TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)


Corazon valiente (Telemundo, 2012)

Сообщений 101 страница 120 из 200

101

9. sērija

9. sērija

Wow, šī sērija ir pilna action situāciju.. :love:
Ahaha, izrādās Anhela ar mērķi pateica Izabellai, ka mīl Huanu Markosu.. :D
Wāāāāāh, tas Renzo ir tāds maita! Ātrāk lai pazūd no tās mājas! :angry:
Aw, yes, Emmai un Pablo pirmais skūpsts.. :love: Lai gan dīvaini, ka viņa neuzbrauca Pablo par to, ka tas visu izstāstījis Nellijai par Emmas slimību.. Interesanta taktika..
Nebiju domājusi, ka Bernardo ir tik muskuļots.. :D Brīžam izskatījās, ka vnk pie viņa galvas ir pielikts cita cilvēka ķermenis, kkāda kultūrista.. :D Mjām, Fernanda nemaz neliekas uztraukusies par sava tēva veselību, kamēr Villijs metas uz slimnīcu..
Tātad tie, kuri izšķīra Villiju un Semu ir vai nu Dario vai Bernardo.. Man gan drīzāk liekas, ka Dario, jo Bernardo jau tikai kārtēja Villija meitene, lai gan kas zin, kas bija 15 gadus atpakaļ..
Zināju, ka patiesība nāks gaismā, bet nedomāju, ka viss notiks tai pašā sērijā.. :huh: :D Bet kā gailēja Huana Markosa acis sarunas laikā ar Izabellu, wow, es pat vienbrīd sabijos.. :D Izskatījās pēc dēmona! Un zvērēt pie savas meitas, zinot, ka melo, tas nu gan ir par traku un kā Huans Markoss aizsvilās.. Viņa bija pelnījusi pļauku vai vēl kko.. Un vēl cer atgūt meitu, haha, kā dzērājai un kkādai kompleksu iedzītai sievietei var uzticēt bērnu?!
Un Perla tik mierīgi Semai atzinās, ka ir Bernardo mīļākā?! :D
Āāāāāāāāā, pēdējā aina virtuvē.. :love: Izabella gan nemāk iegūto informāciju izmantot savā labā un vienkārši Huanam Markosam pasaka, ka Anhela atzinusies, ka ir iemīlējusies Huanā Markosā.. :D Vot stulba! Toties kāds Huanam Markosam skaties bija.. :love: :love: :love:

Отредактировано GaBy (17.03.2012 22:18)

0

102

GaBy написал(а):

Aw, yes, Emmai un Pablo pirmais skūpsts.. :love: Lai gan dīvaini, ka viņa neuzbrauca Pablo par to, ka tas visu izstāstījis Nellijai par Emmas slimību.. Interesanta taktika..

Ahaaa...nolēma uzspiest uz viņa sirdsapziņas podziņām un vienlaicīgi kaut ko līdzīgu pavedināšanai :D Bet man tā patīk Pablo - šis aktieris. nekur neesmu viņu it kā redzējusi iepriekš, bet tāds patīkams.

GaBy написал(а):

Zināju, ka patiesība nāks gaismā, bet nedomāju, ka viss notiks tai pašā sērijā.. :huh: :D Bet kā gailēja Huana Markosa acis sarunas laikā ar Izabellu, wow, es pat vienbrīd sabijos..

Es arī negaidīju, ka tik ātri patiesība atklāsies.. lai gan visu laiku bija grūti noticēt, ka Anhela tiešām pametīs māju.. ko tad darītu tālāk?
Un patiešām ar Izabellas dzeršanu, krāpšanu palikt ar meitu... kheeemm.. lai gan bija jau tik pat neloģisks iznākums vienā citā novelē..

GaBy написал(а):

Āāāāāāāāā, pēdējā aina virtuvē.. :love: Izabella gan nemāk iegūto informāciju izmantot savā labā un vienkārši Huanam Markosam pasaka, ka Anhela atzinusies, ka ir iemīlējusies Huanā Markosā..

Vienkārši pateica nedomājot..viņā tāču bija tik daudz sakāpinātu emociju, ka izdarīja šo "kļūdu" :D :D

Villijs un Sema kā vienmēr pilni ar ķīmiju, aizkustinājumu un arī humoru.

P.S. Offtopic - aaaaa....kas atgriezies Tavā parakstā  :love: El amor de mi vida  :love:

0

103

aNgeL написал(а):

Bet man tā patīk Pablo - šis aktieris. nekur neesmu viņu it kā redzējusi iepriekš, bet tāds patīkams.

