TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)


Corazon valiente (Telemundo, 2012)

Сообщений 81 страница 100 из 200

81

Entrada:

0

82

5.

Свернутый текст

Vēl viena forša sērija! :)
Kā man patīk Samanta!! Viņas intuīcija attiecībā uz Palomu, sekošana uz motocikla, un pāri visam vēl cīnās ringā! Un Villijs patiešām šoreiz sekoja viņai... hmm..bet vai nebūs tā, ka novērsīs viņas uzmanību cīņas laikā.
Samantas māte man ne ļoti saprotama pagaidām.. It kā laba, bet tajā pašā laikā it kā ne gluži... Laiks parādīs!
Ahh..un cik fantastiska aina, kurā Pablo ieraudzīja Emmas veidoto skulptūru :D :D Nabadzīte nevarēja atrast ticamu paskaidrojumu :D
Fernandai gan fantāzija strādā.. un Luiss - smieklīgs..ļauj sevi nobraukt :D :D Tikai tas neko nedeva, man šķiet.
Man patīk Izabella ainās ar Fernandu - tad viņa kļūst tāda pašpārliecināta, stipra.
Tik jauka apskāviena aina starp Anhelu un HM :)

0

83

aNgeL, Tu ar saviem komentariem mani aizvien vairak un vairak vilini skatities so serialu  :D :D un ari visi promo ir superigi, bet baidos, ka ara saks tik loti spozi spidet saulite, ka vnk nebus laika.
Kur online var redzet so serialu, es itka divas majas lapas atradu, bet varbut ir vel kads variants....  :rolleyes:

0

84

zuzanna написал(а):

aNgeL, Tu ar saviem komentariem mani aizvien vairak un vairak vilini skatities so serialu  :D :D un ari visi promo ir superigi, bet baidos, ka ara saks tik loti spozi spidet saulite, ka vnk nebus laika.

Prieks, prieks, ka kāds jūt vilinājumu :D Es arī tā īsti nebiju domājusi skatīties, tikai iemest aci, bet beigās aizrāvos :) Pie kādas tējas krūzes gan jau 40 min var atrast, lai noskatītos :)

zuzanna написал(а):

Kur online var redzet so serialu, es itka divas majas lapas atradu, bet varbut ir vel kads variants....

Telemundo mājaslapā var skatīties, bet tur ar reklāmām. (kaut kur šajā tēmā biju likusi video no šīs mājaslapas 1. sērijai)
Un youtubē arī lietotājs TVTelemundo izliek ar labu kvalitāti.

0

85

Eņģelīt, tavs paraksts.. :love: Dieāāāvīīīgs.. Sevišķi jau tā pirmā bilde.. :love:

5. sērija
Katrā sērijā tik daudz action situācijas, ka visu seriālu skatos un stresoju.. :D
Ahhh, Samanta ir dievīga un vēl uz moci.. :love: Un kā viņa tam čalim sadeva, bet nabaga Villijs dabūja bišk.. Samanta ir zvērsar intucīciju sievietes izskatā.. :D :love:

aNgeL написал(а):

Samantas māte man ne ļoti saprotama pagaidām.. It kā laba, bet tajā pašā laikā it kā ne gluži... Laiks parādīs!

Vai tiešām, kā Anhelas māte teica, viņa gulēja ar Anhelas tēvu? :huh: Bet redz, viņas vīrs Dario ar nav labāks - tam laikam Ofēlija patīk.. :D

aNgeL написал(а):

un cik fantastiska aina, kurā Pablo ieraudzīja Emmas veidoto skulptūru

Ak jā, un tā manāmi sakautrējās.. :D Bet nu žēl man viņas, cerams, ka ar laiku simpātijas pret Pablo dziedēs to viņas slimību.. :)

aNgeL написал(а):

Fernandai gan fantāzija strādā.. un Luiss - smieklīgs..ļauj sevi nobraukt

A tas idiņš guļ uz ceļa un baigi cer, ka Anhela atgriezīsies pie viņa.. :D
Āāāāāh, pēdējā aina.. :love:
- Ai, señor, me muero por abrazarlo..
- No te mueras.. Abrazame.. :love:
Ik pa brīžam vnk negribas neko teikt un vnk citēt kādu tekstu.. :love: Huans Markoss ir love.. :love:

0

86

¡Conozca los personajes!

