TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)


Corazon valiente (Telemundo, 2012)

Сообщений 61 страница 80 из 200

61

1. sērija (saīsinātā 20 minūtēs)

šeit

0

62

1.

Свернутый текст

akk..nu kurš ielika Horhi Luisu Migela lomā?? Es tak nevaru bez asarām uz tādu skatīties... Cik nežēlīgs sākums :( Un vēl suns tik foršs.. Patīk Katie Barberi labā lomā :)
Amm..jāa.. Anhela (Adriana) man neiepatikās..nepatīk, kā viņu atveido Adriana. ir arī tādas tīri neko sekundes, skatieni, žesti, bet.. cerams vēlāk būs ok..
Galvenais varonis iepatikās :D
Ahh..Samanta, protams, man patīk..zināju, ka man patiks...
Bet kad tas otrs lidoja lidmašīnā.. tik uzkrītoši redzams, ka lidmašīna neīsta.. :D
Ahh..bet Fernandas (Ailinas) parādīšanās satriecoša.. limuzīnā ar baltu kaķi..  :love:
Visā visumā patika :) Tagad jāgaida otrdiena, lai redzētu pilnu sēriju :)

0

63

:)  Nu loti jau neparasts sizets serialam, vismaz neko tadu lidzigu neesmu redzejusi,  man ari laikam bus jasak skatities :)

0

64


0

65

2.

Свернутый текст

Kā man patīk Samanta!!! Ximenai ļoti piestāv šī varone. Katra viņas loma arvien labāka un labāka. Foršas viņas un Villija attiecības. Un šis pat nenojauš, kas par sievieti stāv viņa priekšā.
Izskatās, ka pagātne atkārtosies - bagāta meitenīte un miesassarga meita sadraudzēsies.
Fernanda īsta ļaundare - asiņaina. Genos pārgājis. Tikai viņas tēvs tāds slepenāks un paveic noziegumus ar svešām rokām.
Un jau patīk arī Ema un Pablo. Vēl viens laikam būs foršs pāris! Interesanti, ka šeit Ema un Izabella necieš viena otru, kad Donde esta Elisa aktrises tēloja māti un meitu :)
Skatos un domāju, cik ilgi viņi spēs saglabāt šādu telenoveles atmosfēru..kas vispār tālāk notiks, kā attīstīsies sižets. Diez vai taču katrā sērijā būs apšaudes, bet viss tomēr balstās uz to - uz dažādām atriebībām.

0

66

aNgeL написал(а):

Patīk Katie Barberi labā lomā

Vismaz šeit viņa nav tāda caca, šeit tiešām prieks uz viņu skatīties.. ^^

aNgeL написал(а):

Anhela (Adriana) man neiepatikās..nepatīk, kā viņu atveido Adriana. ir arī tādas tīri neko sekundes, skatieni, žesti

Man tās viņas pusaizvērtās acis tracina.. :D Bet tā ir ok, skatīties jau var, bet nu nepatīk, ka viss tur tik ātri notika, man tomēr gribējās, lai vēl pailgāk pavelk to viņas kļūšanu par miesassardzi.. Un nepatīk man, ka baigi bieži mainās kadri, no viena stāsta pārlec uz citu.. :no:

aNgeL написал(а):

Ahh..bet Fernandas (Ailinas) parādīšanās satriecoša..

Jāāāāāh, Ailīna tik tiešām satriecoši izskatās.. :love: Man viņa ļooooti atgādina Esteri no Emperatriz, es nezinu kāpēc, bet kkas viņām ir līdzīgs.. :D

aNgeL написал(а):

Galvenais varonis iepatikās

Man smukais papacito.. :love: Kā viņš var nepatikt.. ^^

aNgeL написал(а):

Ahh..Samanta, protams, man patīk..zināju, ka man patiks...

Viņa tāda pārāk piemīlīga, lai būtu miesassardze, bet nu, man patika kā viņa nolika pie vietas Villiju.. :D

Kopumā diezgan sižetiski interesants stāsts, viss kkā savā starpā ir saistīts.. Atmiņas visu vieno.. :) Rīt beidzot ķeršos pie 2ās sērijas. ^^

0

67

GaBy написал(а):

Bet tā ir ok, skatīties jau var, bet nu nepatīk, ka viss tur tik ātri notika, man tomēr gribējās, lai vēl pailgāk pavelk to viņas kļūšanu par miesassardzi..

Jāa... īstenībā tas ka pirmajā pusstundā Anhela kļuva par miessardzi liek jautāt, kāpēc viņa vienkārši uzreiz tāda nevarēja būt? Man arī prasījās pēc garākas nokļūšanas pie tā.. 