Jām, man ar viņš dikti patīk, viņam balss patīkama.. :love:

aNgeL написал(а):

ko tad darītu tālāk?

Es biju domājusi, ka viņa aizies un tad jau ar laiku atklāsies tā patiesība un Huans Markoss lūgsies, lai viņa atgriežas vai kkā tā.. :D

aNgeL написал(а):

Vienkārši pateica nedomājot..

Sākumā man likās, ka Anhela arī atzinās nedomājot, bet viņa to izdarīja ar mērķi.. Izabellai laikam dusmās vnk izspruka.. :D

aNgeL написал(а):

Offtopic - aaaaa....kas atgriezies Tavā parakstā

Nolēmu nepamest Sorti.. :D :love:

0

104

Nu es ari noskatijos visu serialu lidz sim bridim, patik ka visu laiku ir tads dinamisks sizets :rolleyes:

Villijs un Sema loti patikams paris un tas vinu attiecibas :love: patikami skatities, abi loti saskanigi :love:

Nu Anhela, nezinu, tada pajela varone, nevaru vinu ta isti pienemt. Un kas tas pa miesassargu kas nevar pastavet par sevi, kur vel aizstavet citus..... Butu jauki skatities ja vina butu tada "dzelzs ledija", ar stingru raksturu, mazak emociju, mazak asaru....

Nosaktijos avanci 10 serija, ta ari bus spriedzes pilna :rolleyes: , Izabella uzrapusies majas augstakaja kore un solas nolekt...  :O redzes ar ko viss beigsies :rolleyes:

0

105

Avance visai nedēļai

Wow, kas gan notiks ar starp Anhelu un Huanu Markosu tāds, ka viņš viņu patrieks no mājas tādā veidā!? o.O Un kas to būs nodarījis Anhelai?! o.O

0

106

http://i32.fastpic.ru/big/2012/0319/29/21214d91b08ded6dd716a6beeb687129.jpg

0

107

Par avanci
GaBy написал(а):

Wow, kas gan notiks ar starp Anhelu un Huanu Markosu tāds, ka viņš viņu patrieks no mājas tādā veidā!? o.O

Jāāāā....Intriģējoši!!! Bet izskatījās "skaisti"..Tumsa, lietus.... :)

0

108

10. sērija

10. sērija

Vai nu Huans Markoss tēlo muļķīti, vai tiešām tāds ir.. Vai nu viņš meklēja izeju no situācijas un vnk pateica Izabellai, lai nemelo, vai tiešām domā, ka viņa melo! :D
Ahhh, žēl, ka viņam nesanāca tā kārtīgi iekraut Renzo.. Huans Markoss pats vairāk dabūja, žēl.. :/
Ahahaha, es jau biju iedomājusies Izabellas pašnāvības ainu bišk savādāku.. :D Ka Huans Markoss viņu glābs vai lūgs, lai nedara muļķības utt.. Beigās izrādījās kā vienmēr - Izabella pataisās par muļķi citu acīs.. :D Un kā vēl tādai bērnu uzticēt..?!
Neticu, ka Villijs tā ņems un aizbrauks.. :no:
Emma un Pablo, aww.. :love: Pat atgādinājumu telefonā uzlicis, lai Emma zāles izdzer.. :D Mīļi.. :love:
Fernanda mazliet neapdomīgi rīkojās, visu pasakot Izabellai.. Bet nu zinot Izabellu, ja arī viņu atstās dzīvu (kas arī noteikti notiks), viņai tagad jau vienalga, ko Fernanda ir izdarījusi.. Un vēl - Izabella tā zvērējās, ka mīl Huanu Markosu un dienā, kad viņš viņu padzina no mājas, šī mīlestība pagaisa, tai brīdī parādījās naids! Un tā saucās 'mīlestība', nu jā, viņas izpratnē.. Bet kā tautā saka - no mīlestības līdz naidam ir viens solis..
Aw, cik viņas visas 3 forši dejoja.. :love: Prieks, ka Genesis ir tādas draudzenes.. ^^
Awwww, Villija un Semas aina mašīnā.. :love: Nabags visu laiku jūtas vainīgs, ka Semai it kā patīkot meitenes.. :D Kā viņš var neredzēt ar kādu skatienu viņa uzlūko Villiju, nu kā tur var nepamanīt, ka vēl aizvien mīl..? :love: Tur tak viss caur ekrānu lien laukā.. :D
Awww, diez kas tagad sekos, kad Anhela pati pateica Huanam Markosam acīs, ka mīl viņu..? :love: Nu ir jāseko skūpstam, c'mooon, cik var vilkt?! :love: Āāāāāh, tagad man arī tā dziesma patīk, kas skanēja sērijas beigās.. :love: :love: :love:

0

109

GaBy написал(а):

Neticu, ka Villijs tā ņems un aizbrauks..