ANGELA VALDEZ – Adriana Fonseca
Porte orgulloso, seguro y agraciado. Espíritu fuerte y resuelto, incluso en los momentos de agotamiento emana de ella una energía y una determinación indomables. Cabello oscuro como el ébano, brillante y sedoso, ojos chocolate intenso, siempre alertas, siempre escrutadores. De curvas marcadas, mirada desafiante, personalidad impactante. Nacida en una familia de clase baja, luchadora incansable y capaz de conseguir lo que desea, siempre se destacó entre los demás. Trabajadora nata, mamá ejemplar de Violeta, estudiante de enfermería. Casada con Luís, del quien decide divorciarse por tanto maltrato recibido. Conocer a Juan Marcos será amor a primera vista. Tendrá un aspecto inicial: sencilla, humilde, no sexy. Tendrá un aspecto más clásico como guardaespaldas: traje de pantalón y saco negro, camisa blanca, zapatos de hombre pero al convertirse en guardaespaldas exclusiva de la niña, cambiara a un aspecto más casual porque Juan Marcos quiere que pase más desapercibida como guardaespaldas de la hija.
JUAN MARCOS ARROYO – José Luis Resendez
Un hombre apuesto, seductor, inteligente, codiciado, millonario, deportista. Se casó con Isabel porque ella estaba embarazada pero no por amor. Hoy lleva una vida personal gris y monótona excepto por el amor que le tiene a su hija Génesis. Cada vez que se siente agobiado, saturado del negocio automotriz que maneja, y de las discusiones con su mujer, se esconde en su garaje donde refacciona autos de colección. Un empresario de los pies a la cabeza: viste traje de diseñadores exclusivos, corbatas inglesas, puños impolutos. Sin importar las horas que lleve trabajando o la fiesta a la que concurra, siempre da que hablar. La inseguridad del asesinato de sus padres lo pondrá muy cerca de una mujer a la que confiará la vida de su hija y le robará el corazón.
SAMANTHA SANDOVAL NAVARRO – Ximena Duque
Mujer de una belleza deslumbrante, porte aristocrático, con ojos rasgados y ligeramente felinos y una boca llena y carnal que consigue que el corazón de los hombres dé un incómodo vuelco. Aspecto arrebatador y controvertido: pura seducción innata pero la más completa frialdad de expresión. No se deja avasallar por ningún hombre pero tampoco lo deja entrar en su corazón. Reniega de su familia millonaria. Está preparada para dedicarse a la protección de personas. Ha sido guardaespaldas de figuras destacadas del espectáculo y la política, las artes y el deporte. Ahora es contratada para ser custodia encubierta del playboy, Willy del Castillo, quien fue su primer amor en la adolescencia y a quien nunca olvidó pero soportará que lo seduzcan porque para él, ella será su chofer. Viste cuando trabaja de trajes oscuros (gamas de negro, grises, azules) y de pantalones y saco. Muy masculina en su vestir y su peinado pero cuando no trabaja, luce sexy e informal en su vestir.
WILLY DEL CASTILLO – Fabián Ríos
Playboy. Alto, apuesto, muy atractivo. Físico de deportista, siempre bronceado por el sol y las regatas. Despreocupado, desorganizado y mujeriego. Willy se obsesionará con la frialdad de Samantha, quien resulta inmune a sus intentos de seducción. Y no podrá parar hasta conseguirla. Una mujer que pelea mejor que él, que puede ganarle una carrera en el más veloz de los automóviles, que bebe a su mismo nivel y que posee un cuerpo capaz de enloquecerlo. En cada momento estará Navarro con él, porque ella así lo obliga a llamarla. Se viste informal, con ropa de marca y a la última moda.
