TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)


Corazon valiente (Telemundo, 2012)

Сообщений 181 страница 200 из 200

181

Saprotu, ka tas bija tik sen un es jau labprāt būtu ar jums kopā skatījusies un komentējusi, bet nju jā, laika trūkums man bija! :D :)

Es atkal jūtu, ka ilgošos pēc Anhelas un Huana Markosa un it sevišķi tieši pēc HM, jo man liekas, ka šī loma Resendezam ir daudz foršāka, mīļāka un romantiskāka nekā Pedro loma Dama y Obrero! :yep: :love: :love:

Esmu noskatījusies 19 sērijas un man jaau nenormāli kaitina gan Fernanda, gan tas Luiss! :mad: :angry: Tāpēc man ir tāds jautājums tev, Enģelīt - cik ilgi Luiss vēl tur būs? Un vai gadījumā Fernanda arī viņu nenovāks? Būtu jau labi, ja viņā tā izdarītu, jo tad atkal būtu par vienu ļaunīti mazāk, kas kaitētu Anhelai&HM! :D :D ;)

Ak, kā man patīk Huans Markos un it sevišķi tas viņa greizsirdīgais skatiens, kas tiek veltīts Luisam, kā arī vēl tas skatiens, kad viņš skatās uz Anhelu! Dievinu! :D :love: :love: :love:

Man ir tāda aizdoma, ka drīz man būs atkal cits paraksts, bet tad jau vēl manīs! :D :love:

Vēl kas - pasaki, lūdzu, vēl tādu lietu, kad Huans Markos sapratīs, ka aiz tiem visiem šķēršļiem, kas izšķīra viņu un Anhelu, stāv Fernanda? Proti, kad viņš sapratīs, ka viņa ir vainīga? ;) Es zinu, ka tā kā es skatos, tad tavas atbildes man ir kā spoileri, bet lai ir, jo es esmu no tām, kuras grib visu uzreiz zināt, nevis gaidīt! :D :) ;)

0

182

Forsteriāna написал(а):

Tāpēc man ir tāds jautājums tev, Enģelīt - cik ilgi Luiss vēl tur būs? Un vai gadījumā Fernanda arī viņu nenovāks? Būtu jau labi, ja viņā tā izdarītu, jo tad atkal būtu par vienu ļaunīti mazāk, kas kaitētu Anhelai&HM!

Ojj.. Man grūti atcerēties :D Jo Luisam ir dvīņubrālis.. attiecīgi aktieris ir līdz pašām telenoveles beigām un nevaru vairs atcerēties, cik ilgi tur tieši Luiss bija.. Bet viņš ilgi būs..

0

183

Šī telenovele, lai cik murgaina un ļoti gara bija, bet pārsteidzošai ir tas, ka visu laiku bija kaut kas interesants, kas piesaistīja sižetam. Neraksturīgi interesanti notikumi tik daudz sērijām, parasti kā ierasts ir , ja ir daudz sēriju, tad 60% no tām garlaicība.

0

184

aNgeL написал(а):

Jo Luisam ir dvīņubrālis..

Jā, to es jau zinu, bet viņa dvīņubrālis vismaz ir labais un viņam ar Anhelu nekāda sakara nav atšķirībā no Luisa! :D :)

aNgeL написал(а):

Bet viņš ilgi būs..

Vot, šitais jau man vairs galīgi nepatīk un tas nozīmē, ka viņš Anhelu&Huanu Markosu ilgi mocīs, tāpat kā Fernanda!  :(  :sceptic:  :angry:

Nju nekas, kā ir tā ir, gan jau mani nervi to Luisu vēl izturēs, jo manus nervus tai pat laikā sajūsmina un dziedina Anhelas&HM ainiņas!!! :D :love: :love:

0

185

Forsteriāna написал(а):

Vot, šitais jau man vairs galīgi nepatīk un tas nozīmē, ka viņš Anhelu&Huanu Markosu ilgi mocīs, tāpat kā Fernanda!

Jā, šim pārim būs ļoti daudz šķēršļu un ļaundaru intrigu, un lielāko stāsta daļu viņi būs šķirti.

0

186

aNgeL написал(а):

Jā, šim pārim būs ļoti daudz šķēršļu un ļaundaru intrigu, un lielāko stāsta daļu viņi būs šķirti.