Gan jau kaut kas viņu apturēs. Nekur neaizbēgs dārgais :D

GaBy написал(а):

Emma un Pablo, aww.. :love: Pat atgādinājumu telefonā uzlicis, lai Emma zāles izdzer.. :D Mīļi.. :love:

Aww..jāāa....Tas bija ļoti mīļi :) Emma gan joprojām cenšas iedarboties uz viņa sirdsapziņu :D Un vēl Pablo mātei pateica, ka viņš ir gejs :D Nez kas būs tālāk?
Un vēl kalpone atzinās Emmai, ka viņai patīk Pablo..Diez vai Emmai tas patika.

GaBy написал(а):

Fernanda mazliet neapdomīgi rīkojās, visu pasakot Izabellai.. Bet nu zinot Izabellu, ja arī viņu atstās dzīvu (kas arī noteikti notiks), viņai tagad jau vienalga, ko Fernanda ir izdarījusi..

Hmm..jāā.. parasti, kad upuris uzzina visu patiesību, viņš ir lemts nāvei (ja vien tas nenotiek telenoveles beigās :D ) Bet ar Izabellu grūti kaut ko saprast.. Viņai tiešām varētu būt vienaldzības periods.

GaBy написал(а):

Awwww, Villija un Semas aina mašīnā.. :love: Nabags visu laiku jūtas vainīgs, ka Semai it kā patīkot meitenes.. :D Kā viņš var neredzēt ar kādu skatienu viņa uzlūko Villiju, nu kā tur var nepamanīt, ka vēl aizvien mīl..? :love: Tur tak viss caur ekrānu lien laukā.. :D

Tev taisnība! Bet zin kā - no malas ir daaaudz vieglāk ieraudzīt jūtas. Kad ir divi cilvēki, tad šie visu ierauga tikai tad, kad viņiem skaidriem vārdiem pasaka :D

GaBy написал(а):

Awww, diez kas tagad sekos, kad Anhela pati pateica Huanam Markosam acīs, ka mīl viņu..?

HM tāda sejas izteiksme bija :D :D :D

0

110

aNgeL написал(а):

Diez vai Emmai tas patika.

Nepatika.. Viņai jau smaids pazuda no sejas, kad kalpone aizgāja.. :D Es gaidu brīdi, kad Pablo izstāstīs Emmai, ka visu izstāstījis kalponei un lūgs piedošanu.. Ja vispār tāda aina būs.. :D

aNgeL написал(а):

Viņai tiešām varētu būt vienaldzības periods.

Zvanot tam Renzo viņa jau teica, ka viņai tagad atriebība prātā, nekas cits! Un tas maitas gabals ar tik ātri nepazudīs kā gribētos.. :/

aNgeL написал(а):

HM tāda sejas izteiksme bija

Laikam to muļķi netēloja, bet toč ir.. :D

Ak dieniņ, intereanti, kas tur rīt risināsies! :huh: Es raudāšu točna.. :D

0

111

GaBy написал(а):

Es gaidu brīdi, kad Pablo izstāstīs Emmai, ka visu izstāstījis kalponei un lūgs piedošanu.. Ja vispār tāda aina būs.. :D

Šis vārds "lūgs" man atgādināja to, ka šajā sērijā piepildījās arī Villija solījums, ka agrak vai vēlāk Sema lūgsies viņam :D Es tikai negaidīju, ka tas notiks tik ātri.