FERNANDA DEL CASTILLO – Aylin Mujica
Fue compañera de Juan Marcos durante la secundaria. Es la historia del “patito feo” que se convirtió en cisne. Ya de adulta es glamorosa, sofisticada, pero al mismo tiempo, fría y calculadora, perversa y capaz de ingeniar el plan más desalmado y despiadado. Solitaria y vacía. Enamorada desde que tiene uso de razón de Juan Marcos Arroyo, enloquecerá de dolor y rabia y contratará matones que harán cualquier cosa por dinero. Matará, torturará y secuestrará. Será amiga y enemiga. Tratara de hacer lo que sea para atraer a Juan Marcos, pero nada hará que éste la ame.
BERNARDO DEL CASTILLO – Manuel Landetta
Padre de Fernanda. Hombre en los cincuenta pero muy atractivo. Poderoso y obsesivo. Poseedor de un imperio, dueño de una de las automotrices más importantes del país. Forjará una alianza económica con la automotriz de la familia Arroyo que lo llevará a satisfacer la enloquecida obsesión de su hija por Juan Marcos. Bernardo intentará hacer sentar cabeza a su hijo Willy y se enamorará de la joven guardaespaldas que contrato para él, a tal punto de crear un enfrentamiento familiar. Con la movilidad reducida por el uso de un bastón, manejará su emporio desde la comodidad de su casa, informalmente elegante, encontrando la forma más beneficiosa de conseguir sus fines. Tendrá a Perla a sus pies. Compartirán la propiedad de una galería de arte que encubrirá su relación clandestina y puramente carnal, relación que mantienen en secreto durante años. Empleó a su hermana bastarda Ofelia como nana de sus hijos. Guarda con ella el más oscuro de los secretos.
EMMA ARROYO – Vanessa Pose
Una joven de 20 años. Bella y despreocupada con una escandalosa y alocada vida. Estudiante mediocre. Hija consentida. Camino a ser artista, porque pinta y esculpe. Expresiva en su totalidad física y espiritual, plasma en sus cuadros y sus esculturas su tempestuoso mundo interior. Puede abusar del color de la misma manera que abusa de su tarjeta de crédito, la velocidad de su automóvil o las pastillas para dormir. Es extremista. Un día puede ser una millonaria chica fashion de pies a cabeza, sexy y llamativa, y otro día puede ser una informal y despojada chica de colores oscuros y ropa de marca siempre pero apagada. Es bipolar. El encuentro con Pablo como guardaespaldas marcará el inicio de una relación conflictiva pero sanadora.
PABLO PERALTA – Jon Ecker
Un joven entre 25 y 30 años. Apuesto, varonil, de pocas palabras. Humilde y simple, ve asiduamente a sus papás a quienes mantiene y está peleado con su hermano Bruno. Viste siempre como guardaespaldas, de colores oscuros con traje y corbata, y cuando no está trabajando, es informal A Pablo le costará acostumbrarse a los cambios de humor de su nueva custodiada, Emma. Vivirá con ella una historia de amor pasional y tumultuosa.
ISABEL URIARTE – Sonya Smith
Esposa de Juan Marcos y madre de Génesis. Una mujer de aproximadamente 35 años. Asistió junto con Juan Marcos y Fernanda a la misma secundaria. De una belleza sosegada y fina. Proveniente de una familia de buena posición económica y gustos caros. Su estilo es para vestirse porque lo hace con su ropa, que no tiene éxito justamente por su excentricidad. Adicta al alcohol, no sabe hacer feliz ni a su marido Juan Marcos, ni a su hija Génesis. Egoísta, sólo se quiere a si misma.
LUÍS MARTÍNEZ – Eduardo Rodríguez