Jāa, tas jau tagad notiek visu laiku, bet man ļoti gribās zināt, vai Anhela apprecēsies ar Luisu vai nē! Esmu tikusi līdz 34 sērijai! :) ;)

0

187

Nju tā, esmu tikusi līdz 61 sērijai - paldies dievam, Anhela neaapprecējās ar Luisu, beidzot Violeta saprata kāds patiesībā ir Luiss, HM tagad ir cietumā un Villijs avarēja aviokatastrofā, bet izdzīvoja un viņu apprūpē Lorēna! Es tikai tos galvenākos notikumus izstāstu! Vispār interesanti tur tagad, tikai es nevaru saprast, kad visi sapratīs, ka aiz visām tām slepkavībām stāv Fernanda? Mani jau šitais sāk kaitināt, jo visi ir tādi muļķīši un neredz acīmredzamo un tad vēl tā Izabellas māte tagad parādījās un jau sāk kaitināt!  :angry: Un Luiss arī vēl jorpojām ir dzīvs un cenšas nogalināt visus pēc kārtas!  :mad:

Njaa, nju ir tur tagad daudz kaitinošu lietu, bet man ir interesanti un es tik turpinu kust no Anhelas&Huana Markosa ainiņām!!! :D :love: :love: :love: ;)

0

188

Esmu tikusi līdz 95 sērijai un tagad tur iet pilnīgs sviests - Anhela ir zaudējusi atmiņu un visi viņu uzskata par mirušu, Huans Markos taisās precēties ar Fernandu (lūdzu, sakiet, ka viņš neapprecēs viņu, lūdzu) un Sema ar Villiju uzzināja, ka "it kā" ir brālis un māsa! Īsāk sakot, galvenie pāri ir šķirti un vienīgie laimīgie tur ir Emma un Pablo! Vismaz Migels ir uzzinājis daļu patiesības par Fernandu, bet es nevaru sagaidīt, kad BEIDZOT visi, it īpaši Huans Markos, sapratīs, ka tā īstā zlodeika ir Fernanda!!!  :sceptic:  :angry:  :mad:

0

189

Forsteriāna написал(а):

Anhela ir zaudējusi atmiņu un visi viņu uzskata par mirušu,

Man likās, ka tas bija vēlāk noticis :D vispār neatceros, kas īpaši ar šo pāri notika pēc tam, kad atmiņa tika atgūta. Bet nu jāa.. otrajā telenoveles daļā tomēr lielāka uzmanība ir pievērsta Migelam un Fabiolai.

0

190

aNgeL написал(а):

vispār neatceros, kas īpaši ar šo pāri notika pēc tam, kad atmiņa tika atgūta.

Varu pastāstīt - kad Anhela atguva atmiņu, viņa loģiski neko negribēja piedot Huanam Markosam un aizgāja no viņa pie Gustavo, lai sāktu jaunu dzīvi, bet Huans Markos tikmēr salaida ar Gustavo bijušo Lauru, tomēr Anhela un Huans Markos atkal sagāja kopā, taču viņš aizbrauca uz Kolumbiju, lai novāktu Ferandu, bet tā vietā Fernanda "it kā" novāca viņu! Lūdzu, Eņģelīt, saki, ka Fernanda nenogalināja Huanu Markosu, lūdzu!!!  :'( Man tagad tik žēl ir Anhelas, jo viņa tikai aizvesta pie Fernandas un viņa viņai parādīja video, kurā Fernanda "it kā" nogalināja Huanu Markosu, un Anhela tagad ļoti ciešs!!! Man viņas ir nenormāli žēl!!!  :(  :'(  :(  :'(  :(  :'( Ak jā, esmu tikusi līdz 157 sērijai! ;)

0

191

Forsteriāna написал(а):

Eņģelīt, saki, ka Fernanda nenogalināja Huanu Markosu, lūdzu!!!  :'(

Atļaušos atbildēt pirms Enģelīša, nepārdzīvo viņš netiks nogalināts.

Отредактировано mmaarriiaa (26.05.2014 22:49)

0

192

Šajā novelē vispār varoņi mirst miljons reižu, bet vienalga vienmēr izrādās dzīvi :D Kaut kāds 9 kaķu dzīvību stāsts :D

0

193

Viss kārtībā, es jau to zinu! :D ;) Esmu jau tikusi līdz 184 sērijai - Anhela un Huans Markos ir laimīgi kopā, bet Sema ar Villiju ir uz šķiršanās robežas, tāpat arī Fabiola ar Migelu! Skatoties šo un iepriekšējās sērijas man radās jautājums - kas par diagnozi būs Huanam Markosam jeb viņa galvai? Tas ārsts tur kaut ko teica, bet es tā arī nesapratu!  :dontknow:  :huh: :) ;)

0

194

Forsteriāna написал(а):

Viss kārtībā, es jau to zinu! :D ;) Esmu jau tikusi līdz 184 sērijai - Anhela un Huans Markos ir laimīgi kopā, bet Sema ar Villiju ir uz šķiršanās robežas, tāpat arī Fabiola ar Migelu! Skatoties šo un iepriekšējās sērijas man radās jautājums - kas par diagnozi būs Huanam Markosam jeb viņa galvai? Tas ārsts tur kaut ko teica, bet es tā arī nesapratu!  :dontknow:  :huh: :) ;)

Man šķiet viņam bija audzējs galvā, bet, iespējams, šaubos.