GaBy написал(а):

Man smukais papacito.. :love: Kā viņš var nepatikt.. ^^

Pēc 4 sērijām viņš man ir ļoti iepaticies!! Un viņa varoņa ainas ar meitiņu ir tik foršiņas  :love:

GaBy написал(а):

Viņa tāda pārāk piemīlīga, lai būtu miesassardze,

Hmm..varbūt esmu tik ļoti pieradusi pie šīs aktrises, ka redzu arī varonē pietiekamu spēku, lai būtu par miesassardzi. Kaut kā nenāca prātā doma, ka viņa tam ir pārāk piemīlīga :D
Toties no Anhelas gan dīvaina miesassardze (hmm.. laikam par to 4. sērijā)

0

68

aNgeL написал(а):

Jāa... īstenībā tas ka pirmajā pusstundā Anhela kļuva par miessardzi liek jautāt, kāpēc viņa vienkārši uzreiz tāda nevarēja būt? Man arī prasījās pēc garākas nokļūšanas pie tā..

Pirmkārt jau, pēc manām domām, par miesassardzi nevar kļūt 3 mēnešu laikā, ir vajadzīga ilgāka apmācība.. Un tiešām - vai nu varēja jau no sākuma būt, vai visu pirmo sēriju vilkt to apmācību, + vēl paildzināt bērnības ainas (sevišķi jau ar Horhi Luis Pila :love:).. Man likās, ka pārāk daudz un pārāk strauja 1. sērijas attīstība..

aNgeL написал(а):

Un viņa varoņa ainas ar meitiņu ir tik foršiņas

Vai ne? :love: Var redzēt, ka viņš tik ļoti mazo čirku mīl.. ^^

0

69

2. sērija

Man ļoooti patīk Huana Markosa un Anhelas attiecības, viņu kopainas.. :love: Mans papacito tik mīļš.. :love: Lai gan Adrianas sejas izteiksme mani šad tad reāli tracina.. :D
Šausmīgi kaitina Isabella, viņai nekas nekad nepatīk, un pareizi Huans Markoss viņai teica - No me escuchas, no me miras, y sabes que es lo peor del caso, cuando me miras, no me ves.. :) Man liekas, ka drīz viņa vnk nonāks trakonamā vai arī beigs savu dzīvi kkādā klīnikā..
Es zināju, ka Huans Markoss nav vainīgs, ka Fernanda toreiz zaudēja bērnu, bet nebiju domājusi, ka to izdarīs tas čalis Bernardo uzdevumā.. :huh:
Awww, man tik ļoti mīļa liekas Anhelas meitiņa.. ^^ Un tāds prieks, ka abas mazās princeses sadraudzēsies.. ^^
Wow, Fernanda būs viņu ļaundaru ļaundare.. :huh:

aNgeL написал(а):

Un jau patīk arī Ema un Pablo.

Jāā.. :love: Viņi tik labi pagaidām izskatās, lai gan vēl nekas nav īsti redzams.. ^^

aNgeL написал(а):

Kā man patīk Samanta!!!

Vai ne? Man arī.. Viņai tik labi izdodas noslēpt savas jūtas pret Villiju, lai gan šis gan dunduks, meitene visu mūžu viņu ir mīlējusi, bet šis pat savu pirmo meiteni nevar atcerēties.. :D

Tagad 3. sērija.. ^^

0

70

GaBy написал(а):

Šausmīgi kaitina Isabella, viņai nekas nekad nepatīk, un pareizi Huans Markoss viņai teica - No me escuchas, no me miras, y sabes que es lo peor del caso, cuando me miras, no me ves.. :) Man liekas, ka drīz viņa vnk nonāks trakonamā vai arī beigs savu dzīvi kkādā klīnikā..

Jāa...man aŗī Izabella nepatīk.. Tik skaists vārds, tik patīkama aktrise, bet varone..  :dontknow:  Man tomēr Sonja Smita patīk tieši pozitīvās lomās..viņa tik gaiša :)

GaBy написал(а):

Vai ne? Man arī.. Viņai tik labi izdodas noslēpt savas jūtas pret Villiju, lai gan šis gan dunduks, meitene visu mūžu viņu ir mīlējusi, bet šis pat savu pirmo meiteni nevar atcerēties.. :D

Tik tiešām.. it kā kopš tiem 15 gadiem Samantas izskats tik ļoti mainījies, ka nevar pazīt :D Vismaz ja ne pazītu, tad vismaz kaut kādu līdzību vai asociāciju Villijam būtu jāsaskata viņā ar Semu. :D Bet nu labi...man tieši tas patīk, ka viņš nezina, kas viņa ir.. ka viņa izliekas par vienaldzīgu, stipru, kad patiesībā virmo starp abiem spēcīga ķīmija!