Un hombre de aproximadamente 35 años. De clase social baja. Cobrador de deudas, matón a sueldo, asesino violento o cualquier trabajo que se le asigne. Insensible ante el dolor, calculador y minucioso… siempre cumple con los encargos sin importar quién es el destinatario ni la edad ni la religión. Cocainómano y celosamente enamorado de Ángela. Padre de Violeta, será el aliado de Fernanda.
GÉNESIS ARROYO – Briggitte Bozzo
Una niña de aproximadamente entre 8 y 10 años. Génesis es tratada como una pequeña princesa: estudia piano, violín, danza clásica. Una institutriz le enseña cómo comportarse en la mesa y en eventos sociales. Practica equitación, natación y gimnasia artística. Pero no es feliz con su madre que apenas se ocupa de ella y si con su padre, que no tiene tanto tiempo para dedicarle. Esto la hace melancólica.
VIOLETA MARTÍNEZ – Nicole Arci
Una niña de aprox. entre 8 y 10 años. Ama a sus padres y quiere verlos juntos. Será manipulada por Luís para que él consiga sus fines. Pero a pesar de eso y gracias a Ángela, permanentemente es una niña vivaz, alegre, eufórica y valiente.
OFELIA – Tatiana Capote
Una mujer de aproximadamente 55 años. Media hermana de Bernardo aunque nadie lo sabe, trabaja en su casa como nana de sus hijos a quienes adora, en especial a Fernanda. De vestir recatado y de colores pasteles. Pero en realidad es una mujer extremadamente atractiva, que esconde permanentemente su sensualidad. Su apariencia a la vista es de una mujer inocente a todo, y lo es, pero guarda secretos inconfesables.
ESTELA DE VALDEZ – Gilda Haddock
Una mujer de aproximadamente 50 años. Austera, parca y de poca conversación. Desde la muerte de su esposo, Miguel Valdez, no tuvo relaciones con ningún hombre. Adora a su hija Ángela y a su nieta Violeta. Resentida por siempre con Perla. Es enfermera. Su forma de vestir es humilde y usa poco maquillaje. Pero sufrirá durante la historia una transformación y deberá verse una mujer interesante que escondía debajo de aquella apariencia.
PERLA NAVARRO – Katie Barberi
Una mujer de aproximadamente 50 años. Elegante, adicta a cualquier tratamiento que la haga verse mejor. Desea la juventud eterna. Le gustan las joyas y las piedras preciosas, los zapatos de taco alto, la ropa exclusiva. Es delgada y llamativa pero nada vulgar porque permanentemente quiere evitar verse como realmente fue, no quiere ni hablar de sus orígenes de mucama.
Personajes con Participación Especial:
MIGUEL VALDEZ – Jorge Luis Pila
Un hombre de aproximadamente 40 años. Padre de Ángela, esposo de Estela. De buen porte, apuesto, varonil y valiente. Guardaespaldas de Samantha, se convierte en un verdadero héroe al salvar a Samantha del secuestro al que la tenían sometida.
VICENTE LAMADRID – Alejandro López
Un hombre de aproximadamente 35 años. Ex compañero de Juan Marcos, Fernanda e Isabel. La vida no lo dotó de gracia ni belleza pero le dio un cerebro privilegiado que supo utilizar para enriquecerse. Desde joven sufrió las burlas de sus compañeros por su cara llena de acné. Desgarbado, enjuto, delgado e inteligente… el prototipo de un nerd de última generación. Se convirtió en un empresario dueño de compañías multimedia innovadoras y portales de informática. El tiempo y el dinero hicieron maravillas en su aspecto y hoy nadie diría que el hombre elegante e interesante que preside fundaciones y organiza eventos de caridad fue en su juventud un muchacho atormentado e inseguro. Eternamente enamorado de Fernanda Del Castillo, hará cualquier cosa que ella le pida.