0

195

mmaarriiaa написал(а):

Man šķiet viņam bija audzējs galvā, bet, iespējams, šaubos.

Nē, tu nešaubies, jo tā arī ir! Nabadziņš, bet ar viņu viss būs kārtībā? Kā viņš tiks ar to galā?  :(  :huh: ;)

0

196

Forsteriāna написал(а):

Nē, tu nešaubies, jo tā arī ir! Nabadziņš, bet ar viņu viss būs kārtībā? Kā viņš tiks ar to galā?  :(  :huh: ;)

viņam liksies, ka viņš mirs, arī pārējiem to pateiks, daudz kas man ir piemirsies un daļu ar pārtraukumiem esmu redzējusi, bet to, ka beigās viss būs labi gan atceros.

0

197

Loģiski, ka būs labi.. Es tak saku, ka te visi nemirstīgie :D

0

198

Protams, ka viss būs labi un tas gan, te tiešām visi nemirstīgi, it sevišķi Fernanda, lai gan beigās viņu nogalināja! :D

Tātad, lūk, manas pārdomas un komentārs par šo seriālu: Šis seriāls tiešām bija atšķirīgs no parastajiem seriāliem kādus mēs esam redzējušas, jo es teiktu, ka šis bija kā tāds romantisks trilleris, tiešām! :D Piekrītu, jums meičas, kā jūs iepriekš savos komentos rakstījāt, ka brīžiem tas bijs pat murgains un sviestains, pilnīgi piekrītu! :yep: Mani šajā t-novelē nenormāli nokaitināja Fernanda, Luiss un pat paši galvenie varoņi Anhela un Huans Markos, kad viņi tur 3 reizes izšķīrās, bet tas jau tā ir katrā t-novelē!  :sceptic:  :) Vēl piekrītu arī tajā, ka tiešām šeit bija sabāzts viss iespējamais, kas telenovelēs ir pa druskai jeb tikai kāda daļa, tā tiešām bija! :yep: ;)

Runājot pat Klāru un Kamillo, es sapratu tā, ka Klāra nomira līdz ar to, viņiem nebija laimīgas beigas! Skumji, jo gribējās, lai viņi būtu laimīgi, bet kā ir tā ir!  :disappointed: ;)

Lai arī kādi seriāla gaitā bija Anhela&Huans Markos, man viņi tomēr ir mīļākais pāris šajā seriālā un, kā jau es zināju, man viņu pietrūks, ļoti pietrūks!!! Viņu ainiņas bija ļoooooooooottttiiiii romantiskas un mīļas, ka varēja pilnīgi kust no tām un man tā arī bija!!! :D :love: :love: :love:

Njaa, šis bija tāds interesants un brīžiem pat murgains seriāls, bet es vairāk noteikti neskatīšos tādus t-noveles kurām būs pāri par 200 sērijām! Es vnk tik ilgi pavilkt nevaru, jo man jau kaut kur vidū vnk sāk palikt garlaicīgi un gribās pārtraukt skatīšanos un šeit man arī dažbrīd tā bija, tomēr es noskatījos līdz galam! :D ;) :)

Tagad es laikam paskatīšos Dama y Obrero un domāju, ka tāpat ir skaidrs kāpēc es skatīšos! :D :love: :love: ;)

0

199

Forsteriāna написал(а):

Protams, ka viss būs labi un tas gan, te tiešām visi nemirstīgi, it sevišķi Fernanda, lai gan beigās viņu nogalināja! :D

Es Tava vietā nebūtu par to tik pārliecinātā :D
Tā sieviete apmetnī pie kapa, likās Fernanda un tas palika uz lielas jautājuma zīmes, vai viņa tiešām ir mirusi.

Отредактировано mmaarriiaa (28.05.2014 18:40)

0

200

mmaarriiaa написал(а):

Tā sieviete apmetnī pie kapa, likās Fernanda un tas palika uz lielas jautājuma zīmes, vai viņa tiešām ir mirusi.

Es atkal padomāju, ka tā ir Marija Fernanda (viņas meita), bet varbūt, ka arī viņa pati! Njaa, nevar būt par to pārliecināts, jo tas tiešām palika uz jautājuma zīmes!  :dontknow: :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)