0

71

3. sērija

Aww, abas mazās princeses tomēr sadraudzējās, tieši kā Samanta un Anhela.. ^^
Aww, Huans Markoss devās glābt Anhelu.. :love: Un tas Luiss, vsp nevar saprast kas viņš, liekas, ka viņam kkāda personības dubultošanās.. :D
Huans Markoss tāds dikti inteliģents cilvēks, no viņa tādi teksti nāk laukā.. Isballa pataisās par baigāko cietēju, bet pēc Huana Markosa vārdiem viņa izrādās tā vainīgā.. Un tas 'tērps', ko viņa nopirka Anhelai.. :D Baigā dizainere saucas.. :D Liekas, ka nejēdz neko no apģerbu atbilstībai darbam, tiešām, kā Anhela teica - kur tad viņai ieroci likt? :D Priekšējā kabatā vai? :D Un sērijas beigās, kad Huans Markoss Anhelai teica 'Yo no quiero a otra, te quiero a ti'.. :love:
Diez kāda būs Villija reakcija uz Samantas atzīšanos, ka viņa ir viņa pirmā meitene, galvenais, ka abi sadzērušies tekilu.. :D Nebūtu brīnums, ja abi aizmirstu vakara sarunu.. :D
Un Samantas māte Perla nav nemaz tāda svētā, par kādu izlikās.. :D

Ok, 4. sērija.. :D

0

72

4. sērija

Awwww, awwwww, awwwww, man tā patīk Huans Markoss.. :love: Viņš ir tik jauks.. :love: Tas pierādā aktiera profesionalitāti - te viņš tik labs un mīļš, gandrīz kā eņģelis (nesaku ka eņģelis, jo tāds ir tikai viens.. :love:), toties kāds ļaunais viņš bija LHDM.. Tieši tas pats ar Davidu Zepedu.. :love:
Hehe, es zināju, ka Samanta kko izdomās, lai neatklātu Villijam visu, bet nojautu, ka tādēļ Villijs neliksies mierā.. :love: Bet nu starp abiem tāda ķīmija.. :love: Vienīgais stulbums - Villins nepareizi izdarīja piezvanot kārtējai čiksai, kamēr Samanta gandrīz jau bija gatava viņam visu atklāt.. :(
Isabella paliek arvien neciešamāka, tagad jau sāk salaist ar savu miesassargu.. :no:
Patīk kā Emma izturas pret Pablo.. :D Nedaudz nežēlīgi, bet beigās kā metās viņam klēpī, aww.. :love:
Un abas mazās draudzenītes.. ^^
Gaidu 5. sēriju.. :)

0

73

Resumenes de la semana

1. - 4. sērija

0

74

GaBy написал(а):

Hehe, es zināju, ka Samanta kko izdomās, lai neatklātu Villijam visu, bet nojautu, ka tādēļ Villijs neliksies mierā.. :love: Bet nu starp abiem tāda ķīmija.. :love: Vienīgais stulbums - Villins nepareizi izdarīja piezvanot kārtējai čiksai, kamēr Samanta gandrīz jau bija gatava viņam visu atklāt..

Bet tas būtu pārāk ātri, ja tagad viņš tiešām visu uzzinātu. Tomēr cik sapratu, tad Villijam arī tā bija diezgan īsta pirmā mīlestība..un ja abi atkal tagad kopā kļūtu par saldo pārīti, tad nebūtu interesanti. Tā ka lai jau pacīnās :D

GaBy написал(а):

Patīk kā Emma izturas pret Pablo.. :D Nedaudz nežēlīgi, bet beigās kā metās viņam klēpī, aww..

Emma ir diezgan sarežģīts personāžs.. Redzams, ka garīgi traumēta un nestabila.. Spēj piedzīvot dažādas emocijas īsā laika sprīdī. Nevar uzminēt, kas viņai būs galvā nākamajā mirklī. Pablo ar viņu noteikti nebūs viegli, bet... tik forši, ka starp viņiem vienlaicīgi ir gan šie kašķi un izaicinājumi, gan arī maigums :)

GaBy написал(а):

Gaidu 5. sēriju..

Es jau sen gaidu 5. sēriju :D Beidzot rīt!!!

GaBy написал(а):

Tas pierādā aktiera profesionalitāti - te viņš tik labs un mīļš, gandrīz kā eņģelis (nesaku ka eņģelis, jo tāds ir tikai viens.. :love:), toties kāds ļaunais viņš bija LHDM

Man gan pirmā iepazīšanās ar viņu kā ar pozitīvo varoni, tā ka pat nespēju iedomāties tādu mīļumu ļaunu :D

0

75

aNgeL написал(а):

Redzams, ka garīgi traumēta un nestabila..