0

87

GaBy написал(а):

Eņģelīt, tavs paraksts.. :love: Dieāāāvīīīgs.. Sevišķi jau tā pirmā bilde..

Paaaldies.. pēc šodienas sērijas sapratu, ka man vajag viņus parakstā un viss :D Xi xi..Tev arī nomainījās  :love:

GaBy написал(а):

Ahhh, Samanta ir dievīga un vēl uz moci..

Uz moča visi vienmēr dievīgi  :love:

GaBy написал(а):

Vai tiešām, kā Anhelas māte teica, viņa gulēja ar Anhelas tēvu?

Es patiesībā sākumā nepievērsu uzmanību tam, kurš no vecākiem ar kuru tur gulēja, bet kad sapratu, ka Anhelas tēvs ir "Horhe Luis", tad jāa..bija wow :O

GaBy написал(а):

Āāāāāh, pēdējā aina.. :love:
- Ai, señor, me muero por abrazarlo..
- No te mueras.. Abrazame.. :love:

Jāa.. laikam labākie 2 teikumi, kas abiem bijuši un kuri neprasa nekādus vārdus, tikai nocitēt, kā Tu to izdarīji  :love: Un tagad varēs lasīt atkal un atkal Tavā parakstā :D  :love:

0

88

aNgeL написал(а):

Xi xi..Tev arī nomainījās

Nespēju turēties pretīpapacito valdzinājumam.. :love:

aNgeL написал(а):

laikam labākie 2 teikumi, kas abiem bijuši un kuri neprasa nekādus vārdus, tikai nocitēt, kā Tu to izdarīji

Dažreiz pat labāk ir vienkārši citēt teikumus un otrs sapratīs, nevis tur rakstīt 'Vai cik skaisti' utt.. :D Telemundo tādā ziņā man patīk, ka vismaz šajā novelē ir tādi gudri teikumi, nevis kurus katrā novelē atkārto.. Kaut vai pie 4. sērijas beigās un 5. sērijas sākumā kur Huans Markoss izteica Anhelai 'komplimentu' (drīzāk jau atzīšanos :D).. :love: Tur vienkārši prasās nocitēt un viss.. :love:

0

89

6. sērija

Oho, Samantu nolaupīja.. :huh: Laikam tā čaļa, kas sēdēja cietumā, uzdevumā.. Bet nu Villijs drosmīgi devās glābt savu, kā viņu nodēvēja tā veterinārārste, 'līgavu'.. :D Aw, tik mīļi viņš Semu nodēvēja 'Cajita de sorpresas'.. :D :love:
Tomēr netika līdz skūpstam Huans Markoss un Anhela.. :( Bet tā kūku cepšana tik forša.. :love: Abu pārmītie skatieni.. :love: Protams, līdz brīdim, kamēr visu izjauca Izabella, viņai gan kkādas mentālas problēmas liekas, ka sēž, skatās spogulī, sarunājas un vēl taisa sevi par ķēmu.. :no: Nevajadzēja Anhelai teikt, ka viņai ir kkādas attiecības ar Huana Markosa miesassargu (aizmirsu vārdu), un viņš jau ar negribēja uzklausīt viņu..
Hehe, patīk kā Fernanda 'brauc' virsū Izabellai, tā caur puķēm, bet labi sanāk.. :D Un Izabella klausa ar.. :D Un jā, diez ko nākamajā sērijā Huans Markoss teiks, kad šī apakšveļā atvērusi durvis stāvēja un runāja ar Anhelu.. :D Nabadziņš..
Interesanti, ko Emma būs domājusi ar 'gribu, lai Tu būtu kas vairāk kā tikai miesassargs'.. :huh:
Ak jā, ko piemirsu pie 5ās sērijas pateikt - Fernanda gan drosmīgi visu tēvam izstāstīja, par to slepkavošanu a tas tādā čillā visu uztvēra.. :D Man bail jau uz viņu caur ekrānu skatoties, tirpas skrien.. :D

0

90

Nu ko, sodien sanemos un noskatijos seriala tekoso seriju, laikam septita.... Varu teikt, ka esmu sajusma, tik daudz labu aktieru un ari dazi loti sen neredzeti :rolleyes:
Patika man loti, laikam busu si seriala vara :love:  :love:  :love:

0

91

Tā diezgan dīvaini sākt ne no pirmās sērijas... :D
Bet liels prieks, ka Tev patika, ka arī Tevi ievilka savā varā :P