Man nav ne jausmas, kāpēc Tu rītdienas sērijā raudāt taisies :D :D Bet drīz jau uzzināšu :D

0

112

aNgeL написал(а):

ajā sērijā piepildījās arī Villija solījums, ka agrak vai vēlāk Sema lūgsies viņam

Aha, es nebiju gaidījusi, ka tas vsp notiks, biju domājusi, ka Sema turēsies pretī līdz pats Villijs lūgsies.. Bet tā un tik ātri.. :D :love:

aNgeL написал(а):

Man nav ne jausmas, kāpēc Tu rītdienas sērijā raudāt taisies

Rīt redzēsi, ja vien avanci nenoskatīsies.. :'(

0

113

GaBy написал(а):

Aha, es nebiju gaidījusi, ka tas vsp notiks, biju domājusi, ka Sema turēsies pretī līdz pats Villijs lūgsies.

es gan biju droša, ka tas notiks. No vienas puses neticēju, ka Sema to izdarīs, bet no otras..Villijs tik pārliecinoši to teica, ka sižetiski tam būtu jānotiek agrāk vai vēlāk :D

Negribu avanci skatīties :D Varbūt mazliet gribu..hmm.. bet nēe.. labāk pārsteigumu rīt dabūt :D

0

114

11. sērija

11. sērija

Aww, man dikti patikās tā viņu kopējā filmu skatīšanās.. :love: Tikai tas telefona zvans izbojāja momentu, ko tik ļoti gaidīju.. :love:
Ak dieniņ, Pablo runā par to, ka viņam patīk Emma, a Nellija par to, ka viņš ir gejs.. :D Man patīk šitās nesaprašanās, dažreiz tas viss izvēršas tik komiski.. :D
Villijam tāds šoks, uzzinot, ka Semai patīk vīrieši, ahaha.. :D
Aw, man patikās kā Anhela apmācīja Huanu Markosu.. :love: Un vēl tā dziesma fonā, kura man tik šausmīgi ir iepatikusies.. :love:
Es nekad nebiju iedomājusies, ka Bernardo nav nevienu noslepkavojis, pat uzsūtījis kādu.. :huh: Un Visentem tas pats - viņš pat nav spējīgs uzsūtīt kādu, šajā gadījumā atceļ visu.. :huh: Un wow, tas par ko taisījos raudāt bija tikai Visentes sapnis.. :D
Ak dieniņ, nu kā Villijs spēj domāt, ka Sema ir gulējusi ar viņa tēvu?! Un kāpēc neviens nekad nepaliek līdz sarunas beigām, kāpēc kko sadzird un aiznesās prom? :D
Fernanda uzskata Izabellu par baigo grēcinieci, ka viņa krāpusi Huanu Markosu.. Interesanti, kas tad viņai ar Luisu bija?! :no:
Mjām, Izabella tomēr nomira, bet vismaz mira pasakot, ka Huans Markoss Fernandu nekad nemīlēs un ka viņas tēvs vienmēr ir mīlējis Izabellu!
Aw, yes, man patīk šitāds wild Pablo.. :love: Hehe, beidzot gaidītais moments.. :love: :love: Un viņiem ar tik smuka dziesma fonā.. :love:
'Estoy muriendo por ti..' :love: :love: :love: Un beidzot skūpsta aina, tikai 11. sērijā.. :love: :love: :love: Un atkal tā dziesma.. :love: Porfāāāāā, Telemundo, ielieciet pilno dziesmu.. :love: :love: :love:

0

115

Juan Marcos & Angela

HOMG, viss, es kaifāāāāā! :love: Nav pilnā versija, bet vismaz labāk nekā nekas! :love: :love: :love: :love: :love:

0

116

12. sērija

12. sērija

Diez, kas ar Emmu notika, ka viņa tik pēkšņi atgrūda Pablo? :huh: Moš kkāda jaunības trauma.. Aih, es tikai ceru, ka viņi visu noskaidros un varēs atkal viens otram uzticēties.. :) Bet nu jā, nelāga situācija ar Pablo tēvu.. Cerams, ka tagad Emma liksies mierā..
Man liekas, ka šis ir pirmais seriāls, kur 12 sēriju laikā ir tik daudz nogalināto.. Finally Renzo pazudīs.. :)
Nabaga Huans Markos.. :'( Man tik žēl viņu.. Sākumā vecāki, tagad Izabella.. Vēl Genesis uzskata viņu par vainīgu Izabellas nāvē..
Bernardo laikam tiešām patiesi mīlēja Izabellu, man pat viņa žēl palika.. :(
Paldies Dievam, ka Villijs tikai nosapņoja, ka Samanta guļ ar viņa tēvu.. Citādāk man jau likās, ka tā ir daļa no plāna.. :D
Patika Villija un Samantas atvadīšanās aina.. :love: :love: :love:
Awww, Huans Markoss.. :love: Tad lūk no kurienes drošvien radīsies tā aina, ko redzēju nedēļas avancē.. :/

0

117

13.
Avance atkal bija biedejosaka, neka notikumi serija :D

Serija samera mieriga, salidzinosi ar citam... Ipasi soreiz izcelas Sema ar Villiju :love: abi tadi milu un visu seriju viena romantika, :love:  :love:  malaci. Labi ka noskaidroja parpratumu par Villija tevu un atzinas ka nav vina milaka. Aina vanna bija vnk fantastiska :love: un Villija piedavajums Samanta vel jaukaks :D  :love:

Anhela mani vel joprojam kaitina, bet meginasu ar vinu sarast, jo kopuma serials loti feins :rolleyes:

Fernanda atkal kaut ko perina :angry:

0

118

11.

