint Stefan, viņa manāmi satuvināsies ar Deimonu.

Siikaa написал(а):

Nabaga Deimons

Tas gan. Viņam te vissmagākā nasta būs jānes :'( Atkal man sirsniņa par viņu sāpēs skatoties :disappointed:

0

31

Siikaa написал(а):

Nabaga Deimons.. brālis maniaks un mīļotā muļķe.. :o

haha well tā notiek ar tiem labākajiem tēliem :D Cerams, ka kaut kas mainīsies, ja nē, tad es droši vien, tikai dažas ainas skatīšos...

0

32

TIKAI 2 DIENAS PALIKUŠAS  :crazyfun:

0

33

Kā man patīk šie divi komenti youtubā zem tās sneak peek ainiņas :D Pilnīgi caur katru burtu var just cilvēku entuziasmu  :rofl:

GOD, WHAT DAMON MUST BE FEELING! ELENA, TOO, I LOVE THAT DAMON JUST TELL'S HER STRAIGHT UP HOW IT IS, AND ELENA AS WELL, WHEN SHE NEEDS TO, GOD, THIS COUPLE, THIS FUCKING COUPLE!!!! THIS IS THE FIRST SCENE WE'VE GOTTEN OF THEM AND IT'S JUST FUCKING RIFE WITH EMOTION AND INTENSITY AND FUCK ALL BEAUTY!!!!! THEY ARE DAMON AND ELENA AND THEY EACH HAVE JAGGED PIECES OF HEART THAT SOMEHOW, THROUGH EVERYTHING... FITS TOGETHER AS ONE DEVASTATING... WHOLE, SEAMLESSLY. (šim 42 laiki :D)

Oh, Hey Elena! Nice to meet you. LOL JK I'VE BEEN STALKING YOU FOR MONTHS. I loooove you omg let's have sex to show our love. I've never met a girl like you!!! Oh, that picture? It's just the old love of my life who just happens to look exactly like you. Oh and you're adopted. ....that journal? yeaaah I probs shoulda told you I was a RIPPAHH lolz. But don't worry, Lexi cured me a long time ago! ....well if you don't count that time I ate a village... awks. (šim 21 laiks :D)

0

34

Jauns preview  :flirt:

0

35

cravey написал(а):

Kā man patīk šie divi komenti youtubā zem tās sneak peek ainiņas  Pilnīgi caur katru burtu var just cilvēku entuziasmu

:D:D:D:D

0

36

YYYAAAAYY! IT'S TONIGHT, IT'S TONIGHT, IT'S TONIGHT  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

37

OMG

Свернутый текст

Kretīns Stefans... viņš Deimonu tiešām sāpināja, to varēja tik labi redzēt beigās.. visa Deimona seja... Jā jutos mazliet slikti, kad redzēju, ka pats Stefans ar mazliet pārdzīvo... bet nu common.... Kretīns.. :o
Un Elena ar varētu sākt domāt.. jo ja godīgi, kas  ir svarīgāk, viens kretīns vai simtiem cilvēku.. tas Stefan, I love You... nu Dura, kas dura... :o
Uhhh.... visa sērija tik nenormāli laba, bet emocijas neatšķiras no tām pašām, kas man bija pavasarī.. :)

0

38

O, Aijucis, jau paspēja iekomentēt! ideāli, jo domāju, ka tev moš darbiņš šodien un nepaspēsi līdz vakaram un man nebūtu ar ko pārrunāt  :disappointed: Ta kā IDEĀLI! Anīvai, pievienojos tavam komentam:

Свернутый текст

Eleina tai SE ainā - vispār man tā SE aina gan patika, gan izbesīja. Man patika ideja kā tāda. Mīļotais zvana, šobrīd pilnīg norāvies no jebkādas "ķēdes", bet tomēr spēj vēl mīlēt, zvana savai meitenei dzimšanas dienā, bet nespēj parunāt, jo apzinās, ko ir izdarījis. Bet meitene, lai gan klausulē neviens nerunā, atpazīst savu mīļoto un vnk pasaka viņam "I love you. Just hold on to that and you'll be ok." Savukārt mīļotais, joprojām nespēdams neko pateikt, vnk savā galā klusi pamāj ar galvu. Ideja tak ļoti skaista un emocionāla, vai ne? Bet SE izpildījumā tās emocijas man bija meeeh, here we go again  :no:
Bet par Stefanu kā rippah runājot - esmu sajūsmā, Polam beidzot ir ko darīt un ir ar ko mūs priecēt. SUPER! Un tā izdoma slepkavojot, tā doma, ka pēc noslepkavošanas viņš tomēr jūtas savā ziņā slikti tāpēc saliek ķermeni pa gabaliem atkal kopā - tas ir tik drausmīgi slimīgi un psihopātiski! Arī tai brīdī, kur viņš Endiju "sagaidīja", man tai brīdī, skatoties kā viņš viņu vēro, kā tādu medījumu, pilnīg bail palikās. No Deimona man nekad nebij bail, pat ne 1. sezonas sākumā. Bet Stefans toč, kad noraujaus no tās ķēdes kļūst par īstu maniaku ar lielo M!
Karolīna un Tailers - man bij bik par ātru. Un šai sērijā es sapratu, ka Karolīna+Stefans man labāk patīk kā Karolīna+Tailers  :rolleyes:

UN DELENA!!! AHHHH, NU AHH, BEZ VĀRDIEM. NU TAS JĀNOSKATĀS PAŠAM. ES PAT...GRŪTI NOKOMENTĒT. NU SKAISTAS TĀS VIŅU ATTIECĪBAS. UN ES ZINU, KA DEIMONS BŪS TAS, KURAM BŪS VISLIELĀKĀ LOMA TAJĀ, KA ELEINA NO MEITENES KĻŪS PAR SIEVIETI. I CAN JUST FEEEEL IT  :crazyfun:

Tik vienkārši, bet skaisti  :'(  :love: http://s54.radikal.ru/i145/1104/01/26bb1408003e.gif

0

39

Свернутый текст
cravey написал(а):

Bet par Stefanu kā rippah runājot - esmu sajūsmā, Polam beidzot ir ko darīt un ir ar ko mūs priecēt. SUPER! Un tā izdoma slepkavojot, tā doma, ka pēc noslepkavošanas viņš tomēr jūtas savā ziņā slikti tāpēc salike ķermeni pa gabaliem atkal kopā - tas ir tik drausmīgi slimīgi un psihopātiski! Arī tai brīdī, kur viņš Endiju "sagaidīja", man tai brīdī, skatoties kā viņš viņu vēro, kā tādu medījumu, pilnīg bail palikās. No Deimona man nekad nebij bail, pat ne 1. sezonas sākumā. Bet Stefans toč, kad noraujaus no tās ķēdes kļūst par īstu maniaku ar lielo M!

Manuprāt, labākā sērija daļa, lai piedod man Delena, viņu ainas bija tiešām skaistas, bet come on SE, žēl, ka Elena ir tik liela muļķe, es nonācu tajā pašā punktā, kur biju sezonas beigās, Deimons ok, Stefans ieinntriģe, bet Elena besī ar vien vairāk un vairāk...nu es nevaru, mani pašlaik pie skatīšānās tur maniaks ar lielo M, kā tu teici. Beidzot arī Polam ir kaut kas, kur izpausties, man patika, bija slimīgi, bet man patika.
Karolīna+Tailers mhhh es nezinu, man ar tomēr labāk patīk Karolinā ar Stefanu, lielāka ķīmija bija.

0

40

Свернутый текст

Jā, cik šorīt paspēju komentus palasīt, ļoti dalītas emocijas. Liela daļa bija sajūsmā līdz SE ainai. Jo visiem liekas dumji, ka Eleina tagad Stefanam saka "I love you", kad šis jau neskaitāmus ļautiņus ir novācis. Tai pat brīdī Deimons vienmēr ir bijis killers un vissliktākā persona uz zemes virsas tiklīdz kaut kas tamlīdzīgs ar viņu notiek un paiet vismaz 10 sērijas līdz Eleina saņemās tik daudz kā piedot viņam, nemaz nerunājot par ko vairāk. Tas bij arī tas, kas man izbesīja SE ainā.

Nu es turpināšu skatīties, un jums ar varu pateikt, lai paciešaties vismaz līdz 3. sērijai. Jo 3. sērija ir tā, kur Stefans pavisam "izslēdz to savu switch" un kļūst par Maniaku bez pilnīgi jebkādām emocijām, vienīgi ar vēlmi pēc asinīm. Tas ir apstiprināts spoileris :) Turklāt Sebs vakar tvītoja, ka jau filmējas Atlantā, tātad viņa varonis parādās laikam 6. sērijā, vai 7. toč  :playful: Līdz tam SE ainas varam vnk pārtīt :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x01 - The Birthday