0

92

7. sērija

7. sērija

Man tāds prieks par Emmu, ka viņa nolēmusi mainīties.. ^^ Un pasniedz Pablo skulptūras nodarbības, hehe.. Un viņi tik jauki kopā, izskatās, ka Emma jau sāk mest acis uz viņu.. :love:
Hehe, Fernanda cenšās atvainoties, bet Huans Markoss tikai pasūta viņu.. :D
Awwwwwwww, Villija un Semas momenti šai sērijā dievīgi.. :love: Ja iepriekš man likās, ka tā veterinārārste galīgi šobrīd nav vajadzīga, tad pēc šīs sērijas mainu viedokli.. Viņa lika Villijam atcerēties savu pirmo mīlestību, awwwww, un viņš vēl mīl Semu, tikai nenojauš, ka Navarro arī ir tā pati Sema.. :love: Bet tā saruna vēlāk, kad Sema aizveda to veterināri mājās, dievīga.. :love: Un vēl tā dziesma fonā, ceru drīz atrast ielādes versiju.. :love:
Luiss gan maita, cer, ka ar meitas palīdzību atgūs Anhelu! :huh:
Nebiju domājusi, ka Izabella ies tik tālu un tiešām ņems un pārgulēs.. :huh:
Izabellas māte viņu ir iedzinusi pamatīgos kompleksos, man viņas žēl paliek, bet reizē viņa uz nerviem krīt..
Aw, kā Huans Markoss vēroja Anhelu guļam.. :love: Viss, gribu rītdienas sēriju, gribu redzēt, kas notiks tālāk! :love:

Отредактировано GaBy (15.03.2012 23:40)

0

93

GaBy написал(а):

Man tāds prieks par Emmu, ka viņa nolēmusi mainīties.. ^^ Un pasniedz Pablo skulptūras nodarbības, hehe.. Un viņi tik jauki kopā, izskatās, ka Emma jau sāk mest acis uz viņu.. :love:

Patiesi jaukas viņiem ainas.. Vienlaicīgi tādas maigas, bet ar dzirkstelītēm :) Jau var redzēt, ka abi ietekmēs un mainīs viens otra dzīvi.

GaBy написал(а):

Awwwwwwww, Villija un Semas momenti šai sērijā dievīgi.. :love: Ja iepriekš man likās, ka tā veterinārārste galīgi šobrīd nav vajadzīga, tad pēc šīs sērijas mainu viedokli.. Viņa lika Villijam atcerēties savu pirmo mīlestību, awwwww, un viņš vēl mīl Semu, tikai nenojauš, ka Navarro arī ir tā pati Sema.. :love: Bet tā saruna vēlāk, kad Sema aizveda to veterināri mājās, dievīga.. :love: Un vēl tā dziesma fonā, ceru drīz atrast ielādes versiju.. :love:

Ahh jāaa... Visas tās atmiņas...un kā ietekmē pašu Semu un Villiju visi brīži, kad tiek pieminēta 1. mīlestība, 15. gadi..Cik gan grūti Semai bija klausīties Villija vārdos un tēlot, ka tas nav par viņu.
Un un...cik lieliska bija aina, kurā Villijs paziņoja Semai, ka būs viņas miesassargs! Cik fantastisks pāris! It kā liekas, ka viens brunču mednieks, viņa stipra un varbūt ne īpaši jūtīga, bet patiesībā abos ir tik daudz dziļu jūtu! Un tā dziesma patiesi ikreiz tik ļoti pastiprina viņu ainas...ahhh...arī gribu ātrāk pilnu versiju.

GaBy написал(а):

Izabellas māte viņu ir iedzinusi pamatīgos kompleksos, man viņas žēl paliek, bet reizē viņa uz nerviem krīt..

Man tāpat - žēl un kaitina. Tiešām iedzīta tik lielos kompleksos, lai gan nepamatoti..Viņa ir tik skaista, ja biežāk dominētu viņas pašpārliecinātība, tad iegūtu visu ko grib! Man patīk Villija tēva interese par Izabellu..viņiem interesantas attiecības.

0

94

Saku skatities serialu ne no pirmas serijas, jo gribeju zinat vai iepatiksies man aktieri, sizets un viss kopuma. Iepatikas man Huans Markoss, pozitivs tels, loti patikami, ja atceramies  kads vins bija nejauks LHDM , isti vel nezinu par Anhelu.... bet ieraugot Huana Markosa sievu man gan bija parsteigums, so aktrsi jau pavisam biju aizmirsusi :D Noskatoties seriju daudz maz viss bija skaidrs kas ir kas, protams, palasiju ari Jusu komentarus iepazinos ar video sadalu un viss ok un, ja bus nepieciesamiba noskatisos ari pirmas serijas... :rolleyes:

0

95

8. sērija

8. sērija

Awwwwwwwwww, dievinu Villiju un Semu aizvien vairāk.. :love: Nabadziņš pat nobirdināja asaru, kad uzzināja, ka Navarro ir tā pati Sema.. :love: Nebiju iedomājusies, ka Sema tik ļoti cieš, tagad jau sanāk ne tikai Villija dēļ, bet arī sava tēva dēļ.. :'(
Wow, es zināju, ka kāds pieķers kādu dien Renso un Izabellu, bet nedomāju, ka tas notiks tik ātri.. :D Žēl, ka Anhela neko nepateica Huanam Markosam, Izabella to noteikti izmantos savā labā.. :no:
Kā man patīk Fernandas kaķītis.. :love: Un vēl balts.. :love:
Awwww, man tā patīk Emmas un Pablo attiecības.. :love: Sulbs bija tas joks, jo 2ajā reizē Pablo tik tiešām varēja padomāt, ka viņa atkal izspēlē joku, bet labi, ka viņš saprata, ka šoreiz viņa netēlo.. Un beidzot Emma būs atmetusi pašnāvnieciskās tieksmes, saprasdama, ka tiešām vēlas dzīvot.. :love: Ak, gaidu kādu pavērsienu viņu attiecībās.. :love:
Diez vai Anhela apjēdz, ko viņa beigās Izabellai pateica? :D
Gribu 9. sēriju! :flirt:

0

96

Willy & Sam

Willy & Sam :love:

Piedodiet, bet nespēju turēties pretī šiem dialogiem un uztaisīju skrīnus.. :love:

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0818.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0819.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0820.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0821.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0822.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0823.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0824.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0825.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0826.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0827.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0828.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0829.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0830.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0831.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0832.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0833.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0834.jpg

:love: :love: :love:

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0801.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0802.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0803.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0804.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0805.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0806.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0807.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0808.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0809.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0810.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0811.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0812.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0813.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0814.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0815.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0816.jpg
http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/CV0817.jpg

Отредактировано GaBy (16.03.2012 15:23)

0

97

Mhmm..šajā 8. sērijā tik daudz visādu svaŗīgu un foršu pavērsienu bija, ka man pat bija uzradusies intriga, ko no tā visa Tu redzēji avancē, tāpēc arī to noskatījos vēlāk :D

GaBy написал(а):

Awwwwwwwwww, dievinu Villiju un Semu aizvien vairāk.. :love: Nabadziņš pat nobirdināja asaru, kad uzzināja, ka Navarro ir tā pati Sema.. :love: Nebiju iedomājusies, ka Sema tik ļoti cieš, tagad jau sanāk ne tikai Villija dēļ, bet arī sava tēva dēļ.. :'(

Abi asaras birdināja.. Tas bija tik aizkustinoši!! Tik daudz emocionālu ainu..Interesanti, kas notika ar bērnu. UN kāds man bija patīkams un priecīgs pārsteigums ieraugot viņus Tavā parakstā!!!  :love:

GaBy написал(а):

Žēl, ka Anhela neko nepateica Huanam Markosam, Izabella to noteikti izmantos savā labā..

Jau izmanto... Tik zemiska rīcība šitā samelot, ka Anhelai ir kaut kas ar Renso.

GaBy написал(а):

Kā man patīk Fernandas kaķītis.. :love: Un vēl balts..

Ahaa...pūkainītis.. Tikai man brīžiem rodas sajūta, ka viņš nav īsts.. Nu reāli kopš kura laika kaķi ļauj ar sevi darīt visu ko iegribas? Ja tur rokās, tad paklausīgi sēž.. apguldina uz krēsla..arī guļ tur.. :D

GaBy написал(а):

Awwww, man tā patīk Emmas un Pablo attiecības.. :love: Sulbs bija tas joks, jo 2ajā reizē Pablo tik tiešām varēja padomāt, ka viņa atkal izspēlē joku, bet labi, ka viņš saprata, ka šoreiz viņa netēlo.. Un beidzot Emma būs atmetusi pašnāvnieciskās tieksmes, saprasdama, ka tiešām vēlas dzīvot.. :love: Ak, gaidu kādu pavērsienu viņu attiecībās..