GaBy написал(а):

Villijam tāds šoks, uzzinot, ka Semai patīk vīrieši, ahaha.. :D

:D :D Jāa.. vislaik neticēja, bet Sema to atkārtoja, atkārtoja un tagad šim šoks.. bija taču tā apņēmies panākt, lai Semai atkal patīk vīrieši :D

GaBy написал(а):

Aw, man patikās kā Anhela apmācīja Huanu Markosu..

Ahaa... Sākumā Sema mācīja Anhelu, tad Anhela HM.. bet atkal uz to visu skatoties man radās jautājums, kāpēc ja viņa tik prasmīga neko nevarēja izdarīt toreiz, kad bijušais piespieda doties sev līdzi?! varēja izmantot kādu no paņēmieniem.

GaBy написал(а):

Ak dieniņ, nu kā Villijs spēj domāt, ka Sema ir gulējusi ar viņa tēvu?! Un kāpēc neviens nekad nepaliek līdz sarunas beigām, kāpēc kko sadzird un aiznesās prom?

Tāda ir cilvēka daba - vienmēr grib ticēt visam sliktajam un cerēt uz labāko :D Nabaga Sema.. noteikti sāpēja dzirdēt to visu no Villija. Nav brīnums, ka viņa to nemaz nenoliedza.

GaBy написал(а):

Mjām, Izabella tomēr nomira, bet vismaz mira pasakot, ka Huans Markoss Fernandu nekad nemīlēs un ka viņas tēvs vienmēr ir mīlējis Izabellu!

Man arī patika tas ko viņa beigās pateica. Un kad vēl Fernandas tēvs uzzinās, ka šī nogalināja Izabellu... gaidu šo brīdi! Pazīstot Fernandu, varbūt viņa pati drīz vien to arī izstāstīs. Lai gan tagad, kad zina, ka viņas tēvs mīlējis Izabellu..varbūt noklusēs.

GaBy написал(а):

Aw, yes, man patīk šitāds wild Pablo.. :love: Hehe, beidzot gaidītais moments..

Jajaja :D Man arī dikti patika šis iznākums :D Pierādīs Emmai, ka nav gejs :D

0

119

zuzanna написал(а):

Avance atkal bija biedejosaka, neka notikumi serija

Jāa..Telemundo taisa ļoti foršas avances. Pārdomātas. Tās var skatīties kaut vai tikai tādēļ, ka galvā pēc tām rodas vienas domas, bet reāli sērijā viss izvēršas citādāk :D Jau kad rādīja Mas sabe el diablo sakām to ievērot :D Tā pati Televisa avancēs reāli parāda to kas būs.

zuzanna написал(а):

Anhela mani vel joprojam kaitina, bet meginasu ar vinu sarast, jo kopuma serials loti feins

Jāa.. Anhelai daudz trūkumu. Viņas tēls man neiet kopā ar miesassardzes profesiju. Bet tajā pašā laikā dažkārt viņai ar Huanu Markosu ir feinas ainas, teikumi. Tomēr vajadzēja vismaz šai lomai aktrisi ar stingru skatienu, izskatu, kura radītu labāku līdzsvaru starp varones emocionalitāti un profesiju.

13.

Šo var nosaukt par Villija un Semas sēriju. Tik ideāla bija aina, kurā Sema atnāca ilgoties pēc Villija uz viņa istabu, un viņš atnāca.. Un atkal jau 100% ķīmija strāvoja visās ainās.  Forši jau ka Villijs nesolīja viņai mūžīgu mīlestību un tamlīdzīgi, bet tajā pašā laikā, man liekas, ka Semai bija diezgan sāpīgi dzirdēt, ka viņš negrib nekādas nopietnas attiecības..tas tomēr liek just nestabilitāti un apziņu, ka viņš reāli var kādā brīdī izbeigt šo visu vai brīvi tikties ar citām. Sema nav gluži tāda sieviete, kurai patiktu būt vienai no nez cik mīļākajām. Lai gan šajā gadījumā var skaidri saprast, ka viņa Villijam ir īpaša mīļākā. Vispār kutelīga tēma..te var spriest no dažādām pusēm.