Man liekas, ka viņas izturēšanās ir pilnīgi normāla, zinot to, ka viņa ir pusaudze un turklāt tikko zaudējusi vecākus.. Viņu var saprast..

aNgeL написал(а):

Man gan pirmā iepazīšanās ar viņu kā ar pozitīvo varoni, tā ka pat nespēju iedomāties tādu mīļumu ļaunu

Viņam abas lomas piestāv, lai gan kā labais papacito man viņš labāk patīk.. :love:

aNgeL написал(а):

Beidzot rīt!!!

Wīīī.. ^^

Свернутый текст

Vai tiešām Isabella tik ātri mirs? :huh: Es šokā par avanci..

0

76

GaBy написал(а):

Man liekas, ka viņas izturēšanās ir pilnīgi normāla, zinot to, ka viņa ir pusaudze un turklāt tikko zaudējusi vecākus.. Viņu var saprast..

Jā.. Es jau neuzskatu viņas izturēšanos par nenormālu, tieši otrādi ļoti lieliski saprotu šo varoni un viņas iemeslus tādai būt. Tādēļ man ļoti interesanti viņu vērot. Turklāt vēl māksliniece!! Bet gan jau drīz vien Pablo piešķirs viņas dzīvei jaunu jēgu  :love: Love can save the world.

Свернутый текст
GaBy написал(а):

Vai tiešām Isabella tik ātri mirs? :huh: Es šokā par avanci..

Avanci neredzēju, bet biju kaut kur uzskrējusi virsū informācijai, ka būs mēģinājums nogalināt Izabellu.. Tiešām interesanti, vai arī Sonja Smita tāpat kā Horhe Luis Pila ir viesaktieri. Galu galā pat ja Izabella nomirs, Anhelas un Huana Markosa attiecībām būs liels šķērslis vārdā Fernanda.

0

77

aNgeL написал(а):

Bet gan jau drīz vien Pablo piešķirs viņas dzīvei jaunu jēgu

Šo momentu es ļoti gaidu.. :love:

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

Galu galā pat ja Izabella nomirs, Anhelas un Huana Markosa attiecībām būs liels šķērslis vārdā Fernanda.

Es nedomāju, ka Izabella mirs, jo tad tieši Anhelas un Huana Markosa attiecībām nebūs šķēršļu, jo Fernanda nedrīkst novākt Anhelu, citādāk Luiss izstāstīs visu policijai.. Nu nez, rīt redzēsim.. :D

0

78

Свернутый текст
GaBy написал(а):

Es nedomāju, ka Izabella mirs, jo tad tieši Anhelas un Huana Markosa attiecībām nebūs šķēršļu, jo Fernanda nedrīkst novākt Anhelu, citādāk Luiss izstāstīs visu policijai.. Nu nez, rīt redzēsim.. :D

It kā Tu ļaundarus nepazītu :D Novākšana nav  vienīgā iespēja.. Viņi māk savērpt visādas intrigas, šantāžas utt.. un greizsirdīga sieviete noteikti spētu kaut ko izdomāt, lai tas nekaitētu pašai :D
bet es arī nedomāju, ka Izabella tagad un tik ātri mirs..lai gan man nebūtu iebildumu  :blush:

0

79

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

Viņi māk savērpt visādas intrigas, šantāžas utt.. un greizsirdīga sieviete noteikti spētu kaut ko izdomāt, lai tas nekaitētu pašai

A kādas intrigas viņa spētu savērpt, ja Huans Markoss un Anhela ir tik tikko pazīstami..? :D Turklāt var jau redzēt, ka viņš ir iemīlējies Anhelā..

aNgeL написал(а):

lai gan man nebūtu iebildumu

Man viņa patīk kā varone, lai gan tracina, tomēr smieklīgas tās scēnas, kur tēlo cietušo, lai gan beigās izrādās vainīgā.. :D Un vai tiešām viņa ir stāvoklī? No tādas dzeršanas..

0

80

GaBy написал(а):

n vai tiešām viņa ir stāvoklī? No tādas dzeršanas..

Starp citu šis jautājums arī bieži skatīšanās laikā pavīd manā galvā.. Pārāk daudz dzer, lai būtu stāvoklī.. no otras puses, ja viņai atkarība no alkohola, tad nebrīnītos, ja patiesībā viņai vienalga. Galu galā arī esošai meitai īpaši daudz uzmanības nevelta.

GaBy написал(а):

A kādas intrigas viņa spētu savērpt, ja Huans Markoss un Anhela ir tik tikko pazīstami..?

apcirst visu jau saknē :D Anyway... gan jau redzēsim.. sēriju padaudz priekšā..viss var notikt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)