Jāāāā... bet gan šis joks, gan tas kā viss beidzās daudz ko abiem atklāja un iemācīja.. gan par sevi, gan vienam par otru un vienam pret otru..  :love: Vēl viens fantastisks pāris.

Sērija tiešām tik ļoti forša..es tikai pārāk nogurusi, lai izteiktu savu sajūsmu :D
Lai gan vispār man negribējās, lai Villijs tik ātri uzzina, kas ir Sema :D Es jau biju iedomājusies, ka moš tā māte iedos kaut kādu Semas e-pastu..un tad abi vēl sarakstīsies.. :D

0

98

aNgeL написал(а):

Interesanti, kas notika ar bērnu.

Es kaut ko būtu palaidusi garām? Par kādu bērnu ir runa? o.O

aNgeL написал(а):

UN kāds man bija patīkams un priecīgs pārsteigums ieraugot viņus Tavā parakstā!!!

Vienkārši es viņus ar katru sēriju iemīlu aizvien vairāk.. :love: Un tā kā Huana Markosa un Anhelas ainās pagaidām kkāda krīze, tad pagaidām ši abi jaukumi rotās manu parakstu un aviku.. :love:

aNgeL написал(а):

Tikai man brīžiem rodas sajūta, ka viņš nav īsts.. Nu reāli kopš kura laika kaķi ļauj ar sevi darīt visu ko iegribas?

Nu nezinu vai tas ir neīsts.. :D Ir tak redzams, ka viņš kustas.. Kaķis ir vai nu vecs, vai sazāļots, vai pēc dabas mierīgs.. :D

aNgeL написал(а):

Vēl viens fantastisks pāris.

Laikam pirmais seriāls, kur man citi pāri pagaidām mīļāki nekā galvenais.. :D

aNgeL написал(а):

Es jau biju iedomājusies, ka moš tā māte iedos kaut kādu Semas e-pastu..un tad abi vēl sarakstīsies..

Man gan prieki, ka viss nu ir nācis gaismā.. Moš Villijs sāks mainīties un centīsies iekarot Semas sirdi no jauna.. :love: Lai gan viņš jau vēl nezin, ka viņa ir miessasrdze..

0

99

GaBy написал(а):

Es kaut ko būtu palaidusi garām? Par kādu bērnu ir runa? o.O

Man liekas, ka viņiem abiem ir bērns.. Semas vecāki kaut ko izdarījuši, un tas ir tieši tas, ko viņa nespēj piedot viņiem. Viņai vēl bija šajā sērijā tāds īss atmiņu uzplaiksnījums, kurš man izskatījās pēc dzemdībām. Un tad vienā brīdī viņa Villijam gandrīz kaut ko pateica..neatceros vārdus, bet viņi arī saderēja ar šo versiju..Bet tad jau redzēs!

GaBy написал(а):

Laikam pirmais seriāls, kur man citi pāri pagaidām mīļāki nekā galvenais..

Un man..hmm.. Aurorā arī tā kaut kā bija.. bet šajā vispār mainījās mīļākie pāri :D Un arī El rostro de Analia man vairāk patika ne galvenais pāris (xii..bet gan pāris, kuru arī veidoja Ximena Duque :D )

GaBy написал(а):

Lai gan viņš jau vēl nezin, ka viņa ir miessasrdze..

Man šķiet, ka būs viņš nikns, tad to uzzinās..

0

100

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka viņiem abiem ir bērns.. Semas vecāki kaut ko izdarījuši, un tas ir tieši tas, ko viņa nespēj piedot viņiem. Viņai vēl bija šajā sērijā tāds īss atmiņu uzplaiksnījums, kurš man izskatījās pēc dzemdībām.

Ow, wow, es to ainu atceros, bet īsti nesapratu, kas tur bija noticis.. o.O Man likās, ka tas par ko Sema runāja (ko nevar piedot savam tēvam) ir tas, ka viņa vietā Semu toreiz gāja glābt Anhelas tēvs un tā dēļ gāja bojā.. Ok, redzēsim, kas notiks tālāk..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)