Ak..un Pablo... tik ļoti negribēja atstāt Gabrielu un Emmu divatā..piedavāja to un to...bet Emma visam atteica..lai iet projām :D

Ahh..tomēr Huans Markoss varēja lieliski saprast, ka arī bez viņa, Anhela ir apdraudēta, bet tomēr neizskatījās, ka viņš to tiešām saprata. Lai nu kāa.. skaidri redzams, ka abi vajadzīgi viens otram, jo vienmēr glābj viens otru.
Vispār man grūti saprast, kā viss attīstīsies tālāk..nevar taču visu seriālu varoņi tikai glābt viens otra dzīvības.. un no otras puses, ja jau pirmajās sērijās vairākkārt notika varoņu attiecībās šī viena no dramatiski spēcīgākajām lietām kā dzīvības glābšana, tad kas tālāk varētu būt tāds, kas noturēs skatītājos spriedzi par viņu mīlestībām?

0

120

13. sērija

13. sērija

aNgeL написал(а):

Šo var nosaukt par Villija un Semas sēriju.

Vai ne? :love: Starp viņiem ir tāda ķīmija.. :love: Es skatījos un man skudriņas skrēja.. :love: Un tā aina Villija guļamistabā, wāāāā, nav vārdu, vnk skaisti.. :love: Žēl, ka Villijs negrib nekādu saistību, bet gan ar laiku viņš sapratīs, ka bez Semas viņš nekā.. Un Sema, tik skumji noskatīties uz viņu, jo var tak redzēt, ka viņai sāp.. Wh, bet kad abi ir kopā.. :love: Atkal būš jāpadarbojas ar skrīniem.. :D
Huans Markoss: Abandonas ahora.. Ahora que mas te necesito.. :love: :love: :love: Awwww, man jau likās, ka Fernandas kkāds plāns nostrādās, ka viņš šitā Anhelai liks aiziet, bet izrādās, viņš vienkārši grib viņu pasargāt no briesmām.. :love: Sākumā pats viņu izdzen, liek braukt ar viņa mašīnu un tad pēkšņi atnāk un saka, lai pabīdās, ka viņš vadīs.. :D Nu nevar viņš viņu vienu palaist.. :love: Un labi vien, ka tā, citādādk tie mērgļi būtu kko nodarījuši Anhela, bet šoreiz Huans Markoss izglāba viņas dzīvību.. :love:

14. sērija

14. sērija

Ahh, Fernanda visu laiku kko ošņā, nepatīk man tas.. Visu laiku jaucās pa vidu inspektora un Huana Markosa sarunai, tad vēl to savu telefonu atstāja.. :no: Un tie inspektora komentāri galīgi nevietā. Pareizi Huans Markoss teica - ja ir pierādījumu, apcietiniet, ja nav, tad lai liekas mierā..
Tā Pamela man arī galīgi nepatīk, tā tur arī noteikti pa vidu maisīsies..  :sceptic:
Tā sieviete pie kuras Anhela sāka strādāt.. Meita tiešām uztver viņu kā savu māti, a šī uz viņu greizsirdīga! Un vēl sašauj Anhelu.. :huh: Kad avanci skatījos, man likās, ka Fernanda viņu sašaus, es nezinu kāpēc.. :D Bet wow, tik tiešām Anhela ir 'corazon valiente', ja pat sašauta viņa vēl spēj šaut un trāpīt! :)
Smējos, kā Genesis visu laiku brauc virsū Pamelai, haha.. :D Un tā toč ne uz soli neatstājas no viņas.. Huans Markoss: 'Te mando un beso..' :love:
Emma gan stulbi un neapdomīgi rīkojas.. Man liekas, ka Pablo vajadzētu vnk par spīti aiziet no darba, tad paskatītos, kā viņa reaģētu..
Un izrādās, ka Gabriels ir Visentes brālis un šim tikai Emmas naudu vajag! :huh: Gan Pablo atkodīs arī šito tipiņu un aizstāvēs Emmu! :love:
Ak dieniņ, Villijs stāv un skatās, ka Luiss ņemas ar Fernandu.. :D:D
Varu saderēt, ka Huans Markoss metīsies uz slimnīcu pie Anhelas.. :love: :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon valiente (Telemundo, 2012)